fot. Woytek / Legionisci.com

Zakazy wyjazdowe za mecz z Jagiellonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa została ukarana za zachowanie kibiców podczas meczu z Jagiellonią Białystok. Stołeczny klub musi zapłacić 15 tysięcy złotych, otrzymał rówież karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 3 najbliższe mecze w Ekstraklasie.

Z kolei na Jagiellonię nałożono karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 1 najbliższy mecz w Ekstraklasie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
LjakLegia - 01.12.2021 / 19:54, *.play-internet.pl

kara wyjazdowa za mecz u siebie? nie rozumiem

odpowiedz
L3 - 02.12.2021 / 07:29, *.net.pl

@LjakLegia: Bo towarzystwo wzajemnej adoracji nie może swojemu kudłatemu funflowi zamknąć stadionu albo trybuny, gdyż poniósłby zbyt dotkliwe straty finansowe. A zakaz wyjazdowy zaboli najwierniejszych i o to im chodzi.

odpowiedz
Jasio - 02.12.2021 / 08:56, *.aster.pl

@LjakLegia: Spiłem się z kumplami u Przema, a Matula dała mi bana na wyjście do Seby. nie rozumiem.

odpowiedz
L - 02.12.2021 / 12:09, *.tpnet.pl

@LjakLegia: Wolałbyś zamknięty stadion u nas czy co? Bo nie rozumiem twojej logiki. Przestańcie wszyscy palić głupa tylko kto rozumny to mógł spodziewać się takiej kary i tyle. Zabawa kosztuje...

odpowiedz
L fan - 02.12.2021 / 15:30, *.t-mobile.pl

@LjakLegia: PZPR i wszystko jasne

odpowiedz
ULTRAS NEW TIME - 01.12.2021 / 19:16, *.37.80

HU..!Z !ZAKAZAMI!KULESZAHUU..! Z ZAKAZAMI!

odpowiedz
BILET NA SPARTAK - 01.12.2021 / 19:12, *.klikom.net

Mam do zaoferowania bilet na Spartak Moskwa, Żyleta, cena nominalna 65 zł,
zainteresowani kontakt

etoo83@poczta.fm

odpowiedz
Cyniek - 01.12.2021 / 21:04, *.play-internet.pl

@BILET NA SPARTAK: ja swój też zwracam jak by chociaż z 1000 osób zwróciło może kudłaty by zaczol główkować dlaczego

odpowiedz
LW82 - 01.12.2021 / 17:49, *.243.235

Czyli ominą nas Kraków,Płock( na który i tak byś my nie pojechali bo piczki remontują stadion) i Lubin

odpowiedz
peppa - 01.12.2021 / 18:10, *.243.235

@LW82: co ty pieprzysz, on ma racje ???

odpowiedz
Truteń - 01.12.2021 / 19:22, *.pljtelecom.pl

@LW82:
Lublin to raczej nie, bo mecz jest w Warszawie.

odpowiedz
Cyniek - 01.12.2021 / 19:28, *.play-internet.pl

@LW82: Wlasnie ciekawe czy zalicza Płock czy nie

odpowiedz
oLaf - 01.12.2021 / 19:40, *.vectranet.pl

@LW82: dzięki. A to niewielka strata - w Płocku i tak byśmy nie weszli a Lubin jest baaaardzo daleko, także niektórzy odetchną z ulgą ; P

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 01.12.2021 / 22:24, *.play-internet.pl

@Cyniek : Oczywiście, że Płock się zalicza

odpowiedz
ASD - 02.12.2021 / 08:20, *.106.67

@LW82:
mylisz się kolego, Płock nie biorą pod uwagę bo budują stadion!
Wiec Kraków, Lubin i Nieciesza...

odpowiedz
mil - 02.12.2021 / 08:22, *.106.67

@Truteń:

umiesz czytać ze zrozumieniem?

wróć do szkoły

odpowiedz
LW82 - 02.12.2021 / 16:53, *.243.235

@ASD: ale mysle ze jednak lubin i nieciecza da sie zrobic bo w niecizeczy w 2016 bylismy na zakazie a w lubinie tez bylismy na zakazie to byl grudzien 2019

odpowiedz
Piękny Roman - 01.12.2021 / 17:48, *.telkab.pl

A my za co 3 mecze??

odpowiedz
aaaa - 01.12.2021 / 18:50, *.inetia.pl

@Piękny Roman: Recydywa.

odpowiedz
Portowy Legionista - 02.12.2021 / 04:08, *.97.213

@Piękny Roman: Za palenie i niszczenie infrastruktury własnego stadionu.

odpowiedz
(L)egia - 01.12.2021 / 17:37, *.200.51

Frajerzy

odpowiedz
Andzej - 01.12.2021 / 16:55, *.centertel.pl

A co maja wyjazdy do meczu u siebie …

odpowiedz