fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Radovanović przejdzie testy medyczne w Legii

źródło: SportoweFakty.WP.pl

SportoweFakty informują, że Legia Warszawa znalazła już następcę Mateusza Wieteski. Ma nim być serbski obrońca Aleksandar Radovanović. 28-letni zawodnik ostatnio grał w belgijskim Kortrijk. Według informacji portalu, piłkarz przejdzie w środę testy medyczne, po których ma podpisać kontrakt.

Legia miałaby zapłacić za niego 450 tysięcy euro.

Aleksandar Radovanović
ur. 11.11.1993 Šabac (Jugosławia)
189 cm
środkowy obrońca

Kariera:
2010–2015 Mačva Šabac
2015–2016 OFK Beograd
2016–2018 Spartak Subotica
2018 Vojvodina
2018–2021 Lens
2019 Lens II
od 2021 Kortrijk

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
kalosz - 28.07.2022 / 22:03, *.mm.pl

pewnie taki sam''as''jak ten" najszybszy w tej czesci europy" :)

odpowiedz
Sobo(L)ew - 27.07.2022 / 16:54, *.cdn77.com

Spece i eksperci a nigdy goscia nie widzieli na wlasne oczy. To bedzie nowy Rado tyle tylko ze obronca. Pilki nie kopnal a tu juz placze. Dajcie mu szanse! To bedzie swietne wzmocnienie. Miouski wie co robi, to facet z glowa na karku. Kosta to fenomenalny trener, moze nie az tak jak Vukovic bo to byl Legionista z DNA ale i tak jest super. On te klocki poustawia. A kazdemu komu sie to nie podoba albo wont na k6 albo rozbij jeden z drugim skarbonke i wykup klub, a potem rob transfery. Brawo Prezes Mioduski! Brawo Kosta! Bedzie git! A placzki wont!

odpowiedz
ZenekL3 - 28.07.2022 / 01:00, *.chello.pl

@Sobo(L)ew: Pisze się won a nie wont, możesz się łatwo nauczyć kupując koszulkę z napisem MIODUSKI WON.

odpowiedz
(L) eon - 28.07.2022 / 13:13, *.inetia.pl

@ZenekL3: Racja, tak się pisze chyba w całej Polsce. Ale w potocznym języku Śródmieścia w Warszawie w latach 60, 70 ,80 - tych mówiło się ewidentnie "wont" . Nie jestem specem od wyrażeń regionalnych, sam się nad tym słowem chwilkę kiedyś zastanawiałem. To słowo zastępowało powszechne dziś "spadaj" - wtedy nie używane. Napis na koszulce nie jest dla mnie wykładnią poprawności polszczyzny, równie dobrze by wyglądało MIODUSKI WONT dla człowieka z dzieciństwem na Śródmieściu ". Moim zdaniem " wont" nie jest rażące.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.07.2022 / 15:58, *.autocom.pl

Facet wygląda mi na niezłego cwaniaka. Drugi Obra. Ponoć jego były klub, źle traktował jego dziewczynę....

odpowiedz
Ecie Pecie Polonia śmiecie - 27.07.2022 / 15:46, *.chello.pl

A co z napastnikiem za Pekharta??

odpowiedz
Pacaniszcze - 28.07.2022 / 00:24, *.t-mobile.pl

@Ecie Pecie Polonia śmiecie: za Pekharta ma przyjść on sam.

odpowiedz
Fck666 - 27.07.2022 / 15:33, *.chello.pl

A ten czarny z 7 ligi marokańskiej?

odpowiedz
Trampek - 27.07.2022 / 15:05, *.net.pl

To który z nich, może obaj... https://legia.net/news/david-bates-zostanie-pilkarzem-legii/86571

odpowiedz
PATYK - 27.07.2022 / 14:49, *.vectranet.pl

189 to trochę mało jak na środkowego obrońcę.Może nadrabia skocznością

odpowiedz
axa2334 - 27.07.2022 / 15:48, *.tpnet.pl

@PATYK: serio? 178 ma Kolounde za 60 mln juro ojjjj

odpowiedz
(L) eon - 27.07.2022 / 16:34, *.inetia.pl

@PATYK: Z taka logika to Bartosz Kurek by pasił akurat. Całe szczęście że nie wszyscy tak myślą.

odpowiedz
Guliwer - 27.07.2022 / 17:58, *.centertel.pl

@PATYK: karzełek:)

odpowiedz
Juri - 27.07.2022 / 14:32, *.centertel.pl

Na Legia net napisali że Bates przychodzi na obronę.

odpowiedz
Paco - 27.07.2022 / 14:32, *.190.43

Klasa światowa

odpowiedz
Wy*ebane w futboł - 27.07.2022 / 16:49, *.aster.pl

@Paco: No a jak! Wieteska przecież był też klasa światowa, tylko dziwnym trafem każdy na niego pluł (oczywiście w Internecie).

