fot. Woytek / Legionisci.com

2 galerie

Fotoreportaże z Neapolu

Woytek, źródło: Legionisci.com

10346 osób obejrzało na Stadio Armando Maradona mecz SSC Napoli z Legią Warszawa. Wojskowi długo i skutecznie się bronili, ale w końcówce musieli uznać wyższość gospodarzy, którzy zdobyli trzy bramki. Mecz z sektora gości obejrzała 25-osobowa grupa niepełnosprawnych fanatyków. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Neapolu:

Fotoreportaż z meczu - 94 zdjęcia Woytka
Fotoreportaż z meczu - 34 zdjęcia Hagiego

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Janusz - 22.10.2021 / 18:25, *.chello.pl

Super te fotki !!! Bomba !!! Dla takich fotek warto żyć i być kibicem ;)

odpowiedz
e(L)o - 22.10.2021 / 14:23, *.vectranet.pl

Powinno być 8;0

odpowiedz
Arek - 22.10.2021 / 23:56, *.tpnet.pl

@e(L)o: ale nie było.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.