fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Koszykówka

Bilety na finałowe mecze play-off

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj o godzinie 15:00 rozpoczyna się sprzedaż biletów na finałowe spotkania fazy play-off mistrzostw Polski w sezonie 2021/22 z udziałem koszykarskiej Legii. Rywal legionistów nie jest jeszcze znany, ale wiadomo, że w rywalizacji do czterech wygranych, mecze na Bemowie odbędą się w niedzielę, 22 maja o 15:00 oraz we wtorek, 24 maja o 17:30. Sprzedaż prowadzona jest TUTAJ.

Ceny wejściówek są wyraźnie wyższe niż na wcześniejsze mecze - za bilety ulgowe zapłacić należy od 40 do 65 złotych, w zależności od trybuny, za wejściówki normalne od 45 do 80 złotych. Pierwszeństwo w zakupie biletów mają osoby, które były na przynajmniej jednym meczu koszykarskiej Legii w tym roku kalendarzowym.
Każdy taki kibic może zakupić maksymalnie dwa bilety na każdy z meczów finałowych - aby mieć dostęp do panelu sprzedażowego na platformie abilet.pl. należy wpisać 16-cyfrowy kod z jednego z zakupionych dotąd biletów na dowolny mecz koszykarzy Legii jaki odbył się w 2022 roku (zarówno te w Energa Basket Lidze jak i FIBA Europe Cup).

Posiadacze karnetów na mecze koszykarzy Legii, wchodzą na trybuny na ich podstawie. Dodatkowo karneciarze mogą zakupić dwa bilety na każdy z finałowych meczów! W tym wypadku kodem dającym dostęp do panelu sprzedażowego jest kod znajdujący się na karnecie.

WAŻNE!
Na każdym bilecie NAD kodem kreskowym znajduje się wspomniany 16 cyfrowy kod - to on daje możliwość dostępu do panelu sprzedażowego. KODEM dającym wstęp NIE JEST numer pod kodem kreskowym.

Bilety na finałowe mecze (nr 3 i 4) play-off koszykarzy:
Promenada trybuny E: 45,00 zł
Kategoria zielona: B,C,D,F,G,H - ulgowy - 40,00 zł/normalny - 50,00 zł
Kategoria biała: E - ulgowy - 55,00 zł/normalny - 65,00 zł
Kategoria czerwona: E - ulgowy - 65,00 zł/normalny - 80,00 zł
VIP: normalny - 349,00 zł/ ulgowy (dla dzieci w wieku 3-12 lat) - 175,00 zł

Ulgi przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz osobom, które w dniu zakupu biletu ukończyły 65 lat. Dzieci do lat 3 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im dodatkowe miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

KUP BILET NA FINAŁOWE MECZE

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
sebastian - 18.05.2022 / 09:56, *.play-internet.pl

Chętnie odkupię bilet na niedzielny mecz 22.05, kontak e-mail: sebaaa.zzz00@gmail.com

odpowiedz
PLBBOY - 18.05.2022 / 08:56, *.inetia.pl

Koszykarska Legia zasługuje na lepszą i większą halę.

odpowiedz
BUDOWAĆ NA MYŚLIWIECKIEJ I DĆ IM MIEJSCE NA STRZELNICE POD TRYBUNAMI... - 12.05.2022 / 01:59, *.252.27

MUSI!BYĆ!HALA!DLA SEKCJI LEGII DLA KOCERTOW DLA WIDOWSKICH DLA TARGOW DLA TURNIEJI DLA FINALÓW I LIGI KOSZA ,SIATKI,RĘCZNEJ,BOKSU,PIŁKI HALOWEJ ITD DLA MIEKSZANCÓW WARSZAWY DLA RODZIN I DZIECI, BO NAPRAWDE WSTYD ŻE STOLICA NIE POSIADA DUŻEJ NOWCZESNEJ HALI SPORTOWO-RROZRYWKOWEJ , MIEJSCA POPULARNEGO I LUBIANEGO NASZEJ KOCHANEJ WARSZWY!

odpowiedz
SKLW RUSZ DUPE! - 12.05.2022 / 01:51, *.252.27

A TO I DOBRY MOMENT ,TO MY KIBICE ZBIERAJMY KASE I SPONSORÓW DO TEGO W RATUSZU NAPEWNO ZNAJDZIE SIE POPARCIE I PREZES DOLOŻY BO KOSZA LUBI, ALE TO MA BYĆ HALA OD KIBICÓW DLA SPORTU,ROZRYWKI DLA LUDZI WARSZAWY!

