Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gołębiewski zrezygnował z prowadzenia Legii

Wiśnia, źródło: Twitter

Jak poinformował Maciej Wąsowski z Przeglądu Sportowego, Marek Gołębiewski po przegranej w Płocku zrezygnował z prowadzenia Legii. Jak na razie klub nie wydał jeszcze żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. W najbliższych meczach drużynę poprowadzi najprawdopodobniej asystent Przemysław Małecki. Chęć prowadzenia drużyny wyraził także Leszek Ojrzyński.




Statystyki Marka Gołębiewskiego w Legii Warszawa - autor: Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (235)

+dodaj komentarz
xxc - 13.12.2021 / 23:03, *.master.pl

Zrezygnował wysyłając sms'a, bo kucharski nie odebrał telefonu. nie wiem, czy się śmiać, czy płakać!

odpowiedz
xxx - 13.12.2021 / 22:46, *.centertel.pl

kumaci wiedzą i niby to nie powinno ujrzeć światła dziennego, ale mnie zwyczajnie wk... hołdowanie temu wuefiście.
Otóż ten amator dostał ultimatum przed meczem, że jak nie wygrają to ma się podać do dymisji, by wyszedł z tego cało...
Dlatego po porażce w Płocku obsrał się cały i podał do dymysji.
On nigdy nie powinien nawet powąchać czym jest trenowanie Legii...

odpowiedz
kalosz - 13.12.2021 / 21:02, *.mm.pl

powód??? moze ten sam co vuko mowil w tv ze z pewnymil udzmi nie widzi wspolpracy....a moze inny podobny do zakonczenia kariery w kadrze przez naszych bramkarzy...

odpowiedz
Marek co ty - 13.12.2021 / 16:16, *.centertel.pl

Przychodził mówiąc, że wierzy w mistrza, kurde dopiął swego i odchodzi, pojmuje ktoś cos

odpowiedz
Jacek - 13.12.2021 / 11:30, *.com.pl

Moim skromnym zdaniem to nie kwestia trenera, a budowania drużyny, a nie takiej na półroczny biznes, trener którego można nie lubić, ale wygrał mistrza, wszedł do LE, pokonał byłego mistrza Anglii i Spartak i wypad, bo akurat to on jeden winien, rok wcześniej zatrudniany.
Z taką filozofią raz niby super trener na lata- te sformułowania nic nie znaczą, potem Pan- amator, potem trener- strażak Ojrzyński osiągnie się może 15 miejsce, bo niby co.

odpowiedz
Majkel - 13.12.2021 / 06:37, *.plus.pl

Mioduski!!!! Co? Ty wiesz co.

odpowiedz
Micro - 13.12.2021 / 06:22, *.55.93

Widocznie znaleźli kogoś mocniejszego. Pan Gołębiewski był wyciągnięty z rezerw, na czas szukania / negocjowania kogoś na rynku. Kiedyś vuko robił za zapasowego trenera.

odpowiedz
Goral - 13.12.2021 / 02:36, *.myvzw.com

Kto by nie był trenerem bojkot zamulecy, mioduski wyjazd!!!

odpowiedz
kupa - 13.12.2021 / 01:06, *.glasoperator.nl

czymam kcuiki zeby spadli do 2 ligi i nauczyli sie grac a nie kasa kasa kasa i sciaganie europejskich emerytow

odpowiedz
olo - 13.12.2021 / 01:02, *.sbcglobal.net

odwroc tabele .....ku..wa legia na czele .....cudownie

odpowiedz
Jaś - 13.12.2021 / 00:57, *.chello.pl

Dedi masz rację. Tylko Vuko.

odpowiedz
Lech - 13.12.2021 / 00:02, *.plus.pl

1 liga wita

odpowiedz
borsi77 - 12.12.2021 / 23:56, *.net.pl

Dzięki,powodzenia,kibicuje Ci chłopaku

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 12.12.2021 / 23:52, *.centertel.pl

a jak pojawi sie taki gracz jak Rado to automatycznie bedzie wytransferowany ten klub ma slaba przyszlosc z mioduskim za sterami

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 12.12.2021 / 23:50, *.centertel.pl

SZACUN ZA JEB... ROBOTA !!!!!!!!!! M.G od poczatku wiedzialem ze nie dasz rady bedziesz powtarzal bledy michniewicza i wystawial ten sam sklad patalachow napastnicy pomocnicy w Legii to dno mamy defensywnych pomocnikow obroncow i takich co potrafia grac na faul nic wiecej brak strzelcow graczy z motoryka i ciagiem na bramke kazdy sie cofa ze BORUC emrelemu nie wyje... za to ze nie na ta bramke idzie w meczu ze spartakiem brak w skladzie kogos takiego jak RADOVIC bo to zawsze RADO ratowal ten klub

odpowiedz
Pacho - 13.12.2021 / 09:15, *.chello.pl

@kami(L)PRAGA: młodzież z rezerw taka sama padaka. Trener rezerw powinien się uczyć i być w stanie zastąpić trenera i pokazać nowa jakość. Od bólu chociaż efekt miotły. Jak takie osobniki trenują nizsze drużyny, rezerwy, młodsze roczniki, to potem do pierwszego składu można ściągać tylko szrot.. galebiewski out i ten kto go zatrudnił.

odpowiedz
Ben - 12.12.2021 / 22:48, *.inetia.pl

Szacunek za próbę pomocy, szkoda że nic nie wyszło. Powodzenia!

odpowiedz
Wawa - 12.12.2021 / 22:48, *.net.pl

Szacun i powodzenia.

odpowiedz
Prysznic - 12.12.2021 / 22:44, *.naszasiec.net

Słuchajcie! Źródła zbliżone do DM podają, że spółka należąca do milionera filantropa i członka rodziny królewskiej, Pana Vanna Ly zgłosiła zainteresowanie zakupem Legii. Pan M. ma się udać w najbliższym czasie na negocjacje w Phnom Penh w Kambodży, jak tylko załatwi tłumacza jezyka khmerskiego. W przyszłym tygodniu ma się pojawić oficjalny komunikat w tej sprawie

odpowiedz
WachteL - 12.12.2021 / 23:02, *.chello.pl

@Prysznic: Dla mnie może być nawet Elvis Presley (podobno jeszcze żyje) lub Michel Jackson (He is not death) obaj mówią american english) więc Pudel zrozumie. Oby tylko odszedł (nie na miejsce obu ofcourse)

odpowiedz
KAMBODZY NIE MIESZAJ... - 13.12.2021 / 01:35, *.120.59

@WachteL: DRUŻYNA POWINNA Z ZARZĄDEM RAZ W TYGODNIU POSPRZĄTAĆ MUZEA JAKIEŚ ALBO CO TYDZIEN W DOMACH DZIECKA ROBIĆ RADOŚĆ I ZABAWE DLA SAMOTNYCH DZIECI

odpowiedz
Tomek Mokotów - 13.12.2021 / 06:58, *.play-internet.pl

@WachteL:
Ech....

odpowiedz
Legia75 - 13.12.2021 / 09:54, *.chello.pl

@WachteL: Elvis żyje, sam Stevie Wonder go widział na mieście :)

odpowiedz
Domel - 12.12.2021 / 22:27, *.net.pl

Legię powinien poprowadzić Krzeszczu.

odpowiedz
MACIEK - 12.12.2021 / 22:14, *.play-internet.pl

Do wzięcia są między innymi Jerzy Brzęczek, Adam Nawałka, Piotr Stokowiec, Michał Probierz, Mariusz Rumak. Wszyscy z doświadczeniem w Ekstraklasie i nie tylko...

odpowiedz
Mr Martini - 12.12.2021 / 21:58, *.plus.pl

Czerczesow mógłby wrócić. Dla prezesa Legii będzie oczywiście za drogi. Poza tym Czerczesow nie dałby sobie wejść na głowę. A to już dla prezesa Legii nie jest atut. Na polskim rynku nie ma odpowiedniego kandydata na trenera Legii.

odpowiedz
Maciek - 12.12.2021 / 22:16, *.play-internet.pl

@Mr Martini: Jak to nie ma? Nawałka, Brzęczek, Probierz, Rumak...

odpowiedz
Greg81k - 12.12.2021 / 22:59, *..

