Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Urban: Nie byliśmy blisko remisu

Fumen, źródło: Legionisci.com

Jan Urban (trener Górnika Zabrze): Ten mecz nie mógł się lepiej ułożyć dla Legii. Gospodarze zdobyli szybko pierwszą bramkę, a za chwilę poprawili drugą. I mimo, że staraliśmy się odrabiać straty, to nie miałem wrażenia, że jesteśmy blisko remisu. Legia wygrała przede wszystkim większą agresywnością, była skoncentrowana. Tzw. drugie piłki, przebitki, wszystko było dla Legii.

Wydaje się, że jak zdobywa się 3 bramki i nie jest się blisko remisu, to brzmi abstrakcyjnie, ale taka była prawda. Zespół Legii był lepszy. Mógłbym podsumować grę defensywną mojego zespołu, ale nie użył bym dobrych słów. Zbyt łatwo traciliśmy bramki i na dodatek przez doświadczonych graczy. A już trzecia bramka, to prezent dużej klasy. Niestety są takie mecze... Popełnialiśmy błędy, których nie powinniśmy popełniać, a już na pewno nie tak dużo. Strzelaliśmy bramki, ale po składnych akcjach. Natomiast w pierwszej połowie to my wypracowaliśmy akcje bramkowe Legii. Po zmianie stron było już inaczej, bo goniliśmy wynik, ale w pierwszej nie...

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Zbieracz kartonow - 07.05.2022 / 21:10, *.plus.pl

Już wolę jego niż Runjaica był u nas 2 razy ale co z tego akurat co by nie mówić z tak słaba pełna młodzieży kadry to wynik zrobił niezły w Zabrzu a zawsze ciekawie grają i ofensywnie tylko jedna różnicą że my nie jesteśmy Górnikiem musiałby by od razu zacząć wygrywać i to w ładnym stylu

odpowiedz
c u L t piłeczki - 07.05.2022 / 01:37, *.57.62

JASIU NIEPĘKAJ W LEGII TWOJE TENENINGI W DZIADKA LUB SIATKO NOGE PRZYNOSIŁY DOKŁLADNOŚC GRY...POZDRAWIAMY I ZDOWIA JANKU ...LEGIA TO MY!

odpowiedz
Danii - 07.05.2022 / 01:32, *.play-internet.pl

Chyba oglądaliśmy różne mecze, ale napewno przy 3 bramce to nie można nazwać składnej akcji po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

odpowiedz
koras - 07.05.2022 / 00:00, *.t-mobile.pl

"Wypowiedź z klasą"? LOL
Przecież chłop właśnie powiedział, że jego kochany Górnik strzelał bramki po składnych akcjach a ta wstrętna Legia wygrała tylko dlatego, że obrona jego cudownego Górnika popełniała błędy.

odpowiedz
geds - 07.05.2022 / 10:58, *.centertel.pl

@koras:
nie, nie powiedział tego. Pokazał dużo szacunku dla Legii więc się nie przyp.... na siłę.

odpowiedz
koras - 07.05.2022 / 11:20, *.t-mobile.pl

@geds: Nie, wcale nie powiedział "Strzelaliśmy bramki, ale po składnych akcjach. Natomiast w pierwszej połowie to my wypracowaliśmy akcje bramkowe Legii.".

odpowiedz
Wycior - 07.05.2022 / 20:34, *.vectranet.pl

@koras: ale to jest prawda. Natomiast nie jest prawdą, że obrażał Legię. Nie szukaj dziury w całym… A to, że kocha Górnika jestem w stanie zrozumieć - mam tak samo tyle że z Legią :)

odpowiedz
Karol: - 06.05.2022 / 23:24, *.chello.pl

Brawo Jasiu, zawsze ceniłem Cię za skromność i prawdomówność. Byłeś świetnym zawodnikiem. Jesteś znakomitym trenerem. Powodzenia.

odpowiedz
HUGON - 06.05.2022 / 23:15, *.vectranet.pl

Wypowiedz z klasą bez bojażni Jasiu tak trzymaj trenerze.

odpowiedz
(L)ychu - 06.05.2022 / 23:19, *.163.0

@HUGON: dokładnie Janek trzymał zawsze odpowiedni poziom komentarza

odpowiedz
Singspiel - 06.05.2022 / 23:25, *.plus.pl

@(L)ychu: zwlaszcza jak trenowal pyrowatych

odpowiedz
Stop segregacji! - 06.05.2022 / 23:27, *.orange.pl

@HUGON: taaaa... szczególnie tekst " to będzie trudny mecz" z kim by nie grał

odpowiedz
Kibic - 07.05.2022 / 00:29, *.torun.pl

@Stop segregacji!: Tez go z tego pamietam :)

odpowiedz