fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zainteresowana bramkarzem z Gruzji

źródło: sportowefakty.wp.pl

Jak informuje serwis sportowefakty.wp.pl, Legia zainteresowana jest pozyskaniem bramkarza z Gruzji. 26-letni Lazare Kupatadze występuje obecnie w Dinamie Batumi, którego dyrektorem sportowym jest były zawodnik Legii Warszawa, Wladimer Dwaliszwili. Kupatadze karierę zaczynał w gruzińskim Saburtalo, potem grał w Lokomotiwie Tbilisi, Jeunesse d’Esche z Luksemburga, ponownie w Saburtalo i w Dinamie Batumi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (55)

+dodaj komentarz
Wronkie - 20.05.2022 / 10:50, *.play-internet.pl

Podobno ma przyjść w pakiecie ze środkowym obrońcą Szota Kalmanawardze.

odpowiedz
Waldek. - 19.05.2022 / 14:59, *.play-internet.pl

Czyli już po STREBINBURGERZE....

odpowiedz
WdW - 19.05.2022 / 13:53, *.com.pl

Brak słów,jakby ktoś(prezio) nie zauważył to Legia właśnie niedawno prawie nie spadła dlatego że zamiast mieć drużynę miała zbieraninę obcokrajowców gdzie żaden do żadnego nie pasował ,mimo że oddzielnie nawet niektórzy mieli papiery na granie.Legia potrzebuje teraz mieć drużynę a to można osiągnąć tylko sprowadzając Polaków,jak zbudujemy zgrany zespół to wtedy można pomyśleć o wprowadzaniu jakiś obcokrajowców i też po 1-2 a nie 8 od razu bo znowu się wszystko spie.doli.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 19.05.2022 / 10:07, *.plus.pl

Huuuuuura!!!!!!
Nareszcie ktoś nie kontuzjowany.

odpowiedz
Przemo - 19.05.2022 / 09:48, *.201.80

Cyrk kudłacza trwa...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.05.2022 / 09:14, *.centertel.pl

Miodek, ty wuju. Cele transferowe to powinieneś mieć na co najmniej takim poziomie:
https://sport.interia.pl/klub-lech-poznan/news-lech-poznan-pobije-rekord-transferowy-ligi-portugalczycy-sa-,nId,6034897
A jak nie to kup se Amike

odpowiedz
heh - 19.05.2022 / 08:31, *.geckonet.pl

Transfer KU PADACE...

odpowiedz
Szymon - 19.05.2022 / 05:25, *.t-mobile.pl

No Zieliński zaczyna z grubego C okienko transferowe, Syria, Gruzja....... czekam na eskimosa i na szamana z buszu

odpowiedz
Muchito - 19.05.2022 / 13:14, *.centertel.pl

@Szymon : do tego jeszcze karła i babę z brodą ????

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 19.05.2022 / 00:25, *.52.135

bardzo rzadkie nazwisko

odpowiedz
TomTomTom - 18.05.2022 / 23:35, *.t-mobile.pl

No był taki Zuzin Gruidze... mówił kiedyś Fronczewski....

odpowiedz
Jurek - 18.05.2022 / 21:43, *.net.pl

Dlaczego to nie trener wybiera zawodników tylko znowu banda pazernych sk...nów wciska Legii kolejne szroty ? Kucharski znowu działa ?

odpowiedz
CZAS REWOLUCJI W AKADEMII... - 18.05.2022 / 20:25, *.120.5

A KIKOLSKI BRONI DWA KARNE I CO ?!MOŻNA?PO CO SPROWADZAĆ SZROTY?!I PŁACIĆ KROCIE, CO TO ZA POLITYKA?!PO CO TA AKADEMIA?LEPIEJ SPRZEDAĆ OŚRODEK I KARTOFLE ZASIAĆ...

odpowiedz
Dylu - 19.05.2022 / 07:26, *.plus.pl

@CZAS REWOLUCJI W AKADEMII...:
Kartofle się sadzi a nie sieje ;D

odpowiedz
antek - 18.05.2022 / 17:56, *.play-internet.pl

transfery bajery ty PUKIEL POLAKÓW K>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>WA NIE MA

odpowiedz
Gruźlinoznawca - 18.05.2022 / 15:16, *..

Jaksratokwili roz...bał system, już nic nie będzie takie samo.

