Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Slisz: Możemy mieć żal do samych siebie

Mishka, źródło: C+

- Co mogę powiedzieć po takim meczu? Nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji. Do momentu czerwonej kartki dla Pogoni mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Ta kartka, zamiast nam pomóc, tylko nam przeszkodziła, bo straciliśmy dwie bramki po kontrach - powiedział po spotkaniu z Pogonią Szczecin Bartosz Slisz.

- Mieliśmy kilka sytuacji, ale brakowało wykończenia. To jest do poprawy. Wiedzieliśmy, że kontry są mocną stroną Pogoni. Powinniśmy się ich ustrzec. To nie jest tak, że gramy już o nic. Każdy mecz jest ważny, zawsze walczymy o 3 punkty. O to, że dziś przegraliśmy, możemy mieć żal tylko do siebie samych. Pogoń grała przecież przez 30 minut w osłabieniu. Mogę się teraz tylko powtórzyć, bo nic innego nie zostało.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Krisu - 25.04.2022 / 19:22, *.orange.pl

Ten co sprowadził do Legii Pana Bartka, powinien oddać pieniądze do klubu.

odpowiedz
bronek49 - 25.04.2022 / 17:39, *.chello.pl

Ślisz twoje przyjście do Legii to wielka pomyłka specjalistów piłkarskich którzy w Legii odpowiadają za transfery to osłabienie zespołu

odpowiedz
wod-kan - 25.04.2022 / 16:25, *.vectranet.pl

To nie jest jego wina ale on nigdy nie powinien trafić do Legii,a teraz jest promowany na siłę aby go sprzedać bo kosztował krocie.Robi się jemu krzywdę i całej drużynie.Jego umiejętności predysponują go do gry w 2 max w 1 lidzie ale już na pewno w czołowym klubie ekstraklasy.Nie jest to wina zawodnika,który się stara jak może ale nie ma zdolności

odpowiedz
Miki - 29.04.2022 / 16:01, *..

@wod-kan: To zależy od tego, co klub chce grać. Ślisz jest lepszy od Kopczyńskiego a też nie jest jakoś dramatycznie słabszy od Jodłowca czy Borysiuka. Jeśli na boisku jest potrzebny ktoś do odbierania piłki, może dać radę. Gorzej, gdy chcemy grać piłką albo gdy z braku laku jemu przychodzi odpowiadać za granie do przodu…

odpowiedz
Januszek - 25.04.2022 / 15:49, *.chello.pl

w 75 minucie byl na drugim planie z marciniaka sie lalo ze myslalem ze deszcz pada a ..a z ta kaleka nawet kszty potu... kondycja super :D

odpowiedz
Pablo33 - 25.04.2022 / 15:36, *.weserve.nl

Bartku, głowa do góry. Widać, że się staracie, a że ten sezon po prostu nie wychodzi, życzę Wam, żeby w nowym już układało się lepiej. Prawdziwi kibice są z Wami na dobre i na złe.

odpowiedz
Jumbo - 27.04.2022 / 02:02, *.play-internet.pl

@Pablo33:
Slisz poziom lV ligii jeśli chodzi o technikę logiczne myślenie na poziomie szympansa. Ten kto cię ściągnął do Legii to faktycznie powinien oddać kasę za ciebie. Nigdy nie będę uważał cię za piłkarza .

odpowiedz
Typer - 25.04.2022 / 14:58, *.play-internet.pl

Super. Nie ma pretensji do kibiców . Ufff, ale ulga. Ludzki pan.

odpowiedz
Vuko - 25.04.2022 / 11:45, *..

Vuko w lipcu 2020: "Ostatni transfer wyniósł nas 1,5 mln euro i w przypadku Bartosza Slisza, to są to najlepiej wydane pieniądze w historii klubu."

odpowiedz
astor - 25.04.2022 / 11:25, *.centertel.pl

Wyjdźcie pajacu w 10 na następny mecz to może wtedy coś osiągniecie, skoro wam przewaga jednego zawodnika przeszkadza. Chyba więcej mojej sympatii byś zyskał jak byś powiedział szczerze że przegraliście bo generalnie to macie w dupie takie granie o nic kiedy przelewy i tak przychodzą jak przychodziły.

odpowiedz
Paco - 25.04.2022 / 10:56, *.190.43

Mioduski jak ci nie wstyd doprowadzić nasz klub do takiego dziadostwa. Człowieku zastanów się czy chcesz być najgorszym draniem w historii Legii? Sprzedaj klub i uciekaj

odpowiedz
Robin(L) - 25.04.2022 / 07:44, *.t-mobile.pl

Co wywiad to samo!!!
Co możesz powiedzieć po takim meczu?
-jesteśmy hu... wi
-nie mamy ambicji i umiejętności
- Mamy w dupie kibicow
- leje nas każdy jak chce w tej mega ciężkiej lidze
- dla nas najważniejsze jest to że kasa na koncie się zgadza i nie patrzymy za siebie
Wymieniać dalej?????
Zrobiliście z Legii pośmiewisko leje was prawie każdy jak chce. Wy gwiazdy piłki nożnej to i w 1 lidze mieli byście problemy.

