Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja przedmeczowa

Gołębiewski: To będzie święto, a nie stypa

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Myślę że, czwartkowy mecz to święto, a nie stypa. Zdaję sobie sprawę z sytuacji, jaka jest w lidze, ale jutro każdy z nas wie, po co wychodzi na boisko i jak trudna przeprawa nas czeka. Zdecydowanie musi więc to być święto dla polskiej piłki i klubu - mówi przed meczem z SSC Napoli Marek Gołębiewski, trener Legii.

- Luciano Spalletti to jeden z lepszych trenerów na świecie - dobry strateg i taktyk. Nie zmienia systemu 4-3-3, wiec można przewidzieć, co jutro Napoli będzie grało. W składzie mają jednak takie gwiazdy, że tempo gry ich gry jest bardzo duże. Musimy wznieść się na wyżyny, żeby to tempo utrzymać.

- Wczorajszy dzień był bardzo intensywny. Badaliśmy zawodnikom krew i robiliśmy specjalne rezonanse, by sprawdzić na jakim poziomie wytrenowania są, czy mają jakieś braki w witaminach lub innych mikroelementach. Czasu jest mało, ale musimy działać profesjonalnie. Dziś trenujemy o godz. 17. Dwa dni do meczu to nie jest wymarzona sytuacja dla trenera, by coś zbudować. W niedzielę Pogonią nie było to nawet 15 procent tego, co chcemy grać w ofensywie. W defensywie zespół robi błędy, ale ogólnie wie co robić. Mamy dużo do poprawienia w ofensywie, gdzie nie wszyscy zawodnicy pomagają np. Mladenoviciovi w budowaniu statystyk, bo nie wypełniamy odpowiednio pola karnego. Takich drobnych rzeczy jest wiele.

- Artur Boruc wznowił zajęcia i jesteśmy dobrej myśli, co do jego zdrowia. Mam nadzieję, że wejdzie w normalny cykl treningowy. Jest ważną postacią w naszej szatni i na boisku. Będziemy chcieli go jak najszybciej wprowadzić do gry.

- Mam pomysł na mecz i dziś przedstawię go zawodnikom na zajęciach. Napoli to niesamowicie kombinacyjnie grający zespół. Każdy nasz zawodnik w swojej strefie musi wykonać w defensywie zadania w stu procentach. Jak ktoś opuści, to pojawią się problemy. Trudne zadanie przed nami, ale to piłka nożna. Jeszcze niedawno w Pucharze Polski Świt nam się mocno postawił. Wszyscy myślą, że Napoli gładko nas pokona, ale mogę zapewnić, że zawodnicy wiedzą jak podejść do meczu. Mam nadzieję, że fani nas wesprą i będziemy mogli cieszyć się po ostatnim gwizdku sędziego.

- Liga czy Europa? Nikogo nie lekceważymy. Wystawię najlepszy skład, który dobiorę pod kątem taktycznym, czyli potrzebować będziemy dobrych graczy w obronie i umiejących kontratakować. Sytuacja w lidze jest bardzo słaba, ale mimo kontuzji mamy szeroką kadrę i będziemy starali się pokazać z jak najlepszej strony na każdym froncie.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Marka Gołębiewskiego na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 14727
START: 30.10.2021 / KONIEC: 13.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (101)

+dodaj komentarz
Rob - 04.11.2021 / 19:23, *.111.59

1:0 jak to mozliwe. oni chca sie wybic na pucharach i odejda na koniec sezonu. poza tym nie wierze ze wynik sie utrzyma. kwestia czasu jak cos wpadnie dla napoli 1:2 1:3

odpowiedz
Rob - 04.11.2021 / 20:29, *.111.59

@Rob: no i jest 1:3

odpowiedz
Mystek - 04.11.2021 / 17:30, *.play-internet.pl

Mam bilet do przepisania na żyletę. Kontakt pod nr 737 466 421

odpowiedz
Obiektywny znawca - 04.11.2021 / 13:47, *.icpnet.pl

rok temu śmiano się, że Lech szykował się na Podbeskidzie, poniżej widzę wypowiedzi że mecz z Napoli i tak przegramy, ważny jest mecz ze Stalą....

odpowiedz
atmosferic - 04.11.2021 / 12:10, *.orange.pl

Będe zadowolony jak Legia wyjdzie na noże z Napoli - ok można przegrać ale nie można grać jak michniewicz czyli wszyscy zamknięci we własnym polu karnym na własnej polowie - obsrani pełne 90 minut. To nie pasuje do Legii - chce zobaczyć charakter i wole zwycięstwa, nawet więdząc to że rywal ma 2/3 klasy lepszych piłkarzy.

