Trwa mobilizacja dzielnic na niedzielny mecz przy Ł3

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po spotkaniu ze Stalą Mielec, na którym bardzo licznie na naszym stadionie stawiły się legijne fan-kluby z całej Polski, w najbliższą niedzielę trwa mobilizacja wszystkich warszawskich dzielnic i podwarszawskich miejscowości, aby do ostatniego miejsca wypełnić stadion przy Łązienkowskiej 3, a przede wszystkim Żyletę.

W wielu miejscach Warszawy i okolicach pojawiły się transparenty zapraszające na niedzielny mecz przy Łazienkowskiej, który rozpocznie się o godzinie 17:30. Fani z poszczególnych dzielnic wybierający się na najbardziej fanatyczną trybunę mogą liczyć na promocyjną cenę wejściówek.

Sprzedaż biletów na mecz Legia - Jagiellonia prowadzona jest TUTAJ. Kibice z Białegostoku na Łazienkowską przyjadą w ponad 700 osób kilkunastoma autokarami.








REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (75)

+dodaj komentarz
in - 27.11.2021 / 22:05, *.ckmediator.pl

Wszyscy z Żabki i z Lidla zapomnieli dodać

odpowiedz
Gocław - 25.11.2021 / 21:26, *.net.pl

Akcja propagandowa i tyle. Ciekawe kto i za co? to robi

odpowiedz
ave - 25.11.2021 / 05:03, *.chello.pl

W sumie nie dziwię się młodym że się mobilizują. Ostatnie mecze w ekstraklasie się szykują. Oby nie poszli w ślady polonii z przed 8-9 lat. Inaczej długo jej nie zobaczą.

odpowiedz
L - 25.11.2021 / 15:04, *.aster.pl

@ave: tak, zespol mistrza Polski spadnie z ekstraklasy. Serio sa jeszcze przyglupy, ktorzy w to wierza? :d

odpowiedz
Rysio - 24.11.2021 / 23:36, *.knc.pl

Pustystadion.pl. A nie jakieś badziewie mobilizację....nie tędy droga.

odpowiedz
Misiek75 - 25.11.2021 / 23:22, *.vectranet.pl

@Rysio: Zgadzam się z tobą w zupełności.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 24.11.2021 / 15:46, *.btcentralplus.com

Pier....ta akcje !! TYLKO PUSTY STADION !!!!!! Zniszczyc Mioduskiego finansowo. Legia nigdy nie zginie !!!!!!

odpowiedz
Autor - 24.11.2021 / 23:11, *.centertel.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Sam jesteś pusty

odpowiedz
Student_L - 26.11.2021 / 22:37, *..

@Autor: On jest ograniczony intelektualnie, nie obrażając ludzi z dysfunkcjami.
Pusty stadion, żeby zniszczyć klub finansowo i wtedy spaść, a potem mobilizacja żeby wrócić...
KOMU??? pytam się, chcielibyście aby Miodulski sprzedał Legię?

odpowiedz
L - 24.11.2021 / 14:46, *.tpnet.pl

Mioduski fans hooligans!!!

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 24.11.2021 / 12:12, *.4.114

Gwiazdki odejdą LEGIA zostanie . Oby w ekstraklasie. LEGIĘ się kocha, nie gwiazdki i nie właściciela. Cały ten legijny styl, buduje nas miłość do LEGII i nienawiść obcych. Jesteśmy w dołku ale takie jest życie. Powinna być pełna mobilizacja, tak żeby wszyscy poczuli że ten mecz TRZEBA wygrać i rozpocząć marsz w górę. Cała LEGIA zawsze razem, nie tylko jak są super wyniki.

odpowiedz
Le Ja - 24.11.2021 / 18:01, *.orange.pl

@FC_ŻYRARDÓW: Pozdro dla kolegi z rodzinnego miasta. W ogóle ostatnio zerwali nam baner nad tunelem. Jeden kibic Legii był tego świadkiem, ale niestety nie zareagował.

odpowiedz
EN57 - 25.11.2021 / 23:22, *.plus.pl

@Le Ja: No co patałachy przegrywają nie warto reagować niech zrywa. Swoją drogą uzdrowienie Legii wiedzie przez niższą ligę i pusty stadion.