Do tej konstelacji odpadów, cudaków, błaznów, łamag i sprawnych inaczej Zielu mógłby wypożyczyć od ÓSA Army tych dwóch ufoków którzy nie zginęli w katastrofie w Roswell. Oni są z galaktyki Oriona więc automatycznie i drużyna zbudowana przez przeczochranego psiego pędzla z automatu byłaby galaktyczna.
Te dwa coś mają zajebiście wielkie łby to mogłoby wypalić przy dośrodkowaniach. nie musiałyby być (te dośrodkowania) tak precyzyjne jak w tym roku bo te dwa łby zajmowałyby pół pola karnego.
Sezon zapowiada się ekskluzywnie i emocjonująco.

odpowiedz
arek - 18.05.2022 / 16:24, *.centertel.pl

@Gruźlinoznawca:
tak wiem, anonimowo łatwo przełyka się samo-ośmieszenie, ale po co to robisz? co to za bełkot?

odpowiedz
tomi - 18.05.2022 / 14:00, *.chello.pl

Syryjczyk,gruzin ,brać jeszcze kogoś afganistanu oraz wysp owczych i będziemy mieć konstelacje gwiazd.Ligo drżyj.

odpowiedz
geds - 18.05.2022 / 13:28, *.centertel.pl

Zawsze na początku są mądre zdania 2-3 ale jakościowe wzmocnienia a potem za chwilę.ten chaos i gra przypadku. Po co nam akurat bramkarz, skoro Miszta już sie ograł w lidze za nim idzie Tobiasz, jest Austriak i następni młodzi w kolejce z Kochalskim na czele.

odpowiedz
Gruźlinoznawca - 18.05.2022 / 12:33, *.t-mobile.pl

Szalenie ważne jest że Lazare ma kupe na tadze bo jakby miał Kałanawardze to mógłby słabiej bronić gdyż skoncentrowany by był na oblizywanie.
Poza tym 79 przeciętny łapacz jest bardzo potrzebny, chyba że od nowego sezonu drużyny z dolnej 9 i awansowicze będą mogli wystawiać 2 łapaczy na raz. I tak to nie jest futbol tylko nieudolna podróbka w wykonaniu najgorszych odpadów.

odpowiedz
tekken (L) - 18.05.2022 / 12:08, *.230.80

Zacznijcie stawiać na młodych polskich bramkarzy! Jestem na NIE.

odpowiedz
HOP - 18.05.2022 / 11:36, *.knc.pl

-200 baniek i rośnie

(L)

odpowiedz
Juri - 18.05.2022 / 10:59, *.centertel.pl

Bez sensu.

odpowiedz
Pnd - 18.05.2022 / 10:23, *.lycamobile.pl

Więcej o no nemów z zagranicy, idziemy droga wisły, a jeśli Darek myśli, że Legia nie spadnie, bo jest Legią to może się bardzo przejechać

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.05.2022 / 10:08, *.orange.pl

No pewnie, bo w Legii jest za mało wynalazków na tej pozycji.

odpowiedz
Gosc - 18.05.2022 / 09:54, *.adamo.es

Chyba już nikt nie ma wątpliwości ze ten sezon być może nie był taki kiepski.. doszliśmy aż do półfinału PP. Trzeba zacząć się przyzwyczajać nic dobrego za czasów mioduskiego nie będzie

odpowiedz
Obcy - 18.05.2022 / 08:54, *.t-mobile.pl

To ściema. Richardowi przedłużył się z automatu kontrakt o dwa lata. I dalej się będziemy z nim męczyć.

odpowiedz
Janinho - 18.05.2022 / 09:59, *.t-mobile.pl

@Obcy: ja to się modlę, żeby to był taki scenariusz, że Richardowi przedłużyli na 2 lata bo już mają na niego kupca i od lipca nie będzie go w (L)egii, a zostanie trochę cashu. Wiem, mało realne.

odpowiedz
zduneq - 18.05.2022 / 11:37, *.inetia.pl

@Janinho: Akurat Rysiek nie jest taki zły, pokazał w meczu z Lechem czy Rakowem, że potrafi dać coś ekstra.Oczywiście nie jest to Jano Mucha czy Kuciak ale nie jest to ręcznik.

odpowiedz
Miodulski wywieziony na taczce - 18.05.2022 / 08:25, *.m247.com

KUPAtadze jak znalazł do tej gównianej zbieraniny Miodelskiego.

odpowiedz
siewca plotek - 18.05.2022 / 08:11, *.jjs.pl

Podobno na inne pozycje przyjdą Jaksratokwili i Gównowidze.
A z rumuńskiej D klasy chyba Szczypopasku.
:D

odpowiedz
widzę ciemność - 19.05.2022 / 11:44, *.net.pl

@siewca plotek: z samej Serbii ma przyjść też napastnik Znowo Pijanić tylko czy wytrzeźwieje do rundy zasadniczej o to już drżą w klubie , zakontraktowano też dwóch Cyganów( Romów ) z Romy znanych jako przed stadionowi kieszonkowcy , Eskimosa i Maorysa który akurat płynie łodzią z Nowej Zelandii przez ocean Spokojny walcząc z rekinami ponoć rekiny odgryzły mu już rękę i nogę ale i tak będzie lepszy niż Wieteska hahaha jaj ciąg dalszy!!!!

