Robert Pich - fot. Janusz Partyka / Legia.com
REKLAMA

Oficjalnie

Pich piłkarzem Legii Warszawa

źródło: Legia Warszawa

Robert Pich podpisał dwuletni kontrakt z Legią Warszawa. W stołecznym zespole będzie występował z numerem 11.

- Trener Kosta Runjaić jest osobą, która bardzo chciała mnie w zespole. Naprawdę to doceniam. To również ten szkoleniowiec ściągnął mnie do Kaiserslautern. Tak się wszystko ułożyło, że znów się spotykamy. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Chciałbym odwdzięczyć się trenerowi swoją postawą na boisku - mówi Robert Pich.

- Robert Pich to piłkarz bardzo dobry technicznie. Na wysokim poziomie utrzymują się również jego statystyki kinematyczne - jest szybki, zwrotny, może dużo biegać, ale też ciężko pracować, a charakter i ambicja są dla nas bardzo istotne. W naszej Ekstraklasie Robert grał regularnie przez ostatnich kilka lat, jego średnia to około 2000 minut na sezon. To są bardzo dobre wyniki. Statystyki w klasyfikacji kanadyjskiej zawsze notował w granicach dziesięciu. Jest więc szansa, że u nas będą jeszcze większe. Może grać na pozycjach numer „8” i „10”, jako ofensywny zawodnik, który przyśpiesza ataki. Znakomicie czuje się między liniami i formacjami przeciwnika i lubi zdobywać przestrzeń nie tylko podaniem, ale również z piłką przy nodze - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (95)

+dodaj komentarz
Kibic - 26.06.2022 / 09:09, *.net.pl

Legia schodzi na psy.....
Taaaa już Dawno zeszła na psy.

Kur.. biorą jakiś dziadów zamiast grać młodymi.

Ale co ja gadam młodych to oni się pozbywają za free.

Kur.. co za firmie.

odpowiedz
Kibic(L) - 25.06.2022 / 10:25, *.inetia.pl

A czego wy się spodziewaliście? Jakich transferów? Legia zdobywając mistrzostwo miała problemy finansowe a co dopiero teraz. Mamy mnóstwo pseudopilkarzy do tego z gwiazdorskimi pensjami. Legii nie stać na żadne transfery a w klubie panuje jakieś dziwne przekonanie, że mamy dobrych zawodników. Nie ma ani dobrych zawodników, ani drużyny ani dobrych transferów. Środek tabeli maks!

odpowiedz
kanu@vp.pl - 24.06.2022 / 23:11, *.211.12

To są transfery to są jakieś żarty, klub który aspiruje żeby być najlepszym w kraju bierze zawodników którzy nic w futbolu nie osiągnęli i bez peespektyw, kiedyś Wisła pokazała jak sie wzmacnia drużynę jak telefonika przejęła stery wykupiła wszystkich najlepszych z polskiej ligi i nie miała sobie równych. Tym tropem trzeba iść żeby osiągnąć sukces.

odpowiedz
gosc - 23.06.2022 / 11:49, *.chello.pl

Jako zmiennik super zawodnik, a przy dobrej formie powalczy o pierwszy skład. W Śląsku pod koniec sezonu faktycznie obniżył loty ale cała drużyna grała piach, a tutaj przy teoretycznie lepszych zawodnikach będzie grał lepiej niż w Śląsku. Uważam to dobry ruch Legii,bo w Śląsku pewna formuła się wyczerpała i zawodnik potrzebował zmiany, która może przynieś lepszą motywację dla niego. W Śląsku był jednym z wyżej opłacanych zawodników, do tego wiek plus słabsza forma dlatego nie przedłużyli z nim kontraktu, o ile sam zawodnik chciał.

odpowiedz
Joker - 23.06.2022 / 09:32, *.chello.pl

Dobra, oby Wszołek wrócił, to jest dobry kot.

odpowiedz
Kruszankin - 23.06.2022 / 00:35, *.t-mobile.pl

Dobry transfer, bo Pich ma ogromne doświadczenie w walce o utrzymanie.