odpowiedz
Aleks - 04.11.2021 / 08:37, *.cyfrowypolsat.pl

Kupię bilet na Legia-Napoli , płacę złotem. 667-100-020

odpowiedz
Www - 04.11.2021 / 08:21, *.51.216

Czarownik,czarownik
Ja tego nie kupuję
Badania dopiero we wtorek jak mecz w czwartek???
Cuda na kiju!!!
Tu potrzeba dużego wstrząsu
Będzie stypa i nie ma co zakłamywać rzeczywistości.
Czy leci z nami pilot?

odpowiedz
kiki - 04.11.2021 / 07:07, *.citystrada.pl

Mecz w LE to oczywiście święto. Ale chyba nikt nie wierzy, że nie przegramy tego meczu? Wiadomo, że przegramy. Ale to ma i tak niewielkie znaczenie. Dużo ważniejszy mecz ze Stalą. Tam liczę na przełamanie. Bo jak nie z nimi to z kim?

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 03.11.2021 / 22:38, *.vectranet.pl

Albo jutro bedzie przełamanie, albo to twój ostatni mecz Panie od WF...........

odpowiedz
Sebo(L) - 04.11.2021 / 10:23, *.centertel.pl

@Trener Bramkarzy: hahaha przełamanie z Napoli? Dobre ku.wa! Masz poczucie humoru.

odpowiedz
IKEA - 03.11.2021 / 22:00, *.play-internet.pl

Marek mordzia, na smutno też można pić. Chociaż wiadomo, że na wesoło to lepiej :-)

odpowiedz
Tako - 03.11.2021 / 21:19, *.tpnet.pl

Mam prośbę do trenera : przy aktualnej słabej dyspozycji naszych napastników , niech przy okazji rzutów wolnych ktoś strzela bezpośrednio na bramkę , bez dośrodkowywania w pole karne . Bo jeśli dośrodkowywania nic nie dają , to może chociaż z rzutu wolnego uda się zrobić zagrożenie . STRZAŁY są potrzebne , tak to widzę . I powinno być dwóch napastników z przodu , a nie sam Emreli , tak by było lepiej .

odpowiedz
SŁAMI SALAMI.. POWRÓCIŁ Z BANA. - 03.11.2021 / 20:54, *.57.57

Ja od lat powtarzam ze wszystko ma podstawy w treningu. Niestety dla wiekszosci tu na forum oznacza to bezmyslne przyslowiowe "zapyeer dalanie". A nie w tym sek. Ale skoro nasi trenerzy nie potrafia tego pojac, to jak tu sie spodziewac tego po internetowych kozakach. Jak ja komus mam w kilku zdaniach wytlumaczyc i wyjasnic wiedze ktora ja zdobywalem na boiskach przez kilkanascie lat?

odpowiedz
lol - 03.11.2021 / 19:48, *..

kosmiczny terneiro

odpowiedz
powiś(L)e - 03.11.2021 / 19:34, *.waw.pl

W Legii od dłuższego czasu jest "świątecznie" Naprawdę ciężko doszukać się pozytywów po ostatnich oklepach no ale chłop coś gadać musi na tych pudelkowych konferencjach.

odpowiedz
P(L)EBAN - 03.11.2021 / 19:34, *.tpnet.pl

Pierwszy raz nie wiem co napisać. Chyba jedyne co mogę to ze LEGIA TO MY

odpowiedz
Ryj - 03.11.2021 / 22:34, *.47.46

@P(L)EBAN: i bardzo słusznie. Zawsze tak było i tak zostanie do końca :)

odpowiedz
olew - 03.11.2021 / 19:06, *.vectranet.pl

Wypada podziękować grajkom, że gramy jutro u siebie z bogatymi makaronami. To są mecze, na które czekamy ! LEGIA to POTĘGA ! Zagrajcie to dobrze, wynik drugorzędny, liczy się uroda gry !

odpowiedz
Pacaniszcze - 03.11.2021 / 22:37, *.47.46

@olew: jak 8:4 w Dortmundzie

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 03.11.2021 / 18:26, *.71.221

"Wczorajszy dzień był bardzo intensywny. Badaliśmy zawodnikom krew i robiliśmy specjalne rezonanse, by sprawdzić na jakim poziomie wytrenowania są, czy mają jakieś braki w witaminach lub innych mikroelementach."
A moze, zamiast pyeeer dolic o tych wszystkich badaniach, rezonansach, dronach i innych super-duper-high-tech-dhl-tdx-dolby-digital-LYA-LYB-super-progressive-kfc sciemach, moze najwyzsza pora zeby wkoncu zaczac madrze, pozadnie i powaznie i profesjonalnie zaczac trenowac? Kazdy sukces zaczyna sie na treningu, kazdy schemat, moment gry, ustawienie, taktyka, plan gry, zaczyna sie na treningu.
Kazdy kto uprawial jakikolwiek sport wie ze: grasz tak jak trenujesz, i im wiecej potu na treningu tym mniej krwi w meczu.
Niestety, dla betonu polskiej mysli szkoleniowej i jej utalentowanych przedstawicieli jest to cos zupelnie obcego i niepojetego.

