Mecz z Jagiellonią przy Ł3 z sierpnia 2020 roku - fot. Michał Wyszyński

Bilety na mecz z Jagiellonią Białystok. Mobilizacja dzielnic

źródło: Legionisci.com

W niedzielę, 28 listopada o godz. 17:30 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w ramach 16. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Bilety na Żyletę kosztują 30 zł. Wejściówki na wszystkie trybuny kupować w kasach lub na bilety.legia.com.

Wśród kibiców trwa mobilizacja we wszystkich warszawskich dzielnicach. Na fanpage`ach legijnych grup dzielnicowych można dowiedzieć się, jak kupić wejściówkę w promocyjnej cenie!

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty od 10:00 do 17:00, w niedziele od 10:00 do 16:00, a w dniu meczu od godziny 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Aktualnie obowiązujące w Polsce rozporządzenie zezwala na zapełnienie trybun w 50% ich pojemności, przy czym do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych.

Zaznaczenie informacji o zaszczepieniu pozwala na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu osób obecnych na meczu i tym samym umożliwia zwiększenie liczby kibiców, którzy mogą obejrzeć mecz z trybun stadionu. Podanie tej informacji jest dobrowolne, będzie ona wykorzystywana na podstawie zgody kibica, wyrażonej poprzez zaznaczenie odpowiedzi, wyłącznie w celu ustalenia liczby osób, które mogą uczestniczyć w meczu lub meczach, w których kibic będzie uczestniczył lub będzie mógł uczestniczyć.

UWAGA Ze względu na zmianę systemu biletowego, warto zwrócić uwagę na nośnik biletu, który został wybrany podczas zakupu. Przy bramkach wejściowych przed stadionem można użyć wyłącznie jednego nośnika - tego, który został wskazany w systemie biletowym (Karta Kibica, PDF - wydrukowany bilet lub SMS/Wallet - bilet zapisany w telefonie).


Cennik biletów na mecz Legia - Jagiellonia



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
Napewno - 21.11.2021 / 20:46, *.centertel.pl

Nigdzie nie idę

odpowiedz
L - 25.11.2021 / 15:05, *.aster.pl

@Napewno: nikogo

odpowiedz
Tarcho - 21.11.2021 / 20:44, *.t-mobile.pl

Bojkot. Pudel won

odpowiedz
ic - 21.11.2021 / 20:12, *.orange.pl

#Biletyzazłotówkę
a i jakieś vouchery na piwo

odpowiedz
Kibic sukcesu? - 21.11.2021 / 20:04, *.plus.pl

Mówcie co chcecie, ale ja mam w d..
te bilety. Dopóki kopacze nie zaczną szanować tego klubu, dopóty ja nie będę chodził na mecze. Kibicować będę z domu, Legię mam w sercu, a stadion, Mioduskiego i jego przychodu głęboko w d...

odpowiedz
Max FFM - 21.11.2021 / 18:56, *.versanet.de

Pytanie: Nie mieszkam w PL ale bede 28-29.11 w Warszawie, Czy mozna wejsc z marszu na mecz jezeli beda w kasie bilety? Kiedys slyszalem ze w PL potrzebne sa jakies karty (?) Nie mam zadnej karty kibica, nie jestem fanem zadnego z klubow, po prostu lubie pilke a ten meczyk zapowiada sie bardzo ciekawie. Z gory dzieki za info.

odpowiedz
forever young - 21.11.2021 / 20:32, *.inetia.pl

@Max FFM: Spokojnie nabędziesz bilet przed meczem, jak nie masz karty kibica, zapłacisz 5 zł więcej i sprawa załatwiona. Do wejścia na mecz nie jest Ci potrzebna żadna karta kibica.

odpowiedz
forever young - 21.11.2021 / 20:40, *.inetia.pl

@Max FFM: Dodam jeszcze, że musisz podać nr pesel przy zakupie biletu. I na bramkach przed wejściem posiadać dokument ze zdjęciem.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 21.11.2021 / 18:52, *.btcentralplus.com

Wspieram akcje 'Pusty Stadion'.