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 12.05.2022 / 01:38, *.52.135

teraz hala pęka w szwach i problem, bo za mało miejsc, ale na wcześniejszych meczach lepiej olewać przyjście na kosza i dopingować na stadionie gamoni, którzy kopią się po czołach i sprzedają mecze

odpowiedz
soprano - 11.05.2022 / 16:42, *.chello.pl

wstyd zeby warszawa nie miala hali na chociaz 10 tys i pan trzaskowski nic nie robiw tym kierunku

odpowiedz
grzesiek - 11.05.2022 / 17:02, *.centertel.pl

@soprano: (pisze to jako kibic Legii i mozecie mnie zjechać za te słowa- ale będą prawdziwe)
Wstyd, żeby Warszawa nie miała tylu kibiców Legii żeby zapełnić tą małą hale w meczach sezonu zasadniczego.

odpowiedz
Autor - 11.05.2022 / 17:22, *.centertel.pl

@soprano: On na tęcze chetnie znajdzie...

odpowiedz
borsi77 - 11.05.2022 / 18:25, *.net.pl

@grzesiek: ????????????????

odpowiedz
borsi77 - 11.05.2022 / 18:59, *.net.pl

@borsi77: edit Swięta racja

odpowiedz
p10 - 11.05.2022 / 20:14, *.orange.pl

@soprano: 1500 to powinno sie co roku karnetow sprzedawać :)

odpowiedz
1916 - 11.05.2022 / 20:46, *.virginm.net

@soprano: to mnie wlasnie boli od lat....
Temat walkowany od przynajmniej 20lat....
Stolica duzego kraju UE i brak przyzwoitej hali na 18-20tys, a miasta typu Belgrad maja po dwie takie hale, czy nawet u nas hale w Gdansku Lodzi i Krakowie...
Nie moge zrozumiec o co chodzi ze kasy na to nie moga wygospodarowac z budzetu od 20lat. Wiadomo ze metro czy mosty sa w pierwszej kolejnosci ale hala tez potrzebna

odpowiedz
1234 - 11.05.2022 / 21:53, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Rozumiem, że Ty byłeś na każdym meczu skoro takie coś piszesz? To nie jest kwestia, że nie ma kibiców Legii tylko tego, że ta dyscyplina jest mniej popularna u nas w Polsce. Ja ogólnie nigdy się nie interesowałem koszykówką ale w tym sezonie nasi koszykarze dokonują historycznych rzeczy więc ciężko się nie interesować.

odpowiedz
Arek - 11.05.2022 / 23:17, *.tpnet.pl

@soprano: a czy Pan Czajkowski to w ogóle coś robi?

odpowiedz
dezet - 12.05.2022 / 08:24, *.waw.pl

@1234: ja byłem na kilku meczach, ludzi sporo ale młyn to jakaś kpina, on już w sumie przestał istnieć.. W sezonie zasadniczym oczywiście, to jest kilkanaście osób w młynie, to jakaś kpina, drużyny osiedlowe czasami mają lepszy młyn...

odpowiedz
p10 - 12.05.2022 / 09:20, *.orange.pl

@1234: Ja byłem na 8 meczach bez playoff mimo, że lokalizacja mi nie pasuje do hali komunikacją mam ponad godzinę komunikacją i czasami mam zajęte weekendy . Godziny telewizyjne 17:30 na tygodniu w Warszawie też są cięzkie. Na final ledwie co mi miejsca zostały a czekałem od 15:00, bo ważne by był kod z biletów nie musi być imienny od osoby. Chodziłem też na mecze wtedy jak Legia walczyła o utrzymanie w sezonie covidowym.

Tłumaczenie, że zaczęli się interesować bo są playoffy i finał to słabe, bo poprzedni sezon był też historycznie rekordowy i na 4-tym miejscu zakończony. W tym wiele meczów było dobrych, a nawet na meczach pucharowych w tym sezonie hala się nie zapełniała mimo, że np. w pierwszej rundzie pucharów Legia wygrała wszystkie mecze. To samo powinno być impulsem do zainteresowania się. Ale wystarczającym nie było.Na niektórych meczach nie było nawet połowy ludzi.


