Richard Strebinger - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Strebinger odchodzi z Legii

Woytek, źródło: Legia.com

Richard Strebinger za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Legią Warszawa. Klub podziękował zawodnikowi za grę przy Łazienkowskiej i profesjonalną postawę oraz życzy powodzenia w dalszej karierze.



29-letni austriacki bramkarz trafił na Łazienkowską zimą by zabezpieczyć pozycję bramkarza. Wystąpił w sześciu meczach rundy wiosennej, dzięki czemu jego kontrakt mógł być automatycznie przedłużony.



Zgodnie z zapowiedziami dyrektora sportowego pierwszym bramkarzem w nowym sezonie będzie jeden z dwójki młodzieżowców Cezary Miszta lub Kacper Tobiasz, który wrócił z wypożyczenia do Stomilu Olsztyn i lada dzień przedłuży kontrakt ze stołecznym klubem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Dan Ost - 13.06.2022 / 00:51, *.t-mobile.pl

Może mają jeszcze numer do Majewskiego, bo misiu i tobik to jednak nie ten etap,

odpowiedz
Wolfik - 13.06.2022 / 10:36, *.chello.pl

@Dan Ost: Stefan Majewski ma już swoje lata, a poza tym chyba w życiu nie stał na bramce.

odpowiedz
Caa - 14.06.2022 / 10:33, *.plus.pl

@Wolfik: mniam ????

odpowiedz
Donnarumma - 12.06.2022 / 22:34, *.inetia.pl

Ja stanę na bramce. Nie wpuszczę MD na stadion, choćby miał identyfikator.

odpowiedz
mrsn - 12.06.2022 / 22:34, *.centertel.pl

dajcie Kikolskiego zamiast tych dwóch sparaliżowanych

odpowiedz
Wolfik - 12.06.2022 / 18:45, *.chello.pl

Facet przebywał tutaj gościnnie. Na sześć występów jeden w miarę dobry. Ani w tym sensu, ani logiki.

odpowiedz
olew - 12.06.2022 / 15:39, *.vectranet.pl

Dziękujemy ! Powodzenia !

odpowiedz
Pan - 12.06.2022 / 14:59, *.centertel.pl

I to jest polityka Legii mają grać młodzi i nie ważne że słabsi , byleby kasa z gry małolatów leciała .

odpowiedz
Single malt - 12.06.2022 / 11:55, *.t-mobile.pl

No i zostajemy z dwoma ręcznikami. Pytanie czy i jak szybko któryś z młodych się ogarnie. Raczej widzę Tobiasza. Ale wg mnie Strebinger był pewniejszy na chwile obecną.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 12.06.2022 / 11:22, *.orange.pl

Transfer Strebingera to jeden z najgłupszych ruchów jakie tu widziałem, który już na wstępie ukazuje Zielińskiego jako gościa, któremu nie do końca będzie można ufać w roli dyrektora sportowego. Po co była ta szopka z tym bramkarzem? Żeby sprowadzić do pionu Boruca? Komedia i amatorka. Dobrze, że Austriak nie jest głupi i sam wypisał się z tego cyrku, który tu zobaczył. Był słabym bramkarzem, ale szkoda go, że został kukiełką w jakieś niezrozumiałej transferowej gierce.

odpowiedz
AAA - 12.06.2022 / 10:50, *.chello.pl

Żaden Miszta,jak już to Tobiasz

odpowiedz
Maverick - 12.06.2022 / 02:48, *.vectranet.pl

Bardzo dobrze się stało ze odszedł.Był przeciętnym bramkarzem. Ale czego można było się spodziewać po rezerwowym jakiegoś tam Rapidu Wiedeń...
Drużyna co najwyżej przeciętna na tle europejskim. Coś jak legia w europie. Ogólnie to błędem było ściąganie go tu na L3.Teraz niech Miszta oraz Tobiasz uczą się swojego fachu najlepiej jak się da,i niech stanowią także o sile swojego zespołu. Jest czas aby się podszkolili bo nie ma pucharów.Zaś jak te puchary przyjdą za rok to powinni być przygotowani na nie

odpowiedz
Pawu(L)on - 13.06.2022 / 16:00, *.play-internet.pl

@Maverick : Rapid jak Legia? Dobry żart.

odpowiedz
Mrok - 11.06.2022 / 23:37, *.chello.pl

Niech odejdzie razem z tym kto go sprowadził

odpowiedz
Paweł z Plonska - 11.06.2022 / 23:03, *.inetia.pl

Po pierwsze, bardzo dobry bramkarz,lepszy od Miszty i Tobiasza.Po drugie kto go sprowadził? A no nasz Jacuś.Z tym Kramerem będzie to samo.Tego pomysłu z tym Runjajciem też nie widzę w różowych barwach . Chciałbym się mylić,ale chyba poczekamy sobie na lepsze czasy.

odpowiedz
Polski Lwów - 11.06.2022 / 20:53, *.play-internet.pl

Paradoksalnie to tylko dobrze świadczy o tym gościu.
Dowiedział się, że w bramce będzie młodzieżowiec (bo w polu takiego nie mamy) i mając swoje ambicje stwierdził, że zawija żagiel z klubu.
Jakkolwiek by nie grał to pokazał, że ma swoje zdanie i nie będzie grzał ławy przez chory przepis ekstraklasy.

odpowiedz
Ukraiński Lwów: - 12.06.2022 / 15:44, *.vectranet.pl

@Polski Lwów: Mamy dobrych młodych bramkarzy, ten Kikolski perełka np. grają w reprach, są już doświadczeni, dobrze się stało.

odpowiedz
dzl - 11.06.2022 / 20:45, *.mm.pl

porażka

odpowiedz
Mr T - 11.06.2022 / 20:36, *.mm.pl

Tobiasz musisz!