odpowiedz
Krzysztof - 21.11.2021 / 18:22, *.chello.pl

Zeta nie dam za tę padakę. mioduski Ty wiesz co, kucharki Ty wiesz co

odpowiedz
KrystekLegia - 20.11.2021 / 17:41, *.chello.pl

Ktoś z Podkarpacia wybiera się na ten mecz?

odpowiedz
Kalarepa - 20.11.2021 / 16:37, *.play-internet.pl

Kogo obchodzi jakis mecz w niedziele? Ani sie napic, ani wyluzowac przed tv czy na stadionie, bo w pon do pracy... odkad Legia gra w same nd to nie ibejrzalem zadnego meczu. Kiedys jak grali w pt i sob to nawet na stadion czasem poszlem...

odpowiedz
Pawełek - 19.11.2021 / 14:29, *.netfala.pl

Kogo obchodzi jakaś jagielonia???

odpowiedz
L - 19.11.2021 / 17:07, *.tpnet.pl

@Pawełek: Nikogo. Kibiców Legii obchodzi Legia.

odpowiedz
Cyniek - 19.11.2021 / 13:59, *.play-internet.pl

Redakcjo nie pisaliście info w wyjeździe do Zabrza w którym waginie jadą ludzie z wolnej sprzedaży

odpowiedz
Zenon Xenon - 19.11.2021 / 17:11, *.play-internet.pl

@Cyniek : w ktorej waginie?

odpowiedz
Matigol - 19.11.2021 / 17:17, *.orange.pl

@Cyniek : W której waginie? :) Widzę że weekend już mocno Ci wjechał :) :) :)

odpowiedz
Cyniek - 19.11.2021 / 18:10, *.play-internet.pl

@Matigol: mordo wagonie literówka

odpowiedz
Kot - 19.11.2021 / 13:34, *..

Ktoś wie ile osób będzie w Leicester?

odpowiedz
NASTRODAMUS - 19.11.2021 / 20:18, *.net.pl

@Kot: 456521

odpowiedz
Em - 20.11.2021 / 02:44, *.play-internet.pl

@Kot: razem z tobą czy bez?

odpowiedz
Kibic L - 19.11.2021 / 13:11, *.t-mobile.pl

Sorry, że nie na temat. można dopisać się na wyjazd pod stadionem w zabrzu?

odpowiedz
- 19.11.2021 / 11:36, *.t-mobile.pl

Poprzez grupy dzielnicowe można nabyć bilety na Żyletę w cenie 12pln!!!

odpowiedz
Maciek - 19.11.2021 / 11:12, *.9.36

Ahh ten transparent z poprzedniego meczu z tymi h....... MARIUSZ TRZYMAJ SIĘ, i nie wytrzymał. Nie ma go już z nami.......................

odpowiedz
Darek - 19.11.2021 / 10:22, *.chello.pl

Jeżeli do wejścia na mecz nie jest potrzebna karta kibica to niech klub zlikwiduje tę kartę a nie naciaga ludzi bez karty na 5 złotych.

odpowiedz
Hihi - 19.11.2021 / 10:07, *.t-mobile.pl

30zł na Polsilvera pięknie :) w 2006 bilet kosztował 25 zł hehe :))) inflacja nie galopuje ;)

odpowiedz
Meteor - 19.11.2021 / 10:53, *.plus.pl

@Hihi: A pamiętasz mniej więcej lata 2010 -2016 :) 40 -50 złociszy stały bodjaże ... teraz to w sumie tanioszka :D

odpowiedz
LLL - 19.11.2021 / 08:56, *..

Kiedy podane będzie info o pociągu do Zabrza?

odpowiedz
Lukas - 19.11.2021 / 08:21, *.chello.pl

Bilety powinny być za 2.50 plus darmowy hot dog.

odpowiedz
Meteor - 19.11.2021 / 12:41, *.plus.pl

@Lukas: a może frytki do tego ?

odpowiedz
Władeczek - 19.11.2021 / 14:31, *.netfala.pl

@Lukas: I do tego jeszcze szklanka Gentelmens Jacka Danielsa faken.

odpowiedz
Michał - 20.11.2021 / 02:50, *.play-internet.pl

@Władeczek: Emreli oraz Johansson z kolegami powinni stawiać w tej sytuacji wszystkim. Do pierwszej wygranej a potem się zobaczy.

