Jan Ziółkowski - fot. Legia.com
REKLAMA

Rezerwy

Jan Ziółkowski piłkarzem Legii

źródło: Legia Warszawa

17-letni obrońca Jan Ziółkowski związał się trzyletnią umową z Legią Warszawa. Zawodnik rozpocznie przygotowania do nowego sezonu z zespołem Legii II. Jan Ziółkowski urodził się 5 czerwca 2005 roku. Występuje na pozycji środkowego obrońcy. Mierzy 192 centymetry wzrostu, waży 74 kilogramy. Ma za sobą powołania do juniorskich reprezentacji Polski. Swoją przygodę z futbolem rozpoczynał w klubie Wicher Kobyłka. Do Legii Warszawa trafił z MKS Polonii Warszawa.

fot. Legia.comfot. Legia.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Darek - 23.06.2022 / 00:01, *.chello.pl

Rok w Legii II później wypożyczenie do Sosnowca na rok i kolejny rok w rezerwach.Kontrakt wygaśnie i odejdzie za darmo do Termaliki lub Wisły Płock.

odpowiedz
Oj - 22.06.2022 / 22:07, *.play-internet.pl

Ale akademie mają na wysokim poziomie od zawsze…od kąt pamietam (lata 90) ,to juniorska Polonia jako jedyna reprezentowała Warszawę w Polsce ,bo w tamtych czasach Agrykola,Okęcie ,Olimpia,Gkp Targowek nie miały startu do Polonii…takie właśnie były wtedy zespoły na topie w Warszawie.

odpowiedz
ROŚNIJ NAM OLBRZYMI I BĄDŻ OBROŃCOM DOBRYM! - 22.06.2022 / 20:54, *.248.109

BRAWO!WITAMY !I POWODZENIA!SUKCESÓW! I ZDROWIA!!!ROŚNIJ NAM NAJWIĘKSZY OBROŃCO W LEGII I NIEDŁUGO DO JEDYNKI PRZEJDZIESZ!MOŻE JUŻ W NAJBLIŻSZYM SEZONIE , KTO WIE NARAZIE LEGIA 2,ALE JAK TAM UDOWODNISZ SZYBKO ŻE GOTOWY JESTEŚ DO JEDYNKI TO CIE PREZES WYPATRZY I PRZENIESIE!ROŚNIJ NAM !ROŚNIJ!

odpowiedz
Wycior - 23.06.2022 / 08:19, *.vectranet.pl

@ROŚNIJ NAM OLBRZYMI I BĄDŻ OBROŃCOM DOBRYM!: ucz się pilnie to może opanujesz kiedyś język polski!

odpowiedz
ROŚNIJ NAM OLBRZYMI I BĄDŻ OBROŃCOM DOBRYM! - 23.06.2022 / 20:52, *.120.71

@KUNTAKINTE TEŻ BYŁ DOBRYM CZŁOWIEKIEM....

odpowiedz
Ding - 22.06.2022 / 19:26, *.play-internet.pl

Rany boskie, 192 cm i 74 kg. Na co poszło jego 500+, bo nie na jedzenie.

odpowiedz
praga - 22.06.2022 / 19:50, *.centertel.pl

@Ding: dobre :D

odpowiedz
Adamsson - 22.06.2022 / 20:35, *.vectranet.pl

@Ding: to jeszcze dzieciak...kilka lat i waga pójdzie w górę.

odpowiedz
(L)egia - 22.06.2022 / 18:31, *.virginm.net

Powodzenia, młody.

odpowiedz
Arek - 22.06.2022 / 17:15, *.tpnet.pl

Ciekawe, czy dalej tam jest jak kiedyś. Chodzi mi o to, że ci co u nich grają, kibicują Legii. Ostatnio nawet przeczytałem o kibolach z Konwiktorskiej w Legionowie. Ja jestem nie kumaty, więc pytam: oni to mają jakichś chuliganów, czy tam kiboli? Bo trochę się uśmiałem, czytając to. A w Warszawie jestem co dziennie i nie spotkałem nigdy.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 22.06.2022 / 17:27, *.chello.pl

@Arek: parada równości niedługo. Tam ich zobaczysz jak tak Ci śpieszno ;-)

odpowiedz
L - 22.06.2022 / 19:32, *.aster.pl

@Arek: maja jakas jedna grupy "Mloda Polonia" ktora bardziej udaje kiboli nic faktycznie nimi jest. Ostatnio pojechali w dobrej liczbie na ten mecz dajacy awans do Szczuczyna to w wiekszosci jakies pikniki, ktore nagrywaly ludzi w sektorze gosci i wrzucaly do internetu. Zadnej reakcji, filmiki nadal sa na YT, a tam pirotechnika byla odpalana, darmowy material dla policji do identyfikacji. Tak wlasnie wyglada ich dzialalnosc "kibolska". Probuja cos tam dzialac ale ich tylu co nic wiec szukaja momentow, jak ten w Legionowie i pozniej sie nie beda wychylac przez 2 lata. Ajak awansuja do ekstraklasy czy 1 ligi to juz w ogole beda obsrani bo juz nie bedzie wyjazdow do klubow bez kibicow.

A co do kibicujacych mlodych to juz czysta matematyka. Skoro w Warszawie istnieje praktycznie tylko Legia to w kazdej grupie beda kibice Legii w przewazajacej liczbie i tak tez jest w grupach juniorskich Polonii.

Ja zyje w Warszawie ponad 30 lat i w swoim zyciu spotkalem JEDNEGO gostka w koszulce Polonii. I to na rowerze.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 22.06.2022 / 20:43, *.plus.pl

@Arek: jeżdżę na mecze przez Muranów ale nie widziałem, żadnego kibica tego klubu, zresztą szybko dostał by w papę i musiał wysiąść z transportu.

odpowiedz
Arek - 22.06.2022 / 22:30, *.tpnet.pl

@Szmu(L)ki: widać, poinformowany jesteś. Uczęszczasz pewnie, co?

odpowiedz
Arek - 22.06.2022 / 22:34, *.tpnet.pl

@L: zajebiste dzięki za wyczerpującą odpowiedź, bez napinki. Pozdrawiam, L!

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 23.06.2022 / 14:08, *.centertel.pl

@L: ja widziałem jednego ze smyczą Polonii biega nieraz po Koneserze na Pradze ale to chyba jakiś cięć...

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 23.06.2022 / 14:11, *.centertel.pl

@Arek: oprócz Twoich starych nikt z rodziny tam nie uczęszcza Areczku ...
TWOJA BABCIA
KASIA

odpowiedz