REKLAMA

30 lipca zbiórka krwi na Legii!

Krewcy Legioniści

Serdecznie zapraszamy na kolejną zbiórkę krwi, która odbędzie się już w w sobotę, 30 lipca w godzinach od 9:00 do 14:00 na stadionie Legii Warszawa. Akcja tradycyjnie organizowana jest przez KHDK Krewcy Legioniści we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa.

Zaplanujcie sobie terminy i namawiajcie znajomych. W okresie wakacji brakuje krwi w szpitalach. Każda osoba bardzo się liczy. O szczegółach akcji będziemy informowali na bieżąco! Widzimy się na stadionie Legii!

Zbiórka krwi


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Dezet - 11.07.2022 / 20:44, *.55.157

Ja oddaje w te sobotę i zachęcam wszystkich żeby oddawali jak najczęściej, nie tylko na Legii bo tam tylko w kolejce zginiecie i może się nie doczekacie. Nie ma co czekać oddawać można co 2 miesiące a akcje na Legii są może 3 razy w roku i w dodatku masakrycznie mala przepustowosc. naprawdę nic przyjemnego tyle czekać, na Saskiej o wiele lepsze warunki i rzut beretem od Legii. A na Legię też warto ale bez przesady dużo osób tylko traci tam czas w kolejce

odpowiedz
Phoenix(L)k - 12.07.2022 / 10:31, *.centertel.pl

@Dezet:

Przyjedź zatem na akcję i powiedz organizatorom, jak to usprawnić

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.