Piotr Szlęzak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Szlęzak: Cieszę się z powrotu na boisko

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Piotr Szlęzak: To był świetny mecz. Od pierwszego seta chłopaki popisały się supergrą. Dobrze zaprezentowaliśmy się zarówno w przyjęciu, jak i w zagrywce i wywarliśmy presję na przeciwnikach. Fajnie wyglądaliśmy w ataku – bez żadnej presji, na pełnym luzie. Bardzo pomogło nam dobre przygotowanie taktyczne trenerów Mielnika i Goździkiewicza, co stanowiło klucz do sukcesu w tym pojedynku.
To superuczucie móc być znowu na boisku. Nie da się tego opisać, zwłaszcza gdy kocha się ten sport i po dwóch miesiącach znów można wrócić do gry. Bardzo mi tego brakowało i trochę cierpiałem z tego powodu. [śmiech]
Jestem zadowolony z faktu utrzymania zespołu w pierwszej lidze. Obraliśmy sobie taki cel, aby nie spaść. Z biegiem czasu pojawiły się wyższe ambicje, aby walczyć w play-offach. Tego drugiego celu nie udało nam się jednak niestety zrealizować, ale w przyszłym sezonie z pewnością powalczymy o to, by znaleźć się w pierwszej ósemce.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.