odpowiedz
grzesiek - 27.07.2022 / 14:10, *.centertel.pl

Btw transfer radovanovicia to odgrzewany kotlet bo juz kiedys chcielismy go sprowadzic. Negocjacje z karbo i prijo to tez takie zachowawcze transfery ziela. Cos mi sie wydaje ze on nie nadaje sie na dyrektora ds transferow. No ale pozyjemy zobaczymy...

odpowiedz
Darek - 27.07.2022 / 13:51, *.tpnet.pl

Teoretycznie wydaje się być lepszy niż murzyn z czwartej ligi hiszpańskiej.

odpowiedz
Kradziej Pudel vel gołodupiec - 28.07.2022 / 14:22, *.net.pl

@Darek: kto mudzina ma dla tego mudzin gra

odpowiedz
ZenekL3 - 27.07.2022 / 13:04, *.chello.pl

Jak na biedny klub to trochę rozrzutność płacić za przeciętnego zawodnika 500 tys Euro. oby się nie okazał drugim Abu Hanną.

odpowiedz
Gigi - 27.07.2022 / 12:53, *.telstra.net

Cwaniaczek, jak do tej pory w każdym klubie, w którym lądował robił szopki, żeby wymusić transfer do następnego i przytulić trochę grosza za podpisanie umowy z nowym klubem.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 27.07.2022 / 12:51, *.19.184

Do tych wiecznie narzekających, czy wy jeszcze nie wyrośliście z bajek? Piłką rządzi pieniądz, nie masz bogatego właściciela ani sponsora to nie masz czego szukać w Europie, o dobrych a nawet średnich zawodnikach to można sobie pomarzyć, po co ma tu taki przychodzić jak w innych ligach dostanie dużo więcej, już nie wspominając o żałosnym poziomie naszej ligi. Jakieś takie mocarstwowe, życzeniowe myślenie niektórzy mają jesteśmy piłkarskim dnem i jeśli nie znajdą się sponsorzy lub porządne szkolenie młodzieży to nic się w tej kwestii nie zmieni. Od lat 90 stoimy w miejscu, tyle się zmieniło że opakowanie ładniejsze, a w środku ten sam syf.

odpowiedz
pytanie do zorientowanych - 27.07.2022 / 12:45, *.61.56

Ogór czy kocur? - proszę o wypowiedzi wyłącznie ekspertów.

odpowiedz
Hiszpan - 27.07.2022 / 12:42, *.play-internet.pl

A gdzie napastnik ja się pytam. Kramer z kontuzją wora do końca rundy nie wróci.

odpowiedz
Benek - 27.07.2022 / 12:34, *.151.138

Ale ogóra wynaleźli, po prostu majstersztyk!

odpowiedz
Majk Spajk - 27.07.2022 / 12:19, *.tele2.se

Kolejny obsradovic.
Gral w dupnich klubach ale juz sa komentaze ”swietny stoper! Dobry ruch! Ma potencjal”. Zaraz beda ”dac mu szanse”. ale doczekalismy nedznych czasow.

odpowiedz
Pjoter - 27.07.2022 / 12:18, *.play-internet.pl

No i co?? Ogór,czy czosnek? :)

odpowiedz
e(L)o - 27.07.2022 / 11:58, *.plus.pl

Lens II - i to mnie przekonuje ;)

odpowiedz
Markus Merk - 27.07.2022 / 13:22, *.wanadoo.fr

@e(L)o: Lens II bo chciał odejść albo nie chciał przedłużyć kontraktu, myślenie nie boli.

odpowiedz
grzesiek - 27.07.2022 / 13:30, *.centertel.pl

@e(L)o: przez 3 lata Lens I

odpowiedz
Kocurro - 27.07.2022 / 14:03, *.plus.pl

@e(L)o: rezerwy Lens, to ma sens!

odpowiedz
wyjazdowicz - 27.07.2022 / 14:17, *.46.112

@e(L)o: narzekaczy nigdy nic nie przekona

odpowiedz
Wycior - 27.07.2022 / 11:52, *.t-mobile.pl

Co tu taka cisza? Nikt nie płacze, że ogór!?

odpowiedz
ZenekL3 - 27.07.2022 / 13:05, *.chello.pl

@Wycior: A skąd mają wiedzieć że ogór nikt normalny nie ogląda meczów Lens II ani FC Kontryjk.

odpowiedz
Wycior - 27.07.2022 / 16:23, *.vectranet.pl

@ZenekL3: co nie przeszkadza tutejszym bywalcom zwyzywać każdego (nawet naszego) piłkarza…

odpowiedz
Luckyb - 27.07.2022 / 11:32, *.a2mobile.pl

Jugosławia? Serio?????

odpowiedz
titi - 27.07.2022 / 12:43, *.play-internet.pl

@Luckyb: Tak, wtedy to była Jugosławia, więc d9brze napisane.

odpowiedz
Me(L)o1916 - 27.07.2022 / 12:52, *..