odpowiedz
BRL - 03.11.2021 / 18:32, *.chello.pl

@Krzeszczu 2.0: brzmisz jak typowy przedstawiciel polskiej myśli szkoleniowej.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 03.11.2021 / 18:36, *.71.221

@BRL: tak.... nie masz nic konkretnego do powiedzenia, nic konkretnego nie wnosisz, zadnej wiedzy, zero jakiegokolwiek ogarniecia, ale sie przypyeer dalasz tylko po to zeby sie przypyeer dolic. Brzmisz jak przedstawiciel internetowego kozactwa lekko ograniczonego intelektualnie.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.11.2021 / 19:03, *.play-internet.pl

@Krzeszczu 2.0: Wiesz,widocznie trenerzy myślą,że mecze wygrywa się technologią.A tak na serio,to teraz mamy takie czasy,że każdy chce coś osiągnąć "na skróty".Jakakolwiek praca nie wchodzi w rachubę.Ale to jest efekt "takiego młodzieży chowania......"I nie mówię tu o rodzicach,bo ich rola to wogóle została spuszczona na drzewo,a bardziej o mainstreamowych narzędziach służących do manipulowania zasobami ludzkimi.Model "osiagania sukcesów w kilka sekund" (i tyle też trwających zresztą),promowany chociażby przez różne "talent show" skutecznie zmienia młodym ludziom spojrzenie na ciężką pracę.Właściwie dotyczy to każdego aspektu życia,podejścia do treningów również.A w Legii akurat sprawa zaangażowania piłkarzy tkwi zupełnie gdzie indziej.Otóż "nasze chlory" już na samym początku dostają informację,że "Legia to tylko chwilowa przystań i przy pierwszej lepszej okazji zostaną sprzedani dalej".Siłą rzeczy,nie będą się w jakikolwiek sposób angażować w grę w Legii.Mioduski zwyczajnie zrobił z Legii "plac targowy z niewolnikami".

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 03.11.2021 / 19:18, *.71.221

@FOREVER LEGIA : Przytaczasz bardzo interesujace i trafne tezy, i ciezko sie z Toba nie zgodzic. Te osiaganie na skroty i chodzenie na latwizne, moze nie powinno nikogo dziwic ze np Lopez woli grac w FIFE na playaku niz isc na trening? Nawet Zouza tuz przed mistrzostwami na zgrupowaniu organizowal (zamiast treningow) turnieje FIFA na PSX.
I w sumie nie samo to mnie dobija, ile fakt ze cos takiego ma miejsce w najwiekszym klubie w Polsce. Rozumiem ze w FC Kobylka albo Bumfuck United, ale w Legii?
Nawet Rakow ma wiekszy etos pracy, kurcze, po tym co w ostatnich dniach mozna bylo wyczytac i wysluchac, to kazdy klub na siwecie ma wieksza etyke kiedy chodzi o trening i przylozenie sie do obowiazkow.

Ja od lat powtarzam ze wszystko ma podstawy w treningu. Niestety dla wiekszosci tu na forum oznacza to bezmyslne przyslowiowe "zapyeer dalanie". A nie w tym sek. Ale skoro nasi trenerzy nie potrafia tego pojac, to jak tu sie spodziewac tego po internetowych kozakach. Jak ja komus mam w kilku zdaniach wytlumaczyc i wyjasnic wiedze ktora ja zdobywalem na boiskach przez kilkanascie lat?

W klubie z roku na rok rozprzestrzeniala sie coraz wiekszya samowolka. Kulminacja jest niedane "balowanie" i caly cyrk z Michnikiem. Jest to zenada totalna i cos co bedzie smierdziec mocno i dlugo. I nie latwo bedzie to wszystko wy/przewietrzyc. Ale mozna. Tylko zeby mozna to trzeba i chciec. Trzeba nie tylko wielkich cojones ale tez sporo rozumui determinacji. I odwagi do podjecia "trudnych/ciezkich" decyzji. Obawiam sie ze ani Rozczochranca, ani tym bardziej Tapeciarza na to nie stac. Wiec jestesmy niestety skazani na coraz wiekszy marazm. Do momentu w ktorym ktos powazny (nie koniecznie mozniejszy ale madrzejszy) przejmie klub.
I nie mowie tu bron Boze o "kup se klub" brygadzie...
Ale sie cholera rozpisalem, ale taki wyposzczony bylem, cos jak moja ex... :-))
Pozdro.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 03.11.2021 / 19:21, *.71.221

@Krzeszczu 2.0: *mialo byc "bogatszy" a nie "mozniejszy". sorry, my bad.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.11.2021 / 19:42, *.play-internet.pl

