Benjamin Verbić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Verbić odszedł z Legii

źródło: Legia Warszawa

Wraz z końcem sezonu 2021/22 z Legii Warszawa odchodzi Benjamin Verbić. Pomocnik trafił do stołecznego klubu w marcu na zasadzie wypożyczenia z Dynama Kijów. Słoweniec zadebiutował w zremisowanym 1-1 meczu z Rakowem Częstochowa. Łącznie wystąpił w 8 spotkaniach, ale w żadnym w pełnym wymiarze czasowym. Nie strzelił żadnej bramki.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (54)

+dodaj komentarz
Kris - 04.06.2022 / 13:58, *.plus.pl

Jeszcze z listy go wypiszcie "Odejdą?"

odpowiedz
Greg81 - 04.06.2022 / 11:42, *..

Legia wyciągnęła rękę w jego stronę aby petarda nie urwała mu głowy na Ukrainie a ten miał w.....e tutaj i tak przez pół roku myślami już gdzieś indziej był.

odpowiedz
Dossa Jr - 04.06.2022 / 12:13, *.play-internet.pl

@Greg81: zgadzam sie. Padaka. Z drugiej strony pamietajmy, że on miał prawo myslec o innych sprawach, niż sport, bo kiedy on wchodzil na boisko w Wwie, zenity, spartaki i inne cska walili ostrą amunicją w ludzi, ktorych on zna

odpowiedz
jezus - 05.06.2022 / 18:28, *.vectranet.pl

@Dossa Jr: nie nie miał takiego prawa jesli gral, a jesli mial takie jazdy w bani to powinien o tym powiedziec i nie robic z siebie pajaca na boisku.

odpowiedz
Krystian Bil - 03.06.2022 / 21:19, *.chello.pl

Żużel Legia Warszawa

odpowiedz
powiś(L)e - 03.06.2022 / 19:27, *.160.40

Ten pajac to kontynuacja radosnej "tfórczości" Pana Pudla.

odpowiedz
dejne3 - 04.06.2022 / 10:07, *.199.66

@powiś(L)e: Jedyny plus to że mu się kontrakt skończył

odpowiedz
powiś(L)e - 06.06.2022 / 21:26, *.waw.pl

@dejne3:
Dokładnie tak :)

odpowiedz
exsa - 03.06.2022 / 14:54, *.tpnet.pl

Kto przystal na takie warunki ?

odpowiedz
Borbas - 03.06.2022 / 11:46, *.105.244

Poziom Felixa Ogbuke i Donga Fangzuo. Nie sp...a ogór, kolejny co Legię wydoił.

odpowiedz
Rafałek - 03.06.2022 / 14:36, *.137.150

@Borbas: hehehehe ale przypomniałeś mi tuch bohaterów ;)

odpowiedz
Januszek - 03.06.2022 / 15:51, *.chello.pl

@Borbas: Przypominam myslicielom,ze nasz nabytek wyskautowany przez fachowcow Donga Fangzu zmiel w koncu plec

odpowiedz
Majkel - 03.06.2022 / 10:44, *.chello.pl

W 3 m-ce ustawił rodzinę na 5-6 lat życia.

odpowiedz
WSL - 03.06.2022 / 10:24, *.tpnet.pl

Nie zostal dobrze sprawdzony wiec troche szkoda !!!

odpowiedz
asd222 - 03.06.2022 / 09:08, *.t-mobile.pl

w fifie jest swietny, w legii go nawet nie zauwazylem

odpowiedz
wukashi - 03.06.2022 / 09:00, *.supermedia.pl

xDDD mam nadzieję, że zarabiał milion miesięcznie.

odpowiedz
tekken (L) - 03.06.2022 / 08:16, *.230.92

E tam się znacie. Gość był dobry:szybki, nieźle kiwał, podawał. Brakowało mu stabilizacji. Rozegrałby się u nas.

odpowiedz
dziq - 03.06.2022 / 07:07, *.24it.pl

Piłkarz bez historii...

odpowiedz
Marcel - 03.06.2022 / 00:57, *.t-mobile.pl

To się chłop nagrał w Legii. Przyszedł i odszedł - tyle można o nim napisać.

odpowiedz
PLK - 02.06.2022 / 23:31, *.cyfrowypolsat.pl

Chłopak się nie sprawdził i tyle... Choć wydaje mi się że niektórzy dostali więcej szans i.. dalej tu siedzą!!! Być może nowy sezon byłby jego... a może nie... Powodzenia chłopie.... Potencjał na pewno jest....

odpowiedz
Pietrucha - 02.06.2022 / 23:16, *.nexet.pl

Niemniej po co w ogóle przyszedł. Chyba po hajs i tyle. Zero żalu. Wyp…

odpowiedz
Kibic - 02.06.2022 / 23:10, *.net.pl

Najgorszy kot jaki był w Legii haha, żegnamy bez żalu.

