Legia 2-0 Zagłębie

Dublet Wszołka dał zwycięstwo

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Legioniści w ramach 2. kolejki Ekstraklasy wygrali 2-0 z Zagłębiem Lubin. Dublet w tym meczu zdobył Paweł Wszołek.

Pierwszą interwencją w tym spotkaniu popisał się Kacper Tobiasz. Rywala przed polem karnym sfaulował Lindsay Rose, za co obejrzał żółtą kartkę. Strzał z rzutu wolnego pewnie złapał bramkarz legionistów. Po chwili odpowiedzieć chciała Legia. Z prawej strony piłkę dośrodkował Paweł Wszołek, jednak minął się z nią Robert Pich. Kilka minut później oglądaliśmy próby Filipa Mladenovicia i Bartosza Kapustki. Strzał Serba był niecelny, a uderzenie "Kapiego" za słabe. To właśnie prawa flanka Legii, a przede wszystkim Wszołek, funkcjonowała bardzo dobrze. W 12. minucie "Wszołi" szukał dośrodkowaniem Macieja Rosołka, który nie trafił w piłkę. W 17. minucie dobrą akcją popisał się Mladenović. Serb dał szansę na celny strzał dla Josue, jednak ten uderzył bardzo nieprecyzyjnie. W 19. minucie fenomenalny strzał z dystansu oddał Łukasz Łakomy, jednak na nasze szczęście świetną paradą popisał się Tobiasz. Po chwili próbował Filip Starzyński, lecz niecelne. W 25. minucie świetna obejrzeliśmy świetną akcję Legii! "Mladen" minął swoim firmowym zwodem rywala i idealnie dośrodkował piłkę w kierunku Wszołka, który bardzo pazernie ruszył na futbolówkę i umieścił ją w siatce. Genialna dwójkowa akcja legionistów. W 37. minucie fatalny błąd popełnił Rose. Z kontratakiem ruszyli lubinianie. Uderzył Tornike Gaprindaszwili, jednak piłka minęła słupek bramki. Do szatni legioniści schodzili ze skromnym prowadzeniem.

Drugą połowę lepiej rozpoczęła Legia. W 48. minucie o strzał z rzutu wolnego pokusił się Josue, jednak kozłująca piłka minęła bramkę przyjezdnych. Później atakowało Zagłębie, jednak skutecznie w defensywie grali legioniści. W 52. minucie fatalnie w obronie zachowali się lubinianie, co mógł wykorzystać "Rosi". Piłkę w pole karne dośrodkował Robert Pich, a z nią minęli się Aleks Ławniczak i Jarosław Jach. Rosołek powinien doskoczyć do futbolówki, jednak nie dał rady, a ta padła łupem Kacpra Bieszczada. Kilka minut później okazję na odpowiedź miał Gaprindaszwili. Tobiasz stanął na wysokości zadania i obronił strzał Gruzina. W 59. minucie wybita piłka przez Rose padła łupem Filipa Starzyńskiego, po którego strzale wylądowała na bocznej siatce. W 72. minucie zza pola karnego uderzył Łakomy. Strzał byłego piłkarza Legii był bardzo niecelny. Trzy minuty później stu procentową okazję mieli "Miedziowi". Oko w oko z Tobiaszem stanął Martin Dolezal. Z tego pojedynku zwycięsko wyszedł golkiper warszawiaków, który pajacykiem zatrzymał strzał snajpera Zagłębia. W 83. minucie Josue zagrał piłkę w pole karne. Futbolówka padła łupem Artura Jędrzejczyka, po którego strzale piłka wylądowała na górnej siatce. Po chwili znowu szansa Legii. Wszołek do Rosołka, a ten mocnym strzałem trafił w bramkarza rywali. W samej końcówce meczu rzut karny dla Legii wywalczył Ernest Muci. Do piłki podszedł Wszołek, który zamienił jedenastkę na gola. Po raz pierwszy w sezonie 2022/23 trzy punkty zostały w stolicy!

WYNIKI SONDYKtóre miejsce zajmie Legia w Ekstraklasie w seoznie 2022/23?

