fot. Legionisci.com
REKLAMA

Depozyt znów dostępny dla kibiców przy Ł3

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Od sobotniego meczu z Zagłębiem Lubin Legia przywróci na stadionie funkcjonowanie depozytu dla kibiców naszego klubu. W ostatnim czasie nie było na stadionie punktu, w którym kibice mogliby zostawić rzeczy, których nie można wnieść na stadion. Do depozytu należy udać się przed pójściem do bramek wejściowych, a ma być on czynny od momentu otwarcia bram. Przyjmowanie rzeczy do depozytu będzie możliwe do 15. minuty spotkania.

Depozyt znajduje się w pomieszczeniach ochrony, przy bramie wjazdowej na parking nr 2, od strony ulicy Łazienkowskiej. Rzeczy pozostawione w depozycie będzie można odbierać od 75. minuty spotkania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
MK - 26.07.2022 / 16:04, *.187.2

Czy mają warunki, żeby przechowywać broń?

odpowiedz
Brat - 21.07.2022 / 15:27, *.chello.pl

Jaka cena depozytu i jaki gabaryt można zostawić? Walizke przechowają?

odpowiedz
Ela - 21.07.2022 / 15:03, *.getfiber.pl

Ciężko się to czyta...

odpowiedz
Jasio - 21.07.2022 / 15:42, *.55.68

@Ela: Era twittera. Nawet 'zawodowcy' zatracają umiejetnosc pisania tkestow dluzszych niz 200 znaków.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.