odpowiedz
Tylko Legia - 02.06.2022 / 22:52, *.orange.pl

Panowie, gość przyszedł, zrobił co mógł w tym krótkim czasie i w minutach które dostał od Vuko i szuka szczęścia gdzie indziej.
Dziękujemy i tyle.
Po co te wszystkie flustracje.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 02.06.2022 / 21:55, *.214.250

bardzo dobra decyzja !! kawal cieniasa - a to co zrobil w PP z rakowem to sabotaz !!! won razem z mioduskim

odpowiedz
ZenekL3 - 02.06.2022 / 21:40, *.chello.pl

Facet przyszedł nic nie zrobił i poszedł, nawet nikt nie zauważył, że gra na pozycjach - lewy, środkowy lub prawy napastnik czyli na pozycjach, których w Legii nie było w ogóle albo która była zajęta przez Pekharta (którego nota bene Werbicz nigdy nie zmienił). Na prawdę sprowadzanie kogoś takiego wymagało klubu z wyjątkowo ułomnym umysłowo skautingiem i trenerem.

odpowiedz
TomTomTom - 02.06.2022 / 20:09, *.t-mobile.pl

I wszyscy razem.... szczęśliwiej drogi już czas....mape życia w sercu......

odpowiedz
gazza - 02.06.2022 / 18:55, *.inetia.pl

Kto sprowadził takiego ogóra ?
Wstyd że nasz klub zatrudnia tak mizernych piłkarzy !

odpowiedz
Arek - 02.06.2022 / 17:41, *.tpnet.pl

I krzyż na drogę. Jakby strzelił Rakowowi, to może nie pisaliby głupot, że Vuković zły skład wystawił. A że nie miał nikogo lepszego w tamtym momencie, to przecież mało istotne.

odpowiedz
bronek49 - 02.06.2022 / 17:27, *.chello.pl

i dobrze nic nie wnosił do gry prezentował słabiutki poziom

odpowiedz
Mizeria Miodulskiego - 02.06.2022 / 17:17, *.datapacket.com

Kolejny ogór Miodulskiego. A legendę Legii Michała Kucharczyka pogonili swego czasu. Majstersztyk.

odpowiedz
AdamJ - 02.06.2022 / 18:51, *.chello.pl

@Mizeria Miodulskiego:
"Legenda" Legii, o której piszesz, rozwalała Legię od środka, więc pogonienie "legendy" było słuszne.

odpowiedz
Kibic - 02.06.2022 / 21:50, *.torun.pl

@AdamJ: Ostatnio jakas moda na legendy :) Boruc zostal legenda wsrod kibicow nie tylko za granie w pilke. Kucharczyk to naprawde nie wiem za co mialby miec status legendy? Co on ma wspolnego z takimi legendami jak Deyna czy Brychczy? Umiejetnosci mega slabe. Wchodzenie w tylek kibicom nie wystarczy na status legendy, a on tym sposobem tyle sezon gral u nas. Nie mowie, ze sciagali tylko lepszych potem ale on moze byc lepszy od Kastratiego ale nie od Brychczego. Opamietajcie sie niektorzy. Koles mial poza tym pseudonim fatalczyk... Ladna legenda.

odpowiedz
Legenda jprd - 02.06.2022 / 21:50, *.chello.pl

@AdamJ:
Tak jest!
Było słuszne i mocno spóźnione.

odpowiedz
Fatalczyk - 02.06.2022 / 23:33, *.chello.pl

@Kibic: dokładnie tak, gość siedział na wysokiej pensji w Legii tak długo, bo nikt go nie chciał kupić

odpowiedz
SF - 02.06.2022 / 16:54, *.tpnet.pl

Po prostu gra w LEGII nie byl zainteresowany !!!

odpowiedz
Januszek - 02.06.2022 / 16:02, *.chello.pl

Czytam te komentarze i sie zastanawiam czy wam sie z sufitu cos nie urwalo na glowe ??? Gosc uciekal przed wojna z rodzina a wy myslelisci ze wskoczy do skladu i bedzie zamiatal ta lige... dla was grajkiem jest nedzny wietesek albo jedrzejczak .. facet sie odanjdze w silniejsze lidze jak bedzie mial z kim pograc moze nie przyzwyczajony jest do tatkyki "dzida na Ljuboje" albo no look pass by Ślisz... Legii nie bylo stac na niego i tyle ..niestety nie on pierwszy..a ogory ..to dopiero tu przyjda...

odpowiedz
W końcu - 02.06.2022 / 16:13, *.t-mobile.pl

@Januszek: w końcu gość który zna się na rzeczy a nie pieprzy jak ta cała banda pseudo ekspertów za 5 groszy ,masz hajs jeden z drugim to kup kur...Messiego albo innego grajka

