Kick-boxing

Konrad Kamiński blisko strefy medalowej na MEJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik Legia Fight Club wystartował na Mistrzostwach Europy Juniorów w kick-boxingu, które odbywają się w Budvie, w Czarnogórze. W formule K-1, Konrad Kamiński był o krok od strefy medalowej. Legionista pokonał mistrza Grecji w 1/8 finału 3-0, ale w decydującej walce o awans do półfinale przegrał, po dobrym trzy rundowym pojedynku 0-3 z Ukraińcem, Leomovem.

Trenerem legionisty jest Karol Łada, który akurat podczas ME nie mógł prowadzić zawodnika z powodu operacji. Na ME w Budvie opiekę nad Kamińskim sprawował trener Łukasz Rola.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.