odpowiedz
zgredzik - 26.11.2021 / 21:21, *.236.118

@FC_ŻYRARDÓW: w pełni popieram

odpowiedz
Januszek - 24.11.2021 / 02:27, *.chello.pl

Hadaj powiedzial co trzeba zrobic ale kumaci dbaja tylko o kasiore od prezia dlatego jest ta akcja

odpowiedz
poz - 23.11.2021 / 21:54, *.icpnet.pl

Taka mobilizacja to uzbiera się was w końcu z 5 tys. Ten mały stadionik to powinniście mieć pełny na każdym meczu bez takiej napinki i tych wszystkich banerów. Prawie 2 milionowe miasto, stadion na 30 tys. a wypełnia się przeważnie w połowie.Zawsze się zastaniawiałem dlaczego w Warszawie tak niewielu interesuje się Legią.Może wy znacie odpowiedz na to pytanie.

odpowiedz
T75 - 24.11.2021 / 09:55, *.171.7

@poz: Ponieważ 1/2 Stolicy to przyjezdni, którzy są wielkimi Legionistami jak ta gra w LM lub LE. Z tej drógiej połowy większa część nie chodzi na piłkę "na żywo" bo przecież tam sami "pijacy i złodzieje" ;) A reszta to MY :) I to bez względu czy jesteś na Żylecie czy na trybunie Deyny lub Brychczego.

odpowiedz
MK - 24.11.2021 / 10:46, *.187.2

@poz: Dobrze, że u Was jest komplet. Szkoda jednak, że tylko wtedy gdy my przyjeżdżamy:-)
Poza tym liczy się jakość, a nie banda zakompleksionych buraków, która przyjdzie raz w roku poubliżać przyjezdnym. Może wy wiecie jak jest lepiej?

odpowiedz
Kozioł - 24.11.2021 / 10:54, *.t-mobile.pl

Widzę że po tylu latach upokorzeń i wstydu wypełzłeś w końcu z nory i dałeś głos. Może i ten sezon jest już stracony, może ten sezon będzie dla Nas tym czym dla was jest codzienność od wielu wielu lat ale… to jest tylko małe potknięcie na drodze do zwycięstwa i supremacji. Widzisz, będąc kibicem takiego klubu jak Legia nie musisz a nawet nie chcesz interesować się, jak w twoim przypadku, przeciwnikami. Tu nikt nie ma spiny, to co dla was jest sufitem dla nas jest podłogą i nawet gdy od czasu do czasu coś wygracie to niczego to nie zmieni. Ciężkie czasy hartują, my staniemy się silniejsi a wy pozostaniecie jacy byliście, maluczcy oraz chorzy z zawiści i zazdrości.

odpowiedz
Maro - 26.11.2021 / 22:58, *.play-internet.pl

@MK: Trafiłeś w sedno ????

odpowiedz
Legionowo - 23.11.2021 / 21:46, *.vectranet.pl

Legii juz nie ma.

odpowiedz
fff - 23.11.2021 / 21:34, *.cyfrowypolsat.pl

Niezłe z was lemingi, tu trzeba odciąć dopływ $$$ przez nie przyłażenie na stadion, a nie wspieranie tej degrengolady z ustawianiem meczów i dorabianiem na lewo u bukmacherów.

odpowiedz
Żeg(L)arz - 23.11.2021 / 20:41, *.chello.pl

Nie nabijam kasy Mioduskiemu. Kibicem jestem od 1981 roku , mieszkałem obok Jogasa i Bosmana na Jelonkach 30 lat. Legię wyssałem z mlekiem Mamy, Mam Ją w sercu , ale nie idę i ch...
Kiedyś za takie akcje była rozkmina pod źródełkiem i dostali wpier... jak ta lala.Pamiętam jak Piotrek Mosór spier...ł tak ,aż zgubił prawego buta.Zamiast nabijać kasę za ch...we granie , proponuję zbiórkę pieniędzy na prezenty dla biednych dzieciaków pod choinkę , którą mogą zorganizować Dobrzy Ludzie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Braci po szalu. Legia Mistrzem Polski.