odpowiedz
WSL - 11.06.2022 / 20:22, *.tpnet.pl

Tak zdecydowal wiec dowidzenia i powodzenia !!!

odpowiedz
exsa - 11.06.2022 / 20:18, *.tpnet.pl

Zaden Miszta tylko Tobiasz !!!!

odpowiedz
Paweł z Plonska - 11.06.2022 / 23:23, *.inetia.pl

@exsa: Ani Miszta,ani Tobiasz.

odpowiedz
PawLo - 11.06.2022 / 19:59, *.mm.pl

Jak coś to Tobiasz Tylko nie ręcznik Miszta !!!

odpowiedz
ZenekL3 - 11.06.2022 / 19:54, *.chello.pl

Całkowicie bezsensowny kontrakt, skoro miał i tak grać Miszta w nowym sezonie. Najśmieszniejsze jest to, że prawdopodobnie Miszta i Tobiasz jeszcze swoje błędy popełnią i zimą na gwałt będziemy ściągać nowego ogóra z ławki jakiegoś eurośredniaka.

odpowiedz
SzB - 11.06.2022 / 19:42, *.netfala.pl

Super wiadomość! Pobierał chyba niemałą pensje, a z tego, co można wyczytać, to raczej Runjaić nie brał go za bardzo pod uwagę.

odpowiedz
SEBO(L) - 11.06.2022 / 19:42, *.centertel.pl

Zostajemy z dwoma młodymi bramkarzami, z żadnym starszym - doświadczonym... ciekawe. A przecież wiadomo,że każdy "młody,to jeszcze musi 'swoje' puścić "...

odpowiedz
(L)ebiega - 11.06.2022 / 19:58, *.vectranet.pl

@SEBO(L) :przed sezonem 2005/2006 zostalismy z nastolatkiem Fabiańskim jako pierwszym bramkarzem i dał rade. Tobiasz tez da rade!

odpowiedz
Pnd - 11.06.2022 / 19:00, *.play-internet.pl

Przecież to był taki ogór, że szok

odpowiedz
Pantera - 11.06.2022 / 19:00, *.ostnet.pl

A on w ogóle przyszedł

odpowiedz
Niestety - 11.06.2022 / 18:32, *.186.149

Niestety ale to jest cyrk a nie klub ... tzn w obecnych czasach to klub mem

odpowiedz
Legia - 79 - 11.06.2022 / 19:12, *.centertel.pl

@Niestety: Witam, dokładnie MASZ RACJĘ ! Tak zarządza LEGIĄ OSZUST mioduski !!! Obiecywał LEGIA będzie w 50 !!! najlepszych klubów w Europie !!! Teraz nagle stał się MIŁOŚNIKIEM TENISA !!! I CHCIAŁ KORTY LEGII NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!

odpowiedz
tomtom1916 - 11.06.2022 / 18:16, *.plus.pl

Żegnaj legendo...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 11.06.2022 / 18:10, *.play-internet.pl

Masakra i zostajemy z ręcznikiem Miszta dramat....

odpowiedz
1234 - 11.06.2022 / 18:18, *.t-mobile.pl

@Trener Bramkarzy: Kim ty jesteś żeby wyzywać naszego młodego chłopaka, który całym sercem jest za Legią... Pewnie z chodzeniem na mecze nie masz wiele wspólnego więc informuje cię, że Czarek na naszych trybunach ma duży szacunek i było to widać po ostatnim meczu.

odpowiedz
Www - 11.06.2022 / 18:47, *.proip.pl

@1234: hahahahhahahah pompa z niego zawsze na trybunie.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.06.2022 / 18:50, *.play-internet.pl

@1234: Twoja argumentacja jest do dupy.Miszta jest słaby i to,że jest "ulubieńcem ludzi z trybun" nie powinno mieć żadnego znaczenia,co do oceny jego umiejętności.

odpowiedz
Zgredzik - 11.06.2022 / 18:54, *.centertel.pl

@1234: też całym sercem jestem za Legią, Fabiański w jego wieku ważną postacią i miał debiut w kadrze.

odpowiedz
4321 - 11.06.2022 / 19:29, *.ap-media.pl

@1234:

ja też całym sercem za Legią, to dzwonie do trenera żeby mnie powołał

odpowiedz
praga - 11.06.2022 / 19:44, *.centertel.pl

@Trener Bramkarzy: Miszta i Tobiasz nie maja rownych w naszej ekstraklasie nawet Boruc przynich to slabiak i to sa slowa A.Boruca ze maja ogromny talent nawet wiekszy niz on bynajmniej tak mowil o C.Miszcie a z obserwacji wynosze ze Tobiasz nie odstaje od Miszty problemem jest obrona Legia mogla by zakontraktowac K.Glika zamiast w 3 lidze wloskiej gral by u nas

odpowiedz
1234 - 11.06.2022 / 20:00, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA : Odszczekacie te słowa w przyszłym sezonie specjaliści internetowi.

odpowiedz
Arek - 12.06.2022 / 00:35, *.tpnet.pl

@1234: a kim on może być, jełopem.

odpowiedz
tommy - 12.06.2022 / 01:46, *.toneticgroup.pl

@praga: poczytaj troche o znakach interpunkcyjnych

odpowiedz
Le Ja - 12.06.2022 / 04:14, *.orange.pl

@1234: Ale określenie "ręcznik" odnosi się do jego umiejętności. A co to ma do tego czy się nadaje na bramkę, że jest "całym sercem za Legią"? Zresztą pewnie jest tak samo "całym sercem", że tylko się pojawi jakakolwiek okazja do ucieczki z Legii za granicę, to bez mrugnięcia okiem poleci i się nawet nie będzie oglądał.

odpowiedz