odpowiedz
Maverick - 22.06.2022 / 16:08, *.vectranet.pl

Uważam ze jest to przynajmniej dobry ruch ze strony Zielińskiego. Pich jest organy na polskich boiskach,owszem wiekowy chłopak ale wydaje mi się ze lepszy taki niż jakiś Cavric czy inna jałopa która będzie miała wymagania finansowe a sypnie sie przy najbliższej okazji jak kiedyś Bartek,,szklany chłopak"Grzelak ha ha ha.Bo pwoiem ze:Wole polskie gówno w polu niż folki w Neapolu.W ogóle nie rozumiem też dlaczego nie można wyciągać młodych chłopaków z rezerw tylko trzeba się silic pseudo obcokrajowcami.
Niby tylu chłopaków gra a ściąga się tanie gówna? ...
Niby taki Lech Poznań który ma zdaje się najlepszą szkółkę w PL a ściąga znów jakiegoś portugalca z drużyny która spadła z portugalskiej ekstraklasy...Wydaje mi się ze są piłkarze, nawet obcokrajowcy chociaż krajowi tez,których można wyciągnąć ale się tego nie robi...

odpowiedz
Prucek - 22.06.2022 / 23:46, *.wifirst.net

@MTy jełopie!!!averick:

odpowiedz
Wojtek86 - 22.06.2022 / 14:14, *.chello.pl

Żeby się nie skończyło jak ze ściągnieciem Stojana Vranješa na życzenie Berga :P Pich mi kompletnie nie pasuje do Legii.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 22.06.2022 / 13:10, *.orange.pl

W sumie to mam taką cichą i naiwną nadzieję, że te przeciętne na pierwszy rzut oka transfery są w tym okienku jednak przemyślane i dobrane nie pod kątem piłkarskim, ale charakterologicznym i może coś z tego będzie. Ostatnio przychodzili piłkarze teoretycznie mocni w pewnych aspektach typu Kastrati - szybkość, Josue - dogranie, itd., ale kompletnie do siebie niepasujący na boisku i w szatni. Może teraz następuje próba budowy drużyny inaczej, może nieco na pierwszy rzut oka słabszej, ale takiej, która rzeczywiście będzie drużyną. To moja naiwna nadzieja - bez niej te nazwiska wyglądają po prostu słabo.

odpowiedz
Astor - 22.06.2022 / 13:38, *.actcorp.in

@Mateusz z Gór: Brak dostępu do gry w pucharach także odbija się na jakości sprowadzanych zawodników, ponadto fama o jesiennych liścioterapiach robi swoje i nie jest najlepszą wizytówką ani wabikiem. Ta próba budowy drużyny "inaczej" nie jest zamierzona, a raczej wymuszona. Obawiam się, że taki stan rzeczy może jakiś czas potrwać i w tym sezonie cudem będzie załapanie się na puchary, nie wspominając już o mistrzowskiej koronie.

odpowiedz
Może - 23.06.2022 / 05:30, *.tpnet.pl

@Mateusz z Gór: Nie naiwna nadzieja . Charakterologicznym - zgadza się . Takich nam trzeba teraz , i w ogóle . Żeby wiedzieli kim są , gdzie są i o co grają .

odpowiedz
werss - 22.06.2022 / 12:48, *.centertel.pl

Pich to dobry piłkarz ale ma aż 34 lata. Rzecz jednak w tym, że nie mamy ani jednego prawdziwego skrzydłowego po odejściu Wszołka a sprowadzamy gościa na pozycję Jozue lub Kapustki. I jeszcze mądry Zieliński ogłasza koniec wzmocnień. Chyba że zakładamy odejście Jozue, no to Pich się przyda, ale kadrę mamy wtedy jeszcze gorszą niż ostatnio.

odpowiedz
Hermol - 22.06.2022 / 12:34, *.forthnet.gr

Nie ma się co łudzić i lepszych ciężko oczekiwać. Na rynku transferowym same wtopy, ci których Legia miała w planie zgarnąć w tym okienku odmawiają jeden po drugim, Serb Cavrić dostał lepszą ofertę ze Slovana Bratysława, Bohar woli wrócić do Lubina, a za Baku trzeba sypnąć trochę grosiwa, którego nie ma.

odpowiedz
Hermol - 22.06.2022 / 12:47, *.forthnet.gr

PS Aosman, który jest na liście potencjalnych wzmocnień i miał robić za Luquinasa 2.0, też nie przyjdzie, bo wybrał tureckiego beniaminka, w którym już kiedyś grał. Już coraz mniej znaczymy nie tylko w tej części Europy, ale i na krajowych śmieciach.