2-0
25' Wszołek
90+5' Wszołek (k)
Marko Poletanović 20
78' Łukasz Łakomy 99
85' Tornike Gaprindaszwili 9
Filip Starzyński 18
46' Tomasz Pieńko 21
65' Rafał Adamski 19
Szymon Weirauch 22
Tomasz Makowski 6
85' Arkadiusz Woźniak 11
65' Martin Dolezal 15
Kacper Lepczyński 24
46' Kacper Chodyna 26
Cheikhou Dieng 29
78' Koki Hinokio 33

go(L)op - 25.07.2022 / 05:12, *.shlnet.pl

to przykre ze Warszawa licząca 2 mln mieszkanców, można powiedziec mająca 1 drużynę na której to stadionie zasiada raptem 12 tyś kibiców...Nie trzeba być matematykiem aby łatwo policzyć że niechby przyszedł tylko 1% byłoby 20 tyś ludzi. Czemu o tym piszę? bo mnie to boli patrząc na puste trybuny, gdzie podziali się Ci kibice na dobre i na złe?

olew - 25.07.2022 / 09:51, *.vectranet.pl

@Śmichy po pachi a wybuchi po dachi: kiboli niechętnych właścicielowi, którego czas charakteryzuje łomot całej ligi przez Legię - jest niewielu, problem w nas jest inny, jesteśmy leniwi, nie zasługujemy na dobrą drużynę, normalni na Legię chodzą niezależnie kto jest właścicielem klubu : Ludowe Wojsko Polskie, Pol-Mot, czy Mioduski,

takie proste (L) - 26.07.2022 / 20:31, *.chello.pl

@go(L)op: Starsi kibice wolą wygodnie w domu na C+ z komentarzem. Nie szukają już wrażeń, bo swoje przeszli. Na stadion przychodzi się dla piłkarzy, którzy grają widowiskowo: Rado, Ljubo, KK, czy Odjidja to choćby takie przykłady. Wcześniej Kowalczyk, Kosecki, Pisz. Dla piłkarzy, którzy są legendami, dla piłkarzy, którzy są związani z naszym klubem itd. To są najbardziej przyciągające magnesy:gwiazdy, każdy chce zobaczyć na żywo.Czy mamy teraz choć jedną gwiazdę, piłkarza związanego z Legią na dobre i złe, piłkarza grającego widowiskowo?

Legion - 24.07.2022 / 22:23, *.chello.pl

A ja to mam już dość Johansona. Odkąd ten gość jest w Legii, to więcej czasu mu coś dolega, niż jest gotowy do gry. I to nie są długie i poważne kontuzje, których nabawił się podczas meczu, jak Maik czy Kapustka, tylko jakieś ch... wie co i gdzie. Wiecznie mu coś dolega. Won z takim symulantem.

grzesiek do bum - 24.07.2022 / 19:05, *.centertel.pl

I jak ten Wszołek????? :)

bum - 24.07.2022 / 20:28, *.virginm.net

@grzesiek do bum:
Dwie brameczki strzelil... Ciezko sie przyj...ac hehehe.
Ale za uzywanie koszulki do czysczenia buta Mladena i za to ze zabral karnego Muciemu to minusy dwa duze. Po pierwsze koszulka czyscic buty to mogl na konwiktordkiej, a zabierajac Muciemu strzal z karnego nie zbudowal ducha zespolu.
Wystep w meczu solidny. I tak go nie lubie i nic tego nie zmieni. Ty sie z niego wylecz :D Najemnik kolejny ot tyle, no ale dobrze ze gra cos

Sobo(L)ew - 24.07.2022 / 17:45, *.datapacket.com

Wszyscy chwala Wszolka i Tobiasza, i slusznie. Ale nikt nie wspomni o Wietesce. Skala obrony, kierowal, dyrygowal, przerywal akcje, kreowal do przodu. Fenomenalny obronca. A kto tego nie widzi ten troll i niech wypada na k6.
To samo mozna powiedziec o Rosie ktory przy wietesce nabiera pewnosci i gra przestabilnie.
Natomiast doping, powtarzam, to zenada. Ani raz nie byla ospiewana nasza legendarna "nie poddawaj sie". Jakis chory bojkot. Zenada.

Adson 78 - 24.07.2022 / 18:20, *.plus.pl

@Sobo(L)ew: była odśpiewana tylko ty byłeś wtedy na k6 !!! Wieteska się starał bo do francji transfer obejrzyj jego mecze poprzednie to drewno !!!a na k6 sam idz polonisto !!!

grzesiek - 24.07.2022 / 19:36, *.centertel.pl

@Sobo(L)ew: wieteska nadaje sie swiwtnie na okregówke tam podobnie grają tylko skaczą sobie od razu do gardeł po takich interwencjach jak wieteski. Lubił łapać czerwienie a dobry obronca nie bedzie lapal glupich kartek. Z koroną rzeczywiscie przyjechali napastnicy swiatowej klasy z kielc i chlopak nie wytrzymal i musial pokazać swoją gre polegajaca na notorycznym faulowaniu zamiast na czystych odbiorach. On sily w ogole nie ma do biegania. Pilkarz parodia zaraz za rzezniczakiem. Czemu na nawrockiego nie ma skarg? Bo nawrocki jest dobry.