@Krzeszczu 2.0: Zgadzam się.Intensywność treningowa jest już "passe",a to dlatego,że profesjonalne kluby posiadają zawodników,których nie trzeba katować bieganiem z 10 kilowym plecakiem po górach przez dwa tygodnie,bo akurat kondycję i wytrzymałość to akurat mają.Treningi polegają raczej na powtarzaniu kilku wariantów taktycznych,oraz ćwiczenia "nawyków",z których drużyna ma korzystać podczas meczów.U nas,gdzie "piłkarze" kupowani są na pałę,a jedynym kryterium jest cena,a nie przydatność do zespołu,to o jakichkolwiek treningach mowy być nie może.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 03.11.2021 / 19:46, *.tele2.se

@FOREVER LEGIA : pelna zgoda (z malutka modyfikacja ;-). )

odpowiedz
Jerz z Potoku - 04.11.2021 / 00:00, *.chello.pl

@Krzeszczu 2.0: szanowny Kolego, gratuluję efektownego i efektywnego powrotu na nasz serwis.
Oczywiście, to o czym piszesz, podobnie jak @FOREVER LEGIA, nie powinno podlegać dyskusji. Jednak legijne realia - od kilku lat - temu zaprzeczają. Niestety.
Ps.: główny sprawca naszych kibicowskich nieszczęść, tj. "prezes dekady" ma się świetnie i ani myśli abdykować. Również niestety...
Serdeczności

odpowiedz
Wisła Fordon - 04.11.2021 / 08:27, *.2.82

@Krzeszczu 2.0: co porabiales przez ostatnie kilka miesięcy ?

odpowiedz
Wisła Fordon - 04.11.2021 / 10:17, *.2.82

@Krzeszczu 2.0: jak Ci i się się doping kibiców podobał w niedzielę. ?

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.11.2021 / 10:21, *.191.200

@Wisła Fordon: Przeslanie "dopingu" czyli te banery nt np Kucharskiego jak najbardziej trafne. I najwyzsza pora ze sie pojawily. Natomiast mam lekka alergie dotyczaca "nie poddawaj sie..." :-))

odpowiedz
Arek - 03.11.2021 / 18:09, *.tpnet.pl

A jak tu oceniać pracę Marka Gołębiewskiego, po kilku dniach pracy? Bo to nawet nie są tygodnie. Nie jest to mój faworyt, jak już pisałem, ale jak dla mnie sonda z dupy.

odpowiedz
Abcd - 03.11.2021 / 19:22, *.chello.pl

@Arek: dokładnie. Równie dobrze możnaby wstawić kolejna sondę:" jak oceniasz pracę następny Marka Gołębiewskiego?"

odpowiedz
gonzo - 03.11.2021 / 17:59, *.com.pl

Na niedzielę tradycyjnie będą zajechani. Jeżeli Legia nie wygra ze Stalą, to módlmy się o utrzymanie.

odpowiedz
bronek49 - 03.11.2021 / 17:51, *.chello.pl

trenerrze o jakim Pan mówi święcie to będzie następny blamaż a my nie chcemy żeby piłkarze w pucharowych meczach wypruwali sobie żyły żeby się pokazać menadżerom a w lidze mecze olewać święto to powinno być w każdym meczu obojętnie czy pucharowym czy ligowym

odpowiedz
Michał - 03.11.2021 / 17:43, *.plus.pl

Jutro raczej lanie i znowu będą udawać zwieszone głowy i jak im przykro i boli. Legia to My LEGIA To My LEGIA LEGIA LEGIA to MY!!! A tak z innej beczki może by tak Artura Płatka za naszego asa Kucharskiego by wytransferować. Co Wy na to? Ważne żeby było lepiej bo na razie jest syf.

odpowiedz
Prawda - 03.11.2021 / 17:38, *.gruppocln.com

Zdradzę taktykę trenera legii. Plan jest taki wszyscy się bronimy i jak się uda odebrać piłkę to długa do przodu i może się uda przejąć i strzelić. Tylko nie mówcie nikomu!!!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 03.11.2021 / 17:26, *.btcentralplus.com

Golebiewski tez powiedzial ze San Marino bedzie mistrzem Europy.

odpowiedz
skrzat - 03.11.2021 / 17:24, *.centertel.pl

Nie mogę już słuchać tych wypocin.absolutnie nie mam nic do trenera ale puki te wynalazki biegają po boisku tu się nic nie zmieni.z pierwszego składu to nadaje się tylko luqinias i może emreli.jak przestanie pić będą z niego ludzie.skoro i tak będą grać o utrzymanie więc proponuję grać juniorami a tych żuli do rezerw...powoli sami rozwiążą kontrakty....