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 22.06.2022 / 12:27, *.play-internet.pl

Mamy sponsora bez kasy,to widać

odpowiedz
Kibolek - 22.06.2022 / 12:12, *.telefonica.de

MIODUSKI z LEGII zrobił biedaka i żebraka

odpowiedz
Pan - 22.06.2022 / 12:08, *.centertel.pl

Zamiast wyciągnąć wnioski z zeszłego sezonu i zacząć kupować połkarzy na miarę mistrzostwa ,to oni dalej skupują połkarzy za słabych na Legie

odpowiedz
Marcel - 22.06.2022 / 11:15, *.t-mobile.pl

Ludzie, a co z Wszołkiem? Bo w tej tabelce wpisany jest w rubryce "Odeszli", a nigdzie nie ma żadnego info na ten temat. Chyba że coś mi umknęło.

odpowiedz
Prg - 22.06.2022 / 11:48, *.t-mobile.pl

@Marcel: skończyło się wypozyczenie

odpowiedz
sochaczew444 - 22.06.2022 / 12:09, *.interkam.pl

@Marcel: skonczylo sie wypozyczenie i wrocil do Berlina.Jest chyba szansa,ze do nas zawita bo raczej Union nie wiaze z nim nadzieji

odpowiedz
ZenekL3 - 22.06.2022 / 12:32, *.chello.pl

@sochaczew444: Tylko, że Wszołek wcale nie pali się do powrotu do naszej bieda-drużyny za kwotę ofiarowywaną przez Miodulca i czeka na jakieś konkretne oferty. Jeśli ich nie dostanie jest szansa, że wróci.

odpowiedz
sochaczew444 - 22.06.2022 / 12:58, *.interkam.pl

@ZenekL3: nie zdziwie sie jak Go pyry przechwyca jak fiaskiem skonczy sie zakus o Kadziora

odpowiedz
Darek - 22.06.2022 / 10:54, *.chello.pl

Największym wygranym tego transferu będzie Skibicki.Nie będzie musiał grać czyli kaleczyć ten sport swoją postawą na boisku.
Pojeździ na wyjazdy tak jak w poprzednim sezonie jako turysta.Zagra w pierwszej rundzie pucharu Polski do przewry a potem go trener zdejmie bo trzeba bedzie gonić wynik.Pogra trochę w dupoklasie.Przy dobrym wyniku wejdzie w 89 minucie na boisko.Pieniądze będzie miał te same.
Ile jeszcze będziemy utrzymywać takie beztalencia?

odpowiedz
sochaczew444 - 22.06.2022 / 10:39, *.interkam.pl

Lopes odchodzi takze Jacus ma kolejny problem hehehe.gdzie on znajdzie napastnika......

odpowiedz
Olaf - 22.06.2022 / 11:56, *.play-internet.pl

@sochaczew444: W KSP Polonia. W końcu wygrali 3 ligę i trochę nastrzelali.

odpowiedz
sochaczew444 - 22.06.2022 / 12:10, *.interkam.pl

@Olaf: Rivaldinho odchodzi z Craxy pewnie za darmo takze Zielu juz czeka przy Kaluzy

odpowiedz
Dzidek - 22.06.2022 / 10:12, *.play-internet.pl

Pichowi trafił się klub, na którym dobrze wyjdzie finansowo. Popatrzcie na jego pesel. W Śląsku grał końcówki albo był zmieniany. Degrengolady ciąg dalszy. Może kogoś z okręgówki następny transfer?

odpowiedz
Dzidek - 22.06.2022 / 10:08, *.play-internet.pl

Wygląda to na skup makulatury lub przydrożny szrot. Tak potęgi L nigdy się nie zbuduje.

odpowiedz
Bu"L"i - 22.06.2022 / 10:08, *.inetia.pl

Co z karnetami ? Do pierwszego meczu już niedługo.....