odpowiedz
xbox - 25.04.2022 / 02:15, *.mm.pl

to teraz kartki czerwone dla przeciwników wam przeszkadzają?
sp...
chyba że ten mecz miał być przegrany - wtedy kupcie lepszego choreografa..

odpowiedz
jarekk - 24.04.2022 / 22:45, *.metrointernet.pl

Jak macie pretensje do siebie to wyplaccie sobie po lisciu jak faceci z jajami a nie zeby kibice musieli to robic za was.

odpowiedz
ŚLIZGAJ SIE DALEJ SLISZ..LIŚĆ NA JAPE SPADNIE... - 24.04.2022 / 22:44, *.120.114

PRZECZYTAŁEŚ?UWARZNIE JAKIE MAJĄ KIBICE ZDANIE O TWOIM SERDUCHU W GRE WALKE?

odpowiedz
Kwas70 - 24.04.2022 / 22:41, *.oktv.se

Jestes cienki jak polsilver.

odpowiedz
1234 - 24.04.2022 / 22:35, *.tpnet.pl

Chłopie albo się weźmiesz w garść albo wypad z tego klubu. Co wywiad z tobą to płaczesz ze spuszczoną głową jakbyś miał mentalność przegrywa. Powinieneś zacisnąć zęby i pokazać wszystkim co potrafisz a nie płaczesz co mecz w wywiadach.

odpowiedz
gdzie te sławne szkolenie młodych - 24.04.2022 / 22:30, *.getfiber.pl

Możemy mieć żal ale do Ciebie......, młody jesteś zostawaj po treningu dłużej i poćwicz przyjecie piłki , biegasz goniąc piłkę którą nie umiesz przyjąć, połowa Twoich strat to straty wymuszone przez Ciebie samego. .... jak już będziesz umiał to zobaczysz że zamiast pisania co odwaliłeś będzie cisza.....ucz się tego co umiesz najmniej......resztę zostaw jak tego się nauczysz.
szybko biegasz, dużo biegasz, wykorzystaj to .....

mała podp; na ta chwilę nie graj z pierwszej bo nie umiesz a jesteś na pozycji gdzie strata piłki to prawie gol dla przeciwnika.

odpowiedz
Leśnik - 24.04.2022 / 22:10, *.chello.pl

Cena DREWNA na światowych rynkach rośnie więc może kiedyś się zwróci...

odpowiedz
hasan - 24.04.2022 / 21:59, *.centertel.pl

Najlepiej niech już ten sezon się skaczy bo nie mogę na to patrzeć.

odpowiedz
Kielonek - 24.04.2022 / 21:56, *.centertel.pl

Nie gniewaj się ale czy ty naprawdę uważasz się za piłkarza? Czemu nie wybrałeś lekkiej atletyki? Jesteś szybki i potrafisz biegać bez piłki ale nie posiadasz żadnych powtarzam żadnych umiejętności typowo piłkarskich.Strzał? Podanie? Przyjęcie piłki? Kiedy kogoś ostatnio minąłeś dryblingiem? W szkole podstawowej? Może czas zmienić dyscyplinę sportu? Lepiej późno niż wcale

odpowiedz
Sss - 24.04.2022 / 23:46, *.172.73

@Kielonek: Mam dokładnie takie same zdanie o nim, z tym że on nawet biegać nie potrafi bez piłki, nie ma kompletnie koordynacji ruchowej ....tak jak piszesz gość nie ma kompletnie żadnych umiejętności piłkarskich, nawet tych podstawowych jak przyjęcie piłki, podanie czy strzał... Mioduski na siłę każe go wystawiać w każdym meczu żeby ktoś go kupił... Tylko kto? Kto niby jest tak ślepy żeby za to coś płacić? Trzeba sie pogodzić z faktem że nigdy nie będzie na niego kupca i nie przedłużać kontraktu by chociaż nie płacić pensji i co ważniejsze niż wystawiać go do składu bo wtedy gramy jakby w osłabieniu....

odpowiedz
Hiszpan - 24.04.2022 / 21:14, *.telnaptelecom.pl

Najgorzej wydane 1.5 mln Ojro za kawał drewna.

odpowiedz
NOWE ZASADY NA ŻYLECIE! - 24.04.2022 / 21:09, *.120.114

CZAS ABY ŻYLETA ZROBIŁA OPRAWE O TYCH KTÓRZY NIGDY NIE POWINNI GRAĆ W LEGII I WYŚPIEWAŁA WSZYSTKIE NAZWISKA TYCH CO CAŁY CZAS ZAWODZĄ DO TEGO OFLAGOWANIE DO TEMATU!POPROSTU!DOŚĆ!UDAWANIA ZA GRUBĄ KASE W LEGII!

odpowiedz
(L) - 24.04.2022 / 21:06, *.247.233

Żal to twoja gra!!!

odpowiedz
Er - 24.04.2022 / 21:02, *.play-internet.pl

Won z Legii pseudograjku!!!

odpowiedz
SF - 24.04.2022 / 20:59, *.tpnet.pl

Wszystko wiadomo a jak wyglada realizacja to widzielismy !!

odpowiedz
Frug - 24.04.2022 / 20:54, *.6.15

Życzyć ci dobrego dnia????

odpowiedz