Josue - fot. Mishka / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Legia 2-0 Zagłębie (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Zagłębie Lubin przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek meczu o godz. 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.



KURSY NA LEGIA - ZAGŁĘBIE
FORTUNA:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (59)

+dodaj komentarz
Po(L)ubiony - 24.07.2022 / 06:21, *.autocom.pl

Brawa za wynik. Ale gra słaba. Wygraliśmy dzięki Sliszowi, Mladenowi i Wszołkowi (choć błędów popełnił co nie miara), ale nade wszystko - Tobiaszowi. Jozue, z każdym meczem gra gorzej.

odpowiedz
Wolfik - 24.07.2022 / 16:25, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Co prawda, to prawda. Ale generalnie lepiej byc bogatym i nieszczęśliwym, niż biednym i nieszczęśliwym :).

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 24.07.2022 / 00:52, *.com.pl

meczyk dziadowski ale były przebłyski w pierwszej połowie i taktycznie bylo wszystko ładnie ułożone,fajerwerków nie było ale mecz na tle tego co gralismy w poprzednim sezonie był nawet okkej ,oczywiscie to i tak jest z 2 poziomy niż3ej jak powinna grać Legia no ale widzę progres

odpowiedz
Wolfik - 23.07.2022 / 21:59, *.mm.pl

Fajna akcja Muciego na koniec. Najważniejsze, że do przodu. Brawa za "zero z tyłu".

odpowiedz
Mr. - 23.07.2022 / 23:33, *.virginm.net

@Wolfik: Zero z tyłu to zasługa Tobiasza za pajacyka a la Boruc.Także niemoc strzelacka Zagłębia które mogło spokojnie wywieźć trzy punkty dzisiaj.Ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym.

odpowiedz
Mioduski jak ty mi zaimponowałes w tej chwili - 23.07.2022 / 21:55, *.plus.pl

Wynik się zgadza ale gra niestety nie

odpowiedz
Sobal 74 - 23.07.2022 / 21:50, *.t-mobile.pl

Rosołek to jest jedną wielką pomyłka

odpowiedz
Model - 23.07.2022 / 21:50, *.4web.pl

Dlaczego Wieteska gra?

odpowiedz
Atmosferović - 23.07.2022 / 21:53, *.plus.pl

@Model: od co najmniej 2 sezonow męczy mnie to zagadnienie

odpowiedz
El kapitano - 23.07.2022 / 21:58, *.plus.pl

@Atmosferović: tylko 2? On odkad wrócił z Górnika to zawsze coś odwalal

odpowiedz
El kapitano - 23.07.2022 / 21:46, *.plus.pl

Wieteska gra anonimowy mecz jakby się bał kontuzji albo że coś sp.ierd.oli.

odpowiedz
Kolega po szalu - 23.07.2022 / 21:44, *.plus.pl

Sukcesy rodzą się w bólach.

odpowiedz
Atmosferović - 23.07.2022 / 21:43, *.plus.pl

Z taką grą na Cracovii będzie do tyłu za tydzien.

odpowiedz
Gocław - 23.07.2022 / 21:52, *.net.pl

@Atmosferović: bystrzacha jesteś

odpowiedz
Mr. - 23.07.2022 / 21:41, *.virginm.net

Druga połowa to kryminał.Wszołek każda pilka to strata.Rose pomyłka.Brakuje tylko samobója.Graja jakby chcieli bardzo zremisować

odpowiedz
Wolfik - 23.07.2022 / 21:51, *.mm.pl

@Mr.: Meczenie buły straszne. Ale paradoksalnie (na razie) wynik lepszy :)

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 23.07.2022 / 21:40, *.plus.pl

Josue to czasami tak biega jak by w oldbojach grał.

odpowiedz
Atmosferović - 23.07.2022 / 21:39, *.plus.pl

Ten Łakomy to się ładnie pokazał dzis

odpowiedz
Realista - 23.07.2022 / 21:39, *.plus.pl

Ale czasów człowiek dożył bronimy się prawie całą 2 połowę w meczu z Zagłębiem Lubin. Dajcie spokoj.