@Maciek: Ale wiemy wszyscy że nasz loczek musi sterować sam drużynę i potrzebuje trenera jelenia. A ci wszyscy wymienieni trenerzy na to się nie zgodzą.

odpowiedz
Kris - 13.12.2021 / 00:08, *.vectranet.pl

@Maciek: kto??? Buahahahaha

odpowiedz
Ryszard S - 12.12.2021 / 21:56, *.sky.com

Nareszcie .

odpowiedz
Misiek - 12.12.2021 / 21:54, *.chello.pl

No to Legia w 1 lidze

odpowiedz
ELka - 12.12.2021 / 21:51, *.plus.pl

Mistrz (jeszcze polski) i kilku trenerów na utrzymaniu . Wolny trener Vukovic z kontraktem do czerwca, Michniewicz do końca sezonu, Gołębiewski obecnie i zaraz Ojrzynski . Ile jeszcze będzie niepoważnych decyzji? Żadna szatnia nie będzie tego poważnie traktować

odpowiedz
Szczota - 12.12.2021 / 21:47, *.plus.pl

A kiedy prezes się poda do dymisji? Się pytam.

odpowiedz
Real deal - 12.12.2021 / 21:41, *.virginm.net

Tu trzeba za tych kopaczy sie wziac.Najlepiej sprzedac,tylko kto ich wezmie:).W tym zespole moze 4 sie nadaje,jaki trener by nie przyszedl to bedzie to samo z tymi grajkami.Do tego nowy prezes I dyrektor,reszte powoli wymieniac.

odpowiedz
Michał P - 12.12.2021 / 21:39, *.centertel.pl

Drużynę powinien prowadzić... Hołownia. Albo jeszcze lepiej, jakiś ochroniarz czy inna pani z biura np. Główna księgowa!!! Zachęcam wszystkich, o ile ktoś przyjdzie na najbliższy mecz do oprawy anty Kudłatego. Wykręcić mu taką jazdę że wkońcu zrozumie że jest najbardziej znienawidzoną postacią w klubie. Odejdź kudłaty i pozwól żyć nam kibicom

odpowiedz
Michał N - 13.12.2021 / 03:56, *.tpnet.pl

@Michał P: Akurat Główna Księgowa to musi być osoba z jajami.

odpowiedz
KaroL - 12.12.2021 / 21:34, *.chello.pl

Powinien przyjść Leszek i zacząć od odsunięcia paru panienek do rezerw. A większość takich ludzi jak Lopez martins i te inne wynalazki powini sami rozwiązać kontrakt bo aż wstyd na całą Polskę

odpowiedz
(L)ookson - 12.12.2021 / 21:30, *.chello.pl

„Tu nie ma co trenować. Tu trzeba dzwonić”

odpowiedz
Ibor - 12.12.2021 / 21:30, *.play-internet.pl

I dzięki Bogu bo licencje trenerska to chyba w chipsach znalazł .
Jak można tak ustawiać drużynę ?
Drużyna spadła na takie dno ze nawet światło nie dociera tam a trener co na dwóch napastników wesoły football uprawia .
Każda drużyna przeciw nam ustawia się na kontrę i wygrywa czy tak ciężko zrobić to samo?
Stajemy w 8 w obronie i nie się inni męczą w ataku pozycyjnym nawet dwa meczy na 0:0 dają już jakaś nadzieje drużynie - żegnam najgorszego trenera w historii bez żalu

odpowiedz
RMFC - 12.12.2021 / 21:18, *.orange.pl

Pudel wrzucił chłopa na minę i liczył na cud. Marek nie jest złym trenerem skoro skazaną na spadek SKRĘ wprowadził do 1 ligi. U nas trafił na całkiem rozwaloną drużynę i jeszcze super przydupasa Radzia

odpowiedz
Bufet ( L) - 12.12.2021 / 21:10, *.orange.pl

Nowym Trenerem będzie … Donald Tusk. ;-)))
Wybitny fachowiec od piłki kopanej.

A tak na poważnie, to tego burdelu już chyba nikt nie ogarnie.
Nawet Stasio Czerczesow …
Panowie, nie wierze, że doczekaliśmy czasów - „ odwróć tabelę, zobaczysz Legię na czele”.
Tak kiedyś śpiewaliśmy na Widzewa.

odpowiedz
Legionista80 - 12.12.2021 / 21:07, *.play-internet.pl

Mioduski to corpo kretyn

odpowiedz
(L) - 12.12.2021 / 21:05, *.plus.pl

Mioduski odejdź na litość Boską.

odpowiedz
Konrad1916 - 12.12.2021 / 21:05, *.plus.pl

A gdzie był dzisiaj pan piłkarz najszybszy w Europie? Pewnie gdzieś pobiegł????????????

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 12.12.2021 / 21:13, *.plus.pl

@Konrad1916:pobiegl po flaszke dla nowego trenera na powitanie i druga dla Gołębiewskiego na pożegnanie.

odpowiedz
Koko123 - 12.12.2021 / 21:04, *.t-mobile.pl

Szacunek i powodzenia

odpowiedz
jo - 12.12.2021 / 21:04, *.tpnet.pl

Są na rynku pracy takie firmy od których kandydaci trzymają się z daleka. Idą tam tylko ci, którzy potrzebują na jakiś czas się złapać, zarobić jakaś kasę, pobyć, odejść.
Mioduski zrobił z Legii taką ch#jową firmę, w której zaraz nikt nie będzie chciał pracować.
Wojciechowski z Polonii przy nim to miał klasę.
Brakuje słów na tego bałwana.
Zawsze powtarzałem, że to szkodnik.

odpowiedz
miron - 12.12.2021 / 21:03, *.206.47

Nie dziwię się mu to banda patałachów.
Legia to MY (L)

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 12.12.2021 / 21:02, *.plus.pl

Banasik lub Ojrzyński

odpowiedz
Radomiak - 12.12.2021 / 21:13, *.play-internet.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: Banasik zostaje w Radomiaku!!!!!!!

odpowiedz
Adam - 12.12.2021 / 21:27, *.chello.pl

@Radomiak: no nie płacz, nie płacz bo się...

odpowiedz
Mączyński - 12.12.2021 / 20:56, *.plus.pl

Rzucił Pudel gościa z 3 ligi na głęboką wodę i mówi "pływaj". Panie Gołębiewski, to było więcej niż pewne, że Panu się nie uda. To były za wysokie progi dla Pana, jeszcze nie teraz, nie tym razem, nie z tym klubem. Kryzys jest bardzo głęboki. Idiotyzmem było zwalnianie Michniewicza, który chciał uporządkować szatnię.

odpowiedz
Lupus - 12.12.2021 / 21:19, *.centertel.pl

@Mączyński: i trener III ligi przeniósł poziom tej III ligi na drużynę I ligi

odpowiedz
Zielarski - 12.12.2021 / 20:56, *.co.uk

Po tym bagnie flaszkę sugeruje, należy Ci się Powodzenia

odpowiedz
Arek - 12.12.2021 / 20:56, *.t-mobile.pl

Tylko nie ojrzyński !!!