odpowiedz
Olomanolo - 24.11.2021 / 07:51, *.207.247

@Żeg(L)arz: Popieram w 100% chociaż rozkmina z nażelowanymi wkładami to nic nie da bo oni nie mają jaj i zadzwonią do gazet że kibice ich straszą albo chcą pobić --- ale pomysł dobry

odpowiedz
T75 - 24.11.2021 / 09:57, *.171.7

@Żeg(L)arz:
Pozdrawiam ziomala z Jelonek :)

odpowiedz
Cegiełka - 24.11.2021 / 11:42, *.t-mobile.pl

@Żeg(L)arz: 100 proc. racji. jak widać starsi stażem kibice wiedzą co to kibicowski honor i szacunek do samego siebie.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 24.11.2021 / 16:32, *.orange.pl

@Żeg(L)arz:
Popieram w 100%.
Jak widać czasy się zmieniają, priorytety u niektórych również.

odpowiedz
SzB - 24.11.2021 / 17:52, *.play-internet.pl

@Żeg(L)arz:
Dobrze wiedzieć, że są koledzy, którzy myślą podobnie. Ja naprawdę rozumiem, że taki sezon może się przytrafić i człowiek nawet nie miał by pretensji, gdyby ktoś z zarządzających powiedział coś mądrego, jakieś słowo wyjaśnienia, gdzie zostały popełnione błędy, jakieś próby "rozbrojenia" tej bomby.
Ale oczywiście nie, wszyscy nabrali wody w usta, dostajemy jedynie jakieś głodne kawałki rzucane przez dziennikarzy o chlaniu i balangach. Sytuacja najgorsza od X lat o zero komentarzy ze strony prezesa i kogokolwiek. Na trybunach wesołe klaski (włącznie ze zniszczoną pieśnią "nie poddawaj się ", w odpowiednich momentach była rewelacyjna, ale nie co tydzień i nie że Stalami i innymi tego typu drużynami) przeplatane "Legia grać....". Jak dla mnie nie chodzi już nawet o nabijanie kasy miodowi, ale o to, że wszyscy zdają się mieć totalnie wys....ne na to, co się z tą naszą Legią dzieje. Miód w razie pogłębiania się problemów Legie sprzeda, a dla reszty ważne, żeby była oprawa, bluzgi na Jagę, a jak drużyna spadnie to nawet lepiej, bo będziemy mogli sobie pobluzgać na Widzew (jeśli jeszcze jakiś małolat pamięta co to jest za drużyna...).

odpowiedz
Minsk Mazowiecki - 23.11.2021 / 19:50, *.cyfrowypolsat.pl

O co chodzi z tą promocja na bilety

odpowiedz
Znawca - 24.11.2021 / 08:10, *.smgr.pl

@Minsk Mazowiecki :

Do każdego biletu dostaniesz zniżkę na bilety w CinemaCity i 100 robuxów.

odpowiedz
PedroS-c - 23.11.2021 / 19:16, *.chello.pl

Po 11 powinna być kropka i dalej "cały" od małej litery...

odpowiedz
Do Pedro - 23.11.2021 / 22:31, *.centertel.pl

@PedroS-c:
Pier…nij się w łeb baranie

odpowiedz
Znawca - 24.11.2021 / 08:12, *.smgr.pl

@Do Pedro: W sumie ma rację :)

odpowiedz
CZAS TUPNĄĆ NÓZKĄ - 23.11.2021 / 18:54, *.com.pl

PORA POKAZAĆ NA TYM MECZU CO MYŚLIMY O NAJLEPSZYM WYCZYNIE OD 1936 ROKU NASZYCH GWIAZDEK .

odpowiedz
Działdowo - 23.11.2021 / 18:26, *.tpnet.pl

Cała ta akcja z mobilizacją całego Mazowsza na mecz z Baby Jagą nie ma żadnego sensu, ponieważ:
1. Piłkarze nie zagrają lepiej niż w ostatnich meczach.
2. Sztab szkoleniowy nie wymyśli niczego czym można zaskoczyć przeciwnika.
3. Mioduski osiągnie swój cel i zarobi więcej, a tylko to się dla niego liczy. Sciągnął marnych grajków, którzy pomimo, że przegrywają to i tak przyciągają dużą widownie (akcje takie jak ta Całe Mazowsze na Legię, Rywalizacja FC, Rywalizacja dzielnic).