odpowiedz
Arek - 22.06.2022 / 07:21, *.mm.pl

Czy ktoś w tym portalu pochyli się nad artykułem, który pojawił się w wirtualnej polsce, a z którego wynika, że Michniewicz z Forbrychem ustawili finał Pucharu Polski 2004?
Czy ktoś zainteresuje się tym jak Lech wówczas po raz drugi (po 1993 r.) bezczelnie okradł Legię, a skazany później za piłkarską korupcję Reiss puchar całował na Łazienkowskiej?
Czy kogoś to porusza jeszcze?

odpowiedz
Alan - 22.06.2022 / 08:38, *.t-mobile.pl

@Arek:
To nie jest wszystko takie proste jak napisałeś co do 93 roku to jest również wywiad z piłkarzem Legii który grał w tych czasach ktory mowil ze mecz z Wisłą był kupiony co do Michniewicza to czemu w takim razie nie miał postawionych żadnych zarzutów ? Jestes w stanie odpowiedzieć na to pytanie ?
Ps. A co do tych co narzekają na Picha to mieliśmy 2 wybijających się piłkarzy w lidze którzy odeszli bynajmniej nie z powodu winy klubu...

odpowiedz
Arek - 22.06.2022 / 08:48, *.mm.pl

@Alan: Szymon Jadczak napisał w artykule o którym mówię między innymi to, dlaczego Michniewicz nie miał postawionych zarzutów. Zabrakło kilku czynników, m.in. doświadczenia śledczych. Teraz pewnie by już miał.
Przeczytaj artykuł.
Na przykład pyta Jadczak Michniewicza po co dzwonił przed meczem Lech-Legia do Forbrycha i po co dzwonił do niego tuż po meczu i następnego dnia. "Nie pamiętam" odpowiada Czesio.
To były dziesiątki minut rozmów i on biedny nic nie pamięta.
Drugi mecz finałowy (ten w Warszawie) sędziował Fijarczyk...
Akurat o przekręceniu Legii to w tym artykule nie ma za dużo. Więcej jest o Świcie Nowy Dwór (tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić!) który wygrał z Lechem Michniewicza grającym w rezerwowym składzie i innych meczach.

odpowiedz
Jasio - 22.06.2022 / 09:10, *.autocom.pl

@Arek: Ten artykuł dowodzi tylko jednego. Jadczak ma obsesję na punkcie Michniewicza. Zero konkretów. Zero.

odpowiedz
SEBO(L) - 22.06.2022 / 20:32, *.centertel.pl

@Alan: W tym temacie była sprawa w sądzie, i z powodu braku dowodów ustawienia została umorzona. Też i z tego,tak mniemam,że wtedy nie było mowy w KK o korupcji w sporcie. Ale na podstawie zebranych dowodów nie było winy,a wtedy sądy były chyba ?? ( he he he) wolne,taaak?! Więc wszystkie zarzuty można w kiblu spuścić.

odpowiedz
Luk - 22.06.2022 / 21:16, *.timplus.net

@Anal: Ty jak się tu wypowiadasz to nigdy nic wartościowego z tego nie wynika... w ogóle to po co się tu udzielasz jak ty nawet Legii nie lubisz.
P.s. Otwórz słownik, bynajmniej to nie to samo co przynajmniej. Napisałbym jeżeli uważasz, że używanie trudnych słow zrobi z ciebie elokwentnego... bynajmniej, w twoim przypadku nawet z dość prostymi masz problem i wychodzi śmieszniej niż myślisz.

odpowiedz
To jest proste - 23.06.2022 / 05:09, *.tpnet.pl

@Alan: Ten wywiad nic nie znaczy , bo nie ma dowodów , a ten ''rozmowny''piłkarz został kupiony przez jakiegoś polonistę dziennikarzynę za równowartość paru wódek i pieprzy fejk niusy , odgrzewane kotlety . Legia Warszawa Mistrz 1992/1993 - więc nie powtarzaj bredni jakiegoś sKuleszawionego Judasza .

