Jacek Zieliński - fot. Mishka / Legionisci.com

Prijović i Pekhart nie dla Legii. Zieliński o napastnikach

Woytek, źródło: Kanał Sportowy

- Nad transferem napastnika pracujemy od dawna. Problem polega na tym, że żeby sprowadzić dobrego napastnika za niezbyt wygórowaną cenę i niezbyt wygórowaną wartość kontraktu, to bardzo żmudny proces. Nawet kluby z lepszymi budżetami transferowymi mają problem ze znalezieniem dobrych napastników. To duża sztuka. Jednego napastnika już ściągnęliśmy. Myśleliśmy, że spokojnie dogadamy się z drugim. Były dwa takie momenty, że było już blisko pozyskania takiego zawodnika, który docelowo byłby pierwszym wyborem. Z pewnych powodów tego nie udało się dopiąć - powiedział Jacek Zieliński w magazynie "Tylko Legia" na Kanale Sportowym.

- Jest presja wewnętrzna i zewnętrzna, że potrzebny jest napastnik. Jeszcze nakładać dodatkową presję, że sprowadzimy go w trzy dni czy w tydzień. Jak chce się zrobić szybko transfer, to trzeba zapłacić dużo drożej.

- Aleksandar Prijović? Wydaje mi się, że do tego tematu już nie wrócę. To bardzo trudny temat i nie wydaje się, by był możliwy do zrealizowania. Prawdę mówiąc, dwa tygodnie temu przestałem o tym mocno myśleć i skupiłem się bardziej nad innymi nazwiskami.



Tomas Pekhart oficjalnie w Gaziantepsporze

- Tomas Pekhart miał ofertę za dużo lepsze pieniądze z Azji, dostał dobre pieniądze w Turcji, także gratulacje dla Tomasa. To jego ostatni kontrakt i większość piłkarzy by się zachowała w ten sposób, by ostatni kontrakt był jak najlepszy finansowo. Nie dziwię się, że dokonał takiego wyboru. Od początku relacje z Tomasem o przedłużeniu kontraktu były jasne. Powiedziałem, jakie mam możliwości finansowe i co mogę zaoferować, zdając sobie sprawę z tego, że może to odrzucić. Tak też się stało, pogadaliśmy w sympatycznej atmosferze, on liczył na dużo więcej. Po kilku tygodniach gdy był bez klubu a my dalej szukaliśmy napastnika, znowu doszło do rozmów już na innym poziomie finansowym i w pewnym momencie wydawało się, że dojdziemy do porozumienia, ale pojawiły się dużo bardziej atrakcyjne oferty.

Carlitos?

- Jestem w jakimś kontakcie z Carlitosem, ale jego transfer do Legii nie był brany od początku ze względu na kwotę odstępnego. Ona wprawdzie topnieje i gdyby coś pojawiło się na odpowiednim poziomie, to wtedy byśmy na poważnie mogli pomyśleć.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (88)

+dodaj komentarz
Gość niedzielny - 13.08.2022 / 09:00, *.centertel.pl

Abstrahując od tego że Pekhart nie powinien wchodzić do tej samej rzeki to okazało się że pieniądze jednak większe były. CYRK na kółkach

odpowiedz
Wilanow - 12.08.2022 / 20:22, *.tpnet.pl

Tyle gównoklubów w Europie przejmują poważni inwestorzy a naszą Legię ciągnie w dół ten… Ok zero emocji może uda się zdobyć mistrza bo Legia po prostu na to zasługuje

odpowiedz
True - 12.08.2022 / 08:14, *.plus.pl

Piąty rok niszczenia Legii przez tego wała , konia trojańskiego ...

odpowiedz
jo - 12.08.2022 / 05:49, *.centertel.pl

W krótkiej gównianej historii miodka - ilu piłkarzy, za których wydał pieniądze oddał potem za zupełną darmochę?
Kto z akademii zaistniał w pierwszej drużynie?
Kto z akademii zaistniał w drugiej drużynie?
Ilu trenerów zwolnił i jeszcze im płacił grube pieniądze?
Pytań powinno być więcej.
Pod każdym pytaniem kryją się setki tysięcy euro lub może i więcej...
Dlatego dziś miodek ma goły zadek a w Legii zaraz nikt nie będzie chciał ani grać, ani trenować.

odpowiedz
Jack(L) - 12.08.2022 / 00:29, *.cyfrowypolsat.pl

Czyli ,,Król jest nagi"Loczek tak prowadzi Klub ze co sezon zapaść się pogłębia. A za chwilę najgorszy sezon w Ekstraklapie stanie się normą.Ściagnieto Kramera,przeszedł testy medyczne???? A tu się okazuje ze jest w rozsypce po starych kontuzjach. Odeszło tylu graczy którzy nadwyrężali budżet i okazuję się że nie stać nas na napastnika.

odpowiedz
Wielki Stach - 11.08.2022 / 21:26, *.play-internet.pl

Miodek kasę zabrał i tylko gównokopacze za free mogą tu przyjść.Może jak Miodek transfer swojego życia- ananasa Slisza opchnie, to jakaś łajza typu Chukwu do nas dołączyć.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.08.2022 / 15:31, *.play-internet.pl

