Pogoń Szczecin na wyjazdowym meczu z Legią w lipcu 2019 roku - fot. Mishka / Legionisci.com

Kibice Pogoni przyjadą specjalem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Pogoni Szczecin organizują pociąg specjalny na wyjazd do Warszawy na mecz z Legią, który rozegrany zostanie przy Łazienkowskiej w niedzielę, 31 października. Kibice, którzy zapiszą się w pierwszych dniach sprzedaży, zapłacą za przejazd mniej - 120 złotych (do lat 15) oraz 140 złotych.

Portowcy w pociągu przewidzieli wagony rodzinne - dla rodziców z dziećmi.

Fani Pogoni po raz ostatni obecni byli na naszym stadionie w drugiej połowie lipca 2019 roku, kiedy przyjechało ich 500.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 21.10.2021 / 23:58, *.play-internet.pl

A w 1993r pierwszy i ostatni raz byłem w Szczecinie na sektorze gości.W przerwie meczu Portowcy skandowali "chodźcie do nas,chodźcie do nas"i my,myk przez płot i przez środekboiska biegiem ruszyliśmy w stronę sektorów Pogoni.Ech,to były czasy.....

odpowiedz
Mario - 21.10.2021 / 18:23, *.plus.pl

Chciałbym jeszcze kiedyś założyć mój szal Legia&Pogoń. Do zobaczenia Bracia na Łazienkowskiej!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.10.2021 / 16:04, *.play-internet.pl

Aaaaa melanż trwaaaaaaa.......Terespol,Gałczyński,Mewaaaaaa!!!!!Cóż,nie takie zgody upadały,a w niektóre upadki aż trudno uwierzyć.Czasy są takie,że nie liczy się przyjaźń,a tylko interesy,albo "prestiż".Kiedyś zgody były zawierane przy suto zastawionym stole,teraz albo na siłowniach,w dziuplach samochodowych,albo innych miejscach "niekoniecznie związanych z kibicowaniem".I przychodzą takie mecze,jak np Olimpii Elbląg w Pruszkowie,a kibiców Legii,którzy przecież powinni się pojawić na Zniczu,zeby wesprzeć naszych przyjaciół pojawia się.....7(?) osób?.To normalnie jest brak szacunku dla chłopaków z Elbląga,którzy naprawdę od wielu lat solidnie się spinają i wspomagają nas konkretnymi liczbami,gdy gramy w Gdańsku,Gdyni,czy Olsztynie np.Lipa i tyle.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.10.2021 / 11:29, *.play-internet.pl

Pomorzany-Ochota,nasza zgoda jest złota.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 21.10.2021 / 11:19, *.play-internet.pl

Szkoda że tego szacunku o którym tu wszyscy piszą nie widać na ich stronach we wpisach.Dla niedowiarków proponuję wejść po meczu na dowolną stronę tego klubu i poczytać wypociny.

odpowiedz
Tom - 21.10.2021 / 06:11, *.play-internet.pl

Do Warszawy na Legię bardzo chętnie, pozostaje sentyment do wspólnego kibicowania na Żylecie. Szkoda tej zgody, MKS / CWKS. Pozdrowienia

odpowiedz
cuLt AND FRIENDS - 21.10.2021 / 00:57, *.17.31

OPRAWY POWINNY NAWIAZAĆ DO STARYCH CZASÓW, ZAWSZE ZGODA NA SZACUNEK!

odpowiedz
Binio [L] - 21.10.2021 / 00:17, *.chello.pl

LEGIA POGOŃ zawsze razem tak jest od lat

odpowiedz
Rafał - 21.10.2021 / 00:15, *.chello.pl

Legia Pogoń!
Legia Pogoń!
Eja eja Legia Pogoń!

odpowiedz
Bie(L)any - 20.10.2021 / 21:42, *.vectranet.pl

No i super że będzie "Paprykarzy" tak dużo na Ł3
.... sentyment i sympatia jak na dzień dzisiejszy pozostaję jeszcze w dużej części Legionistów ...

odpowiedz
Kibol - 20.10.2021 / 21:21, *.chello.pl

I bardzo dobrze , ze sa te wagony rodzinne. Gdzie maja zabrac rodziny jak nie na Legie?

odpowiedz
Anty enes i lady boys - 20.10.2021 / 18:24, *.orange.pl

Witamy bracia, Legia&Pogoń, BSNT

odpowiedz
soprano - 20.10.2021 / 17:16, *.chello.pl

cwks mks zawsze razem

odpowiedz
jezus - 20.10.2021 / 17:09, *.vectranet.pl

Ciekawe ile bramek nam wbija - 2?3?4?

odpowiedz
Franz - 20.10.2021 / 15:33, *.chello.pl

Zapraszamy Bracia!

odpowiedz
stara szkoła - 20.10.2021 / 15:05, *.chello.pl

W pociągu przewidzieli wagony rodzinne - dla rodziców z dziećmi? rozumiem,że ekipy chcą pozyskać nowe pokolenie kibiców,ale to już przesada,może jeszcze wagony dla typowych januszy ze słonecznikiem i wuwuzelami.
Dokąd ruch kibicowski w Polsce zmierza?

odpowiedz
1816 - 20.10.2021 / 18:15, *.233.193

@stara szkoła: nie zapominaj ze oni maja rzut beretem do DE i czerpia od nich wzory europejskie haha (czyt.lewackie)

odpowiedz
Alan - 20.10.2021 / 14:47, *.t-mobile.pl

Niestety ale wszystko wygląda na to że przyjadą jak po swoje......

odpowiedz
lucho_83 - 20.10.2021 / 14:09, *.virtuaoperator.pl

Zgody nie ma, ale Szacunek Zostaje!

odpowiedz
Zapraszamy Bracia... - 20.10.2021 / 13:54, *.orange.pl

...do Warszawy!

odpowiedz