odpowiedz
Mojo jojo - 19.11.2021 / 05:21, *.t-mobile.pl

Bedzie Rar :D Pod(L)asie Zawsze z Legią!

odpowiedz
James1916 - 18.11.2021 / 22:41, *.203.69

Wiem że forma nie najlepsza ale może ktoś z braci po szalu będzie zainteresowany. Z przyczyn osobistych nie możemy skorzystać w najbliższym meczu z karnetów na sektorze 119. Mamy za symboliczną kwotę do udostępnienia dwa normalne i jeden dla dziecka. Mail as1916@interia.pl

odpowiedz
floyd - 19.11.2021 / 11:16, *.t-mobile.pl

@James1916: nie można w tym sezonie udostępniać karnetów z tego co mi powiedziano w BOK.

odpowiedz
zukoju - 19.11.2021 / 11:53, *.inetia.pl

@floyd: Udostępniałem w tym sezonie normalnie… Co prawda na mecz z Lubinem zanim został przełożony (więc się jeszcze nie odbył), ale koleżka ma normalnie przypisany w systemie.

odpowiedz
Wyszków 19 dzielnica Warszawy - 18.11.2021 / 21:17, *.datapacket.com

Wyszków będzie w kąplecie!

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.11.2021 / 21:59, *.vectranet.pl

@Wyszków 19 dzielnica Warszawy: ale wcześniej Wyszków grzecznie zajrzy do podręczników do języka polskiego... Na Boga przecież to nasz język ojczysty!!!

odpowiedz
Miodek - 18.11.2021 / 22:18, *.orange.pl

@Wyszków 19 dzielnica Warszawy: w czym będzie?!

odpowiedz
AK - 18.11.2021 / 22:58, *.virginm.net

@Wyszków 19 dzielnica Warszawy:
A na wyszkowskich glinkach Kompiecie sie w kąplecie?;)

odpowiedz
JEZUS ALE NIE Z NAZARETU... - 19.11.2021 / 01:46, *.120.81

@Sputnik 44: NA BOGA, NIE WYMIENIAJ TWÓRCY NADAREMNIE, DZIADKU...

odpowiedz
Jrzk - 19.11.2021 / 01:47, *.plus.pl

@Ziutek: człowiek pisze, że będą na meczu. Normalnie, z optymizmem. A tu takich trzech napina się jak gumka w majtkach... Ktoś z was z racji zameldowania czuje się lepszy ??? Chyba wam ostatni marsz niepodległości zrobił do końca pustostan umysłowy pod kopułą.

odpowiedz
JEZUS ALE NIE Z NAZARETU... - 19.11.2021 / 01:52, *.120.81

@Jrzk: PATOLOGIA ...BYŁA I PEWNIE BĘDZIE ALE MOŻEMY RAZEM JĄ UCZYĆ ŻYCZLIWOŚCI DO SWOICH...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 19.11.2021 / 10:24, *.play-internet.pl

@JEZUS ALE NIE Z NAZARETU...: Najśmieszniejsze jest to,że "życzliwości do swoich" najczęściej chcą uczyć ci,którzy wszystkim wokół źle życzą,tak samo zresztą o tolerancji najgłośniej mówią ci najmniej tolerancyjny.A mówili,że " w czasach ostatecznych normalne będzie nienormalne,a nienormalne stanie się normalne".Koniec świata,panie....nie z Nazaretu.

odpowiedz
JEZUS NIE Z NAZARETU... - 20.11.2021 / 00:18, *.120.65

@FOREVER LEGIA : TAK PANIE...FOREVER LEGIA

odpowiedz
Kibic L - 18.11.2021 / 20:44, *.tpnet.pl

A kiedy zapisy na wyjazd do Lublina? Wstyd nawet nie przeznaczyć 30 biletów dla tych osób, co jeżdżą a nie chcą należeć do FC.

odpowiedz
Barczi - 19.11.2021 / 06:28, *.chello.pl

@Kibic L: Ja nie należę do żadnego FC a bilet zawsze jest jak potrzeba :-)
Takie Twoje jeżdżenie jeśli nie wiesz jak to ugryźć :-)
Pozdrawiam.

odpowiedz