odpowiedz
Miś na miarę naszych czasów - 23.07.2022 / 21:48, *.plus.pl

@Realista: prezes nam zafundował jak Bareja misia a on Legię na miarę naszych czasow

odpowiedz
Byniu - 23.07.2022 / 21:39, *.vectranet.pl

Niestety męczarnia.Nie ma radości z gry tylko heroiczna i dramatyczna walka o 1-bramkowe zwycięstwo.Stać Legię na więcej

odpowiedz
Wieczny fan Zielińskiego - 23.07.2022 / 21:41, *.plus.pl

@Byniu: mówisz?

odpowiedz
wtf - 23.07.2022 / 21:32, *.chello.pl

Kolejne porywające spotkanie przy Łazienkowskiej,ciekawe czy są jeszcze karnety:)

odpowiedz
LewLegia - 23.07.2022 / 21:49, *.net.pl

@wtf: chodzenie od roku na Ł3 to masochizm psychiczny - to się leczy długoterminową psychoterapią.

odpowiedz
Figo - 23.07.2022 / 21:29, *.t-mobile.pl

Gra do tyłu i w poprzek nie rozumiem za bardzo tej gry

odpowiedz
Wykończ Buka - 23.07.2022 / 21:26, *.net.pl

widać, że za chwilę zagłębie strzeli, a za remis teraz dają powyżej 6 sciu.

odpowiedz
wtf - 23.07.2022 / 21:15, *.chello.pl

Mimo tak wielkiego łba i tak nie trafił w piłkę.

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 23.07.2022 / 21:11, *.plus.pl

Typowa niemiecka piłka tylko bez gen pressingu

odpowiedz
Kula daje fulla - 23.07.2022 / 21:09, *.151.248

Jeszcze kilka meczów Rosołka i zatęsknimy za Kulenowiczem.

odpowiedz
(L)eming - 23.07.2022 / 21:04, *.infoo.net

Wszołek wkłada głowę tam gdzie inny bał by się włożyć nogę.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 24.07.2022 / 06:23, *.autocom.pl

@(L)eming: Jemu to bez różnicy.

odpowiedz
MonsteR Miłkowice - 23.07.2022 / 21:00, *.tpnet.pl

Robić zmianę bo zaraz będzie czerwona Joel Abu Hanna za Lindsay Rose !

odpowiedz
Atmosferović - 23.07.2022 / 21:05, *.plus.pl

@MonsteR Miłkowice: nie wiem który gorszy przecież to tylko strata zmiany by byla

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 23.07.2022 / 20:55, *.com.pl

ech... jak zwykle kopanina, do gola jakoś to jeszcze wyglądało potem piach jak zwykle, jak na razie rosołek i ten rose on ma chyba najgorsi na boisku ,ale żeby tak nie jęczeć to zagłębie tylko raz nam zagroziło i ładnie ich taktycznie zneutralizowaliśmy ale to juz pewnie bardziej zasługa trenera i taktyki ,jak wyjdziemy w drugiej połowie tak jak na początku pierwszej to o wynik jestem spokojny

odpowiedz
Wolfik - 23.07.2022 / 20:40, *.chello.pl

Mnie chyba nigdy nie przekona do siebie ten Rose....człowiek elektryk

odpowiedz
Korek - 23.07.2022 / 20:58, *.chello.pl

@Sobo(L)ew: Twój wpis zaczepny, to klasyczne pudło. Tak to jest gdy się nie ma nic ciekawego do przekazania. Klikać byle klikać. Żałosne...

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 23.07.2022 / 21:05, *.com.pl

@Korek: żałosne to jest zmienianie nicka jak do ciebie ktoś pisze ,jak odpisujesz to odpisuj pod swoim Wolfik

odpowiedz
6 na 9 - 23.07.2022 / 20:23, *.chello.pl

Rosołek to jest dobry, ale na kaca a nie napastnika

odpowiedz
Literat - 23.07.2022 / 20:20, *.net.pl

Lepsza z biedry jest butelka
niż bilecik dla pudelka.
Bo po butli jest wesoło,
a meczu smutno w koło.

odpowiedz
kalosz - 23.07.2022 / 20:06, *.mm.pl

przepisy sie zmienily? przeciez wieteska wylapal czerwona kartke w kielcach i dzis gra? czy znow ktos czegos nie dopilnował?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 23.07.2022 / 20:08, *.datapacket.com