odpowiedz
Arek - 24.06.2022 / 12:48, *.mm.pl

@Jasio: A jakie konkrety ma dodać? Transkrypcję rozmów telefonicznych? Skąd?Forbrych i Michniewicz rozmawiali przed meczem Lech - Legia. W dniu meczu. I zaraz po meczu. O pogodzie?
A Czesiu mówi: nie pamiętam.
Kto miał żółte kartki przed meczem ze Świtem Nowy Dwór pamięta. Kogo chciał oszczędzić na mecz z Legią pamięta, a o czym tyle razy i tyle minut rozmawiał, nie pamięta.

odpowiedz
RalphOrlen - 25.06.2022 / 07:07, *.centertel.pl

@Arek: Kolego, a czy Ty pamiętasz przebieg tego dwumeczu? Przy Łazienkowskiej remisująca bezbramkowo Legia dostała bardzo miękkiego karnego i to z niego strzeliła bramkę... Serio wierzysz, że w ustawionym pod Lecha meczu ktoś by przeciwko niemu gwizdnął w takiej sytuacji jedenastkę?

odpowiedz
Arek - 27.06.2022 / 08:13, *.mm.pl

@RalphOrlen: Pamiętam ten dwumecz. W pierwszym meczu w Poznaniu para Świerczewski-Scherfhen zmasakrowała nasz środek (sami trenerzy Vukovic, Surma i Magiera). Poznaniacy grali brutalnie, sędzia im na to pozwalał, a pierwszą (i jedyną żółtą kartkę) dostał Scherfhen pod koniec meczu. Pozdrawiam!

odpowiedz
13 - 22.06.2022 / 06:23, *.204.37

Znowu lamusy płaczą.
Pichu, będziesz walczył o honor Legii na boisku, bedzie szacun. Daj z siebie wszystko! Trzymam kciuki by Ci tej ambicji nie zabraklo.

odpowiedz
BOZE CHRON LEGIE PRZED SPADKIEM - 22.06.2022 / 03:46, *.centertel.pl

cubasa kodziro przy Plichu to bajka messi naszemu zawodnikowi moze pilki podawac na treningu co to kurczaki za wzmocnienia jakis lewy bramkarz jakis ofensywny zawodnik o ktorym swiat nie slyszal a redakcja nawet jego wieku nie podala bo pewnie jest starszy od Malarza

odpowiedz
Hip hip ... Pich ! Hura ! (L) - 22.06.2022 / 02:11, *.tpnet.pl

Dobra , Pichu jest nasz i idziemy na Mistrza , a jakiś gamoń Śpiączka to se może pomarzyć co najwyżej . Pokonamy Koronę 5:0 , a Pichu strzeli dwa gole i będzie miał dwie asysty (mam nadzieję) . A Śpiączka może strzelić co najwyżej focha po tym jak go Koroniarze wygwizdają po meczu .

odpowiedz
pelikan - 22.06.2022 / 00:40, *.178.136

transfer - miodzik z benzyną, jaka wielka szkoda że korona ubiegła Jajcusia ze Śpiączku

ale to by była galaktyczna para Pih-Śpionczku, ich dwie robiłoby za całą ofensywę, reszta patałachów do obrony a starego Portugala Josue i wiecznie kontuzjowanego Kapustkę sprzedać jak najszybciej lub oddać za darmo aby zaoszczędzić na pensjach

do grudnia te przekocury miałyby po 35 bramek i po tyle samo asyst, a tak sama Roberta szczeli może 29 ale asyst nie będzie, bo kto by potrafił do pustaka ładować po jej podaniach

Mioduski i Zieliński jesteście naszym słońcem i światłem, wasza fachowość to himalaje zarządzania i wynajdowania brylantuf

jak do końca roku stracimy matematyczne szanse na utrzymanie to nie daj Boże ktoś Was jeszcze podkupi i odejdziecie

odpowiedz
olew - 21.06.2022 / 23:52, *.vectranet.pl

Podoba mi się Zielu. Robi się normalnie w Legii. To mądry facet i Legun. Mioduski działał zbyt pod publiczkę, ale może się z tego wyleczył... Wszak człowiek bogaty, nie musi być tępy. Brawo Legia !