bum - 24.07.2022 / 21:17, *.virginm.net

@grzesiek: Wieteska to razem z Jongmenem na tamburynie i akordeonie mogą grać pod balkonami na Pradze co najwyżej he

olew - 24.07.2022 / 14:32, *.vectranet.pl

Poza tragiczną frekwencją było fajnie; ładny doping, jakiś sens w grze, rewelacyjnie skuteczni Tobiasz i Muci, dobry Lubin cisnął nas strasznie, wygrana ! Miłe lato w tym roku.

Gocław - 24.07.2022 / 14:58, *.net.pl

@olew: chyba byłeś na innym meczu. sens w grze!!! właśnie jakiś, nikomu nie znany.
obudź się.

Hiszpan - 24.07.2022 / 15:04, *.telnaptelecom.pl

@olew: Potwierdzam ale tylko w 1 połowie. Było kilka fajnych akcji. Zdecydowanie na plus Kacper, Kapustka,Wszołek. Jest sporo do poprawy ale kierunek prawidłowy.

Alex Bielany - 24.07.2022 / 12:37, *.aster.pl

Mladen odżył ! Będzie dobry sezon, jeszcze tylko przyjdzie Prijo, może Walukiewicz i jazda z k…

Wolfik - 24.07.2022 / 12:20, *.mm.pl

Wynik się zgadza. Cała reszta do dużej poprawy. Wielki plus dla Kacpra Tobiasza, potwierdza formę z Olsztyna. Brawo!

karwoski29 - 24.07.2022 / 11:48, *.orange.pl

Żenada!!! Po dwóch meczach niepoprawni optymiści w sądzie wskazują prawie 50% na Mistrza. Ludzie ogarnijcie się. Do jakiego klubu odszedł Wieteska. Szrot ściąga szrot. Jak uplasujemy się w 10 to będzie wielki sukces.

Urs72 - 24.07.2022 / 11:52, *.t-mobile.pl

@karwoski29: kto ma się Ogarnąć ? Według ciebie ? My kibice ludzie ? Czy co ? Bo twoje teksty to pretensje do kogo ?

karwoski29 - 24.07.2022 / 12:27, *.orange.pl

@Urs72 : Jeżeli kogoś obraziłem, przepraszam. Chodzi mi o to, że przed każdym sezonem jest robiona sonda kto na pierwsze miejsce. Każdy zagorzały legionista odpowie 1. Ale zagorzały, myślący i obserwujący nie zagłosuje na 1. Chodziło mi wyłącznie o notowania sondy. Pozdrawiam

karwoski29 - 24.07.2022 / 12:44, *.orange.pl

@karwoski29:

Urs72 - 24.07.2022 / 14:58, *.t-mobile.pl

@karwoski29: spok ,pozdro

LewLegia - 24.07.2022 / 15:11, *.net.pl

@karwoski29: 100% poparcia . prawie 50% ludzi głosuje sercem, a nie rozsądkiem.
Taki los kibica, wierzyć w wygraną.
Niestety z tym właścicielem i zarządem wejście na pudło będzie wyczynem, tak złe zarządzanie klubem to jakiś sabotaż.

olew - 24.07.2022 / 22:09, *.vectranet.pl

@LewLegia: z tym właścicielem od dziesięciu lat raczej młócimy ligę ...

WdW - 24.07.2022 / 11:25, *.com.pl

martwi to ze Josue zagrał tragicznie, co miał piłke to albo głupia strata albo podanie do przeciwnika(z stałych fragmentów), zaraz po Rosołku najgorszy piłkarz w tym meczu i Wszołek tez mimo strzelonych goli po pierwszym golu nic nie grał ,no ale jemu można wybaczyć bo zrobił co miał zrobić a karnego tez trzeba umieć zrobić,ale widac progres,jestem cały czas optymistą, zweryfikują nas mecze z drużynami co potrafią grać w piłkę

Hiszpan - 24.07.2022 / 11:29, *.telnaptelecom.pl

@WdW: Dokładnie. Josue technika bajka ale motoryka i szybkość to poziom TKKF. Gdyby Karbownik przyszedł na 8 spokojnie można odpuścić Josue.

