Tomasz Musiał i Benjamin Verbić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Musiał sędzią meczu z Piastem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tomasz Musiał został wyznaczony do sędziowania meczu 4. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Piastem Gliwice. Na liniach pomagać mu będą Marek Arys i Marcin Ciepły, sędzią technicznym będzie Patryk Gryckiewicz, a w wozie VAR zasiądą Szymon Marciniak i Tomasz Marciniak.



Obsada sędziowska 4. kolejki:
Stal Mielec – Cracovia, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Legia Warszawa – Piast Gliwice, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)
Lechia Gdańsk – Korona Kielce, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)
Jagiellonia Białystok – Radomiak Radom, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, sędzia: Damian Kos (Wejherowo)
Warta Poznań – Pogoń Szczecin, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Zagłębie Lubin – Lech Poznań, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Górnik Zabrze – Raków Częstochowa, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Wisła Płock – Miedź Legnica, sędzia: Wojciech Myć (Lublin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
MAKEN - 05.08.2022 / 12:32, *.151.165

ALE kto lubi kabarety to Musiał gwarantowany poziom śmiechu na stadionie. On nawet VAR potrafi pominąć. ☺ Z nim remis będzie wielkim sukcesem. :)

odpowiedz
olew - 05.08.2022 / 01:36, *.vectranet.pl

Znowu nam rozbiją kilku grajków, że nie ma sposobu by tego sędziego nie wpuszczać do Warszawki.

odpowiedz
Zbycho(L) - 05.08.2022 / 13:19, *.168.195

@olew: Do "warszawki" może przyjeżdżać aby tylko drużynie Legii Warszawa nie sędziował.
Konkurs - bez nagród, ewentualnie "dojazd" musiała w czasie meczu.
Obstawiam podwójną żółtą dla legionisty i karnego z kapelusza dla hanysów. Kto da więcej .....

odpowiedz
Arek - 05.08.2022 / 00:36, *.tpnet.pl

Czyli, rzeźnia w promocji. Jak Nawrockiemu czapkę przestawiali, to ten szmaciarz nawet kartki nie dał.

odpowiedz
Micha(L) - 04.08.2022 / 23:15, *.chello.pl

a My swoje!!!!!: "Musiał ...... ostatni rok w ekstraklasie!!!!!!"

odpowiedz
Micha(L) - 04.08.2022 / 23:08, *.chello.pl

będzie druk....niestety.....:(

odpowiedz
Januszek - 04.08.2022 / 17:03, *.chello.pl

czyli jak pisalem wczoraj 0-2 lub 0-4 ;D

odpowiedz
ws - 04.08.2022 / 16:49, *.chello.pl

No k...., no comments jak mawiają kulturalni kibice angielscy.

odpowiedz
Arek - 05.08.2022 / 00:38, *.tpnet.pl

@ws : a ci bardziej kulturalni mówią: what the fuck.

odpowiedz
z(L)y - 04.08.2022 / 16:32, *.jmdi.pl

Je******ć PZPN i kreta Musiała

odpowiedz
O mamo - 04.08.2022 / 16:08, *.vectranet.pl

Czy on prawie zawsze musi sędziować Legii?

odpowiedz
1234 - 04.08.2022 / 15:05, *.tpnet.pl

Za to jak sędziował nam z koroną już nigdy nie powinien sędziować.

odpowiedz
R1958 - 04.08.2022 / 15:00, *.t-mobile.pl

Po tym co odpiera... l w meczu ze scyzoryki to znów paru Naszych na urazów i bez konsekwencji dla bandytów boiskowych

odpowiedz
Jurek - 04.08.2022 / 14:43, *.net.pl

Wynik schodzi na dalszy plan. Przy tym arbitrze najważniejsze żeby nikt nie został połamany.

odpowiedz
Jaro - 04.08.2022 / 14:37, *.centertel.pl

Musiał gwizdał z Koroną.
Razem z VAR-iatami puścił bandycki wybryk Śpiączki który poza czerwoną i przerwą na 6 mies. powinien odpowiadać za umyślne narażenie zdrowia i życia Nawrockiego- przodem z bani w twarz.

odpowiedz
Gabriel - 04.08.2022 / 14:36, *.plus.pl

K***a, to jakiś obłęd, komuś w PZPN obsesyjnie zależy by udupić Legię

odpowiedz
robochłop - 04.08.2022 / 14:30, *.orange.pl

Znaczy się-będą kolejne ofiary po naszej stronie...

odpowiedz
Piotrek Ochota - 04.08.2022 / 14:26, *.gov.pl

K... mój ulubiony sędzia. Nie, nie sędzia, bo to kanalia co najwyżej.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.08.2022 / 13:52, *.aster.pl

Z Mioduskim nikt się nie liczy. Wyznaczenie Musiała, na sędziego meczu Legii i na dodatek na Łazienkowskiej, to ostateczny dowód.

odpowiedz
Żmija - 04.08.2022 / 13:51, *.t-mobile.pl

No to pograne…

odpowiedz