Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz Legia - Celtic

źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Ruszyła sprzedaż biletów na King’s Party, czyli mecz Legia Warszawa - Celtic FC, podczas którego nastąpi pożegnanie Artura Boruca. Spotkanie odbędzie się w środę, 20 lipca, o godz. 18:00, na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.

Pierwszeństwo zakupu będą miały osoby posiadające karnet na sezon 2022/23. Od momentu rozpoczęcia sprzedaży tj od 1 lipca od godz. 16.00 do 6 lipca do godz. 23:59 będziemy prowadzili zamkniętą sprzedaż. Klubowi zależy na tym, aby ci, którzy jeszcze nie kupili karnetu mogli to zrobić i co ważne mogli zasiąść na King’s Party na stadionie na swoim miejscu. Karnetowicze otrzymają również 30% zniżki na bilety. Po zakończeniu sprzedaży zamkniętej miejsca karnetowe zostaną puszczone do sprzedaży i o wszystkim decydować będzie kolejność zakupionego biletu. Zakup biletu będzie można dokonać online, na stronie bilety.legia.com lub stacjonarnie w Punkcie Obsługi Kibica.

"Wszyscy chcielibyśmy, aby tego dnia stadion zapełnił się do ostatniego miejsca. Mecz z Celtikiem będzie wyjątkową , jedyną okazją do pożegnania jednego z nas - Legionisty, uwielbianego w kibicowskiej społeczności i zawsze oddanego warszawskiej drużynie. Jak sama nazwa wskazuje - King’s Party, to nie tylko moment ostatniego pożegnania Króla Artura, ale również wspólnej, legijnej zabawy. Niech atmosfera tego święta będzie odczuwalna w całym mieście, nie tylko na trybunach naszego stadionu" - zaprasza klub.

Osoby posiadające karnet senior oraz karnet "bez barier" wejdą na stadion w ramach swojego karnetu. Kibice zgłaszający się po pojedyncze bilety (dotyczy karnetów senior i "bez barier") otrzymają rabat 50% na to wydarzenie. Dzieci do lat 7. wchodzą na mecz za darmo.

Cennik biletów na mecz Legia - Celtic

Schemat stadionu

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.