fot. Woytek / Legionisci.com

Piłka nożna kobiet

IV liga: KS II Raszyn 3-3 Legia Ladies

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zespół Legia Ladies stracił pierwsze punkty w obecnych rozgrywkach. Po pewnej wygranej z Polonią w ostatni weekend, tym razem legionistki w sobotę przed południem zremisowały 3-3 w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami KS-u Raszyn. Nasz zespół w sześciu spotkaniach zdobył 16 punktów. W następnej kolejce Legia Ladies podejmować będą niepokonany dotychczas Fuks Pułtusk.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Andrzej - 11.10.2021 / 17:43, *.tpnet.pl

Dobra , nie jest źle . W sumie jest bardzo dobrze . To teraz trzeba wygrać z Fuksem i będzie ekstra . Trzymajcie się siostry (L) .

odpowiedz
FI(L)IP - 09.10.2021 / 19:00, *..

Szkoda straty punktów, ale trudno skończyć ligę z kompletem. Powodzenia w następnych meczach, w tym w PP.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.