Piotr Szlęzak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Szlęzak: Zabrakło nam siatkarskiego szczęścia

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Piotr Szlęzak: Mecz przeciwko Krispolowi okazał się bardzo ciężki zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Myślę, że kibicom mógł się podobać, jako że było w nim naprawdę dużo emocji. Wprawdzie zabrakło nam trochę siatkarskiego szczęścia, ale jestem bardzo zadowolony z postawy całego zespołu. To spotkanie stanowiło naprawdę dobre zakończenie rozgrywek we własnej hali.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.