Ernest Muci cieszy się po golu w Kielcach - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Muci: Cenny jeden punkt

źródło: Legia Warszawa

Ernest Muci: Chcieliśmy wygrać ten mecz. Wiedzieliśmy, że możemy to zrobić. Gdy graliśmy jedenastu na jedenastu, mecz był bardzo ciężki. Chcemy wygrywać w każdym meczu, ale jeden punkt w tym spotkaniu, w takiej sytuacji, jest cenny. Ostatecznie zdobyliśmy jeden punkt.

- Strzeliłem gola głową. To było bardzo ważne trafienie. Byliśmy w ciężkiej sytuacji. Graliśmy dziesięciu na jedenastu, ale chcieliśmy kontrolować spotkanie. Daliśmy z siebie wszystko. Musimy mocno pracować, żeby w kolejnych meczach wygrywać.

- Myślę, że Korona - tak jak inne kluby - grając przeciwko Legii, dają z siebie wszystko. Każdy zespół będzie grał w podobny sposób. Musimy się do tego przygotować.

- Pracuję mocno, jak każdy z nas w okresie przygotowawczym. Chcę pokazać najlepszą wersję samego siebie, żeby pomóc drużynie i zdobywać punkty. Gole są dla mnie na drugim planie. Najważniejsza jest Legia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Wieczny fan Mioduskiego - 18.07.2022 / 11:39, *.plus.pl

Ten remis na szalenie trudnym terenie beniaminka który gra nie przebierając w środkach typowy bandycki futbol gdzie jeszcze niejedna drużyna zgubi punkty i gdzie ciężko się gra zwłaszcza w 10 przy gorącej atmosferze na trybunach, dodatkowo sędzia nam nie pomogl trzeba docenić bo w ostatecznym rachunku może ten 1 pkt nas uratować przed spadkiem

odpowiedz
Kolega po szalu - 18.07.2022 / 11:33, *.plus.pl

Wszystko wiedzą a nie potrafią :)

odpowiedz
Anty Kosta - 18.07.2022 / 11:31, *.plus.pl

Chcieliśmy wiedzieliśmy ale nie zrobiliśmy i nie wygraliśmy. Chcieliśmy wygrać wiedzieliśmy że Wieteska coś odwali, zrobiliśmy to co mogliśmy i nie wygraliśmy bo w 10 się nie da.

odpowiedz
Atmosferović - 18.07.2022 / 11:28, *.plus.pl

Gadanie jak to byłby remis z Realem Madryt w LM a to tylko Korona Kielce!!! Oni tak grają jak gadaja po meczach w wywiadach to nie dziwne że mamy co mamy. Samo nastawienie że to trudny rywal już im pęta nogi na boisku.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 17.07.2022 / 08:54, *.255.115

Czy ktoś może mi przypomnieć za którego trenera Legia miała jakiś łatwy mecz?? Kto by nie przyszedł Vuko, Michniewicz czy Magiera to zawsze to samo: ,, wiedzieliśmy że to będzie ciężki mecz " kurna to jest Legia i trzeba zap...i wygrywać takie mecze jeżeli myśli się o Mistrzostwie. A nie przychodzi trener,,nowy i odrazu to będzie ciężki mecz,po meczu piłkarze: wiedzieliśmy że to będzie ciężki mecz. Jak mieliście nie wiedzieć skoro trener o tym mówi, po co taki trener i piłkarze?? Po to są treningi by trenować i wygrywać takie mecze. Pójdzie jeden z drugim za granicę zagra mecz czy dwa,powie że to był trudny mecz po remisie i później siedzi na ławce, albo wraca do Polski by się odbudować.

odpowiedz
Ja - 17.07.2022 / 09:35, *.ktmtelekom.pl

@Sobo(L)ew: no widzisz, wystarczyłoby żebyś został trenerem, prezesem, a najlepiej przy okazji całą pierwszą jedenastką. Jakie to by było wtedy proste i profesjonalne.

odpowiedz
Wycior - 17.07.2022 / 10:38, *.t-mobile.pl

@Sobo(L)ew: jakie mistrzostwo!? Zespół ma za zadanie awansować do europucharów, nie zapominaj o tym…

odpowiedz
Darek - 17.07.2022 / 10:53, *.chello.pl

@Sobo(L)ew: Dzisiaj mamy takich grajków,że 6 lat temu to mogli by wejść na boisko dopiero w 90 minucie przy 3:0 dla nas.Wystarczy porównać chociażby Rosołka do Nikolicia,Slisza do Ofoe,Picha do Dudy czy Ribeiro do Hlouska.Teraz tak już będzie.Trzeba się do tego przyzwyczaić. A tymi ich głupimi wymówkami to się nie przejmuj.Znamy przecież te ich pieprzenie na pamięć.
Wiemy co poprawić,będziemy to analizować.No i najważniejsze,wyciągniemy wnioski z tego meczu.Nic mądrzejszego przecież nam nie powiedzą.

odpowiedz
Arek - 17.07.2022 / 10:58, *.centertel.pl

@Darek : Nie zapominaj o "zdobyciu cennego doświadczenia, które na pewno zaprocentuje w przyszłości". Stała śpiewka od lat

odpowiedz
grzesiek - 17.07.2022 / 08:45, *.centertel.pl

Erneeeest mucccccciiiiiiii like lionel messssiiiiiii

odpowiedz