odpowiedz
D666 - 12.12.2021 / 20:52, *.play-internet.pl

Dajcie tu Czerczesowa. Jeśli on z tego gówna bata nie ukręci to znaczy że coś jest na rzeczy w klubie.

odpowiedz
Avatar - 12.12.2021 / 20:52, *.vectranet.pl

Miodowe Lata ja ten serial już widziałem.

odpowiedz
K(L)AKIER - 12.12.2021 / 21:18, *.inetia.pl

@Avatar: jeden wielki kabaret i kanalarz w głównej roli, coś tu się zgadza .

odpowiedz
Kaktus - 12.12.2021 / 20:50, *.orange.pl

O kilka meczów za późno...

odpowiedz
XD - 12.12.2021 / 20:50, *.orange.pl

Pudla zamurowało. Sam się zwolnił

odpowiedz
Mar - 12.12.2021 / 21:28, *.t-mobile.pl

@XD: pudła zamurowało ::))

odpowiedz
Ddd91 - 12.12.2021 / 20:50, *.play-internet.pl

Nie dziwię się że odszedł.
Legia to pewnie takie samo korpo jak te w Mordorze.
Miał pewnie spotkanie z team leaderem, który pokazał mu wykresy i tabelki w Excelu i krzyczal że mu się kolory nie zgadzają. Więc Pan Marek stwierdził że ma to gdzieś i marnować zdrowia w korpo gdzie szef to głąb i dusigrosz nie ma co pracować. Wcale mu się nie dziwię.

odpowiedz
Leo - 12.12.2021 / 20:45, *.orange.pl

Vitala Heynena trzeba Wam wziąć.

odpowiedz
Mike - 12.12.2021 / 20:43, *.orange.pl

Klafuric dublet ze słabymi zrobił i też był zły. Logika, to macie teraz...

odpowiedz
Ja - 13.12.2021 / 02:45, *.185.159

@Mike: Klafurić na prawej obronie miał Pana piłkarza Vesovicia, nie parodystę Johanssona. Miał Remy'ego świeżo po Montpellier, który tę rundę grał na poziomie Choto i Ouattary razem wziętych. Miał Legionistów z krwi i kości, Kucharczyka, Radovicia, czy Malarza w FORMIE. Miał Szymańskiego, najzdolniejszy młody talent Legii w polu od lat. Miał stalowe płuca-Hlouska na lewej obronie i będącego świeżo po Krasnodarze Jedzę. Na ławce miał choćby Pasquato, który choć był niewypałem, to zjadał takiego Josue na śniadanie szybkością, uderzeniem i niekonwencjonalnością. Miał DRUŻYNĘ. Taka różnica.

odpowiedz
Matt - 12.12.2021 / 20:40, *.tpnet.pl

Puknijcie się w te puste bębny. Szacunek dla gościa, że odszedł? No jest za co szanować. Nie idzie to wszyscy się schowajmy :)

odpowiedz
Wolfik - 12.12.2021 / 20:38, *.play-internet.pl

Małecki???? No to rzeczywiście nie ma już nadziei na jakiekolwiek punkty w tym roku a sam spadek zaczyna być rzeczywistoscią.

Ciagle mam nadzieję, że to plotka....

odpowiedz
Rea(L)ista - 12.12.2021 / 20:38, *.chello.pl

Dawać Rudego z Polonii Warszawa. To nominacja na miarę prezesa Dyzmy.

odpowiedz
Ja - 12.12.2021 / 20:35, *.orange.pl

Zgodzę się tylko z jedną opinią Mioduskiego: drużyna została rozwalona fizycznie i mentalnie (także szatnia) przez rezygnację z poprzednich ludzi : Bortnika, Vukovicia. Nowy sztab nie poprawił tych cech i przyczynił się do pogorszenia. Dopóki fizucznosc i mental piłkarzy nie wrocą na dobry poziom, żaden trener nic to nie wskóra

odpowiedz
AliMario - 12.12.2021 / 20:32, *.tpnet.pl

Od kiedy prezesem jest nieudacznik DM nie widzę szansy by osiągnąć żadnemu trenerowi z każdej półki a kolejni będą frajerami jesli uwierzą że cos osiągną i popracują góra rok i wypie...rzy na pysk kolejnego i kolejnych kopaczy po jednym sezonie...ten przypadek (MD )jest niereformowalny

odpowiedz
bum - 12.12.2021 / 20:29, *.129.101

Dajcie chłopu spokój ! Tam musi być taki kwas że postanowił odejść zanim go mioduski z błotem zmiesza. Nie ma co winić Gołębiewskiego za to że chciał pomóc jako tymczasowy trener. Nie nadawał się od początku każdy to wiedział i on sam też na bank. Chciał pomóc.
Nie widzę żadnego ratunku dla klubu niestety.... Kurs spadek albo upadłość i to jest celowy ruch prezesa... Zadłużyć , dorobić się i ogłosić upadłość.... Znany scenariusz z nie jednego klubu piłkarskiego czy korporacji....
Innego wytłumaczenia nie ma na te bezsensowne ruchy mioduskiego. Winić należy decyzyjnych kibiców którzy dali się w to wciągnąć zamiast bojkotować jego działania i pozbyć. Mioduski osiąga swój cel takie jest moje zdanie!!!
5 lat obserwuje już dawno go przejrzałem od początku czułem że jest grabarzem

odpowiedz
Pedro - 12.12.2021 / 20:48, *.autocom.pl

@bum: 100% racji.
Teraz tylko pusty stadion!

odpowiedz
Kibol - 12.12.2021 / 20:28, *.chello.pl

I bardzo dobrze, nigdy nie powinienes byl byc trenerem Legii.

odpowiedz
KSP - 12.12.2021 / 20:25, *.plus.pl

Kibicuje Jackowi Magierze to dobry Człowiek i Trener

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 12.12.2021 / 20:21, *.plus.pl

Jeżeli mialby być Małecki to jednak poprzedni sztab nie jest winien?

odpowiedz
Jeździec Apokalipsy - 12.12.2021 / 21:00, *.t-mobile.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Ciekawostka o której chyba nie wiesz: Małecki to nie człowiek Michniewicza, tylko ucho prezesa. Szkodnik, sabotażysta. Czystki powinny zacząć się od wyje**** tego słowika, ale to człowiek naszego miłościwie panującego Loczka.

odpowiedz
KSP - 12.12.2021 / 20:19, *.plus.pl

Gołąbek dobrze zrobił,Szacun dla Niego

odpowiedz
Michał - 12.12.2021 / 20:12, *.plus.pl

Szkoda chłopa i szkoda oglądać to dziadostwo. Nigdy nie myślałem że Legia będzie na ostatnim miejscu w tabeli. TRAGEDII CIĄG DALSZY.... szkoda słów

odpowiedz
HYBALLA - 12.12.2021 / 20:04, *.unitymediagroup.de

Tylko Hyballa to ogarnie

odpowiedz
k. - 12.12.2021 / 20:02, *.t-mobile.pl

Dawać Ojrzyńskiego. Małecki won. Gołębiewski szacunek za decyzję.

odpowiedz
Pewne info - 12.12.2021 / 19:58, *.tpnet.pl

Nowym trenerem będzie Strejlau!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.12.2021 / 19:51, *.centertel.pl

A może Ferdek Kiepski? Też lubi pić...

odpowiedz
Chris - 12.12.2021 / 19:50, *.t-mobile.pl

No to kolejny wynalazek prezesa. Pewnie Inaki Astiz.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.12.2021 / 19:49, *.centertel.pl

Co za różnica, kto będzie następny. Może i babcia klozetowa (w sumie najbardziej pasuje) z Cantralnego. I tak nic się nie zmieni.

