Rafał Krajewski

Zapasy

Rafał Krajewski ze złotym medalem Pucharu Polski seniorów

Zawodnik Legii, Rafał Krajewski zdobył kolejny Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym, w kat. 130 kilogramów. Legionista w zawodach w Radomiu już w pierwszy pojedynku miał bardzo trudną przeprawę, ale zwyciężył Tomasza Wawrzyńczyka z Unii Racibórz 2-1. W finałowym pojedynku legionista efektownym rzutem zakończył walkę i zapewnił sobie złoty medal. Trenerem Rafała Krajewskiego jest Ksawery Biedermann.

Drugi ze startujących legionistów, Giorgi Shavidze w kat. -97 kg zajął ósme miejsce. Legia w klasyfikacji klubowej zajęła 12. miejsce.

Rafał Krajewski w najbliższych dniach weźmie udział w silnie obsadzonym turnieju rankingowym w Stambule, który będzie miał miejsce w dniach 24-25 lutego.