Snooker

Wyniki Makowskiego na ME U-18

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W portugalskiej Albufeirze rozgrywane są mistrzostwa Europy do lat 18 w snookera, podczas których startował jeden z zawodników powstałej przed kilkoma tygodniami sekcji Legii Warszawa. Jakub Makowski przegrał niestety wszystkie trzy spotkania w grupie i nie awansował do fazy pucharowej. Łącznie w zawodach startowało 64 zawodników.

Legionista przegrał kolejno z Irlandczykiem, Noelem Gleesonem (1-3), Walijczykiem Oliver Briffett-Payne (2-3) oraz Bułgarem Kalinem Stefanovem (0-3).

Wyniki Jakuba Makowskiego na ME U-18:
Noel Gleeson (Irlandia) 3-1 Jakub Makowski
Oliver Briffett-Payne (Walia) 3-2 Jakub Makowski
Kalin Stefanov (Bułgaria) 3-0 Jakub Makowski


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
BAT - 04.10.2021 / 17:22, *.orange.pl

Porażki z Irlandczykiem i z Walijczykiem do przewidzenia, natomiast z Bułgarem to niestety blamaż...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.