odpowiedz
Diabeł - 03.11.2021 / 17:23, *.tpnet.pl

Wiadomo że zagrają na 100%. Przecież co niektórzy w klubie są po to żeby się wypromować i pójść dalej.. Przecież z taką Stalą Mielec nie będą się spuszczać. Z szacunkiem dla naszego przyszłego rywala..

odpowiedz
Janek łowca szklanek - 03.11.2021 / 17:15, *.chello.pl

XD

odpowiedz
Alex Bielany - 03.11.2021 / 17:15, *.centertel.pl

A ten tez pije z piłkarzami ? Czy sam sie dziś naj…. i pier…. głupoty

odpowiedz
Dedi - 03.11.2021 / 17:09, *.plus.pl

Napoli bez Insigne i Osimhena , wygramy??

odpowiedz
??? - 03.11.2021 / 16:57, *.play-internet.pl

Chyba swieto wszystkich swietych niech kazdy co przyjdzie na mecz przyniesie znicz i jeszcze bym zrobil zrzute na wieniec dla loczka,,ostatnie pozegnanie "

odpowiedz
Kasztancio - 03.11.2021 / 16:54, *.2.228

Grajmy rezerwami
A najmocniejszy skład na ligę!!!

odpowiedz
CzerwonyNos - 03.11.2021 / 16:52, *.chello.pl

Jak Legia jutro wygra z Napoli to stawiam potezny postulat!!

Do konca sezonu ogladam wszystkie mecze Legii na trzezwo!!!

odpowiedz
Mario - 03.11.2021 / 16:48, *.plus.pl

Co za gość ????????????

odpowiedz
antek - 03.11.2021 / 16:36, *.rr.com

oni zyja w innym swiecie

odpowiedz
Portowiec - 03.11.2021 / 16:32, *.master.pl

...tydzien wstecz mowiles ze " Pogon jest na fali i zamierzamy ja zmiesc..."...efekt w niedziele byl widoczny, Runiajic sprowadzil Ciebie trenerze do parteru...Na Boga, Legio!...zatrudnijcie jakiegos w koncu TRENERA godnego takiego klubu jak ...Legia

odpowiedz
Cudny Zenon - 03.11.2021 / 16:31, *.jmdi.pl

Jutro Legia wygra 2:1 i wrócą lepsze dni. Bramki Wieteska i Slisz.

odpowiedz
NATURE LEGIA TIME! - 03.11.2021 / 16:24, *.57.57

A MOGĄ PIŁKARZE WYPIĆ PO MAŁEJ CZARNEJ?TO BY SERDUCHO MOCNIEJ ZABIŁO I KTO WIE...CZY NIE DOZWOLONA JEST KOFEINA?BO TE BATONY, STANIKI,I INNE WYNALZKI TO CZYSTA CHEMIA...ZŁA CHEMIA OCZYWIŚCIE

odpowiedz
kalosz - 03.11.2021 / 20:15, *.mm.pl

@NATURE LEGIA TIME!: oni graja w Legii kawy im nie potrzeba(malo im bylo dopingu od 15 000 "legia to my" ? ),co bylo widac na meczu z pogonią:)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.11.2021 / 15:31, *.play-internet.pl

Qrva,ja tego nie rozumiem.Kogo Mioduski skupuje do Legii,jak po meczu w eksraklasie,gdzie tempo gry jest troszkę szybsze,niż marsz za trumną w kondukcie pogrzebowym,trzeba im takie badania robić???.Jakeś resuscytacje,rezonanse,poziom witamin,mikroelementów-czy oni mają jakąkolwiek kondycję,wytrzymałość i siłę?????.Ja to chyba już wiem,czemu Czesław dawał im 2 dni wolnego po meczu i 2 dni wolnego przed meczem.Dlatego,żeby ich nie zajechać fizycznie.Niech Mioduski pakuje mandżur i zabiera ze sobą tych anemików w diabły,bo nie mogę ich słuchać/oglądać

odpowiedz
DanieLo - 03.11.2021 / 15:41, *.comcast.net

@FOREVER LEGIA : dokladnie. Robić takie testy 24-48h przed meczem nie ma żadnego sensu. Co mogą poprawić? Nażreć się marchewek? Wypić soki vitaminowe? Jedno wielkie pitolenie o Szopenie.

Nie mogli poczekać ze zwolnieniem Michniewicza do przerwy na repre lub jak nadejdzie zima? Lesnodorski gó*no a nie zna się o piłce. Won

odpowiedz
Wolfik - 03.11.2021 / 15:51, *.mm.pl

@FOREVER LEGIA : Przez lata róznej masci Probierze, Stokowce czy Fornaliki wmawiały kopaczom, że grać sie co trzy dnie nie da. Powtarzali to tak długo - tuszujac przy tym niekompetacje własne i prezesów klubów - że wszyscy w to uwierzyli. Nikt nie zapytał, czemu w innych krajach sie da, a u nas nie, bo tak było wygodnie. No i zbieramy tego owoce od kilku sezonów. Nawet Skibicki, chłopak na dorobku, który mało co gra jest zmęczony sezonem. Te wszelkie badania, to nic innego jak alibii na siłe.

odpowiedz
DanieLo - 03.11.2021 / 16:10, *.comcast.net

@DanieLo: przepraszam - chciałem napisać Mioduski a wyszło jak wyszło.