Nie podoba mi się sposób rozdzielania biletów - powinny być sprzedaż 4 etapowa:

1. Ludzie z karnetami i po 2 osoby dodatkowo dokupić bilety.
2. Osoby które chodziły na kilka meczy w sezonie zasadniczym przykładowo 5 meczów. Plus 1 osoba dodatkowo.
3.Osoby które chodziły na kilka meczy w sezonie zasadniczym były na 3 meczach w tym jednym meczu ze słabymi druzynami z dolnej cześci tabeli. Plus 1 osoba dodatkowo.
4. Były na dowolnym meczu w tym roku. Bez zadnych dodatkowych osob.
5. Sprzedaż otwarta.

Coś takiego powinno być na potencjalny mecz nr 6 w Warszawie. Reszta co nie dostała niech się pofatyguje i przyjdzie pod halę. Klub może załatwi jakiś telebim. Jak nie to na laptopie.

odpowiedz
ws - 12.05.2022 / 10:12, *.chello.pl

@soprano: A dlaczego nie zbudowano hali przy Narodowym jak to było w planach? Od wielu lat tylko dyskusje i przepychanki polityczne a cierpi kibic i miasto bo nadal nie ma hali. Tylko nie taka megalomania na 20 tys bo to niepotrzebne. Nawet na boks czy MMA tyle nie przyjdzie. Dla Legii Torwar byłby optymalny gdyby można tam było trenować i grać . Aby ograniczyć koszty można to wynajmować z innymi klubami .To miejsce dla warszawskiej koszykówki i siatkówki.

odpowiedz
ws - 12.05.2022 / 10:29, *.chello.pl

@p10: Problemy z frekwencją na zasadniczym sezonie są dwa moim zdaniem. 1. Godziny rozegrania meczów np. 17.30 w tygodniu to porażka. Nawet mecze pucharowe były o tej porze. Sadzę, że to jest do ustalenia. W play off Śląsk mógł grać o 20 lub 20.30. 2. Lokalizacja hali , dojazd i parking to drugi problem. Nie tylko w środku tygodnia ale też w weekend . Torwar byłby rozwiązaniem w dłuższej perspektywie. I tak będziemy do tego zmuszeni jak wejdzie przepis PLK o hali o widowni min. 2000 bo alternatywą dla Torwaru byłaby Arena Ursynów lub hala Znicza w Pruszkowie.

odpowiedz
p10 - 12.05.2022 / 11:42, *.orange.pl

@ws: Polsat ma do gadania najwiecej w tej kwestii. Ale dojechac w Warszawie na Bemowo na 17:30 na tygodniu jak ludzie z pracy wracają również to tragedia. Ale problem nie był tylko na tygodniu, w weekendy również. Dojad komunikacją jak ktoś ma M2 blisko nie jest zły.

Niektóre mecze w sezonie były o 19:30 i frekwencja też nie była lepsza. Hala to najważniejsze by móc w niej trenować. Jeśli jeden mecz na Torwarze, drugi na Ursynowie to znowu może być powtórka z rozrywki i sezon z walką o utrzymanie.

odpowiedz
p10 - 12.05.2022 / 11:46, *.orange.pl

@ws: Liczba miejsc na Torwarze jest ok. Ale to beznadziejna hala do koszykówki. Za daleko miejsca od parkietu.

https://legiakosz.com/uploads/static_pages/800x800/981440074958.jpg

Pod tym względem Bemowo jest dużo lepsze.

odpowiedz
ws - 12.05.2022 / 15:59, *.chello.pl

@p10: wolę kazde miejsce na Torwarze niż 1 rząd na Bemowie za koszem. Da się oglądać. Gorzej z akustyką. Doping gdzieś ucieka. Dawniej było super jak na hokeju waliło się w drewniane siedziska.

odpowiedz
ws - 12.05.2022 / 17:06, *.chello.pl

@p10: Mecze transmitowane przez Polsat zarówno w pucharach jak i w play off Śląsk grał wieczorem a nie o 17.30

odpowiedz
p10 - 15.05.2022 / 07:27, *.centertel.pl

@ws: Zmienil Polsat godzine na 20:30 w Warszawie

odpowiedz