Wojciech Sumara - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sumara: Szczęście sprzyjało nam w trzecim secie

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Wojciech Sumara: W spotkaniu przeciwko BBTS wyszliśmy na przeciwników bardzo mocno i agresywnie zagrywką, co dawało nam szanse na wyprowadzanie kontr. Mimo naszej ofensywy rywale radzili sobie bardzo dobrze, utrzymując przyjęcie po swojej stronie i mając dość dobrą skuteczność tego elementu gry na trzeci metr i nad siebie.
Bielszczanie przez pierwsze dwa sety grali fenomenalną siatkówkę. Później udało nam się złapać rytm, co wpłynęło negatywnie na ich grę i finalnie doprowadziliśmy do emocjonującej końcówki w trzecim secie, w której mieliśmy piłki setowe.
We wspomnianej trzeciej odsłonie pojedynku w Bielsku-Białej sprzyjało nam trochę więcej szczęścia. Dobrze przyjmowaliśmy piłkę, a rywale popełniali więcej błędów na zagrywce. Mieliśmy dobrą pierwszą akcję, wyprowadzaliśmy kontry i tak naprawdę w końcówce mieliśmy swoje szanse, aby przechylić szalę tej części rywalizacji na swoją korzyść. To się niestety nie udało – nie wykorzystaliśmy sposobności, aby przedłużyć walkę w tej konfrontacji. Przed nami mecz w stolicy, do którego musimy się bojowo nastawić i walczyć w nim o zwycięstwo.
Hala w Bielsku-Białej z pewnością jest większa od tej, w której na co dzień trenujemy, aczkolwiek piątkowy pojedynek stanowił nasz drugi mecz w tym obiekcie i czuliśmy się tu już lepiej niż podczas pojedynku w zasadniczej części sezonu.
Myślę, że nasza hala może zdecydowanie pozytywnie wpłynąć na naszą grę, przy czym zobaczymy, z jakiej strony pokażą się nasi rywale. My z pewnością bardzo mocno się skupimy i zaprezentujemy się najlepiej jak potrafimy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.