Mam nadzieje ze Lesnodorski lub inny Legionista przejmie nasz Klub i doprowadzi do poziomu na którym Legia MUSI być

odpowiedz
axlrose - 03.11.2021 / 17:41, *.tpnet.pl

@Wolfik: I tu masz Kolego, słuszną i jedyną rację. Młody Skibicki tak doj...dowalił, że mało nie osłabłem. I muszę powiedzieć, że myliłem się strasznie, gdy myślałem że Boruc rozwali szatnię. On ją trzymał, co teraz widać jak na dłoni.

odpowiedz
Dedi - 03.11.2021 / 15:19, *.plus.pl

Dziwne mam odczucia pierwszy raz w tym sezonie obojętne, jeszcze parę tygodni temu podniecałem się meczami ze Spartakiem i Leicester, ale sytuacja w lidze jeszcze nie była tak ujowa.... Swoją grą ostatnio obrzydzili nawet taki mecz który powinien być jutro świętem, a tym czasem ja jako kibic Legii czuję takie coś jak aaa mecz jak mecz...
To jest dramat. Konferencja prasowa to tam zawsze taka inba trzeba mówić co trzeba że się nie boimy że Napoli to świetny zespół itp itd... na boisku czuję w kościach wielkie murowanie Bramki ale nie umiejętne, brak Nawrockiego to jest dramat..... Zieliński i Insigne boję się że nas rozmontują jak BvB wtedy.. niczego nie chce mogą przegrać 0:2 1:2 ale niech pokażą chociaż wolę walki jak umiejętności brak. Bo brak jak się nie może strzelić jednej chociaż bramki Pogonii.
Tylko Legia niestety teraz można chwalić tylko kibiców którzy są mistrzami ci zawodnicy w tej chwili nie są......

odpowiedz
Obiektywny znawca - 03.11.2021 / 15:16, *.icpnet.pl

czyżby powtórka...
https://www.youtube.com/watch?v=kULktGmMHSM

odpowiedz
Szpaku - 03.11.2021 / 15:44, *.net.pl

@Obiektywny znawca: Szansa??!! Aj Jesus Maria!!

odpowiedz
Biała Siła - 03.11.2021 / 15:07, *.t-mobile.pl

Widzę ,że czyta pan portal ten i jego wpisy ,Życzę powodzenia

odpowiedz
123 - 03.11.2021 / 15:06, *.chello.pl

Czy mecz z Napoli to bedzie final Ligi Galaktyki?

odpowiedz
Cziko - 03.11.2021 / 15:00, *.net.pl

P. trenerze co Pan pier.olisz znów jakieś farmazony?

odpowiedz
Treek - 03.11.2021 / 14:58, *.com.pl

Czy możemy zatrudnić jakiegoś trenera? Od dymisji Michniewicza już trochę czasu minęło....

odpowiedz
Pawełek - 03.11.2021 / 14:56, *.netfala.pl

Aż mi się nie chce iść na ten mecz. No ale już kupiłem to pójdę zobaczyć Napoli w akcji.

odpowiedz
Arek - 03.11.2021 / 18:02, *.tpnet.pl

@Pawełek: przecież Ty już na Raków chodzisz jełopie.

odpowiedz
Arek - 03.11.2021 / 14:48, *.vectranet.pl

Będzie kolejna kompromitacja

odpowiedz
Łukasz 87 - 03.11.2021 / 14:42, *.t-mobile.pl

Jutro 0-3 nooo 0-4 chłopaku gdzie ty z Legia a gdzie Spaletti z Napoli o czym ty bredzisz jakiej taktyce. Są 2 rzeczy!
1 - wychodzicie na boisko
2-biegacie
I nic więcej nie macie do zaoferowania.

odpowiedz
Wolfik - 03.11.2021 / 14:40, *.mm.pl

Fakt, bedzie to święto...piłkarskie. O wynik nie ma się co martwić, bo jest wiadomy z góry. Jeśli włosi podejdą poważnie (a podejdą, bo punkty są im potrzebne), to nie bedzie co zbierać. Powtórka z meczu z Borussią bardzo prawdopodobna.