odpowiedz
Afro - 13.12.2021 / 10:30, *.ncs2012.pl

@Leśny Dziadek: Babcia z centralnego by tam ich wzięła w obroty. I szatnia byłaby czysta!

odpowiedz
spasiony - 12.12.2021 / 19:47, *.10.6

Przy tym co nieuchronnie nadchodzi niedawna wislacka komedia z jakas Wanna Li to male miki. Ponawiam apel do kapelana Legii: msza swieta blagalna o ocalenie klubu na wiosne.

odpowiedz
Janko - 12.12.2021 / 19:46, *.play-internet.pl

To było do przewidzenia.
Gołębiowski nie dał rady i Ojrzyński również.
To już jest pewne Legia musi spaść do I Ligi. Może matoły się obudzą.
Przewiduję że jeżeli Legia spadnie to już pozamiatane. Nie będzie w ekstraklasie zespołu z Warszawy przez lata.

odpowiedz
wyjazdowicz - 12.12.2021 / 19:45, *.master.pl

czekam na oswiadczenie prezesa

odpowiedz
Wawa - 12.12.2021 / 19:44, *.chello.pl

Jest
Nowy
Trener
Ojrzyński
Nowy
T
R
E
N
E
R
Ojrzyński

odpowiedz
tekken (L) - 12.12.2021 / 19:43, *.chello.pl

Panie Gołębiewski trafił Pan w bardzo złym momencie. Szacun za dawanie szansy młodym, jednak trzeba było pogonić paru grajków, którzy widać, ze nic nie wnoszą do gry naszego zespołu i nie dawać im szans: Haratin, Lopez, Po prostu od razu zbudować na młodych. Nie dziwię się, ze podjął Pan ta szansę, bo czasami trenerzy całą karierę takiej nie dostają!

odpowiedz
Franco - 12.12.2021 / 19:42, *.plus.pl

Zobaczcie kim musiał grać... tu Jurgen Klop nie pomoże..

odpowiedz
Real - 12.12.2021 / 19:42, *.net.nz

Mówiłem już przed Michniewiczem żeby brać Czerczesowa. A tak, mieliśmy już Michniewicza, Golebiewskiego, ciekawe kto trzeci.

odpowiedz
Urs 72 - 12.12.2021 / 19:41, *.chello.pl

Dziękuję

odpowiedz
Dr. House - 12.12.2021 / 19:41, *.t-mobile.pl

Jeżeli kumaci nie chcą wywieźć dariusza na taczce, to sami się zorganizujmy. Dość tej błazenady! Mioduski wypier..laj!!!!!!!

odpowiedz
geds - 12.12.2021 / 19:41, *.chello.pl

teraz nieudolny pan od wf rezygnuje!!! został 1 tydzień do przerwy zimowej. No tak, ale 2 mecze w najbliższym tygodniu w Warszawie. Nie chce się tchórz konfrontować z kibicami.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 12.12.2021 / 21:43, *.plus.pl

@geds: Je.j głową w mur... Fachowiec się odezwał.

odpowiedz
L - 12.12.2021 / 19:40, *.tpnet.pl

Nie mam do niego pretensji!

odpowiedz
Plocczanin - 12.12.2021 / 19:36, *.mm.pl

Jak idzie , to moja tesciowa poprowadziłaby zespół
Możecie gryźć i nic nie będzie
Panie Papszun , niech Pan nie da się podpuścić. Dobrze Pan prowadzi , po co wejsc w błoto?
Pozdrawiam

odpowiedz
(L)eo - 12.12.2021 / 19:32, *.t-mobile.pl

Ojrzynski od jutra w Legii, potwierdzone info z tego samego źródła co informowało o dymisji Gołębiewskiego. Lechu weźmie za mordy te pisssdeczki!

odpowiedz
MarioL - 12.12.2021 / 20:30, *.wanadoo.fr

@(L)eo: następny z polskiej musli szkoleniowej.

odpowiedz
paw_pawela - 12.12.2021 / 19:30, *.telkab.pl

ma jaja... o "drużynie" szkoda pisać

odpowiedz
PLBBOY - 12.12.2021 / 19:30, *.inetia.pl

Facet ma swoją godność i honor. Szacunek za to.

odpowiedz
PLK - 12.12.2021 / 19:27, *.156.70

NO TO WRESZCIE PRZYSZEDŁ TEN MOMENT!!!!
MOMENT NA KTÓRY ZARZĄD PRACOWAŁ WIELE, WIELE LAT!!!
OTO NAJLEPSZY, WSZECHWIEDZĄCY, DOŚWIADCZONY I OBYTY NA SALONACH DUET INTELEKTUALNYCH GENIUSZY ZASIĄDZIE NA ŁAWCE TRENERSKIEJ WARSZAWSKIEJ LEGII!!!
PANIE I PANOWIE OTO...... MIODUSKI DARIUSZ I KUCHARSKI RADOSŁAW!!!!

odpowiedz
mexx - 12.12.2021 / 19:26, *.chello.pl

Nareszcie. Dalsza kariera w Wikielcu :)))

odpowiedz
Zdzicho - 12.12.2021 / 19:20, *.tpnet.pl

Od jutra wezwania jak w korpiracji ze do pracy ma sie stawic vuko, pinto i michniewicz, a jak nie beda chcieli pracowac to polubownie rozwiazac kontrakty bez wyplacania kasy. Jak sie miodek nie zna to niech chociaz ma jaja jak wojciechowski

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 12.12.2021 / 20:13, *.plus.pl

@Zdzicho: Czemu Sa Pinto ?

odpowiedz
Kamil - 12.12.2021 / 19:19, *.play-internet.pl

Mioduski następny i będzie gitara. Tu trzeba zmienić całe funkcjonowanie klubu od pionu sportowego po marketingowa. To co się dzieje w Legii to jest żenada.

odpowiedz
Trener - 12.12.2021 / 19:19, *.centertel.pl

Na dwa ostatnie mecze w tym roku trzeba wziąść trenera rezerw. A nie przepraszam, tą opcje już przerabialiśmy....

odpowiedz
Juri - 12.12.2021 / 19:19, *.inetia.pl

Konfitura z Poznania ma być trenerem.

odpowiedz
Syrfan - 12.12.2021 / 19:19, *.plus.pl

A melanż trwa, sialalalalala

odpowiedz
Beka - 12.12.2021 / 19:16, *.t-mobile.pl

Zabili jego karierę, nikt go nie zatrudni. Szkoda mi go bardzo, ale miał honor czego brakuje Radkowi kucharskiemu

odpowiedz
Prezes Zarządu - 12.12.2021 / 19:12, *.chello.pl

W związku z zaistniałą dymisją chciałem tylko powiedzieć, że w 90% za sytuację odpowiada trener Gołębiewski i jego ekipa. Zarząd zrobił wszystko aby zapewnić trenerowi jak najlepsze warunki do pracy. Wielokrotnie zapewniałem, że trener ma w nas pełne poparcie zarówno w tym, jaki i w kolejnych sezonach. Nie wiemy zatem co kierowało jego decyzją, sami jesteśmy w szoku.
Naradzę się jeszcze z dyr. Kucharskim i moją żoną, bo to osoby do których mam zaufanie z tego względu, że mnie nie oszukują mimo że czasami muszę je opier... aby chodziły jak nakręcone.
Zastanowimy się zatem wspólnie kto bedzie kolejnym trenerem na lata.