odpowiedz
(L)uki - 22.06.2022 / 04:51, *.centertel.pl

@olew: uważasz że to dobry transfer? Gość który w ślasku nie grał już regularnie ma być naszym wzmocnieniem? Uważasz że Darek odsunął się od zarządzania i nie ingeruje w transfery? Skąd Ty się urwałeś? Biorą cokolwiek byle tanio albo bezgotówkowo jak w tym przypadku.

odpowiedz
kolega kolegi - 21.06.2022 / 23:41, *.jingtian.com

No cóż, przynajmniej chłopina ma bogate doświadczenie w walce o utrzymanie.

odpowiedz
Yeti - 21.06.2022 / 23:26, *.vectranet.pl

Zobaczymy. Powodzenia!

odpowiedz
Dedi - 21.06.2022 / 23:18, *..

Ja widzę wizję Jacka, i chylę czoła bo wygląda to bardzo rozważnie i obiecująco do obecnej sytuacji i na naszą ligę, a osoby z doświadczeniem są wielką podmurówką dla młodszych pokoleń i czuć dobrego ducha w budowie drużyny! Brawo!

odpowiedz
Hiszpan - 21.06.2022 / 22:53, *.play-internet.pl

Zieliński coś pier... że nikt nie wie jaki jest ten tajemniczy plan budowy drużyny z Kostą. Nie ma tu Panie Jacku żadnej tajemnicy . Nie ma Pan kasy, jest Pan pionkiem Dariusza każdy dziadek za darmo jest gorącym towarem. Trzon ma być doświadczony na razie 30 + to Jędza,Pich,Josue,Lopes,Johansson,Mladenovic mało Panie Jacku. Mączyński,Sobota są do wzięcia.

odpowiedz
:o) - 21.06.2022 / 23:48, *.chello.pl

@Hiszpan: Sądząc po tonie i treści wypowiedzi należysz do "dobrze poinformowanych". Zapewne działacz PZPN albo trener co najmniej pierwszoligowy. Chwilowo bezrobotny. Złóż aplikację - potrzeba takich młodych gniewnych i merytorycznie wspaniałych.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 21.06.2022 / 22:20, *.enea.pl

brawo. bierzemy starego biegaczo-kopacza ktory za Legie umieral nie bedzie .... no czad. brawa dla agenta zawdnika ... :):):)

odpowiedz
Tombo - 21.06.2022 / 22:00, *.centertel.pl

Piłki jeszcze w zespole nie kopnął, a już jęki i stęki. Zawodnik kilka miesięcy młodszy od Roberta Lewandowskiego ;)))

odpowiedz
Kibic - 21.06.2022 / 21:53, *.plus.pl

Wyglada na sensownego zmiennika. Jacek wie co robi. Tylko Legia.

odpowiedz
Kolos - 21.06.2022 / 21:47, *.net.pl

Na zmiennika to jest dobry piłkarz, nie ma co płakać, ten sezon mistrzostwo zdobywamy róbcie screeny. Powodzenia w Legii

odpowiedz
Siux - 22.06.2022 / 10:31, *.vodafone-ip.de

@Kolos: Może treba kogoś do zapieprzania i czarnej roboty.

odpowiedz
Bombenhagen - 21.06.2022 / 21:40, *.estpak.ee

Brawo, jeszcze Arak, Rymaniak, Golla, Gol i liga nasza!

odpowiedz
Piter - 21.06.2022 / 21:37, *.centertel.pl

To jest ten Pich na miarę naszego utrzymania się w lidze i to nie jest nasze ostatnie słowo!

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.06.2022 / 21:36, *.play-internet.pl

Degrengolada trwa w najlepsze, miodowe lata odcinek 1234................... W pakiecie z Pichem był respirator i nosze czy tylko piach......... Kogo nam nasz dyrektor z prezesuniem zakupią...............a zapomniałem NIKOGO to już koniec WZMOCNIEŃ. Zacnych wzmocnień Pich, Hladun i rezerwowy ze Zurichu :). No to teraz czas kogoś sprzedać...

odpowiedz
Wielki Stach - 21.06.2022 / 21:09, *.play-internet.pl

He, he, nie wypalił Tiba no to mamy Picha. Dario raczej z Legii już nie zrobi drugiego Ajaxu. Normalnie miodowe lata he he.

