Bartosz Łastowski - fot. Legia.com

Amp futbol

Bartosz Łastowski odchodzi z Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po dwóch latach gry w amp futbolowej Legii jeden z najlepszych piłkarzy naszej ekstraklasy i reprezentacji Polski, Bartosz Łastowski nie będzie dłużej reprezentował barw naszego klubu. Nazywany polskim Messim zawodnik trafił na Łazienkowską w lipcu 2020 roku kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu 2020 z Kuloodpornych Bielsko-Biała.

W pierwszym sezonie spędzonym w Legii zdobył z naszym klubem mistrzostwo Polski i zaliczył bardzo udany występ w rozgrywkach Ligi Mistrzów (srebrny medal). W finałowym spotkaniu z Sahinbey Belediye Spor Łastowski strzelił bramkę na 1-0. W zakończonym niedawno sezonie 2021, amp futbolowa Legia nie zdołała obronić tytułu mistrza kraju, zdobywając srebrne medale. Bartosz Łastowski został królem strzelców rozgrywek, z 29 bramkami na koncie. Z kolei 19 września tego roku wraz z reprezentacją Polski wywalczył brązowy medal Mistrzostw Europy w Krakowie. Odejście najlepszego zawodnika naszej drużyny to z pewnością spora strata przed sezonem 2022, który rozpocznie się na wiosnę przyszłego roku.

"Pożegnania czas. Bartek, a może raczej "Messi", dziękujemy Ci za te wspólnie spędzone 2 sezony. Masa pozytywnych emocji i wspomnień, wzlotów i upadków, które przeżywaliśmy zawsze razem jako drużyna. Najlepszy Zawodnik Ligi Mistrzów 2021, tegoroczny Napastnik Sezonu i Król Strzelców. Powodzenia w dalszej karierze i do zobaczenia na boisku" - napisała amp futbolowa Legia, żegnając Łastowskiego.

Bartosz Łastowski w kolejnym sezonie, po dwuletniej przerwie, ponownie występować będzie w zespole TSP Kuloodpornych Bielsko-Biała.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
xxx - 23.11.2021 / 19:46, *.chello.pl

wraca do Kuloodpornych Bielsko-Biała

odpowiedz
MK - 23.11.2021 / 15:37, *.187.2

Czemu nie podano informacji gdzie odchodzi?

odpowiedz
yntylygentny - 23.11.2021 / 12:44, *.vectranet.pl

Mesi siedzi w Paradyżu

odpowiedz
Witam - 23.11.2021 / 09:41, *.inetia.pl

a gdzie Mesii odchodzi ?

odpowiedz
Qqlesko - 23.11.2021 / 09:10, *.chello.pl

A kiedy odejdzie Kucharski Zachorski Adamowicz i Mioduski?

odpowiedz
charakterny - 23.11.2021 / 09:30, *.aster.pl

@Qqlesko: to nie ta sekcja wariacie

odpowiedz
Cyniek - 23.11.2021 / 10:02, *.play-internet.pl

@Qqlesko: myślę że po sezonie jak Dariusz jeszcze parę złotych wyciągnie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.