fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zgrupowanie

Dubaj: Niedziela bez taryfy ulgowej

Woytek, źródło: Legionisci.com

Początkowe 10 minut pierwszego niedzielnego treningu piłkarze Legii spędzili na boisku, swobodnie żonglując piłką i rozmawiając ze sobą w luźnej atmosferze. Sielankę przerwał gwizdek Aleksandara Vukovicia, który zebrał wszystkich w kółku i nakreślił plan dnia.

Fotoreportaż z treningu - 31 zdjęć Woytka

Czterech zawodników już bez koronawirusa
Dwie osoby odeszły ze sztabu pierwszej drużyny

Całe boisko zostało podzielone dodatkowymi liniami na mniejsze sektory, a legioniści ruszyli truchtem do koła środkowego, gdzie przez kwadrans żonglowali piłkę, przepychali się, wybijali futbolówki spod nóg koledze czy jak najszybciej dobiegali do znacznika o właściwym kolorze wskazanym przez Piotra Zarębę. Następnie zespół przez 20 minut grał w dziadka - sześciu na dwóch.

Daniem głównym treningu była praca nad dośrodkowaniami - zarówno z rzutów rożnych, jak i z okolic 16. metra - oraz strzały. Sporo roboty mieli dwaj młodzi bramkarze, którzy starali się bronić strzały jednego z pięciu graczy wbiegających w pole karne do dośrodkowywanej piłki. Po 25 minutach i uzupełnieniu płynów ostatnie 10 minut zawodnicy spędzili na oddawaniu strzałów zza pola karnego. Najpierw jednak musieli dobrze przyjąć piłkę zagraną zza linii końcowej przez Jana Muchę. Przepięknymi uderzeniami popisali się m.in. Mateusz Wieteska i Ihor Charatin. Grano do skutku, czyli aż każdy zdobędzie bramkę, dopiero wówczas piłkarz mógł zakończyć trening.

W tym samym czasie po drugiej stronie boiska siedmiu zawodników ćwiczyło z Aleksandarem Radunoviciem. Karol Noiszewski, Kacper Skwierczyński, Igor Strzałek, Mateusz Grudziński, Kacper Skibicki, Wiktor Kamiński i Jakub Kwiatkowski pracowali nad przyjęciem i i podaniem.

Przez całe zajęcia indywidualnie ćwiczył Artur Jędrzejczyk pod okiem Bartosza Bibrowicza. Kapitan powoli zwiększa obciążenia, ale jeszcze sporo pracy przed nim. W drugiej części treningu nie brali udziału Artur Boruc i Luquinhas, którymi zaopiekowali się fizjoterapeuci.

Druga sesja treningowa zaplanowana została na godzinę 17.

Fotoreportaż z treningu - 31 zdjęć Woytka

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO


fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
EN57 - 10.01.2022 / 09:38, *.plus.pl

Fajne wakacje jednym słowem nawet spocić się nie idzie przyjdą sparingi i zobaczymy efekt "wyczerpującego" Przygotowania do rundy wiosennej.

odpowiedz
Panienki w Dubaju - 09.01.2022 / 22:13, *.com.pl

Taryfę ulgową to mogliby mieć po Górskich biegach w Zakopanym , a w Dubaju mają wakacje za Free . Ktoś kiedyś powiedział , że w Ciepłych " Dubaj " - trenują Panienki - Prawdziwi faceci zapie...ją w Polskich Górach ! I ty się akurat z tym w 100 % Zgadzam .

odpowiedz
Mar - 09.01.2022 / 22:25, *.t-mobile.pl

@Panienki w Dubaju : właściwie to taryfa ulgowa już się dawno skończyła teraz trzeba grać o utrzymanie już tylko..

odpowiedz
:o) - 10.01.2022 / 02:25, *.chello.pl

@Panienki w Dubaju : I dlatego na obozy do Zakopanego przyjeżdżają drużyny z Holandii, Belgii, Francji itd. Spróbuj czasem pomyśleć, może poboli, ale nie zrobisz z siebie durnia na miarę Smudy.

odpowiedz
c u L t u r a - 10.01.2022 / 03:17, *.120.57

@Panienki w Dubaju : No panienki to oni nie są, oni są gorsi , są na dnie tabeli i wiedzą co ich czeka jeśśli spadną...