odpowiedz
kuman - 12.12.2021 / 19:19, *.cyfrowypolsat.pl

@Prezes Zarządu: pier....ij się w łeb

odpowiedz
sisi - 12.12.2021 / 19:19, *.chello.pl

@Prezes Zarządu: ;pppppp

odpowiedz
StaryPo.eb - 12.12.2021 / 19:32, *.orange.pl

@Prezes Zarządu: Podobno teraz ma być Hania z Biedronki. Sprawdzone info.

odpowiedz
L L L - 12.12.2021 / 19:47, *.plus.pl

@Prezes Zarządu: też się zastanawiam kto będzie idealnym następcą Pana Gołębiewskiego;
Którego wizja rozwoju w 100% będzie się pokrywała z wizją prezesa i w razie porażek przegranych wina będzie tylko i wyłącznie trenera a nie pana prezesa. Pewnie" nieomylni" wskażą idealnego, którego następnie wyrzucą bo prezes i zarząd znajdą kolejnego idealnego do wywalenia za ileś tam miesiecy.

odpowiedz
Gość niedzielny - 12.12.2021 / 19:53, *.centertel.pl

@Prezes Zarządu: dokładnie tak 100% racji.

odpowiedz
peru1123 - 12.12.2021 / 20:14, *.plus.pl

@Prezes Zarządu:
Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, Się uwzięli na Pana, zbudował Pan potężne fundamenty pod zespół, jest Pan geniuszem , te chwilowe niepowodzenia nie powinny psuć Panu humoru, na pewno już pod tymi lokami tworzy się nowa jeszcze bardziej wizjonerska idea budowy projektu Legii, teraz mamy centrum LTC, zróbmy epicentrum. Już niedługo będą przyjeżdżać do nas menadżerowie z całej Europy aby uczyć się od Pana jak zbudować KLUB, będą sympozja, prelekcje, myśle że zostanie Pan conajmniej Prezesem UEFA, a być może nawet MKOL.

odpowiedz
Dedi - 12.12.2021 / 19:10, *.plus.pl

VUKOVIC BACK ! VUKO NA TRENERA DNA LEGII, RADOVIC NA ASYSTENTA I NOWY ZACIĄG CHORWACKICH GRAJKÓW JAK ANTOLIC CZY VESO BO ONI CHOCIAŻ WALCZYLI O KAŻDĄ PIŁĘ! KONIEC Z PORTUGALCZYKAMI I MARTINSAMI. VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO VUKO

odpowiedz
grzesiek - 12.12.2021 / 19:15, *.centertel.pl

@Dedi: szkoda Vuko wsadzać na taką bombę. Zdobyl MP za jego czasu odprawialismy wisle krakow 7:0, gornika 5:1 czy jage 4:0. Tamte mecze ogladalem z przyjemnoscia. I to zaciecie pilkarzy ze nl 3:0 to mało i trzeba strzelic na 4:0 to bylo cos pieknego. Za zadnego trenera tego nie widzialem

odpowiedz
MarioL - 12.12.2021 / 19:19, *.wanadoo.fr

@Dedi: w Legii nie potrzebny jest kolejny uczeń.Tu jest potrzebny prawdziwy sprawdzony trener.

odpowiedz
PLBBOY - 12.12.2021 / 19:32, *.inetia.pl

@Dedi: Chyba tylko Gołębiewski grał Legią bardziej prymitywny football niż Vuko.

odpowiedz
geds - 12.12.2021 / 20:05, *.chello.pl

@MarioL :
ten uczeń zrobił zespół który grał tak jak kolega pisze, głupolu

odpowiedz
Vuko !!! - 12.12.2021 / 20:49, *.orange.pl

@PLBBOY: to jedyny TRENER oprócz Magiery który ciągnął Legię w górę. Cała reszta to karierowicze, wuefiści i popierdółki. Dałeś się omamić tzw "magii nazwisk" u tych którzy próbowali się lansować kosztem Legii

odpowiedz
PLBBOY - 12.12.2021 / 21:16, *.inetia.pl

@Vuko !!!: Nie masz pojęcia o czym mówisz. Dlatego przegrywasz. Vuko to tragedia trenerska. Nikt nie jest nim zainteresowany. Żaden klub go nie chce.

odpowiedz
Eduardo - 12.12.2021 / 19:10, *.toneticgroup.pl

Współczuję typowi. Kibic Legii a wsadzili go na minę. Mam nadzieję że zostanie w strukturach klubu.

odpowiedz
Paweł - 12.12.2021 / 19:22, *.play-internet.pl

@Eduardo: czym się zasłużył żeby być dalej w Legii? To Legia będzie teraz przechowalnią dla miłych i sympatycznych? Jakie to umiejętności sprawiły że Jacek Zieliński jest szefem akademii? Jakie przełożenie na szkolenie młodzieży i zarządzanie kilkunastoma drużynami młodzieżowymi ma jego wybitna kariera zawodnicza? To ma być miejsce dla fachowców a nie za zasługi. A tym czasem w Drukarzu niejaki Tomek Sokołowski robi piękna robotę jako trenera. Pytam się czy taki Sokół nie poradził by sobie z rezerwami Legii? Czemu w Legii pracują jakieś wynalazki? Tutaj powinni pracować najlepsi, a za zasługi to powiny być dwa rzędy krzesełek na silverze dla wybitnych byłych piłkarzy.

odpowiedz
n - 12.12.2021 / 19:44, *.onvol.net

@Eduardo: to samo myślę. Bo co on niby winien skoro dostał taką zbieranine cw...li i frajerów. Szkoda mi Gołębiewskiego bo nie mial i pewnie dlugo nie będzie mial okazji sie wykazac

odpowiedz
Atmosferić - 12.12.2021 / 19:09, *.orange.pl

mioduski niech trenuje - w końcu on na wszystkim zna się najlepiej.

odpowiedz
Abcd - 12.12.2021 / 19:16, *.chello.pl

@Atmosferić: kur..,że na to nie wpadłem.

odpowiedz
kuman - 12.12.2021 / 19:08, *.cyfrowypolsat.pl

i ma rację pracować z takimi durniami oraz z takim prezesem to koszmar, Papszun nie daj się zrolować mioduskiemu

odpowiedz
norman1234 - 12.12.2021 / 19:07, *.tpnet.pl

Kolejny trener zniszczony przez Mioduskiego.

odpowiedz
Marcelo - 12.12.2021 / 19:06, *.plus.pl

Ciekawe ile procent przypisze mu prezes.

odpowiedz
Adrenalina - 12.12.2021 / 19:06, *.net.pl

Według pewnego źródła, najpoważniejszym kandydatem jest Przemysław Małecki. Były asystent Michniewicza miałby poprowadzić Legię w rundzie wiosennej.

Jaja na boczku ...

odpowiedz
RIkki - 12.12.2021 / 19:20, *.net.pl

@Adrenalina: Przemysław Małecki w styczniu skończył 38 lat. Pochodzi z Poznania. Jako piłkarz grał w niższych ligach dla Warty Poznań, Sparty Oborniki, Polonii Nowy Tomyśl czy Błękitnych Wronki.
I Nas uj.bią na cacy , Pyrlandzka krew jak Micha!!!

odpowiedz
Rixman - 12.12.2021 / 19:47, *.chello.pl

@Adrenalina:
chłopie nie strasz

odpowiedz
Michal - 12.12.2021 / 21:07, *.virtuaoperator.pl

@Rixman: trener nic nie zmieni.Są słabi piłkarze.Po prostu w lidze w innych drużynach sa lepsi pilkarze

odpowiedz
Pawciu - 12.12.2021 / 19:06, *.play-internet.pl

Szacunek za honor i odpowiedzialnosc. To nie wina trenera tylko Prezesa i Kucharskiego

odpowiedz
Koko123zambrów - 12.12.2021 / 19:04, *.t-mobile.pl

Stanisław Anioł na trenera przynajmniej zapanowałby porządek jak na ul. Alternatywy 4

odpowiedz
JK - 12.12.2021 / 20:10, *..

