Ernest Muci cieszy się po golu w Kielcach - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Muci: Cenny jeden punkt

źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Ernest Muci: Chcieliśmy wygrać ten mecz. Wiedzieliśmy, że możemy to zrobić. Gdy graliśmy jedenastu na jedenastu, mecz był bardzo ciężki. Chcemy wygrywać w każdym meczu, ale jeden punkt w tym spotkaniu, w takiej sytuacji, jest cenny. Ostatecznie zdobyliśmy jeden punkt.

- Strzeliłem gola głową. To było bardzo ważne trafienie. Byliśmy w ciężkiej sytuacji. Graliśmy dziesięciu na jedenastu, ale chcieliśmy kontrolować spotkanie. Daliśmy z siebie wszystko. Musimy mocno pracować, żeby w kolejnych meczach wygrywać.

- Myślę, że Korona - tak jak inne kluby - grając przeciwko Legii, dają z siebie wszystko. Każdy zespół będzie grał w podobny sposób. Musimy się do tego przygotować.

- Pracuję mocno, jak każdy z nas w okresie przygotowawczym. Chcę pokazać najlepszą wersję samego siebie, żeby pomóc drużynie i zdobywać punkty. Gole są dla mnie na drugim planie. Najważniejsza jest Legia.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.