Piast Gliwice przy Ł3 w maju 2019 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Piasta przyjadą autokarami

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Piasta Gliwice w poniedziałek rozpoczęli zapisy na wyjazdowy mecz z Legią, który w najbliższy piątek rozegrany zostanie na stadionie przy Łazienkowskiej. Gliwiczanie do stolicy przyjadą transportem kołowym. Za przejazd w obie strony autokarem, wraz z biletem na mecz, zapłacą 120 złotych.

Na ostatnią wizytę na naszym stadionie - w połowie kwietnia tego roku - Piast stawił się w 20 osób, bez flag. A była to pierwsza wizyta gliwiczan po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. W marcu 2020 roku gliwiczanie pojawili się na naszym stadionie w grupie 30-osobowej i z jedną małą flagą.



Zdecydowanie liczniej Piast pokazał się w sezonie 2018/19. Najpierw na grudniowym meczu, w trakcie sezonu "zasadniczego" nie zawitali na Łazienkowską z powodu bojkotu przeciwko klubowym działaczom, a następnie w rundzie mistrzowskiej, w maju 2019 roku obecni byli na naszym stadionie w ok. 800 osób. Wówczas przyjechali pociągiem specjalnym ze wsparciem GKS-u Jastrzębie i Bate Borysów, a w sektorze gości wywiesili 6 flag i mieli ze sobą chorągiewki.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 04.08.2022 / 16:57, *.plus.pl

Jadą spokojnie busem po pewne 3 punkty

odpowiedz
Kolega po szalu - 04.08.2022 / 15:56, *.plus.pl

Informacja z dupy żeby zapchać dział newsów. Dla mnie to mogą nawet na hulajnogach przyjeżdżać kogo to obchodzi?

odpowiedz
Januszek - 03.08.2022 / 16:57, *.chello.pl

Spokoj nie napinajcie sie juz ;)

Przyjedzie jeden bus czy tam combi taksowka a moze wynajma sobie Panka na minuty, wejda zobaczaj jak Piast zleje nea 0-2 albo 0-4 i wroca do domu ;)

odpowiedz
Legia sk-ce - 03.08.2022 / 14:21, *.centertel.pl

Chyba.. jedym i to busem...????????????

odpowiedz
Ronald Mak Donald - 03.08.2022 / 11:51, *.orange.pl

Zapraszamy na Big Maka!

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 03.08.2022 / 10:38, *.play-internet.pl

Oby słowa pieśni: dziś Legia piasta po ryju...w końcu się ziściły się

odpowiedz
Pawełek - 03.08.2022 / 10:27, *.netfala.pl

Nie boją się?

odpowiedz
zdzicho - 03.08.2022 / 13:29, *.16.195

@Pawełek: czego? bałeś się wycieczek szkolnych?

odpowiedz
P(L)EB HOOLS - 03.08.2022 / 10:24, *.t-mobile.pl

Nie wyjadą

odpowiedz
legiavir - 03.08.2022 / 10:11, *.3s.pl

chyba busem ;)

odpowiedz
Całe życie konia bicie - 03.08.2022 / 10:02, *.centertel.pl

Śmieszna ekipa. Pewnie po drodze obowiązkowy postój w McDonaldzie. Jak pojedzie 50 osób to będę zaskoczony klub bez kibiców nawet w Gliwicach ich nie ma. Tylko LEGIA!

odpowiedz
wkz - 03.08.2022 / 10:26, *.esabdns.pl

@Całe życie konia bicie: ale oni mają zakaz wstępu do tej sieci :)

odpowiedz
L - 03.08.2022 / 12:19, *.autocom.pl

@wkz: to pojda do KFC.

odpowiedz
Burdel King - 03.08.2022 / 15:51, *.t-mobile.pl

@wkz: A ja polecam Whoppera

odpowiedz
AAA - 03.08.2022 / 09:40, *.play-internet.pl

Autokarami?
Raczej autokarem....

odpowiedz