odpowiedz
Grooby - 18.05.2022 / 07:41, *.cel.pl

Taaaak, zaczyna się. Jest Miszta - rozumiem, że z uwagi na wiek przestaje być atrakcyjny? Traci młodzieżowca i do widzenia? A co z Tobiaszem? Moim zdaniem większy potencjał niż u Miszty, 20 lat (więc atrakcyjny). I biorą jakiś Riczardów, którzy są bardziej dziurawi od sera z lidla, jaki wczoraj brałem...

odpowiedz
Anty - 18.05.2022 / 11:38, *.centertel.pl

@Grooby: u szkopa kupujesz ?
Nie Możesz w Dino czy innym polskim sklepie ?

odpowiedz
Jurek - 18.05.2022 / 06:50, *.tropolys.de

Oby za rok nie okazało się, że trwający jeszcze sezon 21/22 był całkiem udany.

odpowiedz
Mamut - 18.05.2022 / 04:27, *.t-mobile.pl

Golapuszczawlidze

odpowiedz
Witamina1916 - 17.05.2022 / 23:52, *.plus.pl

Kupanatacy od wladka

odpowiedz
Januszek - 17.05.2022 / 23:24, *.chello.pl

kupa i miszta hehe w bramce dobre jaja xd

odpowiedz
!(L)! - 17.05.2022 / 23:23, *.tpnet.pl

LEPIEJ któregoś z tych - 1. Stefan Bajic 2. Noam Baumann 3. Danijel Petkovic 4.Loris Karius 5. Elhan Kastrati

odpowiedz
Wolfik - 17.05.2022 / 23:14, *.mm.pl

Naprawdę nie mozna wskautować dobrego bramkarza z niższych lig rodzimych? Albo chociaż jakiegoś podobnego "Kovacevicia"??? Co z Austriakiem? Tez już ma dosyć?

Swoją drogą cos ucichła sprawa z Yakszibojevem. wypożyczonym do Naddniestrza. On ciągle nasz jest? Czy zwiał i poprosił o Azyl putinowców???

odpowiedz
Lupus - 17.05.2022 / 22:18, *.centertel.pl

To Rysiek był taki zły, czy taki drogi?

odpowiedz
Żmija - 17.05.2022 / 23:11, *.vectranet.pl

@Lupus: zły

odpowiedz
Lupus - 18.05.2022 / 07:49, *.centertel.pl

@Żmija : Jak to zły?
Przecież z nim przedłużyli umowę na 2 lata!

odpowiedz
Ursus - 17.05.2022 / 22:05, *.play-internet.pl

Niech Mioduski kupi jakiś klub satelicki i tam te wynalazki sprowadza kto się wyróżnia wtedy do Warszawy

odpowiedz
Szary - 17.05.2022 / 21:54, *.vectranet.pl

Kecbaja to by się przydał

odpowiedz
KUPAtadze - 17.05.2022 / 21:12, *.orange.pl

Kałmanawardze. A do tego Grigorij Saakaszwili.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 17.05.2022 / 21:02, *.chello.pl

Młody, perspektywiczny, ograny w silnych zachodnich ligach, z tego samego kręgu kulturowego - co może pójść nie tak?????

Ręce opadają...

odpowiedz
SEBO(L) - 17.05.2022 / 20:43, *.centertel.pl

Kolejny odcinek z cyklu "Z atlasem w dłoni ". Gruzin w bramce,Syryjczyk w pomocy, jeszcze Fred Flinston do muru na rzuty wolne,i jedziemy z nowym sezonem!

odpowiedz
Grigorij Saakaszwili - 18.05.2022 / 12:47, *.orange.pl

@SEBO(L): hahahaha :D

odpowiedz
FI(L)IP - 17.05.2022 / 20:20, *..

Głowy nie urywa.

odpowiedz
Wielkij Destruktor Mioduski - 19.05.2022 / 18:24, *..

@FI(L)IP: Ale d..ę może urwać ta Kupa.

odpowiedz
Peter - 17.05.2022 / 19:47, *.play-internet.pl

Reprezentant Gruzji-Gola Puszczawlidze :-b

odpowiedz
Redi - 17.05.2022 / 19:40, *.play-internet.pl

Ksywkę wyrobiona już na starcie ;)

odpowiedz
Sebo(L) - 17.05.2022 / 19:28, *.vectranet.pl

Ręce opadają.

odpowiedz
- 17.05.2022 / 19:23, *.icpnet.pl

Widać, że wszystkie transfery grajków, którym kończą się kontrakty.
Tak zrobił Lech dwa-trzy lata temu…

odpowiedz