@kalosz: Jak takie miernoty intelektualne jak ty moga tutaj komentowac? Czerwona powiadasz? A nie przypadkiem 2 zolte? Chyba jestes zwykla pyra i prowokator. Wypad na k6.

odpowiedz
gazza - 23.07.2022 / 20:47, *.inetia.pl

@Sobo(L)ew:
Ty palancie - zadał normalne pytanie - mnie też dziwi że Wieteska gra - do tej pory za czerwoną była kara absencja meczowa. i nie miało znaczenia to czy to była druga żółta czy od razu czerwona...kmiocie.

odpowiedz
Pijak - 23.07.2022 / 21:06, *.kabel-deutschland.de

@gazza: sam jesteś kmiot i jełop do tego, zawsze tak było że dwie żółte to nie jest kara absencji, chyba że któraś z tych żołtek byłaby 4 ,8 itd. BEZPOŚREDNIA czerwona to z automatu absencja. Boże jakim trzeba być głąbem żeby takich PODSTAW GRY W PIŁKĘ nie ogarniać. Pzdr

odpowiedz
Hiszpan - 23.07.2022 / 20:05, *.com.pl

Ślisz ebany 2 minuty 2 straty.

odpowiedz
Fan - 23.07.2022 / 21:03, *.plus.pl

@Hiszpan: Slisz !!! Nauczcie się

odpowiedz
AA - 23.07.2022 / 21:45, *.virginm.net

@Fan: Jak on zacznie wreszcie grać to i zaczną pisać jego nazwisko poprawnie

odpowiedz
Babolu jedz już do tej Francji - 23.07.2022 / 19:52, *.151.177

Babolarz w pierwszym składzie, także minimum dwójka w sieci pewniaczek.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 23.07.2022 / 19:49, *.datapacket.com

To ze wychodzi Pich nie dziwi, bo jest on jeden z najlepszych w siatkonoge. Trener to docenia. To samo robil Vuko. Dla mnie Vuko to swietny strateg i taktyk i pewnie wybralby podobny sklad.
Swietnie pokazal twarda reke stawiajac na Kulenovica i odstawiajac Carlitosa. Carlitos to byl ogor, kto tego nie widzial ten sie zwyczajnie nie zna.
Kosta to ta sama glina co Vukovic. Dzisiaj wygramy 4-0 i swietna przyszlosc przed nami.
Mam siostre, ma ktos moze namiar do Picha?

odpowiedz
Zawieja - 23.07.2022 / 19:22, *.t-mobile.pl

Ślisz no nie.

odpowiedz
MonsteR (L) Miłkowice - 23.07.2022 / 19:17, *.tpnet.pl

Mój skład na ten meczy.
Tobiasz
Jędrzejczyk ... Rose ... Wieteska ... Mladenović
Charatin .... Josue
Wszołek .... Kapustka ... Kastrati
Muci

odpowiedz
Cyniek - 23.07.2022 / 18:47, *.weserve.nl

Nie sądziłem że doczekam.czasow takich że w Legii nie będzie napastnika

odpowiedz
ZenekL3 - 23.07.2022 / 18:54, *.chello.pl

@Cyniek : Kiedyś był tylko Dwajliszwili - to też nie było

odpowiedz
Arek - 23.07.2022 / 19:20, *.t-mobile.pl

@Cyniek : niedawno Legia była bez trenera

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 23.07.2022 / 19:56, *.plus.pl

@Arek: szkoda że nie bez prezesa :)

odpowiedz
Cyniek - 23.07.2022 / 20:44, *.weserve.nl

@Wieczny fan Mioduskiego : miałem to napisać teraz jadą po Vuko a ja myślę że jeszcze co niektórzy za nim zapłaczą

odpowiedz
Kolega po szalu - 23.07.2022 / 20:54, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : niedługo będzie bez piłkarzy jak każdy co dostaje kapitana zaraz odchodzi.

odpowiedz
Atmosferović - 23.07.2022 / 20:56, *.plus.pl

@Cyniek :niebawem nie będzie kapitana bo u nas odwrotnie kapitan schodzi pierwszy kto by nie był.

odpowiedz
:) - 23.07.2022 / 21:06, *.plus.pl

@Cyniek : teoretycznie napastnik jest

odpowiedz
Antyczesio - 23.07.2022 / 21:07, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : no szkoda szkoda :)

odpowiedz