@Koko123zambrów:
nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu, zwsze pomoże, o każdej porze, o.... mój Boże...

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 12.12.2021 / 19:02, *.plus.pl

Przecież i tak wiadomo że Mioduski ma już faworyta ,,Papszun od pierwszego wejrzenia" ,,Mioduski szuka Papszuna" ,,M jak Marek(Papszun)"

odpowiedz
j24 - 12.12.2021 / 19:00, *.209.148

Jedyne honorowe wyjście i za to szacunek. Ja tylko czekam, aż ktoś wreszcie puści parę, co się naprawdę dzieje za zamkniętymi drzwiami klubu/szatni na Ł3. Nie wierzę w wyłącznie sportowe przyczyny obecnego stanu rzeczy.
I myślę że do wiosny się doczekam...

odpowiedz
kalosz - 12.12.2021 / 19:00, *.mm.pl

...a tu wszystkich prezes zaskoczy i zatrudni Brzeczka albo Stokowca:)

odpowiedz
Ram - 12.12.2021 / 18:59, *.vectranet.pl

Rzadko spotykana sytuacja żeby trener sam zrezygnował z kasy w imię dobra klubu.Mega szacunek

odpowiedz
Maniek - 12.12.2021 / 18:59, *.centertel.pl

Czyli pamiętaj Kudłaty. Jutro o 8.00 rano, zaczynasz rozgrzewką ze swoimi piłkarzami, potem zajęcia z piłką i siłownia. Tylko ich nie zajedź na pierwszym treningu bo będziesz musiał wystawić juniorów z drugiego składu.

odpowiedz
Mrok - 12.12.2021 / 18:58, *.chello.pl

No, to z godnych zaufania prezesa na to stanowisko została tylko Anna Mioduska

odpowiedz
Abcd - 12.12.2021 / 19:25, *.chello.pl

@Mrok: i Kucharski

odpowiedz
Fan B - 12.12.2021 / 18:58, *.orange.pl

Marek szacunek Ci się należy!
Reszta won!!!

odpowiedz
kalosz - 12.12.2021 / 18:57, *.mm.pl

swego czasu w cracovi Probierz tez sie podawał do dymisji i mowil,ze odchodzi...ostatecznie zostal...po czym został zwolniony...

odpowiedz
Łuki - 12.12.2021 / 18:57, *.plus.pl

Myślę że trenerem powinien zostać Mioduski. Jest to najlepszy kandydat. Idealnie wpisuje się w filozofię klubu. Ma takie samo spojrzenie na wszystko jak właściciel i prezes. Ma swoje zdanie i chce tego samego co właściciel. Przy potencjale tego zespołu będzie umiał wznieść go na wyżyny. Zna się na tym doskonale w końcu już dosyć długo ogląda mecze i wie na czym to polega. To będzie idealny trener na lata. Ps. A asystentem najuczcziwszy dyrektor sportowy Kucharski.

odpowiedz
Eduardo - 12.12.2021 / 19:12, *.toneticgroup.pl

@Łuki: asystentem też Mioduski. Tylko to będzie grający asystent

odpowiedz
Atmosferić - 12.12.2021 / 18:57, *.orange.pl

Chociaż 1 me honor. Mioduski go nie będzie miał.

odpowiedz
Adrenalina - 12.12.2021 / 18:56, *.net.pl

Znaleźli kozła ofiarnego facet wie że jest w klubie wielki smród , podjął walkę umoczył i nabrał wody w usta bo nie ma nie chce umoczyć na cacy . Sądzę że podłoże jest inne sprawa bardziej poważna a zapewne chodzi o pieniądze , których nie ma w kasie a pewnie Miodek-Smrodek na obiecywał a nie wypłacił . Płacą trzem byłym trenerom V , RSP i M to niech ta trójca wraca i ratuje L jak ją upokorzyła...

odpowiedz
Rafal - 12.12.2021 / 19:02, *.play-internet.pl

@Adrenalina: Co do V nie zgodze sie z Toba.

odpowiedz
Tomek_65 - 12.12.2021 / 19:12, *.aster.pl

@Adrenalina: Nie płacą RSP

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2021 / 18:56, *.telnaptelecom.pl

Jedyny plus to potwierdzenie że jednak nie można być amatorem żeby być dobrym trenerem.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 12.12.2021 / 18:56, *.55.238

Co się dzieje w tym klubie to przerasta ludzkie pojęcie, partanina i brak kompetencji

odpowiedz
Manuela za Mięciela - 12.12.2021 / 18:55, *.plus.pl

Trenerem będzie Yyrek i to bedzie kosmiczna nominacja

odpowiedz
Sarcastico. - 12.12.2021 / 18:55, *.orange.pl

Szacun. Pokazał jaja. Starał się ale był po prostu za słaby. J***** mioduskiego.

odpowiedz
Sebo(L) - 12.12.2021 / 18:54, *.enta.net

Widać chłopina nie wytrzymał presji i nie ma co się dziwić. Dobrze zrobił niech sobie wraca do 3ciej ligi. Został wrzucony na głęboką wodę i sobie nie poradził. Wyj pseudo grajków, dyrektora i najlepiej loczka. Chyba że robi biznes na przegranych? Stasiek, Ojrzynski chyba że Papszun przyjdzie. Sami przegrywają mecze takie podania do przeciwnika to prezenty. Wstyd i hańba. Legia to My nie piłkarze i działacze.

odpowiedz
Arrci - 12.12.2021 / 18:54, *.vectranet.pl

Brawo Panie nie dawaj się w manipulować pudlowi, Nawet tu budda nie pomoże

odpowiedz
URSUS - 12.12.2021 / 18:53, *.vectranet.pl

GRAJA U BUKA i tyle w temacie postawili pijaczki pilkarzyki ze spuszcza nas na dol tabeli

odpowiedz
:) - 12.12.2021 / 18:53, *.plus.pl

Kto teraz będzie trenerem Gulczas a jak myślisz?

odpowiedz
(L) - 12.12.2021 / 18:53, *.icpnet.pl

Piechniczek podobno był godzine temu widziany na łazienkowskiej

odpowiedz
Zgred - 12.12.2021 / 19:05, *.02.net

@(L): chyba po choinkę

odpowiedz
Kuchy King - 12.12.2021 / 18:52, *.vectranet.pl

Nadszedł czas na Ojrzyńskiego!

odpowiedz
sisi - 12.12.2021 / 18:58, *.chello.pl

@Kuchy King: chyba najtańsza opcja i najbardziej realne rozwiązanie na te trudne czasy,ani Papszun ,ani Czerczesow tu nie przyjdą,z kilku powodów.Pierwszy i główny powód to nasz "dobrodziej" i właściciel w jednej osobie.

odpowiedz
Arek - 12.12.2021 / 18:52, *.tpnet.pl

No cóż, starał się jak mógł, a że mógł nie wiele, to i zrezygnował. Został rzucony na minę. Teraz niech ku...y dzwonią do Vuko, albo Ojrzyńskiego. Chociaż ja mam duże wątpliwości, czy ktoś w ogóle jest w stanie uprzątnąć tą stajnię augiasza.

odpowiedz
Wolfik - 12.12.2021 / 19:13, *.play-internet.pl

@Arek: Vuković jasno dziś dał do zrozumienia, że nie ma takiej opcji (żródło: Cafe Futbol)

odpowiedz
Arek - 12.12.2021 / 19:45, *.tpnet.pl

@Wolfik: jeszcze nie tak dawno by się zgodził, przynajmniej sam tak twierdził. Skoro dziś publicznie mówi, że nie ma takiej opcji, znaczy coś więcej wie i nie chce się w gówno ładować. Inaczej tego nie widzę.