Ja to wogóle Was nie rozumiem.W internetach ciśniecie włascicielowi,piłkarzom,trenerom,a nawet kolegom z trybun,a jak jest mecz,to wszyscy na stadionie się karnie stawiacie,bo Was mioduski z N.S.-ami wzywa.Gdzie tu sens,gdzie logika?.

odpowiedz
Januszek - 11.08.2022 / 14:58, *.chello.pl

moze Dong'a niech sprobuje :D

odpowiedz
Dimas - 11.08.2022 / 14:20, *.play-internet.pl

To co mamy jako jedyni w lidze bez napastników grać? Stawianie na szpicy Rosołka i Muciego to jest niszczenie ich piłkarsko i sabotaż może Jędza z przodu sobie poradzi... Taka żenada że moje klapki same poszły sobie na plażę...

odpowiedz
Miczi - 12.08.2022 / 08:36, *.plus.pl

@Dimas: my jak barcelona niegdyś.. Bez klasycznego napadziora ????????????????PR miodka

odpowiedz
Zdzicho - 11.08.2022 / 14:15, *.16.195

Kibice musze sje zrzucic na ogloszenie. Wymagania: bez klubu, z chęcia bezplatnego wypromowania sie w klubie (bo przeciez budzet placowy wykorzystany) i z zakonczonym l4

odpowiedz
Pinokio - 11.08.2022 / 14:11, *.16.195

Ja pikole gadaja tylko z bylymi grajkami lub ludzmi od Rado i Piekarza

odpowiedz
Ochotnik z Ochoty - 11.08.2022 / 13:34, *.t-mobile.pl


Ja się nadam - mam zerwane krzyżowe przednie i rozwaloną łąkotkę, podpisujmy jeszcze dzisiaj: zabieg za darmo, płatna rekonwalescencja, jestem wolnym zawodnikiem do kompletu.

odpowiedz
ryba socho - 11.08.2022 / 13:28, *.t-mobile.pl

Piszę się że skisła chce u siebie Parzyszka a u nas taka kiszka ....

odpowiedz
ryba socho - 11.08.2022 / 13:13, *.t-mobile.pl

Brać Śpiączkę walczak pełną gębą i widać że chłopu się chce ! Takich kozaków nam trzeba. Z drugiej strony to jakie są standardy sprawdzenia czyli tzw testów medycznych w LEGII ? ( ( jeśli takowe występują )
Jaki był cel oddania bo tak to trzeba nazwać Wlodara ???
Ja i kilku moich znajomych możemy zagrać przecież. Różnicy nie będzie widać na boisku i pensję mogę brać raz na kwartał

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 11.08.2022 / 11:18, *.play-internet.pl

Prędzej odnajdą "złoty pociąg" niż działacze Legii znajdą zdrowego bramkostrzelnego napastnika

odpowiedz
PLEBI - 11.08.2022 / 10:29, *.t-mobile.pl

Ljuboja jest do wzięcia i Olisadebe skoro już tak szukacie ciagle tych co już byli bo nie umiecie znaleźć nowych nieudacznicy !!!!!!!!!

odpowiedz
BIE(L)ANY - 12.08.2022 / 01:50, *.plus.pl

@PLEBI: Olisadebe to był, ale u sąsiada za miedzą... Pewnie tam wtedy chodziłeś.

odpowiedz
77/82 - 12.08.2022 / 08:40, *.warszawa.pl

@BIE(L)ANY: podobnie jak Żewłakow czy Kiełbowicz, kabanie. Pewnie nie pamiętasz, bo pod stół na stojąco wtedy wchodziłeś, paziu. ps. nie kompromituj Bielan, mieszkają tam porządni ludzie.

odpowiedz
roadrunner - 11.08.2022 / 10:23, *.centertel.pl

Osobiście mogę polecić Panu Jackowi Mbaye Diagne bez klubu dajboże tylko trza się śpieszyć bo Rakkowy nie śpią I zostaje nam Spiaczka
Główny warunek spełnia też po ciężkiej kontuzji jak Karmel i kto wie może nie będzie mieć wygorowanych żądań jak Nikoliść

odpowiedz
Urs72 - 11.08.2022 / 09:51, *.t-mobile.pl

Od kiedy Zielku jesteś w Legii ? od kiedy nie masz nic do powiedzenia ? Od dawna chcecie sprowadzić napastnika ? Szkoda że wjeb.....się w to Miodowe gówno

odpowiedz
Paco - 11.08.2022 / 09:23, *.190.43

My tu widzimy skutki działalności prezesa Dariusza kudłatego , Jacek nie ma pola manewru bo z pusta sakiewka nie znajdziemy atakującego co umie grać i nie jest wariatem. Problemem naszej ukochanej Legii jest właściciel pozorujący businessmana który zadłużył klub na ponad 200 mln. Kibice tylko bojkot wyrzuci tego typka z L3

