fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

7 tysięcy sprzedanych karnetów

Woytek, źródło: Legionisci.com

Do tej pory Legia Warszawa sprzedała na nowy sezon 7022 karnety. Od czwartku rozpoczęła się trzecia faza sprzedaży - ostatni gwizdek, ale klub zapowiedział w środę, że na specjalnych warunkach przedłuży sprzedaż karnetów w regularnej cenie - czekamy na szczegóły.

Rozkład sprzedanych karnetów wygląda następująco:
Trybuna Deyny – 2 910 szt.
Żyleta – 2 869 szt.
Trybuna Brychczego – 901 szt.
Trybuna Zachodnia – 342 szt.

KUP KARNET NA MECZE LEGII!

Karnet obejmuje wszystkie mecze w ramach rozgrywek Ekstraklasy oraz potencjalne spotkania w ramach rozgrywek Pucharu Polski rozgrywane na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo zakupu biletów na mecze specjalne w niższej cenie. Istnieje możliwość udostępnienia karnetu do 2 godzin przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Klub wprowadził trzy poziomy cenowe biletów na pojedyncze mecze (cennik poniżej).

W sezonie 2022/23 będzie można skorzystać z różnych form zakupu karnetów. Podstawową formą zakupu, najbardziej opłacalną i dającą najwięcej korzyści, jest zakup karnetu na cały sezon.

Dla tych kibiców, którzy nie mają pewności czy będą mogli obejrzeć wszystkie mecze w sezonie lub też udostępnić swoje miejsce karnetowe na wybrane mecze znajomemu w przypadku nieobecności, przygotowana została ofertę zakupu pakietu voucherów na wybrane 9 meczów w sezonie (dotyczy rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy i Fortuna Pucharu Polski). Kupując pakiet voucherów kibic sam wybiera mecze, które chciałby obejrzeć w sezonie 2022/23 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Vouchery są bez przypisanego stałego miejsca. Osoba, która zakupi pakiet voucherów, będzie mogła pobrać bilet w wybranej przez siebie strefie cenowej w momencie startu sprzedaży biletów na dany mecz.

KUP KARNET NA MECZE LEGII!

Cennik karnetów na sezon 2022/23

Cennik pakietów na sezon 2022/23

Cennik biletów na sezon 2022/23

Schemat stadionu Legii


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
anty kudłacz - 23.07.2022 / 20:49, *.play-internet.pl

nie chciałoby Wam się pokusić o analizę karnetów w ostatnich sezonach?
sprzedana ilość vs cena vs miejsce w tabeli na koniec porzedniego sezonu
czuję, że mogłoby być śmiesznie

odpowiedz
MK - 23.07.2022 / 10:44, *.t-mobile.pl

Kupowanie karnetu, aby oglądać poczynania wkładów do koszulek jawi się jako forma kibicowskiego masochizmu.

odpowiedz
Paweł - 23.07.2022 / 12:11, *.plus.pl

@MK: albo fanatyzmu wkładzie do szalika. Ale prawda jest taka, że im mniej takich "kibiców" jak ty, tym lepsza zabawa na trybunach.

odpowiedz
maniek78 - 22.07.2022 / 14:47, *.centertel.pl

W Polsce nie ma takiej kultury piłkarskiej jak jest np w na Wyspach.Do tego jesteśmy biedni i szkoda nam wydawać pieniędzy.Ja się nie urodziłem w Warszawie a od kilku lat opuszczam maks jeden dwa mecze w sezonie rozgrywane na Łazienkowskiej więc nie ma co generalizować.

odpowiedz
Gocław - 23.07.2022 / 12:11, *.net.pl

@maniek78: i tu jest właśnie sedno dennej drużyny, którą tworzycie wy.
Ja urodziłem się w Wawie i na Legię chodziłem od 14stego roku życia od 84 roku.
Były wzloty i upadki, były wpadki, ale nigdy nikt nie doprowadził klubu do takiego stanu jaki mamy dzisiaj. takie osoby jak ty niestety tego nie rozumieją i dają ciężko zarobioną kasę na klub prezesa frazesa, który zaciera ręce i dalej będzie doprowadzał zespół do ruiny bo chce zarabiać na klubie, a on nie jest filantropem.

odpowiedz
Ochota - 23.07.2022 / 12:28, *.plus.pl

@Gocław: bredzisz. Gdybyś chodzi na Legię tutaj długo jak piszesz, to byś pamiętał czasy gdy Legia była baaardzo przeciętnym klubem, bez stadiony, bez pieniędzy, bez wyników, z garstką kibiców. Tak, były czasy gdy 5 tys osób na meczu to była bardzo dobra frekwencja. Teraz w porównaniu do tamtych czasów, to jest miód malina.

odpowiedz
L50 - 22.07.2022 / 09:19, *.libet.pl

Do idżta w pizdu
Z tych 2500000 mieszkańców to jest około 1/5 rdzennych warszawiaków . Reszta to napływowi ludzie z całej Polski . I ty myślisz że oni będą przychodzić na Legię . Oczywiście przyjdą co nie którzy , jak Legia będzie grała z jakimś atrakcyjnym przeciwnikiem , ale to tylko na zasadzie aby się pokazać - pochwalić .