WdW - 24.07.2022 / 11:42, *.com.pl

@Hiszpan: daj spokój, Karbownik od 2 lat grzeje ławę ,jakby do Legi przyszedł to z pół sezonu musiałby sie odbudowywać ale szkoda chłopaka bo talent miał i go zmarnował

Wolfik - 24.07.2022 / 12:14, *.mm.pl

@Hiszpan: Kilka ostrzejrzych wejść rywali i nasz rozgrywający się "spala emocjonalnie". Czyli potwierdzają się opinie, które mozna było wyczytać przed jego transferem do Legii. To chyba jednak jest do ogranięcia, wszak podobnie było z Mladenoviciem w Gdańsku gdzie potrafił i z 14 kartek w sezonie nazwierać, niekoniecznie za faule.

Piotr - 24.07.2022 / 12:48, *.orange.pl

@Wolfik: Niech go pod opiekę weźmie Pani Daria co się Igą opeikuje

Hiszpan - 24.07.2022 / 14:59, *.telnaptelecom.pl

@WdW: Racja Kolego. Ale szkoda go do Lechii.

Imie(L)iński - 25.07.2022 / 23:29, *.t-mobile.pl

@WdW: Josue to nie piłkarz do grania co 3 dni.. wyszumiał się na sparingu w środę... ????????

gazza - 24.07.2022 / 10:33, *.inetia.pl

Brawo Tobiasz i Wszołek - Tak powinni grać zawsze.
Dla odmiany to co robuł na boisku Slisz i Rosołek ? Statyści ???

Mikołaj - 24.07.2022 / 10:10, *.orange.pl

Mecz jak stypa. Frekwencja mega denna. Wygrana na farcie z najsłabszą ekipą w eklapie. Kasy w klubie brak (Wieteska). Znów polonista Wszołek ratuje nam dupę. Gdyby nie on to dziś gralibyśmy w I lidze. Miłe złego początki. Dokąd to wszystko prowadzi?

Prion - 24.07.2022 / 09:29, *.interkam.pl

Tym co nazywają Wietesa babolarzem to kim jest Rose?! To jest dopiero leszcz. Przy nim Jedza to mistrz. Jak dla mnie SO to Artur i Maik ,reszta to wiatraki co wiecznie się obcinają za piłka albo faulują bezmyślnie.ten Ivanow wygląda na taki sam grający szrot

WdW - 24.07.2022 / 11:29, *.com.pl

@Prion: fakt Rose bardzo irytujący i słaby w tym meczu ale przynajmniej nie zrobił babola po którym straciliśmy gola, już to wcześniej pisałem ale wole gorszego obrońcę co nie robi baboli niż lepszego co w każdym meczu zrobi babola że stracimy gola

Bombenhagen - 24.07.2022 / 09:03, *.co.uk

Lekkostrawne przystawki pod postacią ogórkowych sałatek już skonsumowane, teraz kolej na dania bardziej treściwe. Korona, to najsłabszy z beniaminków, a Lubin, w dodatku osłabiony brakiem Szysza, to ekipa, która w zeszłym sezonie dała nam tlen i łatwe zwycięstwa, które pozwoliły się utrzymać, tak więc 4 punkty, zresztą wymęczone z tymi rywalami, to absolutne minimum i na razie nie ma się czym zachwycać, przed nami wyjazd do Krakowa, Piast u siebie, a później gościnny występ w Łodzi i te spotkania zweryfikują rzeczywistą siłę ognia.

Stefan z Mokotowa - 24.07.2022 / 08:42, *.orange.pl

Czy tylko mnie wkur..ło, że Wszołek naszą koszulką Mladenowi buty wycierał?

Prion - 24.07.2022 / 09:26, *.interkam.pl

@Stefan z Mokotowa: No slabo to wyglądało.. chyba piłkarze udają że czymś wycierają a nie od razu koszulką. Mnie też to zirytowało ona taka bielutka

Mietek z Woli - 24.07.2022 / 10:45, *.236.206

@Stefan z Mokotowa:
Nie nie tylko ciebie ! Czego się spodziewasz po poloniście
Dodam też że mnie wkurfja jego nachalność.... Muci wypracował karnego i chciał strzelać, a że mu to potrzebne to każdy wie. Nie ładnie wszołek

WdW - 24.07.2022 / 12:08, *.com.pl

@Stefan z Mokotowa: no raziło to w oczy ale on tego nie zrobił specjalnie, po prostu jest głupi i spapugował cieszynke od niemiaszków a tam nie ma przywiązania takiego do barw i koszulek jak w Polsce .ale więcej juz tego nie zrobi bo na twiterze mu już parę osób mu to wyjaśniło

Legia - 79 - 24.07.2022 / 17:15, *.centertel.pl

@Stefan z Mokotowa: Witam, to co ZROBIŁ TO JEST HAŃBA !!! A ci, którzy to widzieli i jeszcze go chwalą !!! TO NIE SĄ kibicami LEGII !!! AVE LEGIA. FANATYCZNE SERDECZNOŚCI.