Problem Legii jest Mioduski. I jest to problem nie od tych przegranych 9 meczy w obecnym sezonie ekstraklapy, tylko od 2017 r.
Mioduski jest hochsztaplerem. Interesują go tylko pieniądze. Legię ma w miejscu na cztery litery. Jego celem jest mieć więcej, coraz więcej pieniędzy. W wywiadzie udzielonym w I kw. 2017 r. powiedział, że "dla niego Legia może zdobywać mistrzostwo raz na 10 lat (...) najważniejsze to wybudować Akademię (...)" . Akademia w jego rozumieniu to taka szkółka a 'la Ajax Amsterdam, która da mu duże zyski z transferów młodzieży.
Mioduski jak przestanie mu się opłacać interes z Legią to może z nią jako jedyny właściciel zrobić wszystko - sprzedać, rozwiązać.

Dlatego zanim zdecydujemy się na taką akcję to należałoby się zastanowić co to i komu da ?!
Kto na tym zyska ?! Kto straci ?!
Gdzie jest winny ?! Kto nim jest ?!
Co możemy zrobić by powyższy stan rzeczy zmienić ?!

odpowiedz
Spajder - 23.11.2021 / 19:36, *.plus.pl

Prawdziwych kibiców poznaje się wtedy gdy są z drużyną gdy jej nie idzie, akcja jak najbardziej na plus.

odpowiedz
(L) - 23.11.2021 / 19:39, *.ilabs.pl

@Działdowo:

Podpisuje się obiema rękami i nogami. Brawo Ty!

odpowiedz
L - 23.11.2021 / 19:54, *.aster.pl

@Działdowo: chlopie, od kiedy mobilizacja dzielnic/miast ma cos wspolnego z pilkarzami?

odpowiedz
Pawełek - 23.11.2021 / 18:07, *.vectranet.pl

A Górce też mają być? Bo nie ma w rospisce.

odpowiedz
Bemowiak - 24.11.2021 / 12:31, *.t-mobile.pl

@Pawełek: Nie, Górce mecz z Jagą oglądają w TV.

odpowiedz
Ygrek - 24.11.2021 / 14:58, *.128.14

@Pawełek: Gorce to ogorce i nie maja wjazdu

odpowiedz
Olomanolo - 23.11.2021 / 17:55, *.play-internet.pl

TYLKO PUSTY STADION!!!!!!

odpowiedz
Tomek - 23.11.2021 / 20:36, *.as9105.com

@Olomanolo : dokładnie ! pusty stadion ! wiadać, że mają układać z pudlem. Takie nabijanie kasy, a piłkarzyki i tak mają to gdzieś. Legia -Jagielonia 0-2 niestety :(

odpowiedz
Greg - 23.11.2021 / 17:49, *.centertel.pl

No to cala warszawa wszyscy razem przez pelne 60 minut "nie poddawaj sie" i tak w kolo macieja, cala Polska (lacznie z warszawa i jej kibicami) sie smieje z tej przyspiewki... dajcie juz spokoj

odpowiedz
oLaf - 23.11.2021 / 19:08, *.vectranet.pl

@Greg: ty ciulu ze Ślunska + analfabeto, nazwy miast pisze się dużą literą.

odpowiedz
L - 23.11.2021 / 19:56, *.aster.pl

@Greg: no smieje sie, a co ma robic jak zazdrosci? Wyjdz z internetu.

odpowiedz
Ryj - 23.11.2021 / 17:37, *.47.60

To może już czas powiększyć stadion, albo przenieść się na Narodowy? Ogólnie jestem za tym, żeby stadion był zawsze pełny, żeby wspierać klub na dobre i na złe itp. Z drugiej strony ciekawi mnie jaki jest argument za tą mobilizacją akurat teraz? Nie osądzam, tylko zadaje pytanie. Mobilizujemy się bo...?

odpowiedz
Franco - 23.11.2021 / 18:34, *.plus.pl

@Ryj: Bo jestesmy kibicami najwspanialszego klubu na świecie który potrzebuje nas a my jego bo sie wzajemnie przenikamy... I to nie my powinnismy odpuścić stadion tylko ktos inny...

