Jacek Zieliński - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Zieliński: Zrealizowaliśmy swój plan

Woytek, źródło: Legionisci.com

Jacek Zieliński (trener Cracovii): Bardzo się cieszymy, bo wygraliśmy z aktualnym mistrzem Polski. Nie podochodziliśmy do tego meczu z takim nastawieniem, że Legia jest w kryzysie. Byliśmy zdeterminowani i zgraliśmy zdecydowanie lepiej w defensywie. Taki był nasz plan - poszukać słabych stron Legii i wykorzystać kontry oraz stałe fragmenty gry. To się udało. Gdybyśmy mieli więcej szczęścia, to mogliśmy wygrać wyżej.

Świadomie oddaliśmy Legii pole i piłkę na jej połowie oraz na środku boiska. Prostopadłe podania grane przez Josue czy Luquinhasa do Emreliego były bardzo groźne. Dziś było takie catenaccio, ale każda droga prowadzi do celu. Cieszę się, że wszystko skończyło się dobrze.

Zawsze czuję wsparcie kibiców. Dziś było ich więcej, bo aż ponad 10 tysięcy - cieszę się, że są z nami. Musimy zrobić wszystko, by ten stadion zapełniać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Zgred - 06.12.2021 / 10:55, *.02.net

Nasi źle nie grali. Pierwsza połowa bardzo dobrze jakby skibicki strzelił sam na sam inaczej by się grało. Karny powinien być łokietek tak to może skakać na trampolinie i dzieciakowi wybić mleczaki

odpowiedz
Szpic - 06.12.2021 / 06:26, *.chello.pl

Najbardziej zastanawia mnie fakt iż scenariusz wszystkich niemal meczów ligowych jest taki sam. Wystarczy oddać pole Legii niech sobie klepią gałę na lewo i prawo do woli, aż popełnią błąd a my ich skontremy. Nikt nie wyciąga żadnych wniosków z tyłu porażek po takim właśnie scenariuszu. No ale jak się nie prawdziwego trenera ......

odpowiedz
HUGON - 05.12.2021 / 23:27, *.vectranet.pl

Przegrać z takimi dziadami ,oni nie powinni grać w piłkę jak można się bronić przez cały mecz takiej dziadowskiej kraksy dawno nie widziałem.

odpowiedz
Wolfik - 06.12.2021 / 00:41, *.mm.pl

@HUGON: Wiesz, oni pewnie mówia tak samo o nas. I maja rację.

odpowiedz
HUGON - 06.12.2021 / 23:35, *.vectranet.pl

@Wolfik: Nie mogą mówić tego samego bo LEGIA grała a kraksa biegała

odpowiedz
Kuleno-- - 07.12.2021 / 10:43, *.t-mobile.pl

@HUGON: Kolego stylu nikt nie będzie pamiętał liczą się 3 punkty!!! A ma je Cracovia tyle w temacie.

odpowiedz
Mariot85 - 05.12.2021 / 23:06, *.cyfrowypolsat.pl

Na nas to nawet już nie muszą mieć planu.Straszne ale prawdziwe

odpowiedz
Biała Legia - 05.12.2021 / 23:02, *.chello.pl

Koniec świata jak my już przegrywamy z cracovia

odpowiedz
L - 05.12.2021 / 22:39, *.autocom.pl

Wychodzimy przy 0-0 sam na sam, a chlop mowi, ze szkdoa, ze nie wygrali wyzej majac pol sytuacji w meczu i 35% posiadania pilki. No hit :d

odpowiedz
Ig - 05.12.2021 / 23:07, *.vodafone.cz

@L: Wszystko jest możliwe gdy przeciwnikiem jest dzisiejsza Legia. ????‍♀️

odpowiedz
Cch - 05.12.2021 / 23:16, *.plus.pl

@L: a co dało te sam na sam jak ten kaleka nie strzelił gola?

odpowiedz