Zyrardow - 24.07.2022 / 08:23, *.125.101

Czy Lakomy jest słabszy od aktualnych graczy L.
Dlaczego go oddslismy
Bo dziś z całym szacunkiem przykrył czapka Josue i Kapiego

(L) evinho. Onet. Pl - 24.07.2022 / 11:17, *.orange.pl

@Zyrardow: dokładnie kolego, masz rację, zresztą tych młodych wyrzuconych bo,, za słabi " na Legię jest zdecydowanie więcej..lepiej sprowadzić szrot i zarobić do kieszeni parę złotych (czyli ukraść, nie bójmy się tych słów) prawda złodzieju Radosławie??...

Greg - 24.07.2022 / 07:10, *.t-mobile.pl

Brawo Paweł
Ps. Gdzie są ci mniej myślący którzy nazywali Pawła polonistom?

Ja kurła - 24.07.2022 / 08:10, *.centertel.pl

@Greg: następnym razem zanim coś napiszesz to pomyśl trochę. Wszolek to polonista. aktualnie wyróżnia się na tle pseudo zbieraniny. Legionistą w zespole jest Tobiasz.

SŁAWEK(L) - 24.07.2022 / 22:29, *.play-internet.pl

@Ja kurła: Paweł nie jest polonistą, już prędzej Lechistą bo jest z Malborka czy Tczewa.
po prostu nie poszedł do Lechii bo czarnuchy go sciągnęły (mieli przez chwilę kasę)
Tak już w karierach piłkarzy, że nie zawsze dostają szansę w swoim klubie czy w swoim mieście czy regionie, idą tam gdzie mogą grać i się rozwijać. Najgorsze jest jak za chwilę Łakomy będzie grał lepiej od Slisza. My Bartka kupiliśmy za 1,5 mln euro, a Łukasz poszedł za ekwiwalent.

p10 - 24.07.2022 / 05:06, *.centertel.pl

Problemem naszym glownym jest nasza pseudo akademia. Ze nie jestesmy w stanie dostarczyc co sezon 2 graczy z pola czy to do pierwszego skladu, czy do rotacji. Co jest tam nie tak? Czy mamy tam po prostu beztalencia? Czy to miejsce lansowania sie dzieci wysoko postawionych rodzicow w korpo? Czy nie umiemy szkolic nadal nic oprocz bramkarzy? Czy dla mlodych szkolenie w Legii to po prostu lans? Czy generacja totalnie Inna i ma wywalone ? Koniec treningu w szkolce pora na imprezy. Czy po prostu w pewnym momencie nie ma kto mlodych sprowadzic do pionu? Zbyt malo wspolpracy z psychologiem ? Brak zaprzyjaznionego klubu na poziomie 1 ligi, gdzie mlodzi mogliby lepiej sie przestawic do gry? Ze jest cos nie tak to kazdy widzi. Tylko co jest temu winne?

Warszawiak1234 - 24.07.2022 / 06:46, *.163.101

@p10: dobrze to ujales

Akademik - 24.07.2022 / 08:15, *.centertel.pl

@Warszawiak1234: Akademia w Książenicach nie jest przypadkowo, mieszka tam duża grupa korpoludkow przy kasie, lansują się że grają z L. Niestety akademia jest biznesem który nie zbiera talentów tylko pajaców że złotówkami i mamy efekty.

Piotr - 24.07.2022 / 08:22, *.orange.pl

@p10: Zagłębie, które ma profesjonalną Akademię wystawiło 4 młodzieżowców w pierwszym składzie

Wolfik - 24.07.2022 / 12:22, *.mm.pl

@Akademik: Tak to niestety wygląda. Swojego czasu był pewien wywiad na temat Akademii i juz wtedy mówiono, że grają tak niekoniecznie Ci, co grac potrafią.

Imie(L)iński - 25.07.2022 / 23:19, *.t-mobile.pl

@p10: bo właśnie tak teraz piniondze się na futbolu robi... lepszy na ławie, gorszy gra bo tatuś więcej dał trenerowi za wylansowanie.. a jak gdzieś pójdzie, to działa z kontraktu... poza tym wydaje mi się, że mamy marną kadre trenerską w akademii z chugowym warsztatem.... pewnie też po znajomościach zatrudnianych... Dowhań jedyny specjalista i bramkarzy mieliśmy prawie samych kotòw... przypadek?

