Kosta Runjaić - fot. Mishka / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Legia pokazała charakter

Fumen, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić (trener Pogoni): Wiedzieliśmy, że musimy pokazać się z jak najlepszej strony i jako drużyna grać i przetrwać. Udało nam się to przez cały mecz. Zaczęliśmy dobrze, ale Legia pokazała od 20-25 minuty bardzo dobre akcje. W efekcie był to wyrównany i otwarty mecz. Jednak w odpowiednim czasie zdobyliśmy bramkę na 1-0, a tuż po przerwie podwyższyliśmy na 2-0.
Wiedząc, że Legia jest w kryzysie, po tym 0-2 nogi i głowa mogły być cięższe u rywali. Mimo to, Legia próbowała grać do przodu i czuć było, że chcą zdobyć bramkę kontaktową. W moim odczuciu gospodarze pokazali charakter.

My pokazaliśmy się z dobrej strony. Chłopcy dali z siebie wszystko. Powinniśmy lepiej wykorzystać nasze kontry, bo bramką na 3-0 mogliśmy zamknąć ten mecz. A tak, do końca było interesująco. Gratuluję drużynie. Teraz pozostał nam jeden mecz przed przerwą na kadrę i musimy do niego podejść z pełną koncentracją.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
hajdukL - 01.11.2021 / 21:56, *.rfc.pl

Szczególnie było widać ten charakter i zaangażowanie u Jędzy, Mlado i Rose'a przy pierwszej bramce dla Pogoni. Ilość żółtych kartek też mimo wszystko o czymś świadczy...

odpowiedz
bronek49 - 01.11.2021 / 17:40, *.chello.pl

gdzie ty widziałęs ten charakter w Legii bo my kibice tego nie widzieliśmy jakby zagrali z charakterem to na pewno by z wami wygrali

odpowiedz
Portowiec - 01.11.2021 / 16:17, *.centertel.pl

Charakter to jedynie pokazali kibice na Żylecie

odpowiedz
Antyczesio - 01.11.2021 / 21:37, *.plus.pl

@Portowiec: charakter pokazali obrażając wszystkich oprócz tego co jest winny wszystkiego czyli Miodka?

odpowiedz
Gocław - 01.11.2021 / 11:06, *.aster.pl

Brawo redakcja, pięknie dobrane zdjęcie do tytułu.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.11.2021 / 09:21, *.plus.pl

Co pokazali? Chyba tłumacz coś źle tlumaczyl jego wypowiedzi.

odpowiedz
L59 - 01.11.2021 / 08:55, *.180.176

Teraz Legia płaci za wszystkie błędy prezesa D.M ,za jego błędną politykę w klubie - może na biznesie się zna ale klub i piłka nożna to nie fabryka że wymieni się kierownika i dalej się funkcjonuje, wiem że na pewno chce dobrze dla Legii ale tu trzeba dobrać prawdziwych fachowców którzy wiedzą na czym polega funkcjonowanie i działanie klubu ,wczorajszy mecz pokazał dobitnie że drużyna jest rozbita psychicznie fizycznie i mentalnie, potrzeba czasu i spokoju aby się odbudować ale bez niektórych zawodników i działaczy. Stare przysłowie mówi że po burzy przychodzi słońce i nastaje dzień i tak się stanie w Legii..

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 01.11.2021 / 08:45, *.chello.pl

Polskiego trener dalej nie zna?

odpowiedz
kuman - 01.11.2021 / 07:18, *.cyfrowypolsat.pl

haha dobre pokazała od 20 do 25 czyli 5 minut.

odpowiedz
Aanal_Fabeta - 01.11.2021 / 14:51, *.play-internet.pl

@kuman: czytaj ze zrozumieniem.

odpowiedz
gutek - 01.11.2021 / 05:46, *.chello.pl

w rundzie jesiennej Legia Warszawa czyli Cudzoziemska gra bez charakteru z mottem -czy się stoi czy się leży to z kontraktu się należy

odpowiedz
Marcel - 01.11.2021 / 03:42, *.t-mobile.pl

Nie, nie pokazała.

odpowiedz
Stifman1990 - 31.10.2021 / 23:28, *.ewe-ip-backbone.de

Powiedział to co powiedzieć przystoi o spadkowiczu

odpowiedz
jarekk - 31.10.2021 / 20:36, *.metrointernet.pl

Ale zartownis. Rozumiem, humor mu dopisuje

odpowiedz
Singspiel - 31.10.2021 / 20:19, *.plus.pl

On chyba z nas szydzi

odpowiedz
Michał - 31.10.2021 / 20:32, *.plus.pl

@Singspiel: Nie chyba tylko na pewno. A kto teraz z nas nie szydzi? Chyba tylko prezes i dyrektor Radosław. Pozdrawiam mimo nerwów. Tragedii ciąg dalszy

odpowiedz
Szpic - 31.10.2021 / 20:11, *.chello.pl

A w Pogoni wszystko się zgadza, jest drużyna, jest trener, jest dyr. sportowy to są kolejne 3 pkt. A w Legii........ jest Kucharski i o punktach można zapomnieć.

odpowiedz
Michał - 31.10.2021 / 20:10, *.plus.pl

Srakter nie charakter. Hast du verstanden! Auf Polnisch

odpowiedz
Cyniek - 31.10.2021 / 20:08, *.play-internet.pl

Dzięki trenerze za kulturę,kurtuazje,ale mówić że te wkłady pokazały charakter to naprawdę nadużycie

odpowiedz
L fan - 31.10.2021 / 20:07, *.plus.pl

Jakby pokazali charakter to byś nie miał co zbierać ze swoich grajow

odpowiedz
Egalite - 31.10.2021 / 21:50, *.centertel.pl

@L fan: legia jest marna, to zbieranina bez charakteru. możecie sobie myśleć co chcecie ale te 6 punktów w pucharach to cud i słabość rywali. legia nigdy nie miała charakteru, to cieniasy a wam się wydaje, że mocarze. tabela pokazuje ich realne mozliwości. koniec kropka.

odpowiedz
Jimmy L - 02.11.2021 / 07:49, *.d1-online.com

@Egalite:Cieniasy to nasza liga, zobacz jak wygląda to na międzynarodowej arenie z Pogonią Rakowem i Śląskiem.

odpowiedz
Wolfik - 31.10.2021 / 20:07, *.mm.pl

Trenerze, rozumiem kurtuazję, ale....

odpowiedz
Luis - 31.10.2021 / 20:07, *.tpnet.pl

W którym momencie meczu ?? Bo oglądałem cały i nie widziałem ????

odpowiedz
(L)e - 31.10.2021 / 22:17, *.t-mobile.pl

@Luis:
Może przyglądał się samemu Miszcie. On to akurat się starał.

odpowiedz
word!up - 31.10.2021 / 20:06, *.inetia.pl

Kabareciarz z tego trenera. To nie są piłkarze tylko banda łamag.

odpowiedz