odpowiedz
Mk - 12.12.2021 / 18:52, *.t-mobile.pl

Przynajmniej honorowo sie zachowal. I tak Pudel by go wywalil i jeszcze obarczyl wina. A tak zaoszczedzil sobie upokorzenia i dal wladzom klubu wolna reke. Dzieki za probe ratowania Legii.

odpowiedz
(L)ukasz - 12.12.2021 / 18:52, *.vectranet.pl

No to teraz Kucharski dawaj nowego trenera, bo za trzy dni kolejny mecz.

odpowiedz
Jerzy - 12.12.2021 / 18:52, *.ap-media.pl

Pa facet honor i jaja. Który trener w polskiej lidze sam zrezygnował ?

odpowiedz
syrenka - 12.12.2021 / 18:51, *.orange.pl

Boże, co za czasy! Pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
Salvador GCW - 12.12.2021 / 18:51, *.t-mobile.pl

Pierwsze szczury uciekają z tonącego statku. Szczerze współczuję trenerowi rezerw że Pan prezesina na minę go wje...ł. Pudel frajerze miej jaja przyznaj się do błędu. Podaj prawdziwe liczby ile już wydaleś na trenerów i ich sztaby i najlepiej jak najprędzej podaj się do dymisji. Zrezygnuj dla dobra Mojego Ukochanego Klubu!!!

odpowiedz
stara szkoła - 12.12.2021 / 18:50, *.chello.pl

To był kolejny trener na lata?

odpowiedz
#MioduskiOut - 12.12.2021 / 18:48, *.chello.pl

Powinien był to zrobić wcześniej

odpowiedz
Horseman - 12.12.2021 / 18:47, *.chello.pl

może Doleżala od skoków powinni wziąć

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 12.12.2021 / 18:47, *.play-internet.pl

Nie nadawałeś się od początku won................Może teraz swój talent pokaże nam Pan Kucharski i Mioduski... a może ukraińska sprzataczka Swietlana nas poprowadzi...

odpowiedz
nie poddawaj sie - 12.12.2021 / 18:46, *.quicknet.eu

michał probierz is coming

odpowiedz
stara szkoła - 12.12.2021 / 18:55, *.chello.pl

@nie poddawaj sie: Tylko nie ten filozof,który ma specyficzną nawijke i mógłby dyskutować o Polskiej piłce godzinami.Na wiele lat pracy w jagielonii i cracovii wygrał puchar Polski,z całym szacunkiem,ale Legii potrzebny jest gość,który mało mówi,a dużo działa ! a nie na odwrót.

odpowiedz
Ig - 12.12.2021 / 18:46, *.vodafone.cz

Problemem Legii nie jest trener, tylko nadtrener.

odpowiedz
stara szkoła - 12.12.2021 / 18:45, *.chello.pl

Dawać na trenera Edzia Lorensa !

odpowiedz
hehe - 12.12.2021 / 19:49, *.tvksmp.pl

@stara szkoła: Tylko! Albin Wira

odpowiedz
Sebo(L) - 12.12.2021 / 18:45, *.master.pl

Nareszcie! Teraz najlepszy,najwspanialszy directeur de sportes zostanie head coach! UUUUUUUURAAAAA!!!

odpowiedz
Artek - 12.12.2021 / 18:45, *.vectranet.pl

Dobrze zrobił bo by tylko popsul sobie CV z takimi grajkami i zarządem wystawić U 18 i będzie przynajmniej środek tabeli a pudel niech sam do Dubaju leci i niech zabierze sobie zarząd to będzie kto miał mu jajca snarowac WON WON WON

odpowiedz
ANTYBERG - 12.12.2021 / 18:44, *.orange.pl

Zobaczył, że korporacja tonie więc się zwalnia- słuszna decyzja!

odpowiedz
Fraszka - 12.12.2021 / 18:44, *.chello.pl

Bo na miodka nie ma bata zaraz przyjdzie trener na lata.

odpowiedz
Kibolek - 12.12.2021 / 18:43, *.telefonica.de

MIODUSKI WON Z LEGII

odpowiedz
Buba - 12.12.2021 / 18:43, *.vectranet.pl

To nie jest jego wina.Jeżeli to jest prawda,że zrezygnował to zachował się w tym momencie uczciwie i przyzwoicie-to trzeba przyznać

odpowiedz
K(L)AKIER - 12.12.2021 / 18:51, *.inetia.pl

@Buba : dokładnie, wrąbali go do takiego szamba, Mioduski będzie mówił że to jego wina ., jak to ma w zwyczaju wszystkich krytykować.

odpowiedz
dino - 12.12.2021 / 18:43, *.vtelecom.pl

Brawo Pudel to nie twoja wina

odpowiedz
(L) - 12.12.2021 / 18:42, *.icpnet.pl

Powinno byc Golebowski pierwszy uciekł z Titanica...czyli nie jest taki glupi

odpowiedz
KibicL - 12.12.2021 / 18:40, *.vectranet.pl

Dobrze zorientowani mówią, że teraz trenerem zostanie Marta Linkiewicz albo któraś z sióstr Godlewskich. Lepiej nie będzie ale przynajmniej możliwości mobilizacyjne wszystkie panie mają zdecydowanie większe od trenera.

odpowiedz
dino - 12.12.2021 / 18:50, *.vtelecom.pl

@KibicL:
co najważniejsze dla prezesa mają swoje zdanie które zgadza się z jego zdaniem

odpowiedz
Obiektywny - 12.12.2021 / 18:39, *.169.170

Nikt o zdrowych zmysłach tego gówna prowadzić nie będzie. Ale spokojnie odbudujecie się w I lidze

odpowiedz
Piotr - 12.12.2021 / 18:38, *.net.pl

Allleluja!! Pudel na trenera!!!

odpowiedz
stop segregacji! - 12.12.2021 / 18:38, *.orange.pl

Wcale się nie dziwie, panie Mioduski może Twój pupilek Kucharski będzię dobrym trenerem?!

odpowiedz
Petterson - 12.12.2021 / 18:37, *.chello.pl

myślał że poradzi a skończył jak Gwardia Warszawa

odpowiedz
dino - 12.12.2021 / 18:36, *.vtelecom.pl

Zaraz Pudel wyda oświadczenie ze w 90% to wina Gołębiewskiego

odpowiedz
Kibic - 12.12.2021 / 18:36, *.net.pl

Dziękuję Panie Gołębiewski, próbował Pan, ale na tych piłkarzyków trzeba bata.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 12.12.2021 / 18:35, *.com.pl

Jakby to chodziło o dobro Klubu i o 6 pkt w 2 meczach to jeszcze dziś powinien zostać zatrudniony strażak Ojrzyński,tylko niestety preziowi nie po drodze z charakterem pana Leszka a wiadomo ze dla kudłatego najważniejszy jest on sam a nie to żeby Legia zdobyła te 6 pkt które są na wagę złota teraz.

odpowiedz
Bln - 12.12.2021 / 18:40, *.orange.pl

@Wolska dla Wolaków:
Pudlowi z żadnym trenerem co ma swoje zdanie (charakterek) nie będzie po drodze

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2021 / 18:35, *.telnaptelecom.pl

Jego średnią na mecz ze 100 lat nie będzie pobita.

odpowiedz
Wolfik - 12.12.2021 / 18:38, *.mm.pl

@Hiszpan: No, ja nie byłbym tego taki pewny.....

odpowiedz
(L) - 12.12.2021 / 18:48, *.plus.pl

@Wolfik:
Dokładnie


Mioduski won Legii !!!