odpowiedz
Tata - 09.01.2022 / 21:48, *.t-mobile.pl

Taryfa ulgowa się skończy jak się sezon zacznie

odpowiedz
Jack(L) - 09.01.2022 / 21:01, *.cyfrowypolsat.pl

Parodia w Naszej Legii trwa w najlepsze, Loczek gadał że chcę Papszuna ( według mnie i tak by nie ogarnął tego burdelu który zrobił tu nasz prezes) Papszun liczył po cichu na objęcie kadry, nie wyszło i podpisał
nowy kontrakt z Rakowem. Wiec teraz będzie karuzela kto nową,,marionetką" Pana prezesa zostanie w następnym sezonie.

odpowiedz
floyd - 09.01.2022 / 20:54, *.aster.pl

No dorbra, trening, gierki, bieganie, ale kiedy pójdą zwiedzać? Kiedy zobaczymy zdjęcia na instagównie z tarasów widokowych, knajp, promenad - to jest ważne a nie jakiś football.
Poza tym uważam, że mioduski musi odejść.

odpowiedz
Antek - 09.01.2022 / 18:22, *..

W kwietniu nie możemy grać raz w tygodniu

odpowiedz
Alex Bielany - 09.01.2022 / 17:55, *.autocom.pl

Kto wymysla te tytuly? Taryfa ulgowa maja od pol roku, a w Dubaju maja zamiar glownie balowac i opalac sie

odpowiedz
Van Basten - 09.01.2022 / 21:03, *.play-internet.pl

@Alex Bielany : Od razu miałem te same skojarzenia co do tytułów tych newsów z Dubaju.

odpowiedz
Co z trenerem ? - 09.01.2022 / 15:46, *.plus.pl

Jakieś informacje w sprawie trenera . Czy po tym jak Papszun odmówił Legii jest jakiś inny trener na horyzoncie czy Vukowic zostaje ?

odpowiedz
Jasio - 09.01.2022 / 19:21, *.aster.pl

@Co z trenerem ?: Przecież wiadomo. Już było w grudniu ogłoszone, co z trenerem.

odpowiedz
Cizo34 - 09.01.2022 / 11:16, *.orange.pl

Świerczok , Wszołek , Glik , Białkowski lub Tytoń.
Wraca Kapustka i Jędrzejczyk po kontuzji.
Bez zagranicznego szrotu.

odpowiedz
Jack(L) - 09.01.2022 / 21:20, *.cyfrowypolsat.pl

@Cizo34 : No to chyba ostro kasą sypnąłeś?? bo prezes będzie czekał ze wzmocnieniami do końca lutego i liczył na rozwój wydarzeń na rynku transferowym.Czyli polował na szrot za darmo.

odpowiedz
BIALY484 - 09.01.2022 / 10:51, *.214.43

Jak to ladny strzal Wietesa i Charata a gdzie ten super technik i wykonawca wszystkich stalych fragmetow Josue...? Co nie wtroznia sie na tle Wietesa...?

odpowiedz
Paweł - 09.01.2022 / 12:37, *.mm.pl

@BIALY484: wrzuca piłki dzięki którym zawodnicy moga wykonac ładne strzały

odpowiedz
axlrose - 09.01.2022 / 14:00, *.tpnet.pl

@Paweł : A nie Jan Mucha? Cytuję:
ostatnie 10 minut zawodnicy spędzili na oddawaniu strzałów zza pola karnego. Najpierw jednak musieli dobrze przyjąć piłkę zagraną zza linii końcowej przez Jana Muchę

odpowiedz
WoLa - 09.01.2022 / 10:15, *.tpnet.pl

Vuko ganiaj te zniewieściałe panienki , pamiętaj że nie zabrałeś ich tam na wakacje jak oni myślą tylko mają zapier...ć !!!

odpowiedz
Tito - 09.01.2022 / 10:28, *.chello.pl

@WoLa: Akurat tych których najbardziej trzeba zagonic do roboty nie ma.. Johanson, Rose, KAstrati zalatwili sobie L4 i maja wywalone w ciezkie treningi..

odpowiedz