@Luckyb: potwierdzam pytanie... przecież gimbazy nie będą wiedziały o istnieniu takiego państwa Tylko my dinozaury mogliśmy o nim słyszeć ;) poprawcie się drogą redakcjo

odpowiedz
WWL - 27.07.2022 / 12:54, *.plus.pl

@Luckyb:

Właśnie.
Jugosławia przestała istnieć w 1992!

odpowiedz
Kogut - 27.07.2022 / 14:04, *.play-internet.pl

@Luckyb: w 93 był taki kraj jak Jugosławia wiesz

odpowiedz
Singspiel - 27.07.2022 / 14:50, *.plus.pl

@Luckyb: do lutego 2003 Federalna Republika Jugosławii lub Jugosławia

odpowiedz
Wycior - 27.07.2022 / 18:03, *.vectranet.pl

@WWL: Jugosławia istniała do 2003 roku, tylko stale ubywało z niej kolejnych państw. Z Serbami ciężko widać wytrzymać ;)

odpowiedz
Kibic - 27.07.2022 / 11:09, *.plus.pl

Gość zmienia często kluby, ale Serbowie z trudnym charakterem sprawdzają się w Legii będzie kot!

odpowiedz
Fang - 27.07.2022 / 12:19, *.19.245

@Kibic: zwłaszcza obradovic nie?;)

odpowiedz
Lostinnio17 - 27.07.2022 / 11:02, *.centertel.pl

Moim zdaniem bardzo solidny środkowy obrońca , dużo lepszy od Wieteski i dużo tańszy Legia zrobi dobry ruch pozyskując go.

odpowiedz
OIF - 27.07.2022 / 10:59, *.orange.pl

Czy na świecie nie ma innych piłkarzy oprucz " iciów" ? Same "icie" ?

odpowiedz
Spoko - 27.07.2022 / 10:55, *.t-mobile.pl

Bałkańce w dużej mierze się u nas sprawdzali ,może być dobrze

odpowiedz
grzesiek - 27.07.2022 / 10:54, *.centertel.pl

Super. Kazdy bedzie dobry byle nie wieteska

odpowiedz
1234 - 27.07.2022 / 14:25, *.t-mobile.pl

@grzesiek: To zakładaj korki, na boisko i pokaż co potrafisz.

odpowiedz
R. - 27.07.2022 / 10:52, *.chello.pl

No No....

odpowiedz
Hermol - 27.07.2022 / 10:47, *.kabel-deutschland.de

Czyli z trzech do wyboru, Brabec, Laporte i Radovanović wygrał najtańszy.

odpowiedz
Syn trenera - 27.07.2022 / 13:08, *.play-internet.pl

@Hermol: Prawdę prawisz najtańszy i najsłabszy ..patrząc po statach i klubach w których grali...Ehhh po prawdzie to może ktoś z tej dwójki jeszcze dojdzie byłoby super i dwóch napastników .

odpowiedz
Markus Merk - 27.07.2022 / 13:23, *.wanadoo.fr

@Hermol: Jak dopłacisz będzie droższy...wasz ukochany prezes.

odpowiedz
Mr T - 27.07.2022 / 16:28, *.t-mobile.pl

@Hermol: Szkoda, ze nie Brabec. On z tych 3 (a nawet 4) wyglądał najlepiej, miał największe doświadczenie meczowe, co jest istotnym elementem jeśli chodzi o obrońcę.

odpowiedz
sliwa - 27.07.2022 / 10:36, *.mm.pl

Nie nie nie i jeszcze raz nie! Karbownik jest do wziecia!

odpowiedz
SKDJLzP - 27.07.2022 / 12:16, *.centertel.pl

@sliwa: który chce wymusić grę w środku bo mu obrona nie pasuje

odpowiedz
Inor - 27.07.2022 / 12:21, *.play-internet.pl

@sliwa: na środek obrony ?

odpowiedz
Dariuszka - 27.07.2022 / 12:25, *.com.pl

@sliwa: Karbownik na starcie odrzucił naszą ofertę, bo chce iść do klubu gdzie będzie miał zagwarantowaną grę w środku pola a nie w obronie, a Legia chciała go na obronę.

odpowiedz
Johnny - 27.07.2022 / 10:29, *.orange.pl

Podobno kot.

odpowiedz
Tomek - 27.07.2022 / 12:25, *.113.189

@Johnny: Nawet w butach :)

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 27.07.2022 / 14:04, *.play-internet.pl

@Johnny: co kicha, ale na kielicha.

odpowiedz