W tej chwili nie mamy żadnych atutów. Bedzie bardzo ciężko wywalczyć w LE choćby punkt.

odpowiedz
grzesiek - 03.11.2021 / 14:35, *.centertel.pl

Tu juz nic nie pomoze. Wlasciciel nie uczy sie na bledach. Trzeba zmienic wlasciciela

odpowiedz
K(L)AKIER - 03.11.2021 / 14:09, *.inetia.pl

Trzeba się zamurowac i tyle, a nie wyjdzie znowu z 3 obrońcami, plus tych 2 niby wahadlowych co dziury ciągle robią, tu trzeba bronić, bo strzelić to i tak będzie ciężko bo nie ma kim.

odpowiedz
Wolfik - 03.11.2021 / 14:37, *.mm.pl

@K(L)AKIER: To Cię zmartwię. Murowanie spowodujje, że nie przegramy 0:6 tylko 0:3. W sumie żadna róznica.

odpowiedz
NIE DLA NAS FORMA ZŁA - 03.11.2021 / 13:58, *.centertel.pl

Psychologia sportu !!! im się wydaje że już po awansie i wygraniu dwóch meczów osiągnęli mistrzostwo świata i nogi już ich nie niosą jak wcześniej to jest grubsza historia do analizy.
Pozdrawiam wszystkich pijaków i leczących się z uzależnień

odpowiedz
Marek Legionowo - 03.11.2021 / 13:50, *.vectranet.pl

Panie trenerze święto świętem ale musi Pan popracować nad atmosferą w drużynie i ogólnie klubie przy pomocy ludzi,którzy mają coś do powiedzenia.Przede wszystkim trzeba pomyśleć o spolszczeniu Legii i to jak najszybciej bo niestety ale opcja z piłkarzami zagranicznymi z każdego zakątka świata nie sprawdziła się totalnie.Legia zawsze najlepiej grała kiedy trzon drużyny był polski.Ponad połowa drużyny musi być polska plus 2-3 wybitnych na swoich pozycjach obcokrajowców i to najlepiej z krajów zbliżonych kulturowo.Tak naprawdę tylko Polacy ,którzy znają wartość Legii mogą pociągnąć ten klub do przodu

odpowiedz
Marek Legionowo - 03.11.2021 / 13:57, *.vectranet.pl

@Marek Legionowo: A i jeszcze jedno może niektórzy mnie wyśmieją ale co tam-takie jest moje zdanie:Pomyślałbym o powrocie Michała Kucharczyka i Dominika Furmana tak na początek.Kompletnie bym się nie zastanawiał.Nie chodzi stricte o wartość jedynie piłkarską.Chodzi mi o to,że te chłopaki są naprawdę związani z Legią,a co do wartości piłkarskiej też się obronią

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 03.11.2021 / 14:51, *.play-internet.pl

@Marek Legionowo: dokładnie kolego, od czegoś trzeba zacząć, powiem więcej, że piłkarsko i tak są lepsi od większości, doszliśmy do ściany, pozdrowionka

odpowiedz
lucho_83 - 03.11.2021 / 13:43, *.virtuaoperator.pl

W obecnej formie jesteśmy bez szans. Może będzie podobnie jak w 1 meczu, ale bramki będą kwestią czasu...

odpowiedz
lob - 03.11.2021 / 13:43, *.chello.pl

Jak to Marszałek Piłsudski powiedział ?
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”.
a ja to dopasuję do obecnych czasów w Legii...
Wam kury szczać prowadzić, a nie w piłkę nożną się bawić.
Nic dodać, nic ująć....słowa Marszałka wiecznie żywe.......

odpowiedz
L - 03.11.2021 / 13:35, *.waw.pl

"Wystawię najlepszy skład, który dobiorę pod kątem taktycznym, czyli potrzebowac będziemy dobrych graczy w obronie i umiejących kontratakować."

Czyli Kastrati w pierwszym, bo to jedyny szybki pilkarz w kadrze do kontry. Taki wlasnie mamy szeroki sklad

odpowiedz
Reader - 03.11.2021 / 13:28, *.chello.pl

ta pani to już ile chłopa przerzuciła obok siebie na konferencjach

odpowiedz
Ju(L)ius - 03.11.2021 / 13:16, *.vectranet.pl

"Zdaję sobie sprawę z sytuacji, jaka jest w lidze, ale jutro każdy z nas wie, po co wychodzi na boisko i jak trudna przeprawa nas czeka." Czyli potwierdził to o czym wszyscy wiemy - na LE każdy będzie wiedział po co wychodzi na boisko, w Ekstraklasie już nie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.11.2021 / 13:07, *.orange.pl

Siedzi Gołąb na dachu i spogląda przez lupę. Księżyc się zdenerwował i pokazał mu...

odpowiedz
dino - 03.11.2021 / 13:18, *.vtelecom.pl

@Leśny Dziadek:
Mioduskiego

odpowiedz
Krzeszczu - 03.11.2021 / 18:34, *.tele2.se

@Leśny Dziadek: siatkonoge?

