Patryk Sokołowski, Kamil Grosicki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Grosicki: Odbudowaliśmy się tym meczem

źródło: C+

- Nie miałem jeszcze takiej serii w swojej piłkarskiej karierze, 5 meczów z rzędu ze strzelonym golem. Cieszę się, że jest forma strzelecka, ale tych bramek mogło być jeszcze więcej. Zależy mi bardzo na sukcesie dla tego miasta, kibiców, bo to wielka duma i przyjemność grać dla nich. Pokazaliśmy dziś, kim jest Pogoń Szczecin, jaki to jest klub, że będziemy walczyć do ostatniej kolejki. Mamy swoje marzenia, kibice też je mają i będziemy walczyć o ich spełnienie. Wiemy, że zawiedliśmy w meczu z Rakowem, ale dzisiejszym meczem się zbudowaliśmy. Niech się dzieje teraz, co ma się dziać. Jeszcze wiele może się wydarzyć - powiedział po meczu z Legią piłkarz Pogoni Szczecin, Kamil Grosicki.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Robert Szenfeld - 26.04.2022 / 08:03, *.centertel.pl

Nic ta pogoń nie gra .. wynik kompletnie nie odzwierciedla gry. Jeśli się dowloką do pucharów, pierwsza z brzegu maltańska drużyna rozsmaruje ich jak gówno po pastwisku . Stadion jak Maracana prawie , a grajki żenada

odpowiedz
bronek49 - 25.04.2022 / 17:50, *.chello.pl

Grosicki mógł już kiedyś wrócić do Legii ale ją olał ,to Legia wyciągneła go z szamba kiedy grał w Szczecinie dlatego kibice Legii też powinni go olać a nie życzyć mu mistrzostwa bo oni nigdy Legii nie odpuszczali kiedy grała o mistrzostwo tylko wszystko robili żeby Legii to utrudnić nawet jak była sztama między kibicami

odpowiedz
Aleksander Elert - 25.04.2022 / 09:39, *.t-mobile.pl

Cieszył się po golu, a w Białymstoku gdzie grał też już nie.nieładnie.

odpowiedz
Pacho - 24.04.2022 / 20:44, *.chello.pl

Brawo dla Grosika. Szkoda, że Legia poskąpiła na Niego, aczkolwiek zawsze istniało ryzyko, że w kasynach się na grosze rozmieni. Życzę mistrzostwa.

odpowiedz
Luk - 24.04.2022 / 20:24, *.timplus.net

Legia musiała stanąć w miejscu żebyście mogli pozostać w grze o MP.
Jakbyście wygrali z Rakowem to jeszcze bym przebolał tak perfidną podkładkę, ale nie teraz... Szkoda, że nie oddali kompletu pkt. Rakowowi, dzisiejsza podkładka miałaby mniejszy sens i może do niej by nie doszło.

odpowiedz
L - 24.04.2022 / 19:56, *.aster.pl

Patrzac po reakcji Stipicy i reszty po ostatnim gwizdku to chyba jakies trofeum zdobyli, a to tylko wygrany mecz z Legia ktory nic nie da. Wies tanczy i spiewa. Nie ma to jak obrazac caly mecz Marciniaka, ktory robil wszystko zeby nie skrzywdzic Pogoni.

odpowiedz
Wolfik - 24.04.2022 / 20:15, *.mm.pl

@L: Dziwisz sie ich radości? Ja wcale. Mają małe szanse na mistrzostwo, ale gdyby nie wygrali mieliby zerowe. A tak, zawsze pozostaje nadzieja.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 24.04.2022 / 21:15, *.19.184

@L: Chciałbym abyśmy też mieli takie powody do radości w tym sezonie. Jeśli dla ciebie cieszenie się po dobrze wykonanej robocie i przedłużenie szansy na spełnienie marzeń to wieś, to gratuluję podejścia do życia. A Pogoni życzę jak najlepiej oby jeszcze im się udało zdobyć mistrza, zasługują na to pracą przez ostatnie lata.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.