odpowiedz
Ryj - 23.11.2021 / 18:52, *.47.60

@Franco: Dzięki za Twój punkt widzenia, miło że odpowiedziałeś. Jak zamierzasz kibicować zatem, śpiewać obraźliwie na piłkarzy i Mioduskiego, zagrzewać naszych do walki czy milczeć w oczekiwaniu na emocje na boisku. Pytam serio, jestem ciekaw.
Żeby było fair od razu napiszę, że ja będę śpiewał jak zwykle tylko prawdziwe Legijne przyśpiewki, a nie jakieś rymowanki z polskich wiązanek. I w sumie to uzmysłowiłem sobie niedawno, że kibicowanie to moje hobby, nic poza tym, do tego na obecną sytuację mam tak nieznaczący wpływ, że wbijam w to i co będzie to będzie, ale frajdy nie dam se odebrać i nikt mnie ani nie musi mobilizować szczególnie, ani demobilizować. Jestem i pozostanę częścią tej historii, reszta to ch...

odpowiedz
Franco - 23.11.2021 / 20:08, *.plus.pl

@Ryj: Co nam pozostaje... Ja siebie nie widze w bojkotach ze wzgledu na wyniki... Spiewanie na Mioduskiego i piłkarzyków jest jak najbardziej dopuszczalna formą wyrazania zdania o obecnej sytuacji bo ktos do niej doprowadzil i trzeba to pokazac w jakiejs formie... Wyboru nie ma... Trzeba isc na stadion... Bo to nie Legia jest winna tylko Mioduski...

odpowiedz
Zawieja - 23.11.2021 / 20:43, *.t-mobile.pl

@Ryj: jak baba Jaga będzie prowadzić to czuję że mecz się zakończy przed czasem i będą poza sportowe emocje.

odpowiedz
Siłka - 24.11.2021 / 07:02, *.centertel.pl

@Franco:
Tylko że 10 porażek pyknęło a na trybunach gawiedź jakby w innym matrixie
O Mioduskim i Kucharskim cisza
Za ITI było to nie do pomyślenia

odpowiedz
Siłka - 24.11.2021 / 07:06, *.centertel.pl

@Franco:
A Ty tak lubisz jak od 7 meczów kopacze szczają na Ciebie?
Jak jesteś tak zboczony to twoja sprawa - ale po co do tego namawiać innych...?!

odpowiedz
Franco - 24.11.2021 / 08:45, *.plus.pl

@Siłka: Choroba... co poradzić..

odpowiedz
Arek - 23.11.2021 / 16:57, *.tpnet.pl

Gdyby nie te akcje kibiców, ten stadion pewnie już dawno byłby pusty.

odpowiedz
WWA - 23.11.2021 / 16:30, *.play-internet.pl

Jeszcze jednen, może dwa spotkania przy tym gniazdowym co jest ostatnio, i akcje promocyjne przestaną działać. Po meczu ze Stalą, w komunikacji ludzie nie o wyniku gadali, a właśnie o "marnym gniazdowym". Dużo racji w tych komentarzach było, gość nie porywa.

odpowiedz
Znawca - 24.11.2021 / 08:16, *.smgr.pl

@WWA:

To trzeba dać akcję charytatywną z licytację i możliwością poprowadzenia dopingu na najlepszej trybunie na świecie przez 15 minut. Niech eksperci licytują i wskakują na jego miejsce i przez kwadrans porwą trybuny w inną galaktykę i wszyscy będą zadowoleni :D

odpowiedz
Afro - 24.11.2021 / 12:48, *.ncs2012.pl

@WWA: Najlepsze jak do mikrofonu pytał "jak ktoś zna/ma jakąś przyśpiewkę niech podrzuci".

odpowiedz
Brat - 23.11.2021 / 16:20, *.chello.pl

Coś dziwnie spokojni są decyzyjni w obliczu największej katastrofy od 85 lat... przecież cały mecz piłkarze i Mioduski powinni być jechani. Proponuje transparenty "Wyp..." w tylu językach, ile mamy narodowości w drużynie, aby każdy zrozumiał. Transparenty tylko po polsku powodują, że 3/4 drużyny nie wie o co chodzi. A powinny te wkłady wiedzieć. Dziwne też, że już koniec listopada a jeszcze nie pospadały liście.

odpowiedz
Gąbin - 23.11.2021 / 18:00, *.tpnet.pl

@Brat: bardzo dobry pomysł z tymi transparentami w tylu językach w ilu mówią tzw. piłkarze Legii !!!