odpowiedz
Felek - 03.11.2021 / 13:04, *.netfala.pl

Zobaczymy jakie to będzie święto. Jeśli Legia nie przegra więcej niż 3 bramkami to będzie dobry wynik.

odpowiedz
Józef Gwardiola - 03.11.2021 / 13:03, *.unitelmedia.pl

Remis tej sytuacji byłby wielkim sukcesem.

odpowiedz
loko - 03.11.2021 / 13:02, *.com.pl

ale będzie gwalt 0-6....

odpowiedz
Singspiel - 03.11.2021 / 13:37, *.plus.pl

@loko: Wlosi graja o punkty. Nigdy sie nie wysilaja, kiedy mecz jest rozstrzygnięty

odpowiedz
FiroZS - 03.11.2021 / 13:02, *.as13285.net

https://m.youtube.com/watch?v=aobtL3DQcnQ&t=19s#searching

odpowiedz
What? - 03.11.2021 / 12:53, *.play-internet.pl

ile on jest w Legii żeby oceniać jego pracę? Mogliście poczekać z tą ankietą bo wiadomo, że kibice są sfrustrowani i oceniają go negatywnie. A raczej powinniśmy krytykować tych śmiesznych pilkarzykow

odpowiedz
Ju(L)ius - 03.11.2021 / 13:12, *.vectranet.pl

@What?: Nie denerwuj się, zobacz kiedy kończy się sonda...

odpowiedz
Kikis - 03.11.2021 / 13:37, *.chello.pl

@What?: Dokładnie.. Taka ankieta powinna wystartować najwcześniej 3 miesiące po zajęciu stanowiska trener. Bez znaczenia kiedy się kończy. Głosy oddane tak szybko nie mają żadnej merytorycznej wartości.

odpowiedz
Stefan - 03.11.2021 / 14:32, *.play-internet.pl

@Kikis: ten człowiek z choinki się urwał i opowiada bajki za każdym razem coraz większe jak go można traktować i oceniać poważnie? Drużyna nie pomaga Mladenoviciowi robić statystyk... Obok siedział to go chciał pogłaskać? Ten gość jeden i drugi do niczego się nie nadaje oprócz opowiadania bajek.

odpowiedz
Raf - 03.11.2021 / 12:51, *.centertel.pl

Będą lekkie (oby lekkie baty). Nie oszukujmy się, trzeba przebudować szatnie, brak Artura i robią co chcą gwiazdeczki

odpowiedz
LewLegia - 03.11.2021 / 12:47, *.net.pl

Nie dziwne, że z tym klubem można robić wszystko mając takich bystrych inaczej kibiców. Nowy trener odziedziczył trupa leżącego na Ł3.
Pierwsza sonda już 68% ludzi przeciwnych, a chórzysta pluł na wasz klub wcześniej i niszczył przez ostatni rok konsekwentnie ostania jego sonda 74% poparcia. BRAWO

odpowiedz
Żyleta - 03.11.2021 / 12:46, *.chello.pl

Panie trenerze wiem że jesteś opcją tzw. rezerwową ale życzę wszystkiego dobrego i dużo zapału do pracy którego jak widać Panu nie brakuje - miejmy nadzieję że zespół się odmieni i będzie git…..Pana poprzednik ( którego nazwiska celowo nie wymieniam bo jest to hańba dla Naszego klubu że w nim pracował chórzysta ) zostawił po sobie spaloną ziemię drużyna nie jest przygotowana należycie do sezonu wystarczy zapytać starszych piłkarzy co robili w Dubaju….najważniejsze że już ho nie ma !!!! POWODZENIA !!!

odpowiedz
Alan - 03.11.2021 / 13:12, *.t-mobile.pl

@Żyleta :
Czesław Michniewicz zostawil po Sobie awans po 5 latach do Ligii Europy czyli to czego nie potrafił zrobić Vuko czy Jacek Magiera zostawil MP i wyleciał przy 1 kryzysie mając na rozkładzie Spartaka czy Lester, wg Mnie powinien pracować dalej choc oczywiście My zwykli kibice nie mamy wiedzy o tym co się dzieje w klubie być może nie było innej możliwości, co innego Ty skoro wiesz co się działo w Dubaju to może i znasz drugie dno....
Ps. Wypominanie komuś jakiś rzeczy sprzed kilkunastu latach jet mega slabe, każdy z nas popełnia błędy no chyba ze Ty 'Żyleta' tego nie robisz, wkoncu na tej trybunie nie ma równych i równiejszych......

odpowiedz
Semper Fi - 03.11.2021 / 12:41, *.ovh.us

Nie chce mi sie tego biadolenia nawet komentowac.

odpowiedz
Jerry - 03.11.2021 / 12:40, *.plus.pl

Fantastyczny trener.

odpowiedz