Kacper Tobiasz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Tobiasz: W Stomilu nabrałem doświadczenia

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Ciężko ocenić, jak się obecnie czuję fizycznie. To dopiero początek przygotowań. Na pewno czuć ciężar treningów. Pracujemy ciężko nad wytrzymałością, żeby potem była dynamika. Wypożyczenie do Stomilu wiele mi dało. Niby rozegrałem tylko 13 meczów, ale w końcu miałem okazję pokazać umiejętności, które w sobie dusiłem. Oceniam ten okres na plus i walczę o więcej. Na pewno nabrałem doświadczenia - mówi podczas zgrupowania w Austrii bramkarz Legii, Kacper Tobiasz.

- Jest rywalizacja w zespole. Każdy stara się, żeby być pierwszym bramkarzem. Jestem sportowcem i chcę wygrywać, daję z siebie wszystko. Atmosfera w zespole jest dobra. Widać, że wszyscy zapomnieli już o tym nieudanym sezonie, wyczyścili głowy.

- Jestem zadowolony ze współpracy z Arkiem Malarzem. Widać, że ma trochę doświadczenia z piłką.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
ws - 27.06.2022 / 11:07, *.vectranet.pl

Dla mnie nr.1 na nowy sezon. Mam nadzieję,że zdobędzie doświadczenie i długo będzie podstawowym bramkarzem. Hładun doświadczony zmiennik a Miszta???

odpowiedz
abc - 27.06.2022 / 14:52, *.cyfrowypolsat.pl

@ws:

skrótu "nr" nie piszemy z kropką

odpowiedz
Kibic-Stomilu - 27.06.2022 / 09:34, *.play-internet.pl

Bardzo solidny zawodnik, widziałbym go w Stomilu na stałe. Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedz
Szef - 27.06.2022 / 07:43, *.8.218

Tobiasz. Do Malarza nigdy nie dorwnasz. .wonnn. do rezerw cieniasie.....

odpowiedz
WSL - 26.06.2022 / 12:28, *.tpnet.pl

P.Tobiasz odnosnie Malarza to chyba jakis zart a taka wypowiedz nie powinna miec miejsca a jezeli juz tak to trzeba zapoznac sie jak gral na tej pozycji i dopiero oceniac !!!

odpowiedz
Panie Tobiaszu - 26.06.2022 / 08:07, *.play-internet.pl

Cytując Pana ,,widać że Malarz ma trochę doświadczenia z piłką ,,stwierdzam że pana kariera sportowa powinna zakończyć się w Stomilu Olsztyn.Zagrał Pan kilka męczy na Łazienkowskiej i co Pan zaprezentował?Życzę grzania ławy

odpowiedz
Marek - 26.06.2022 / 10:45, *.orange.pl

@Panie Tobiaszu: nie rozumiem o co Ci chodzi? Czemu czepiasz się chłopaka? Może Malarz nie ma dużego doświadczenia jako trener ale jako piłkarz z pewnością, ma też zadatki na dobrego trenera.

Uważam, że niepotrzebnie wrzucili go w Legii w zeszłym sezonie na głęboką wodę. Jakby spędził cały sezon na wypożyczeniu to mielibyśmy dobrego zmiennika dla Hałduna, bo ten Miszta jakoś mnie nie przekonuje.

odpowiedz
Le Ja - 25.06.2022 / 22:14, *.orange.pl

Jeden z nielicznych w naszej Legii, który ma papiery na granie. A na bramce, to jedyny. Bo Hładun co najwyżej solidny rezerwowy, a Miszta niestety zwykły ręcznik.

odpowiedz
1234 - 26.06.2022 / 01:09, *.t-mobile.pl

@Le Ja: Piszesz tak bo zagrał najmniej meczów w ekstraklasie z wymienionej trójki. Jakby zawalił ze dwa mecze to byś tak samo wypisywał jakieś głupoty o ręcznikach. Czarek i Kapcer to utalentowani bramkarze i w dodatku Legioniści. Dajmy im obu szansę bo ostatni sezon był bardzo trudny na to żeby debiutować - SKOŃCZCIE Z TYM JECHANIEM PO MISZCIE!

odpowiedz
Kujawiak - 26.06.2022 / 16:20, *.plus.pl

@1234: Tak, w ogóle najłatwiej się jedzie po swoich, zupełnie tego nie rozumiem.

odpowiedz
MK - 27.06.2022 / 15:02, *.187.2

@1234: zgadzam się. najłatwiej to komuś pocisnąć zza klawiatury. Ale żeby samemu spróbować coś porobić, to nie... po co?

odpowiedz
WdW - 25.06.2022 / 17:41, *.com.pl

jak lokowany pajac go nie sprzeda za czapkę gruszek jak zwykle to Legia będzie miała z chłopaka mega zarobek w przyszłości ,juz teraz jest moim zdaniem numer jeden w Legii, dla mnie to jeden z lepszych piłkarzy w Legii,Miszta to może mu skarpety prasować

odpowiedz
PawLo - 25.06.2022 / 16:01, *.comunitel.net

Tobiasz i Hładun Ok Miszta ogór wyjazd z Legii !!!

odpowiedz
Piter - 25.06.2022 / 15:06, *.plus.pl

Nie lubię Malarza, ale mówiąc że ma trochę doświadczenia, to chyba chłopaku obrażasz :-)

odpowiedz
SF - 25.06.2022 / 14:25, *.tpnet.pl

Zdrowia i powodzenia w "LEGII" w walce o jedynke !

odpowiedz
Winiary - 25.06.2022 / 14:02, *.play-internet.pl

Malarz ma "trochę doświadczenia z piłką", brzmi dość zabawnie

odpowiedz
FiroZS - 25.06.2022 / 13:15, *.206.218

Kacper to bardzo dobry bramkarz, świetnie rokujący. Zrobił ogromne postępy grając w Olsztynie

odpowiedz
Wycior - 25.06.2022 / 14:16, *.vectranet.pl

@FiroZS: Masz rację - dlatego w naszym klubie czekają go trybuny i rezerwy! A o jedynkę powalczy Hładun z Misztą…

odpowiedz