Dimas - 24.07.2022 / 00:10, *.info.pl

Pierwszy meczyk u siebie zaliczony, jak na tą kadrę pierwsza połową dobra w drugiej coś padło ale Tobiasz wyciągnął setkę i 3 pkt zostają u nas.
Tego nam brakowało w tamtym sezonie, kogoś na bramce kto jedną interwencją utrzyma nam mecz dziś tak się stało - 7 Polaków w pierwszej 11 ładnie wygląda :) Rosołka faktycznie przesunąć na skrzydło, nowy napadzior plus ktoś za Wieteske i puchary powinny być minimum w tym sezonie, fizycznie jak dla mnie widać różnicę na plus więc Panowie zapier..ć na treningach a powinno być ok

Autor - 24.07.2022 / 08:17, *.centertel.pl

@Dimas : cel minimum to mistrzostwo, jak tak nie uważasz zmień forum.

Dimas - 24.07.2022 / 09:00, *.info.pl

@Autor: No tak jak w poprzednim sezonie :)

Jkm - 24.07.2022 / 00:09, *.orange.pl

Straszliwe pustki na trybunach, mniej niż na Borucu. Co się dzieje? Tragedia. Nie było nawet 10 tys.

jak - 24.07.2022 / 00:25, *.chello.pl

@Jkm: mysle ze wakacje , weekend , ladna pogoda , duzo ludzi poza miastem

Fan majtek Sylwii Dekiert - 24.07.2022 / 06:39, *.centertel.pl

@Jkm: Ponad 12, w telewizji widać głównie 3 trybuny (bez głównej), stąd czasami ludzie myślą, że było mniej niż w rzeczywistości.

Siema - 24.07.2022 / 11:29, *.18.56

@jak: przeważnie mecze są w weekendy takie wymówki to w podstawówce były modne

LWST - 23.07.2022 / 23:47, *.plus.pl

W tym meczu Slisz chyba udowodnił malkontentom ,że umie grać w piłkę ,tak jak komentatorzy mówili zero strat ,dobre wyprowadzenie piłki ,każdy zawodnik potrzebuje dobrego trenera ,Kosta widać ,że dotarł do jego psychiki i uwolnił duże umiejętności .Ode mnie Slisz za na prawdę dobrą grę ocena 5 ;)

PawLo - 23.07.2022 / 23:19, *.mm.pl

Miszta ręczniku widzisz jak się broni ???!!! Brawo Tobi !!!

artic - 23.07.2022 / 23:18, *.t-mobile.pl

Dzieki pajacykowi Tobiego nie bylo 1-1 kto wie jakby sie to skonczylo jakby nie ta interwencja dlaczego nr2 nie jest Hładun Dominik tylko babolaż Czarek tego nie wie nikt.

ZenekL3 - 23.07.2022 / 23:09, *.chello.pl

Wszystkim, którym się nie podobał Pekhart, życzę, żeby się nie udławili w najbliższych miesiącach Rosołkiem.

Miasto dupiarza Rafałka - 23.07.2022 / 23:00, *.play-internet.pl

Nr.39 zjazd do zajezdni na stałe

Lekarz klubowy - 23.07.2022 / 23:38, *.plus.pl

@Miasto dupiarza Rafałka:

Skrótu "numer" nie piszemy z kropką

Przemek - 23.07.2022 / 22:54, *.waw.pl

I jeszcze dwa tematy-po pierwsze to jak my "budujemy" akcję od tyłu to naprawdę słabiutko to wygląda. Wyobraźcie sobie jak będziemy tak grali z zespołem , który stosuje prawdziwy i agresywny pressing np. z Rakowem- przecież to będzie rzeźnia. Drugi temat to ustawienie 4-1-4-1 na ten moment nie wygląda to rewelacyjnie a w formacji ataku wręcz żałośnie. I to i tak trzeba wziąć pod uwagę , że graliśmy narazie z cieniutkim niedawnym pieszoligowcem i z zespołem , który rzutem na taśmę przed tą pierwszą ligą się uratował. Bardzo, bardzo dużo pracy przed nami...

xxx - 23.07.2022 / 23:00, *.orange.pl

@Przemek: jaka rzeźnie, k**** to tylko polska liga. Napoli nam nie zrobiło rzeźni, jak się potykaliśmy o własne nogi, a zrobi nam Raków. Dajcie spokój i przestańcie się bać jakbyśmy grali z Realem.

