Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z SSC Napoli

Woytek, źródło: Legionisci.com

Mimo wysokiej porażki oceny piłkarzy Legii były nieco wyższe niż za poprzednie spotkania. Najwyższą notę przyznaliście Cezaremu Miszcie. Występ bramkarza Legii oceniliście na 3,7 w skali 1-6. Najniższa nota trafiła do Josue - 1,9.



W sumie oceniało 889 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,6.

Miszta 3,7
Mladenović 3,3
Wieteska 3,0
Emreli 3,0
Luquinhas 2,9
Jędrzejczyk 2,8
Yuri Ribeiro 2,7
Johansson 2,4
Slisz 2,3
Andre Martins 2,3
Muci 2,2
Kastrati 2,2
Rafael Lopes 2,1
Josue 1,9

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Kocham legie - 07.11.2021 / 10:47, *.vectranet.pl

Dopuki kibice legii będą tak oceniać Jędrzejczyka i Wieteskę, to będ zie znaczyło że są takimi samymi kibicami jak oni kopaczami, czy wy naprawdę nie widzicie że podstawowym problemem zespołu jest defensywa...a w tej defensywie główne role grają dwa drewniaki nie do ruszenia...

odpowiedz
PLBBOY - 06.11.2021 / 21:16, *.48.74

Zapijaczona IKEA za wysoko.

odpowiedz
bronek49 - 06.11.2021 / 18:00, *.chello.pl

Lopes już po raz ktłóry dostaje najniższe noty ale z uporem maniaka ten głupi Gołebiowski wpuszcza go na boisko to samo Ślisz i Martins to jest najsłabsza dwójak defensywnych pomocników w naszej lidze

odpowiedz
kczeczu - 06.11.2021 / 12:08, *.205.233

zawsze tak jest że w słabej drużynie wyróżnia się bramkarz

odpowiedz
Pierwszy - 06.11.2021 / 11:25, *.75.251

Jozue zdecydowanie za nisko.

odpowiedz
Dossa Junior - 06.11.2021 / 12:11, *.chello.pl

@Pierwszy: Zgadzam sie, chociaz te dwa karne... zwlaszcza drugi. Co do pozostałych, to mi jednak zaimponował Yuri (grał z mega rywalem nie na swojej pozycji, ba, nie mógł grać "swoją" nogą), a Emreli mega, mega irytował, przytrzymywał bez sensu piłkę, a kiedy trzeba się utrzymać, to tracił, nie podawał do kumpli (KOLEJNY RAZ). Sorry, wygląda to tak, jakby Emreli zorientował się, że jest na tonącej barce, więc robi nie to, co dobre dla zespołu, ale to, co może dać transfer... Przepraszam, to mocna opinia. Nie siedzę w głowie piłkarza, nie wiem tego. Nie widzę szatni od środka. Ale tak to wyglada.

odpowiedz
lob - 06.11.2021 / 10:46, *.chello.pl

Wygrać nie mogli......mecz trwa 90 minut, a my mamy parę co najwyżej na 45 minut...........Wartość wszystkich zawodników Napoli to 518 mln. Euro, a Legii to 28 mln. Euro. W drużynie Napoli jest aż 16 tu zawodników, którzy każdy z osobna jest wyceniany wyżej jak cała drużyna Legii.......zejdźmy więc na ziemię, cuda się zdarzają, ale nie w każdym meczu...z Leicester i Spartakiem się udało i na tym na razie koniec......jakie w Napoli pieniądze grają, a jakie u nas........nie można mieć do naszych zawodników pretensji. Zagrali na maksa i ztą formą zrobili co mogli........Pieniądze nie grają, ale w tym wypadku zagrały. Widać było różnicę klasy.

odpowiedz
grzesiek - 06.11.2021 / 11:46, *.centertel.pl

@lob: sedzia najbardziej zagral, a napoli gralo tak sobie. Dopiero po karnych poczuli wiatr w zaglach

odpowiedz
grzesiek - 06.11.2021 / 08:24, *.centertel.pl

Jakby wygrali to oceny kazdego pilkarza by byly o 1,0 wyzsze...

odpowiedz
Maciek - 06.11.2021 / 08:57, *.vectranet.pl

@grzesiek: Bo by zagrali lepiej. To tak jak powiedzieć do kogoś ,że jakbyś wygrał w totka po byłbyś o bogatszy. To są oczywistości, więc nie rozumniem twojej wypowiedzi.

odpowiedz
grzesiek - 06.11.2021 / 09:23, *.centertel.pl

@Maciek : niezupełnie bo jakby napoli zagralo slabiej a pilkarze Legii tak samo to mogli by dowiezc 1:0 do konca i noty bylyby duzo wyzsze mimo ze przebiegliby tyle samo, wykonali te same ruchy i strzelili rowniez tylko 1 bramke. Z leicester tez tylko 1 gola strzelilismy a nastroje byly zupelnie inne.

odpowiedz
grzesiek - 06.11.2021 / 09:31, *.centertel.pl

@grzesiek: nie wspominajac o tym ze jak dla mnie karne podyktowane nieslusznie

odpowiedz
Rytm - 06.11.2021 / 09:31, *.centertel.pl

@grzesiek:
Jakby wygrali, to noty wszyscy mieliby w przedziale 4-6, a nie tylko o 1 więcej.

odpowiedz
grzesiek - 06.11.2021 / 10:33, *.centertel.pl

No tak o 1,0 minimum wyzsze. A niektorzy pilkarze to by mieli 4. Albo 4,5. 5 yo rzadko kto otrzymuje nie wspominajac o 6...

odpowiedz