Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Statystyki meczu z Lechią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W Gdańsku piłkarze Legii byli w posiadaniu piłki tylko przez 42% czasu gry. Legioniści oddali o połowę mniej strzałów od gospodarzy, dwukrotnie rzadziej faulowali, zdecydowanie mniej celnie podawali.Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
KuraK - 04.10.2021 / 18:16, *..

Statystki nie Skiby a Muciego, Lopeza I PEKHARTA (90 min 7 podan) swiadcza o skandalu z przodu...

odpowiedz
Rytm - 04.10.2021 / 14:03, *.atman.pl

Wstyd pilkarzyki.

odpowiedz
Legion - 04.10.2021 / 12:37, *.194.12

Statystyki Skibickiego to jest jakiś ponury (żart po raz kolejny). Co ten człowiek robi jeszcze Legii??? Jeśli on jest największym prospektem z obecnych młodzieżowców Legii to serio lepiej chyba zaorać tą Akademię i posadzić ziemniaki, bo efekty są żenujące. Lech co chwila jakiś młodzieżowcem wypala a u nas jeden Karbownik, co się udało sprzedać, a reszta to czarna rozpacz. Wypożyczyć tego Skibicki do jakiejś 1 ligi albo innej Wisły Płock i jeśli tam się przebije i będzie prezentować jakiś poziom, to niech wtedy wróci, a jak nie to won z nim, bo to jest kabaret co ten dzieciak wyrabia na boisku.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.10.2021 / 13:25, *.aster.pl

@Legion: Skibicki do Płocka? A kogo ma zastąpić? Kocyłę, Szwocha, Furmana, Rasaka? Przecież im do pięt nie dorasta. W tej chwili, prezentuje poziom IV ligi. I to na wyrost.

odpowiedz
Arek - 04.10.2021 / 15:33, *.tpnet.pl

@Legion: Skibicki nie jest z akademii. Przyszedł z Olimpii Grudziądz chyba 2 lata temu. Razem z Kostorzem z Podbeskidzia.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.