WON !!!!

odpowiedz
skrzat - 12.12.2021 / 18:35, *.centertel.pl

Szkoda ze Szopen nie wie co to honor.Niech się zlituje i wystawi klub na sprzedaż bo to po prostu nie ma sensu.Ale wątpię żeby ktokolwiek nas kupił...Ku...a płakać się chce patrząc na tabele...boli boli boli.....

odpowiedz
bronek49 - 12.12.2021 / 18:35, *.chello.pl

szkoda człowieka myślał że wyciągnie Legie z tego wielkiego doła ale nie dał rady tam musi być coś poważnego to już tylko włąsciciel musi kategorycznie zareagować łacznie z wyrzuceniem niektórych drewniaków

odpowiedz
Reader - 12.12.2021 / 18:33, *.chello.pl

panie Marku, dziękuję za Puchar Polski - że jesteśmy jeszcze w grze

odpowiedz
abc - 12.12.2021 / 19:04, *.chello.pl

@Reader:dokładnie!!

odpowiedz
petarda - 12.12.2021 / 18:33, *.tpnet.pl

Nie lepiej byłoby zatrudnić Czerczesowa już teraz niż czekać na trenera Rakowa ,nie poradzi sobie.

odpowiedz
Misio - 12.12.2021 / 18:32, *.t-mobile.pl

Jak profesjonalny piłkarz może grać przeciwko klubowi od którego bierze pieniadze ?

odpowiedz
Vaser - 12.12.2021 / 19:13, *.play-internet.pl

@Misio: prpblwm z tym że nasze frajki to nie są profesjonalisci

odpowiedz
M@c - 12.12.2021 / 18:31, *.chello.pl

Weźcie woźnego na trenera... mimo szczerych chęci z gówna się bata nie ukręci.. Nie pomoże żaden trener przy tych gówno wartych Portugalczykach z poziomem gry a-klasy.

odpowiedz
word!up - 12.12.2021 / 18:30, *.inetia.pl

Tylko debil może mieć pretensje do niego . Do tego dziadostwa nie przyjdzie żaden szanujący się trener. Jeśli już to taki sam gamoń jak te dziewczyny z szatni . Jak to było ? Nie poddawaj się .......... hahahahahaha.

odpowiedz
Daszka - 12.12.2021 / 18:30, *.chello.pl

Gdyby tak jeszcze miodowy poszedł w jego ślady, to nadchodzące święta nie musiałyby się jawić tak smętnie...
Brawo za męską decyzję, tym cenniejszą, że resztę miodowej świty na nią po prostu nie stać!

odpowiedz
cym - 12.12.2021 / 18:30, *.plus.pl

Można się śmiać i gonić miodulskiego ale on nasciagał do legii najlepszy szrot. Problem jest w tym, że w tej drużynie niema zaangażowania, grają jak na treningach

odpowiedz
powiś(L)e - 12.12.2021 / 18:29, *.160.25

Kiedy rusza Mioduska ruletka z trenerami tymczasowymi ?

odpowiedz
Wolfik - 12.12.2021 / 18:29, *.mm.pl

Ruch z zatrudnieniem p.Gołebiowskiego pokazywał, że Mioduski i Zarząd nie mają żadnego pomysłu na zarzadzanie kryzysem który dopadł zespół. Stracono tylko czas i potencjalne punkty, które w ostatecznym rozrachunku mogą oznaczac spadek z nejwyższej klasy rozrywkowej.

Odejście Gołębiowskiego jest nie tyle spóźnione. Jego zatrudnienie w ogóle nie powinno miec miejsca w sytuacji w jakiej był juz zespół.

odpowiedz
Szpic - 12.12.2021 / 18:41, *.chello.pl

@Wolfik: Całkowita zgoda. Pytanie brzmi po co zwalniano Michniewicza (któremu i tak trzeba płacić) mającego jednak jakieś doświadczenie bez posiadania wariantu awaryjnego w postaci ewentualnego odpowiedniego zmiennika. To dobitnie świadczy o stopniu degrengolady w jakim klub się znajduje, jednak głównie z winy zarzádu.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 12.12.2021 / 18:46, *.aster.pl

@Wolfik: Legia w takim stanie, nie wygra już ani jednego meczu w lidze. Jeśli Mioduskiego za coś nie zamkną, nie widzę szans dla klubu. On jest w takim samym stanie, jak Hitler po zamachu. Teraz to będzie tylko walka o uniknięcie upokorzenia.

odpowiedz
Rafix - 12.12.2021 / 19:49, *.chello.pl

@Szpic: Zwolnili Cześka bo trzeba było ratować sezon ligowy :)) A puchary to miały już same sie wygrać :))

odpowiedz
Ja - 12.12.2021 / 18:28, *.play-internet.pl

Cokolwiek by nie powiedzieć, szacunek dla Pana Marka. Jak widać, jedna z niewielu osób w klubie, która ma jakikolwiek honor. Nie wyszło, zadanie go przerosło, więc bierze na siebie konsekwencje. Powodzenia w dalszej karierze, Panie trenerze, być może jeszcze się gdzieś uda dorwac jakąś fuchę, nawet jeśli ma być to w 3 lidze. Pudel, bierz przykład.

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 12.12.2021 / 18:27, *.plus.pl

Michniewicz albo Vukovic?

odpowiedz
skrzat - 12.12.2021 / 18:27, *.centertel.pl

Małysz na trenera.Szopen będzie tani biez go...

odpowiedz
Marcinek 31 - 12.12.2021 / 18:26, *.plus.pl

Nie da się wygrać meczu nawet z Guardiola i Mourinho za trenera jak się ma pilarzy nie zainteresowanych gra w piłkę szkoda mi Pana Marka

odpowiedz
:) - 12.12.2021 / 18:26, *.plus.pl

Mioduski trenerem kucharski asystentem albo niech prowadzą w duecie jak kopa- Białas kiedyś.

odpowiedz
piotrek9mln - 12.12.2021 / 18:25, *.tpnet.pl

I dobrze! Wszystkie psy są wieszane na nim, a tak naprawdę jest tylko marionetką! Powodzenia w dalszej karierze trenerskiej z daleka od tego burdelu!!!

odpowiedz
Rafix - 12.12.2021 / 18:23, *.chello.pl

Manuela na trenera, Manuela na trenera !!!

odpowiedz
MarcinoRST - 12.12.2021 / 18:21, *.jmdi.pl

Spokojnie. Radek Kucharski już działa, od jutra nowy trener, z okręgówki, ale podobno ma warsztat, dobrze mówi po polsku, jest posłuszny.

odpowiedz
Miodek WON - 12.12.2021 / 18:20, *.com.pl

Niech Lopes ich trenuje do spółki z Mioduskim
Dno debilizm i pośmiewisko

odpowiedz
Kamil M - 12.12.2021 / 18:20, *.play-internet.pl

Zobaczył, że z tego już nic nie będzie. Masakra, co zrobiono z naszym klubem. Trudno winić o to trenera Gołębiewskiego, winni są w gabinetach klubowych.

odpowiedz
Lbc - 12.12.2021 / 18:18, *.esabdns.pl

Podobno z Radomiakiem ma poprowadzic sam prezes.

odpowiedz
(L) - 12.12.2021 / 18:17, *.plus.pl

Tylko bojkot i jazda z Mioduskim.

Cisnąć tej łazędze ile wlezie.

Non stop,wszędzie.

odpowiedz
lucho_83 - 12.12.2021 / 18:16, *.chello.pl

Mioduski na trenera!!!!!!!

odpowiedz