fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zimowy sparing z Radomiakiem

Woytek, źródło: Legionisci.com, weszlo.com - Wiadomość archiwalna

Ostatni mecz w tym roku piłkarze Legii mają rozegrać 19 grudnia. Następnie zawodnicy otrzymają kilkanaście dni wolnego i po nowym roku rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Zespół najprawdopodobniej uda się na zgrupowanie do Dubaju, a po powrocie w ostatni weekend stycznia, według informacji weszlo.com, ma rozegrać sparingowy mecz z Radomiakiem Radom. Spotkanie ma odbyć się na płycie głównej stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3.

Ligowe rozgrywki zostaną wznowione w weekend 4-6 lutego, wówczas Legia zagra na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Ewentualny pierwszy mecz 1/16 finału Ligi Europy odbędzie się 17 lutego.

Ponadto "Wojskowi" mają do rozegrania zaległy mecz z Bruk-Betem Termalica Nieciecza. Najprawdopodobniej odbędzie się on po pierwszej wiosennej kolejce 9 lutego, choć rywalom stołecznej drużyny zależy, by odbył się jeszcze w tym roku, ale szanse na to są minimalne.

Terminarz Legii Warszawa

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.