fot. Jakub Wydra / akademia.legia.com
REKLAMA

Jakub Okusami nowym zawodnikiem rezerw Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowym zawodnikiem trzecioligowych rezerw Legii Warszawa został 18-letni Jakub Okusami, który ma na swoim koncie występy w młodzieżowej reprezentacji Polski. Zawodnik z rocznika 2004 występuje na środku obrony i jest lewonożny. W ostatnim sezonie występował w drużynie Polonii Warszawa w Centralnej Lidze Juniorów do lat 18.

Swoją karierę mierzący 187 cm wzrostu zawodnik rozpoczynał w Drukarzu Warszawa, skąd po 6 latach przeniósł się do Polonii. W bieżącym sezonie był kilkakrotnie powoływany do reprezentacji Polski U-18.

Okusami podpisał z Legią trzyletni kontrakt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
pnk - 12.06.2022 / 00:22, *.chello.pl

Lewonożni stoperzy są bardzo poszukiwani na rynku transferowym. Powodzenia!

odpowiedz
olew - 10.06.2022 / 23:07, *.vectranet.pl

Witaj w Legii ! Powodzenia !

odpowiedz
P - 10.06.2022 / 22:05, *.virginm.net

Okusami? To chyba polak jest

odpowiedz
Arek - 10.06.2022 / 23:47, *.tpnet.pl

@P: syn Polki i Nigeryjczyka.

odpowiedz
Franco - 11.06.2022 / 09:27, *.plus.pl

@Arek: To czy jest Polakiem czy nie wylazi przy nadepnieciu na klocek lego...

odpowiedz
Goclaw - 11.06.2022 / 23:27, *.virginm.net

@Arek: hmmmm to chyba nie moze byc legionista, cytujac klasyk " (...) Legia Warszawa biala druzyna".

odpowiedz
WL - 10.06.2022 / 20:06, *.tpnet.pl

Do pracy w " LEGII" nie ma obijania sie bo "LEGIA" tego nie lubi ! Powodzenia !!!

odpowiedz
chrisSiekierki - 10.06.2022 / 18:20, *.vectranet.pl

Takich zawodników trzeba kupować. Reprezentantów z młodzieżówek.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.06.2022 / 15:13, *.play-internet.pl

Śpiewał???

odpowiedz
KSP_won - 10.06.2022 / 14:56, *.com.pl

żenada

odpowiedz
L - 10.06.2022 / 20:17, *.waw.pl

@KSP_won: slaby troll

odpowiedz
Jerry - 10.06.2022 / 14:55, *.centertel.pl

Pamiętaj skąd jesteś!

odpowiedz
krislegia - 10.06.2022 / 13:55, *.matrixinternet.pl

o ja cie pie....

M City patrzy z zazdrością jak Nas klub rośnie w siłe

pewnie 1 sezon w 3 lidze potem wypad do Górnika lub płocka

odpowiedz
Andreas - 10.06.2022 / 13:33, *.play-internet.pl

Wreszcie we właściwym klubie to teraz pnij się w górę.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 10.06.2022 / 13:24, *.246.2

Widać ze jest bardzo zadowolony po zdj :D

odpowiedz