Kibice Spartaka Moskwa na wyjazdowym meczu z Legią w 2011 roku - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Spartaka przyjadą na Ł3

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Około 500 kibiców Spartaka Moskwa ma zasiąść w sektorze gości podczas rewanżowego meczu fazy grupowej Ligi Europy pomiędzy Legią i Spartakiem, który w najbliższy czwartek rozegrany zostanie na stadionie przy Łazienkowskiej. Przyjezdni za wejściówki zapłacą po 35 euro. Do wjazdu do Polski będą musieli okazać paszporty covidowe lub negatywny wynik testu PCR (nie starszy niż 72h).

Przypomnijmy, że na pierwszy mecz obu drużyn, rozegrany w Moskwie w połowie września, kibice Legii nie mogli pojechać z powodu zakazu wjazdu do Rosji obcokrajowców nieposiadających wiz biznesowych.

Na poprzednim meczu Legia - Spartak, w sierpniu 2011 roku, w sektorze gości pojawiło się ok. 300 kibiców z Moskwy, którzy wywiesili w swoim sektorze 29 małych flag. Bardzo możliwe, że teraz Spartak będzie mógł liczyć na wsparcie utrzymujących z nimi bardzo dobre relacje kibiców Lecha Poznań.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.