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.06.2022 / 16:56, *.play-internet.pl

@Januszek: A co to za argument,że przed wojną uciekł?.

odpowiedz
Arek - 02.06.2022 / 17:46, *.tpnet.pl

@Januszek: weź Ty się puknij w tępy pusty łeb. Jakoś Ukraina mogła wygrać ze Szkocją, a jej piłkarze w swoich klubach prezentowali się 100 razy lepiej niż ten cały Verbić.

odpowiedz
praga - 02.06.2022 / 18:28, *.centertel.pl

@Januszek: FOREVER LEGIA i Arek Januszek dobrze pisze Verbić predzej sie odnajdzie w Barcelonie niz wszolek w lks-ie tam gdzie chca grac w pilke naszym grajkom nie idzie bo nasza liga polega na przeszkadzaniu i niszczeniu akcji niz kreowaniu akcji dlatego tez łks spadl z ligi co gorsze to sie nie zmienia i nie zmieni kazdy klub szykuje sie pod przeciwnika nie pod wlasny styl jestesmy mistrzami w niszczeniu piekna pilki

odpowiedz
praga - 02.06.2022 / 18:31, *.centertel.pl

@Arek: bo sie przygotowywali do spotkania a Verbic przyszedl do Legii bez gry i treningow w ostatnich miesiacach byl w strefie wojny z rodzina i nie myslal o pilce tylko o wojnie i tym co sie dzieje w jego otoczeniu

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.06.2022 / 20:17, *.play-internet.pl

@praga: He,dobre.To podaj choćby jednego piłkarza,który po "przygodzie w naszej ekstraklasie",odnalazł się chociażby w 1 lidze niemieckiej np?.Nawet tak wynoszony pod niebiosa V.V.O.skończył "karierę" w belgijskim śreniaku.Fakt,było w naszej lidze kilku "przekotów",ale to tylko na nasze skromne progi,bo jak tylko menago takiego "asa" przepchnął go do zachodniego klubu w roli gwiazdy,to się okazywało,że nawet na zapchajdziury byli za słabi.

odpowiedz
matus007 - 02.06.2022 / 21:07, *.orange.pl

@Januszek: 100 %%% racji

odpowiedz
Kibic Legii - 02.06.2022 / 23:14, *.net.pl

@Januszek: chwalisz jakiegoś Verbicia co Legie ma gdzieś,i grał słabo, a narzekasz na Jedrzejczyka Legionistę, komuś tu faktycznie sufit spadł, to ze uciekał przed wojną nie jest argumentem że ktoś słabo gra, reprezentacja Ukrainy jakoś umiała dobrze zagrać

odpowiedz
Zdzicho - 02.06.2022 / 15:57, *.tpnet.pl

Przyszedł na przeczekanie, żeby samemu nie trenować w psrku, a my mu jeszcze za to płaciliśmy i pewnie nie czapkę śliwek, bo to przecież internacjonał

odpowiedz
Darek - 02.06.2022 / 15:39, *.chello.pl

Nic nie pokazał.Trochę pobiegał i to wszystko.Jeszcze mu za to płacili.Jednego ogóra mniej.

odpowiedz
PawLo - 02.06.2022 / 15:35, *.mm.pl

I kupić takiego pilkarza za 4,5 mln euro to nie zła wtopa a za tyle kasy to powinie być kocur a okazał się przeciętnym grajkiem tak samo jak Kastrati ehhh dobrze że znowu nie wtopiliśmy

odpowiedz
KO - 02.06.2022 / 15:20, *.tpnet.pl

Może i miał potencjał. Ale grać to mu się nie chciało.

odpowiedz
Kaziu - 02.06.2022 / 15:09, *.play-internet.pl

Bardzo słaby zawodnik ⚽⚽⚽

odpowiedz
M - 02.06.2022 / 15:08, *.244.142

Tak jak zaczął, tak i skończył... czyli słabo. Mimo to powodzenia ;)

odpowiedz
olew - 02.06.2022 / 15:01, *.vectranet.pl

Dziękujemy ! Powodzenia !

odpowiedz
Benny - 02.06.2022 / 14:57, *.orange.pl

Całe szczęście ze odszedł bo niczego nie wniósł.
Potraktował Legię jako zwykła poczekalnie w której może spokojnie poćwiczyć a w Warszawie spokojnie pomieszkać.
Oby więcej takich pajacyków tutaj nie zapraszać.
A lista darmozjadow do wyrzucenia jest jeszcze długa...

odpowiedz
oLaf - 03.06.2022 / 19:59, *.vectranet.pl

@Benny: 100% racji.

odpowiedz
Kibic - 02.06.2022 / 14:55, *.com.pl

Dobrze, to tylko pokazuje ze Wartość rynkowa 4,5 mln euro to fikcja, nic nie wniósł, grał słabo. Żegnamy bez żalu.

odpowiedz