REKLAMA

5-6.01: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii rundę rewanżową I ligi rozpoczną od domowego meczu z Visłą Bydgoszcz. Spotkanie odbędzie się dzisiaj o 18:00 w hali OSiR Mokotów, przy ul. Niegocińskiej 2a. Bilety w cenie 10 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny) do nabycia przy wejściu do hali. Z kolei jutro w Arenie Legionowo nasi futsaliści rozegrają spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski z AZS-em Politechniką Warszawską. Początek spotkania o 18:00, wstęp wolny.

W czwartek w Lublinie walkę w mistrzostwach Polski w snookera rozpoczną Jakub Makowski i Sebastian Milewski. Rywalizacja potrwa do niedzieli.

Rozkład jazdy:
05.01 g. 18:00 Legia Warszawa - BKS Visła Bydgoszcz [siatka, ul. Niegocińska 2a]
06.01 g. 14:00 Legia Warszawa U-19 - Start Lublin U-19 [kosz, ul. Obrońców Tobruku 40]
06.01 g. 18:00 AZ Politechnika Warszawska - Legia Warszawa [futsal, ul. Chrobrego 50b Legionowo]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.