Przemek - 23.07.2022 / 23:33, *.waw.pl

@xxx: Sprawdź tabelę z tamtego sezonu i zobacz ile mieliśmy porażek w lidze , może coś wtedy zacznie Ci świtać..., może ...

Imie(L)iński - 25.07.2022 / 23:42, *.t-mobile.pl

@Przemek: w tamtym sez przegraliśmy tyle przez pewnego sympatycznego tłustawego lekko misia prawie nie związanego z korupcją, którego nikt nie szanował i z którym piłkarze opierdzielali się podczas przygotowań... sił starczyło na el. i dwie kol. Ligi Europy... mam nadzieję, że sztab Niemca przygotuje naszych dobrze fizycznie, bo to wystarczy, by rozwalić tą śmieszną ligę... nie takie leszcze Eklape wygrywały.. Grunt to kondycja i zaangażowanie

Tak - 23.07.2022 / 22:53, *.orange.pl

Wszyscy narzekają na styl, ale tak po prawdzie, to kiedy my graliśmy dobrze w lidze na początku sezonu? Chyba ostatni raz za Berga. Mnie osobiście po ubiegłym sezonie interesuję jedynie ilość punktów. Kto, jak i przy jakich męczarniach je zdobędzie, czy będzie to Ślisz, Pich, czy Sokołowski mam gdzieś. Ma być na koniec +70 i tyle. Całą resztę mam gdzieś. Ładnie grającą Legię to ja ostatni raz widziałem za Vuko jeszcze przed Covidem, wcześniej za Magiery pod koniec jesieni, wcześniej za Berga, a wcześniej....to ch*** wie kiedy, a MP trochę w ,,miedzyczasie" pomiędzy ,,ładną" grą pozdobywaliśmy. Dla mnie bilans bramkowy a'la Milan 93/94 też będzie git, jak będziemy na I-wszym miejscu.

Pawełek - 23.07.2022 / 22:47, *.play-internet.pl

Tobiasz wyrasta na bramkarza nr 1. Ślisz do odstrzału.

ZenekL3 - 23.07.2022 / 23:11, *.chello.pl

@Pawełek : Tobiasz musi poprawić wybicia piłki, to wybicie na róg w drugiej połowie to była jakaś parodia. Ale rzeczywiście powinien grać i nabierać doświadczenia.

Pierwszy - 24.07.2022 / 00:07, *.vectranet.pl

@Pawełek : Odwal się od Slisza. Fajnie jest jechać po gościu nie rozumiejąc nawet jego roli na boisku. Tylko dlatego, że inne pacany piszą bzdury.

gazza - 24.07.2022 / 10:35, *.inetia.pl

@Pawełek :
Slisz to mega padaka.
Co on robi w pierwszym skłądzie to nie wie nikt ...

Trener Bramkarzy - 23.07.2022 / 22:31, *.play-internet.pl

Slisz, Rosołek , Sokołowski i emeryt Pich w pierwszej druzynie to sabotaz... Nastepny trener sterowany z fotela prezesa... bedzie z uporem maniaka wystawial paralityka Slisza... (Zeby sie te wtopione 1,4 mln eurosów zwrócilo) . Baku i Muci w 5 minut zrobili więcej dla zwycięstwa L niż ww. trójka przez cały mecz. Dziś zaczelismy mecz w 8 , skończylismy w 10. Od poczatku na Dm Charatin bądż Celhaka. Kiedy napastnik... Gramy gorszy piach niż w zeszłym sezonie, a myślałem, ze się nie da... Zieliński gamoniu bierz się do roboty

Pobudka - 23.07.2022 / 22:44, *.t-mobile.pl

@Trener Bramkarzy: Legia 2 - Zagłębie 0

Trener Bramkarzy - 23.07.2022 / 22:46, *.play-internet.pl

@Pobudka: Przy takiej grze z tymi zawodnikami, Medaliki i kartoflaki nas zjedzą...

Legia Mistrz - 23.07.2022 / 23:04, *.net.pl

@Trener Bramkarzy: nie popłacz się.

Ewelina - 23.07.2022 / 22:30, *.vectranet.pl

Poza wynikiem, mecz bardzo słaby. Koszmarna ilość strat. Lepsza ekipa by powiozła nas dziś okrutnie. Pich to nieporozumienie, Baku podobnie.

Kibic - 23.07.2022 / 23:04, *.net.pl

@Ewelina: tak tak. Spoko.

Piwo to moje paliwo - 23.07.2022 / 22:30, *.211.102

Ponawiam pytanie po ile browar w sportbarze?