odpowiedz
ZenekL3 - 21.06.2022 / 20:52, *.chello.pl

Pierwsza mina pod wynik sportowy w sezonie 22/23 została podłożona.

odpowiedz
Gdzie twoje berło? - 21.06.2022 / 20:49, *.play-internet.pl

Wzmocnienia na miarę walki o utrzymanie...

odpowiedz
Doktor Albanii - 21.06.2022 / 20:47, *.vectranet.pl

W końcu coś konkretnego.
Ludzie. W końcu jakiś ruch.

odpowiedz
SEBO(L) - 21.06.2022 / 20:46, *.centertel.pl

"jest szybki, zwrotny, może dużo biegać, ale też ciężko pracować (...)." To niech zapie.dala w firmie budowlanej jako goniec! To są jego atuty,i to,że kiedyś był w Kaiserslautern... Stefan Majewski też tam grał,i jest prawie w podobnym wieku ;),jego też sprowadzić!
CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE.

odpowiedz
olew - 21.06.2022 / 20:36, *.vectranet.pl

Fajny film klubowa tv nagrała; miły , sympatyczny, mądry ,,,, i dowcipny facet. Legia wita Picha !

odpowiedz
geds - 21.06.2022 / 20:31, *.chello.pl

Ja myślałem że to ma być skrzydłowy. A on będzie za Jozue? Za Kapustkę? Kto u nas zagra na skrzydłach? My mamy choć 1 prawdziwego skrzydłowego? Jeśli braliśmy go jako 8 lub 10... tu naprawdę na zasadzie "bo akurat ten był wolny do wzięcia". Czyli nic się nie zmieniło.

odpowiedz
Arek - 21.06.2022 / 22:16, *.tpnet.pl

@geds: ale to jest skrzydłowy. A że może grać dodatkowo tam, czy tu,

odpowiedz
Darek - 21.06.2022 / 20:17, *.t-mobile.pl

Kilka lat temu braliśmy z naszej dupoklasy znaczących piłkarzy Hamalainen czy Carlitos. Dzisiaj zbieramy odpady z dupoklasy.A mimo to uważam,że i tak będzie lepszy niż Skibicki.

odpowiedz
robochłop - 21.06.2022 / 20:14, *.orange.pl

Może faktycznie stary Słowak jeszcze może....oby nas pozytywnie zaskoczył...

odpowiedz
sochaczew444 - 21.06.2022 / 20:07, *.interkam.pl

Opcja z Pichem moze byc podobna do Juana Carlosa w Pogonie.Mial z kim grac to wybil sie na wyzyny mimo wieku to samo Pich-w Slasku juz nie mial z kim pograc u nas jeszcze ten sezon moze poltora u boku Josue Kapustki czy Kramera na bank cos da druzynie

odpowiedz
grzesiek - 21.06.2022 / 20:05, *.centertel.pl

Był arkadiusz piech czas na roberta picha :)

odpowiedz
onomatopeja22 - 21.06.2022 / 19:44, *.interkam.pl

Puchacz na wylocie z Unionu takze mysle,ze Wszołek rowniez-wiec jest szansa na Pawła w L

odpowiedz
Staszek Levy - 21.06.2022 / 19:43, *.plus.pl

Chcieliście transferów to macie no co

odpowiedz
Słabszy - 21.06.2022 / 19:42, *.253.33

Proszę mi napisać drodzy kibice L od którego zawodnika z pola grającego ostatnie sezony w L będzie słabszy???? Nie da się. Od slisza, sokolowskiego, kastratich???? Z tym właścicielem Legia nie będzie średniakiem europejskim. Po prostu.

odpowiedz
Kolega po szalu - 21.06.2022 / 19:39, *.plus.pl

Trener rozmawia po niemiecku dyrektor po polsku to weź się tu dogadaj w kwestii transferów :)

odpowiedz
Lolek - 21.06.2022 / 19:32, *.163.18

Dom emeryta, cdn.

odpowiedz
sochaczew444 - 21.06.2022 / 19:14, *.interkam.pl

trzeba zyczyc powodzenia

odpowiedz
ajajajaj - 21.06.2022 / 19:13, *.net.pl

o Boże nie wierze następny paralita na ławkę rezerwowych ... mioduski ten twój projekt sypie się tak że niedługo się rozleci ze starości...