odpowiedz
oLaf - 23.11.2021 / 19:10, *.vectranet.pl

@Gąbin : popieram, bo 80% grajków myśli "eee, coś tam sobie śpiewają pajace, miło jest" : O

odpowiedz
Cyniek - 23.11.2021 / 16:19, *.play-internet.pl

A ja się zastanawiam gzie jest Dariusz zawsze chętnie udzielał wywiadów snul długo falowe wizję od dwóch miesięcy dareczek zaginol

odpowiedz
Franco - 23.11.2021 / 18:39, *.plus.pl

@Cyniek : wlasnie tez sie zastanawiam... zaczyna brakować mi gadania o d.n.a... ze popelnilem błąd bo za bardzo chcialem i nie zaufalem swojej zaj...stej inteligencji... ze patrze na trzy ruchy do przodu, ze widze Legię w top.... 50 klubow europy... ale juz jestem madrzejszy o nowe doswiadczenia i teraz wchodzimy na swietlana sciezkę dynamicznego rozwoju...

odpowiedz
Cyniek - 23.11.2021 / 19:46, *.play-internet.pl

@Franco: Dokladnie jak napisałeś mordo jeszcze zabrakło mi tylko za parę lat będziemy takim drugim Ajaxem

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 23.11.2021 / 15:05, *.btcentralplus.com

Ile ci kibice dostali od Mioduskiego za ta akcje ?? Wstyd. TYLKO AKCJA 'PUSTY STADION' !!!!!!

odpowiedz
Juri - 23.11.2021 / 15:01, *.centertel.pl

Wszyscy na mecz !

odpowiedz
kalosz - 23.11.2021 / 15:00, *.mm.pl

wszystkie drogi prowadza na Legie...ale z drugiej strony na gornika tez byl balon pompowany...zabraklo niewiele...z jagą cienko to widze...zwlaszcza po meczu w lidze europy... olac lige "do wiosny" dacmlodym grac w lidze....skupic sie na lidze europy skad kasa spora wpada...

odpowiedz
bep - 23.11.2021 / 13:45, *.230.191

Kudłaty z Kucharskim powinni stać pod stadionem, każdego osobiście witać i dawać zimne pół litra. Takiego dziadostwa w lidze nie pamiętam od 30 lat, od mojego debiutanckiego sezonu 91/92. Tylko że wtedy graliśmy z MU w półfinale PZP... Ile jeszcze będziemy udawać, że nic się nie dzieje? Pełny stadion na Jadze będzie według mnie taką orkiestrą na Titanicu. (L)udzie, pora się otrząsnąć!

odpowiedz
Cegiełka - 23.11.2021 / 13:01, *.t-mobile.pl

ktoś sobie tutaj żarty urządza...nie idę w niedzielę na mecz i nie kupuję "argumentów" że rzekomo nie jestem prawdziwym kibicem itd. wrócę na trybuny gdy zobaczę że właściciel i grajki szanują mnie jako kibica. teraz tego nie dostrzegam i nie ma opcji abym do końca rundy pojawił się na stadionie. jeśli Mioduski liczy na to że stary kibic Legii to frajer i kupi jego propagandową bajere to jest w dużym błędzie

odpowiedz
L - 23.11.2021 / 19:58, *.aster.pl

@Cegiełka: jednego debila mniej. O to chodzi.

odpowiedz
Cegiełka - 23.11.2021 / 23:29, *.t-mobile.pl

@L: tym "komentarzem" pod adresem kibica który ma inne zdanie niż ty sam sobie negatywne świadectwo wystawiłeś

odpowiedz
Kibic anty Darek - 23.11.2021 / 12:34, *.chello.pl

Czy można liczyć na jakąś oprawę uderzającą w prezesa? Oraz dużo większą ilość przyśpiewek na jego temat w porównaniu z meczem ze Stalą? Taka kompromitacja a piłkarze dalej w koszulkach a sprawdza obecnych wydarzeń dalej pod parasolem ochronnym w postaci trenera piłkarzy i dyrektora sportowego!

odpowiedz
Znawca - 24.11.2021 / 08:22, *.smgr.pl

@Kibic anty Darek:

Oczywiście, nie ma problemu. Poprosimy o wpłatę 40 000,00 zł na konto. W przypadku kwoty 50 000,00 dodatkowo może Pan wybrać kolor raz oraz minutę ich odpalenia.

odpowiedz