fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

3. kolejka Ekstraklasy. Cracovia i Wisła z kompletem punktów

Mishka, źródło: Legionisci.com

W piątkowym meczu na szczycie tabeli Cracovia bardzo łatwo pokonała Legię. W drugim spotkaniu Piast przegrał u siebie z Zagłębiem. W sobotę pewne zwycięstwo zanotował Górnik. Wygrała również Warta w Legnicy. Kolejnej porażki doznał Lech, tym razem z Wisłą Płock. Na zakończenie kolejki Śląsk przegrał z Koroną.



3. kolejka:
Piast Gliwice 0-1 Zagłębie Lubin
Cracovia 3-0 Legia Warszawa
Radomiak Radom 0-3 Górnik Zabrze
Miedź Legnica 1-2 Warta Poznań
Pogoń Szczecin 1-0 Jagiellonia Białystok
Lech Poznań 1-3 Wisła Płock
Raków Częstochowa 3-2 Stal Mielec
Widzew Łódź 2-3 Lechia Gdańsk
Korona Kielce 3-1 Śląsk Wrocław


Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
(L)egia - 02.08.2022 / 14:32, *.virginm.net

Odwróć tabelę, zobaczysz ... wiele :D

odpowiedz
Adi - 31.07.2022 / 23:51, *.orange.pl

Do L. W takim razie ile lat ma nasz nowy nabytek Robert Pich ?

odpowiedz
Kiler - 01.08.2022 / 08:10, *.centertel.pl

@Adi :
"Google" wszystko Ci powie

odpowiedz
Jaaa - 31.07.2022 / 20:36, *.161.104

Amica tak zajebista jak i my ,może będzie z nimi walczyć o utrzymanie bo mistrz jedzie do Częstochowy albo Szczecina

odpowiedz
Adi - 31.07.2022 / 19:52, *.orange.pl

Wolski, Furman, Nikolic, Kucharczyk, Rzeźniczak i wielu innych Legionistów z krwi i kości jest za słabych na Legię. Za to kur..a Slisz, Skibicki jacy oni są że grają w Legii? Mioduski wypowiedz się w tej sprawie. Specjalisto za dychę.

odpowiedz
L - 31.07.2022 / 21:50, *.waw.pl

@Adi: Ale Skibicki nie gra w Legii tylko w rezerwach Legii. To, ze go Michniewicz wzial do pierwszego zespolu bo to jego znajomy, o niczym nie swiadczy. Mioduski ma sie wypowiedziec, dlaczego, slusznie, Zielinski nie chce emeryta Nikolicia? Jeszcze moze Sagana wezmy na szpice bo legionista.

odpowiedz
Wycior - 31.07.2022 / 22:33, *.vectranet.pl

@L: ale Nikolic w Legii, w USA i potem w lidze węgierskiej strzelał dużo i regularnie - na e-klapę by wystarczył. My za to bierzemy jego rówieśnika Picha i możemy się zachwycać jego popisami…

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 31.07.2022 / 19:46, *.btcentralplus.com

Rafal Wolski chyba za slaby na Legie.......

odpowiedz
Adi - 31.07.2022 / 19:33, *.orange.pl

Amica lepiej od nas zaczyna sezon

odpowiedz
jo - 31.07.2022 / 20:22, *.tpnet.pl

@Adi: nie ma co się śmiać. Nasze wkłady do koszulek nie grają w żadnych pucharach i kopią się piętami w czoło. Mioduski zbudował pokrakę a nie zespół ...

odpowiedz
Kozlo - 31.07.2022 / 14:01, *.plus.pl

Co za debilizm Legii że oddają młodych chłopaków za darmo a potem strzelają ... W Legii gdyby dostawał szanse zamiast rosolka to też by tłukł brameczki,

odpowiedz
Wolfik - 31.07.2022 / 14:16, *.mm.pl

@Kozlo: Kolego, przepraszam ale debilizmem jest myślenie, że określone sytuacje można rozpatrywać w kontekście 1:1. Świat tak nie działa. W Hiszpanii rosną mandarynki na drzewach a u nas nie chcą. Jozak w Chorwacji swtorzył coś solidnego, u nas zdupczył sprawę. Przykładów mozna mnożyć.

odpowiedz
L - 31.07.2022 / 21:53, *.waw.pl

@Kozlo: a dlaczego mialby grac za Rosolka? Przeciez Rosolek strzela wiecej niz Wlodarczyk. Ktos strzeli 2 gole do pustaka i wygral glowke i juz jest wielki pilkarz. Przypominam, ze Kastrati tez strzelil od razu, Charatin rowniez. Tez sie nimi tak zachwycales? Ba! Wlodarczyk tez juz dla nas strzelil i co? Jaka wtedy byla reakcja? Zadna, kazdy go dalej uwazal za slabego. Ale jak strzelil dla Gornika to juz mega pilkarz. Ale to zabwne jest.

odpowiedz
Wycior - 31.07.2022 / 22:43, *.vectranet.pl

@Wolfik: tak, to prawda, że w Górniku dogrywa do niego Podolski. Ale u nas, przy podaniach Picha, Riberio, Slisza czy Josue, miałby co mecz tuzin goli!!! A tak na poważnie - to przykre jak pudel wszystko spier..ił….

odpowiedz
Zlb - 31.07.2022 / 02:35, *.t-mobile.pl

Młodego Włodarczyk pogonili i...2 sztuki!A szkoda gadać.

odpowiedz
13sektor - 30.07.2022 / 23:47, *.proxnet.pl

Szymon Włodarczyk grając w Górniku Zabrze strzela 2 bramki Radomiakowi. Chłopak przy boku Lukasa Podolskiego na szansę bardzo dobrze się rozwinąć.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 29.07.2022 / 12:51, *.com.pl

pierwszy mecz Josue w roli kapitana,obawiam się trochę żeby za bardzo się nie wczuł w tą rolę i nie dostał czerwonej bo to typ piłkarza w gorącej wodzie kąpany, ale jestem cały czas optymistą

odpowiedz
Maciek - 29.07.2022 / 17:33, *.play-internet.pl

@Wolska dla Wolaków: ta opaska kapitańska ma go bronić przed kartkami bo kapitan ma prawo rozmawiać z sędzia ... może zamiast 2 żółtych zarobi tylko jedna... był taki cwaniaczek Tralka który grał faul ale ... tylko na 120 kartek żółtych a tylko 1 czerwona... miał łeb .

odpowiedz