fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na początek przygotowań do sezonu

Woytek, źródło: Legia.com

W niedzielę rozpoczynają się przygotowania Legii do nowego sezonu. Najpierw odbędą testy wytrzymałościowe w Legia Training Center, a w poniedziałek zaplanowano pierwsze treningi. Na początku Kosta Runjaić będzie miał do dyspozycji 25 zawodników, 8 dołączy po meczach reprezentacji.



Piłkarze, którzy są powołani na mecze reprezentacji, dołączą do zespołu w późniejszych terminach (oznaczeni literą "r" na poniższej liście).



Bramkarze: Cezary Miszta (r - dołączy 22 czerwca), Kacper Tobiasz (r - dołączy 22 czerwca), Mateusz Kochalski, Maciej Kikolski, Gabriel Kobylak

Obrońcy: Mateusz Grudziński, Nikodem Niski, Mattias Johansson, Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska (r - dołączy 1 lipca), Joel Abu Hanna, Lindsay Rose (r - dołączy 17/18 czerwca), Filip Mladenović (r - dołączy 27 czerwca), Maik Nawrocki, Yuri Ribeiro, Ramil Mustafajew

Pomocnicy: Kacper Skibicki, Ihor Charatin, Bartłomiej Ciepiela, Patryk Sokołowski, Bartosz Slisz, Bartosz Kapustka, Josue, Patryk Pierzak, Jakub Kisiel, Jurgen Celhaka (r - dołączy 22 czerwca), Igor Strzałek, Jasur Yaxshiboyev, Ernest Muci (r - dołączy 22 czerwca), Lirim Kastrati

Napastnicy: Rafael Lopes, Maciej Rosołek, Blaž Kramer (r - dołączy 22 czerwca)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
bizon - 13.06.2022 / 20:54, *.orange.pl

Martwię się. Za dużo w tej kadrze jest szrotu. Jak na moje oko, około 70% tej kadry nie przedstawia żadnej wartości...

odpowiedz
Janusz223 - 14.06.2022 / 07:52, *.chello.pl

@bizon: Obawiam się że niestety Masz całkowitą rację

odpowiedz
Rikki - 13.06.2022 / 18:41, *.play-internet.pl

Lopez kuternoga jeszcze u Nas...

odpowiedz
TOXI - 13.06.2022 / 17:39, *.centertel.pl

Wiem, że dostanę opi**dol, ale uważam, że z dobrym przygotowaniem i 2-3 transferami, to naprawdę możemy ustawić dobra drużynę z tego wydawać by się mogło słabego składu.

odpowiedz
grzesiek - 13.06.2022 / 17:38, *.centertel.pl

Dziwne ze jeszcze josue nie sprzedali

odpowiedz
Pacocha - 13.06.2022 / 17:15, *.play-internet.pl

To jest kadra na mistrzostwo naszej buraczanej ligi.

odpowiedz
Pawu(L)on - 13.06.2022 / 15:42, *.play-internet.pl

Dobrze, że Strzałek jest. Chłopak ma potencjał, oby go ogrywali.

odpowiedz
miodowe lata - 13.06.2022 / 14:00, *.230.191

takiego karwia dramatu z zaciągiem najemników, to ja nie pamiętam od 30 lat...

odpowiedz
Kibic - 13.06.2022 / 10:58, *.torun.pl

Niepotrzebna napinka. Przecież mamy trenera od budowania drużyn, a nie od sukcesów. Wiadome było, że pieniędzy w kasie klubu nie ma, więc teraz pan Darek zacznie budowanie składu od podstaw jak w lechu czy Pogoni. Czekają nas lata posuchy ale wszystko wróci na właściwe tory tylko pan Darek potrzebuje czasu. Sukcesem będzie jak w sezonie 24/25 powalczymy o podium. Póki co liczyć trzeba na szczęście. Bez euro pucharów tutaj też nie przyjdzie żaden szanujący się piłkarz. Mamy 30+ lige w europie, to kto normalny przyjdzie się uwstecznić w karierze? Ważne żeby w klubie chociaż była jakaś stabilizacja.

odpowiedz
Dexter - 13.06.2022 / 08:10, *.centertel.pl

Ten Runjaić nic z tego nie zbuduje

odpowiedz
Kiedy sprzedaż karnetów !!! - 13.06.2022 / 00:40, *.vectranet.pl

Jaka będzie paka dowiemy się dopiero pod koniec lipca. Natenczas Legio zacznij sprzedawać karnety, bo kibole zaczynają wakacje !!!

odpowiedz
(L) uz - 12.06.2022 / 22:48, *.inetia.pl

No skoro odnaleziono nawet gdzieś w Azji Jaszczura to jestem już spokojny o emocje do ostatniej kolejki. Jasny sygnał że ekipa jest skompletowana i zdeterminowana do walki o 15 lokatę , a kto wie może nawet 14. Ale czasów dożyłem.

odpowiedz
Coachbiedronka - 12.06.2022 / 20:11, *.play-internet.pl

Dawać Bakowskiego i wszolka
Pożegnac Charatin,skibicki i kastrati,Hołownia
Skład
Tobiasz Jędrzejczyk wieteska Nawrocki Ikea
Mladenovic celhaka josue kapustka- jasur kramer

odpowiedz
Legion - 12.06.2022 / 19:58, *.chello.pl

Po tak dramatycznym sezonie liczyłem, że dużą część tego szrotu odejdzie. Tymczasem dalej widzę: abu Hanna, Skibicki, Charatin, Slisz, Kastrati, Lopes, Rosołek...Jak ten Kramer złapie kontuzje, co więcej więcej niż prawdopodobne, to jesteśmy bez napastnika. Znowu zamierzamy walczyć o utrzymanie?

odpowiedz
lucho_83 - 12.06.2022 / 16:14, *.gda.pl

Jak skład się nie wzmocni, to trzeba chyba jakieś zdrowaśki odmówić przed startem sezonu....

odpowiedz
- 12.06.2022 / 14:35, *.icpnet.pl

Przede wszystkim to trener jest nieodpowiedni.
Ten ze Szczecina nie sprawdzi się u Was.
Wywalą go jeszcze jesienią.