odpowiedz
kris74 - 21.06.2022 / 19:12, *.orange.pl

kim jest Arek Ciach

odpowiedz
Haha - 21.06.2022 / 19:14, *.aster.pl

@kris74: jakiś no name pewnie

odpowiedz
Fan Arka Ciach - 21.06.2022 / 20:52, *.61.236

@kris74: mega napadzior z dwójki, ale powinien grać w jedynce tylko chyba Mioduch go blokuje

odpowiedz
Fan Arka Ciach - 21.06.2022 / 19:04, *.206.164

Przychodzą takie ogóry, a taki kocur jak Arek Ciach nadal siedzi w rezerwach.

odpowiedz
Sebas (L) - 21.06.2022 / 19:03, *.t-mobile.pl

Sam jestem ciekawy tego zawodnika oby pozytywnie zaskoczył i był zmocnieniem drużyny. pozdro dla prawdziwych Legionistów z Mazur

odpowiedz
Kiko - 21.06.2022 / 21:52, *.net.pl

@Sebas (L): pozdro bracia L. Legia Mistrz

odpowiedz
Atmosferić - 21.06.2022 / 19:02, *.orange.pl

Widziałem zdjęcia z koszulką picha i zielińskiego - morda zielińskiego wygląda jakby mu mafiozi porwali rodzine dla okupu. Zero entuzjazmu poprostu zwykły robol bez pasji. To samo ten pich - taka "radość" z przyjścia do Legii jakby go dopiero co okradli z wszystkich kosztowności.

Coś bardzo złego się dzieje z tym klubem... bardzo złego.

odpowiedz
Atmosferić - 21.06.2022 / 19:04, *.orange.pl

@Atmosferić: Popatrzcie na ich miny,,, https://transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-trzeci-letni-transfer-legii-warszawa/168146

Oni są w Legii za kare.

odpowiedz
Hehe - 21.06.2022 / 19:16, *.aster.pl

@Atmosferić: a to Pich ma skakać do góry albo cieszyć jape bo przechodzi z klubu ekstraklapy do innego zespołu ? Rozumiem idzie do jakiegoś dobrego klubu to może się cieszyć

odpowiedz
Kibic - 21.06.2022 / 21:51, *.net.pl

@Atmosferić: nie trzeba siać fermentu, dla Picha to wielka sprawa zagrać w Legii, dlatego był zestresowany, a Jackowi dajcie popracować, ocenimy na końcu sezonu.

odpowiedz
Patimat - 21.06.2022 / 18:49, *.orange.pl

Transfer dekady !
Niech żyje J.Zielinski ! Niech żyje D.Mioduski !

odpowiedz
smyk - 21.06.2022 / 18:39, *.plus.pl

super takich graczy nam trzeba a nie sprowadzać byle kogo nie wiadomo z kont sprawdzać 1 2 ligę czy eksraklape tu są gracze których warto złapać

odpowiedz
Anika - 21.06.2022 / 19:05, *.play-internet.pl

@smyk: z którego konta? :)

odpowiedz
Trampek - 21.06.2022 / 18:36, *.net.pl

Jeżeli utrzyma dotychczasowe " statystyki" , to zapewne "wniesie" coś pozytywnego dla LEGII . Oby zdrowie mu dopisało.

odpowiedz
Sebo(L) - 21.06.2022 / 18:35, *.vectranet.pl

Piłkarsko nie mam mu nic do zarzucenia.Typowy zawodnik ofensywny,który szuka gry i piłki a piłka szuka jego. Mimo ,że może nie jest najmłodszy może dać swoimi występami w Legii dużo dobrego.Wierzę w trenerski nos i intuicję Runjaicia,który wydaje się,że wie co robi ściągajac Picha do Legii.

odpowiedz
go ( L ) den - 21.06.2022 / 18:33, *.orange.pl

Powodzenia i oby kontuzje omijały

odpowiedz
Bajka - 21.06.2022 / 18:31, *.aster.pl

Świetne info :)

odpowiedz