Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Emreli: Napoli pokazało jakość

Fumen, źródło: TVP Sport

Mahir Emreli (zawodnik Legii): Dawno nie strzeliłem gola, więc poczułem radość i pobiegłem wyściskać trenera. Szkoleniowiec mówił, że we mnie wierzy, żebym walczył. To był wyraz podziękowania dla niego i nic więcej. Po pierwszych meczach w Lidze Europy myślałem, że pójdzie nam dobrze. Jednak to Napoli jest najlepsze we Włoszech i pokazało, że dobrze gra piłką. Wiedzieliśmy, że będzie to ciężki mecz.

Ostatecznie były rzuty karne, indywidualne pomyłki i skończyło się tak, jak się skończyło. Pozytywy? Strzeliłem gola, ale mówiąc szczerze, jak zdobywam bramke i przegrywamy, to nic nie znaczy. Teraz czas na analizę i pracę nad wyeliminowaniem pomyłek. Czas iść dalej. Próbowaliśmy grać kombinacyjnie, kreować akcje ofensywne, realizować to, co mówi trener i to, co robimy na treningach. Staraliśmy się tę pracę przełożyć na mecz. I to jest dobry prognostyk. Będzie dobrze.

Czy zabrakło nam siły? Jak się biega bez piłki to jest to normalne. Dodatkowo przeciwnik ma więcej wolnych przestrzeni. A jak do tego dołożymy dużo lepszą jakość piłkarską od nas... Nie mówię o drużynie, ale o indywidualnościach. Widzieliśmy to dzisiaj, że goście pokazali jakość. Ostatecznie przegraliśmy jako drużyna, tak samo jak wygrywam jako zespół, a nie poprzez indywidualne zagrania. Inna sprawa, że wynik nie odzwierciedla wydarzeń na boisku i każdy to przyzna, kto rozumie futbol.

My jesteśmy Legia i musimy dalej walczyć. Nie poddamy się. Dziś były pozytywy, próbowaliśmy to udowodnić i tak będzie dzień po dniu. Mamy poczucie, że być lepiej.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
bronek49 - 05.11.2021 / 17:51, *.chello.pl

Emreli ty jestes taki slaby i drewniak że dziwię się że Legia ciebie chciala

odpowiedz
Ju(L)ius - 05.11.2021 / 08:44, *.vectranet.pl

"Czy zabrakło nam siły? Jak się biega bez piłki to jest to normalne." - przezajebisty tekst!! Już zgłaszam go do cytatu roku w ELKACH!

odpowiedz
Ju(L)ius - 05.11.2021 / 08:38, *.vectranet.pl

Po meczu ze stalą: "Wiedzieliśmy, że będzie to ciężki mecz. Ostatecznie były rzuty karne, indywidualne pomyłki i skończyło się tak, jak się skończyło. Pozytywy? Strzeliłem gola, ale mówiąc szczerze, jak zdobywam bramke i przegrywamy, to nic nie znaczy. Teraz czas na analizę i pracę nad wyeliminowaniem pomyłek. Czas iść dalej. Próbowaliśmy grać kombinacyjnie, kreować akcje ofensywne, realizować to, co mówi trener i to, co robimy na treningach. Staraliśmy się tę pracę przełożyć na mecz. I to jest dobry prognostyk. Będzie dobrze."

I tak przez cały sezon kopiuj-wklej..... Ręce opadają....

odpowiedz
zaba285 - 04.11.2021 / 22:31, *.grupaping.pl

ehh, wynik dokładnie odzwierciedla przebieg gry... mieliśmy dużo farta i może udało by się powtórzyć cud z Leicester, gdyby nie głupota Josue. po tym 2 karnym pękli psychicznie

odpowiedz
KRyaiek - 04.11.2021 / 21:43, *.centertel.pl

Ja nie rozumiem futbolu więc uważam że wynik całkowicie odzwierciedla ten mecz. Dobrze że w drużynie są tacy co rozumieją futbol.

odpowiedz
Cyniek - 04.11.2021 / 21:37, *.play-internet.pl

A wam kto bronił pokazac jakości no tak urodziny jedzy Musztry Tobiasza no to zdrówko

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.