Franek Smuda czynił cuda ale tylko z Widzewem.
Inne przypadki można mnożyć.

Nie ukręci z tego drużyny.

No i prezes chyba miesza nieodpowiednio w kotle.

odpowiedz
Łuki - 12.06.2022 / 13:28, *.tpnet.pl

Nie pamiętam tak słabego składu.

odpowiedz
Ju(L)ius - 12.06.2022 / 09:51, *.vectranet.pl

A tak dokładnie to o co ci chodzi?

odpowiedz
Fan Arka Ciach - 12.06.2022 / 09:43, *.211.141

Czemu w składzie nie ma Arka Ciach naszego najlepszego napastnika?

odpowiedz
(L) - 12.06.2022 / 09:39, *.tpnet.pl

Ten skład to dramat.

odpowiedz
Ju(L)ius - 12.06.2022 / 09:52, *.vectranet.pl

@(L): Czego ty się spodziewałeś?

odpowiedz
Arek - 12.06.2022 / 00:28, *.tpnet.pl

Ta kadra to się pewnie jeszcze z 5 razy zmieni.

odpowiedz
Gienek - 11.06.2022 / 23:54, *.play-internet.pl

Jestem spokojny o kolejny sezon, bo mamy w kadrze Gabriela Kobylaka.

odpowiedz
Kawulok - 12.06.2022 / 11:18, *.centertel.pl

@Gienek: Nie tylko Kobylaka, jest przecież jeszcze Konik

odpowiedz
Legia - 11.06.2022 / 23:43, *.net.pl

Jest dobrze a będzie jeszcze Lepiej, zapominamy o tamtym sezonie i ogień!! Jesteśmy Legia Warszawa koniec marudzenia

odpowiedz
RMFC - 11.06.2022 / 21:44, *.orange.pl

Może z tego Jasura będą ludzie tak samo jak z Charatina

odpowiedz
Jrzk - 11.06.2022 / 21:36, *.tpnet.pl

Na 10-te miejsce jak znalazł

odpowiedz
Peter - 12.06.2022 / 12:42, *.vectranet.pl

@Jrzk: Z takim składem powalczą o pierwszą piątkę :-b

odpowiedz
SF - 11.06.2022 / 20:34, *.tpnet.pl

Na ta chwile nie napawa optymizmem ale moze jeszcze sie zmieni w okienku tranferowym zobaczymy !!

odpowiedz
MichauBiaukow - 11.06.2022 / 19:54, *.tpnet.pl

A Wojciech Muzyk? Według transfermarktu cały czas ma kontrakt, a dziwna cisza odnośnie tego chłopaka. Może ktoś z redakcji dopyta, zrobi wywiad itd.? Pamiętam, że fajnie bronił jak Vuko mu dał szanse na koniec sezonu dwa lata temu

odpowiedz
SEBO(L) - 11.06.2022 / 19:48, *.centertel.pl

Wydrukować ten skład, przybić do ściany,i dzwonić po M.Gessler...

odpowiedz
Chłop w szoku - 11.06.2022 / 20:04, *.plus.pl

@SEBO(L): popieram. Masakra co za porażka

odpowiedz
praga - 11.06.2022 / 19:37, *.centertel.pl

kur.. czy ktos pogoni ta skibicka nieudolnosc 12 meczy w poprzednim sezonie to jego zasluga slepy jest ten zarzad !!!!! obejrzyjcie kazdy mecz !!!
Pilkarze Legii przejmuja pilke przechodza do ataku skibicki traci i kontra tracimy bramke i tak w kazdym meczu ile czasu osoby rzadzace beda slepe tepe i nie widzace tego co psuje plynnosc ten pajac sie cieszy jak trafi w bramke i bramkarz zlapie ten pajac nawet w 4 lidze se nie radzi wypier... z tym beztaleciem

odpowiedz
SzB - 11.06.2022 / 19:54, *.netfala.pl

@praga:
Ostatnią szansą dla niego wydaje się być wypożyczenie i próba zbudowania się gdzieś gdzie presja jest mniejsza, choć i tak raczej mała na to szansa. Człowiek ewidentnie odstaje umiejętnościami od reszty.

odpowiedz
Pantera - 11.06.2022 / 18:58, *.ostnet.pl

Bramkarz 1 Napastnik 0 Kramer?

odpowiedz
Cyniek - 11.06.2022 / 18:40, *..

Ogólnie słaba ta kadra

odpowiedz
Legionistaaa - 11.06.2022 / 18:56, *.orange.pl

@Cyniek: najsłabsza od wielu lat

odpowiedz
13 - 11.06.2022 / 18:31, *.204.76

No to ofensywa jak nic.

odpowiedz