OTWIERAM I NIE BĘDE PŁACIŁ MIODUSKIEMU ZA NAZWY! - 24.07.2022 / 19:28, *.50.114

@Piwo to moje paliwo: SPORT BAR BĘDE OTWIERAL W LONDYNIE TAM GDZIE NAJWIĘCEJ EMIGRACJI, POZDRO Z LEGIJNYCH DZIELNIC LONDYNU!

AB - 23.07.2022 / 22:21, *.chello.pl

W pierwszej połowie było kulka ciekawych momentów ale to zdecydowanie za mało… na szczęście Zagłębie było bardzo słabe.
Jak to możliwe ze Slisz gra w pierwszym składzie. Ten koleś traci prawie każda piłkę. To samo Rose!
Na plus Mladen i Wszołek

dubLet dał zwyciÈstwoooo! - 23.07.2022 / 22:17, *.165.119

Przemek - 23.07.2022 / 22:10, *.waw.pl

3 pkt Wszołek , Mladen , Muci i parada Tobiasza dzięki której szambo nie wybiło już po 2 kolejce. O reszcie chciałbym jak najszybciej zapomnieć. Nie wiem gdzie nasz trener ma oczy- beznadziejni Rosołek i Josue snują się prawie cały mecz po boisku a on nie reaguje. Z całym szacunkiem dla Rosołka , ale gramy już 2 mecz bez napastnika- Jacek Zieliński niech się wreszcie weźmie w tym zakresie do roboty bo my jesteśmy Legia Warszawa a nie jakaś popierdułka. Wszystko boli od patrzenia na tą mizerię , dobrze że byłem po grillu u znajomych bo nie wiem czy bym calkiem na trzeźwo dał radę to oglądać. Jak dla mnie radość z 3 pkt zmącił styl oraz trzymanie z uporem maniaka przez trenera na siłę na boisku bardzo słabo grających zawodników.

Gie - 23.07.2022 / 22:10, *.orange.pl

Tego czarnoskórego z Mauritiusu(a) to nawet na "1" nie da się ocenić.
Tobiasz kot!

Sobo(L)ew - 23.07.2022 / 22:08, *.datapacket.com

Ja bardzo lubie i szanuje Mioduskiego. To bardzo inteligentny i obeznany biznesmen. Ale ma on sporo nieszczescia. Za Vuko byla swietna gra, super wyniki i efektowne zwyciestwa. Teraz, mimo 4 punktow, na boisku tragedia, na trybunach pikniki, a na forum onuce.
Rownia pochyla. Zjazd na psy, albo nawet suki.

Ginka - 24.07.2022 / 01:39, *.chello.pl

@Sobo(L)ew: a może zjazd na sobole...?

dino - 24.07.2022 / 06:46, *.vtelecom.pl

@Sobo(L)ew:
Inteligentny i obeznany biznesmen nie narobiłby 170 mln długów

Piwo to moje paliwo - 23.07.2022 / 22:05, *.151.248

Po ile browary w sportbarze? Taniej niż w Źródełku?

Misio - 23.07.2022 / 22:01, *.orange.pl

Najwazniejsze są 3 pkt i 0 z tyłu.
Brawo dla Wszołka, bardzo dobrze ze Legia go wykupiła, Wieteska na swoim poziomie ligi okręgowej i nawet żółta kartka na pożegnanie.
Mimo wszystko, aby odzyskać Mistrzostwo potrzeba zdecydowanie lepszej i skutecznej gry.

Brawo - 23.07.2022 / 22:00, *.aster.pl

Cenne 3 punkty! Ważne żeby teraz punktować jak najwiecej aby na koniec nie martwić się o utrzymanie w tabeli ????????????????????????

X - 23.07.2022 / 22:12, *.centertel.pl

@Brawo: jakie utrzymanie w tabeli, tu o MP trzeba walczyć

Haah - 23.07.2022 / 22:42, *.aster.pl

@X: pomarzyć Zawsze można , nie z tym prezesem,nie z tym składem ,środek tabeli to jest max

Dexter - 23.07.2022 / 21:58, *.centertel.pl

Ale się przyjemnie oglądało poukładana Legie z dobrą wymianą piłek oby tak dalej !!!!! (L)

Przemek - 23.07.2022 / 22:20, *.waw.pl

@Dexter: Jak ten komentarz to nie żart to gratuluję dobrego samopoczucia. Z taką grą to szereg agrowpierd... przed nami. Dziś Tobiasz podał jeszcze nam tlen ale jeżeli nie zagramy o niebo lepiej w Krakowie to już tam dostaniemy zimny prysznic.