odpowiedz
wot - 22.07.2022 / 10:24, *.amazonaws.com

@L50: ale masz nawalone pod czapką.

odpowiedz
SlawoL - 22.07.2022 / 10:39, *.com.pl

@L50: dawno nie słyszałem takiego idi.ty

odpowiedz
wrt - 22.07.2022 / 02:59, *.vectranet.pl

Nie byłoby dramatu gdyby limitowali ilość dostępnych karnetów do 7000 sztuk. Wszystkie by się sprzedały i zarząd mógłby ogłosić kolejny sukces.

odpowiedz
Macupikcu - 21.07.2022 / 23:01, *.com.pl

A kogo tu jest oglądać ? Paralityków i babolarzy ? Raków dzisiaj pokazał jak gra się w piłkę będąc w 10 .

odpowiedz
Kibic - 23.07.2022 / 00:04, *.net.pl

@Macupikcu: to idź na Raków tu jest Legia Warszawa!

odpowiedz
Legia !!! - 23.07.2022 / 00:05, *.net.pl

@Macupikcu: tam są drzwi, narazie.

odpowiedz
idźta w pizdu! - 21.07.2022 / 22:47, *.centertel.pl

Aglomeracja warszawska ma ponad 2 500 000 mieszkańców (+ kibice z innych rejonów polski) a zaledwie 7 000 sprzedanych karnetów?! DRAMAT!
Przecież taka Legia powinna mieć 15 000 - 20 000 sprzedanych karnetów a na każdym meczu stadion powinien pękać w szwach! Coś tu jest grubo nie tak, eeech.

odpowiedz
Wierny kibic z zagranicy - 21.07.2022 / 23:52, *.156.134

@idźta w pizdu!:
Dokladnie tak Ziomus.
Toz to istny kabaret i wstyd dla naszego klubu gdy stadion bedzie co najwyzej w polowie zapelniony ...

odpowiedz
oLaf - 22.07.2022 / 01:02, *.vectranet.pl

@idźta w pizdu!: no jest grubo "nie tak", MIoduski rozwalił klub kompletnie, jakieś ochłapy sprowadza, aż się dziwię, że tyle osób kupiło karnety.... /tak, tak, wiem, chodzi się "na Legię" etc. ale ja naprawdę lubię zobaczyć choć trochę zaangażowania, walki, chęci wygrania a nie padakę : O

odpowiedz
Plaskacz - 22.07.2022 / 04:28, *.net.pl

@idźta w pizdu!: Ej weź. Aglomeracja mówisz? Tak około 1,7mln to przyjezdni spoza Warszawy, którzy mają wywalone na L bo kibicują swoim lokalnym drużynom plus cała masa cudzoziemców. Naprawdę najwyższy czas przestać patrzeć na ludzi zamieszkujących czy pracujących w Warszawie i okolicach że to kibice Legii. Warszawiaków takich co ze dwa pokolenia mieszkają i potrafią odróżnić Mokotów od Żoliborza to może jest w porywach z 300tyś. A tych zainteresowanych ekstraklapowym futbolem jeszcze mniej. Jak Legia będzie marką na miarę np Bayernu to będzie te 20tys karnetów. Bądźmy realistami. 7tys na tle ostatniego sezonu to i tak dobry wynik.

odpowiedz
DZ - 22.07.2022 / 06:09, *.centertel.pl

@idźta w pizdu!: i na Legii można nieodpalatnie miejsce objęte karnetem ODDAWAĆ znajomemu ZA DARMO, a na twoim żydowskim rts-ie trzeba za nie powtórnie zapłacić.

odpowiedz
Ultras - 22.07.2022 / 11:32, *.235.186

@idźta w pizdu!: nie wiem jak z aglomeracja,ale jesli chodzi o sama Warszawe to jest 1.8mln zameldowanych, 200tys tych co mieszkaja bez zameldowania czyli wynajem itp, i w dniu roboczym dodatkowe 200tys przyjezdza do pracy z mazowsza, czyli w tygodniu znajduje sie w Warszawie 2.2mln ludzi (nie liczac turystow i ukraincow), a w weekend 2mln.......takze jest tp dramat tak jak napisales, tymbardziej biorac pod uwage aglomeracje czy nawet cale wojewodztwo mazowieckie 5.5mln....4 razy mniejsze miasta jak Drezno czy Dortmund wyprzedaja stadiony bez problemu, no ale tam jest inny poziom futbolu.

odpowiedz
Ultras - 22.07.2022 / 11:34, *.235.186

@idźta w pizdu!: dane ktore podalem byly niedawno opublikowane oficjalnie, noe wiem jak to wyliczyli ale pewnie telefonia komorkowa

odpowiedz
M@wp.pl - 21.07.2022 / 21:06, *.centertel.pl

Do Warszawiak

odpowiedz
Alan - 21.07.2022 / 20:33, *.t-mobile.pl

W 2 mln mieście wynik 2 x gorszy od Widzewa.....

odpowiedz
L - 21.07.2022 / 20:52, *.chello.pl

@Alan: to co tu marudero robisz? Idź na widzew

odpowiedz