odpowiedz
roadrunner - 11.08.2022 / 07:22, *.centertel.pl

Lepsze takie drewno niż chrust ciulu
people=shit

odpowiedz
Zielu - 11.08.2022 / 06:56, *.chello.pl

Najlepszy byłby taki co byłby za darmo, nie chciał pensji a najlepiej jakby dopłacał za możliwość gry u nas

odpowiedz
Imie(L)iński - 12.08.2022 / 15:42, *.chello.pl

@Zielu: no i żeby. ze 30 goli strzelić potrafił

odpowiedz
Piotr - 11.08.2022 / 04:32, *.centertel.pl

Szkoda kontraktu z Privoicem ale trudno trzeba szukać dalej Pekhart grał coraz słabiej, strzelał coraz mniej bramek , Zieliński powinien rozstać się z nim bez żalu, niemożna czekać bez końca że piłkarz znowu odpali , Szkoda czasu , może w Turcji złapie drugi oddech czego mu wszyscy zyczymy

odpowiedz
praga - 11.08.2022 / 02:16, *.centertel.pl

do redakcji : transfery = przyszli > Kacper Tobiasz Jakub Kisiel
Serio ??? sciagnijcie tych zawodnikow z transferow i nie robcie szopki na ilosc bo ci zawodnicy byli w klubie i to sa wewnetrzne zmiany cyrk nawet na stronie mioduski jest wszedzie nawet internetowe strony kupuje

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 11.08.2022 / 06:18, *.legionisci.com

@praga: zakładka transfery ma za zadanie obrazować zmiany w kadrze pierwszej drużyny w porównaniu z rundą wiosenną.
Wiosną Kisiel i Tobiasz byli na wypożyczeniach, więc nie było ich i wrócili.
Z kolei Paweł Wszołek był obecny wiosną i choć na moment odzedł, to nie ma go w zakładce, bo był w zespole ;)
Może to błędne założenie, ale od lat tak to tu wstawiamy, by kibice widzieli realne zmiany w składzie z rundy na rudnę.

odpowiedz
Zzp - 10.08.2022 / 23:59, *.play-internet.pl

Tak po ludzku,szkoda mi Cię Zielu. Inna sprawa że jako kibica szkoda mi też siebie samego. Dawno nie było tak ujowo, dobrze że chociaż na trybunach się coś ruszyło... w myśl zasady łajba tonie wszystkie ręce na pokład.

MIODUSKI WONNN

odpowiedz
TopCWKS - 10.08.2022 / 23:57, *.fantex.net

Z pustego i Salomon nie naleje....
Z dedykacją dla prezesa tysiąclecia Dariusza M. herbu golodupiec!
Ps. Czy piniendze z prywatyzacji ciechu po dziwnie zmarłym najbogatszym "doktorze" już wyprane? Śmiem wątpić bo byś już spadkie spakowal manetki frendzlu!!!!

odpowiedz
widzę ciemność - 11.08.2022 / 10:20, *.net.pl

@TopCWKS: mądre słowa kolego mądre słowa !

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 10.08.2022 / 23:49, *.play-internet.pl

Jacek Zieliński czekał na okazję jednocześnie chciał/chce sprowadzić napastnika znanego i już sprawdzonego ale niestety oni kosztują. Od lat zastanawiam się dlaczego nie ściągamy młodych talentów z Afryki (w dodatku raczej tanich). Wczoraj podczas oglądania meczu el. LM Ferencvaros - Qarabag tylko ,,czarnuszki" strzelali bramki. Dlaczego my nie sprowadzimy takiego silnego, technicznego, szybkiego napadziora, dlaczego Węgrzy, Azerzy, Słowacy, Czesi poszukują, sprowadzają i trafiają! z talentami z Afryki. Pokazało nam już to kilka klubów, z którymi się mierzyliśmy w ostatnich latach w eliminacjach pucharów, czesto to oni decydowali o wynikach np. w Spartaku.

odpowiedz
widzę ciemność - 11.08.2022 / 10:22, *.net.pl

@SŁAWEK(L): bo nie mamy chęci tyle w temacie...

odpowiedz
wtf - 11.08.2022 / 14:49, *.chello.pl

@SŁAWEK(L): Bo trzeba by ruszyć dupę z wygodnego fotela w klimatyzowanym biurze,gdzieś pojechać i poobserwować.Poza tym wacha droga,o biletach lotniczych i hotelach nie wspominając,a właściciela nie stać na takie luksusy!Jak menago jakieś drewno przywiezie,to jeszcze można prowizjami się pod stołem podzielić,także własny skauting nikomu się nie opłaca!

odpowiedz
Arek - 10.08.2022 / 23:40, *.tpnet.pl

Wychodzi na to, że bez kasy to sobie można. A tu jakieś oszołomy, czy trenerzy szmaciarzy mają jak zwykle najwięcej do powiedzenia. Szkoda tylko, że w necie. Ciekaw jestem, na jakim poziomie sam badziewiaku znasz ten angielski.

odpowiedz
Levy - 10.08.2022 / 23:14, *.play-internet.pl

Nie da się słuchać tych znawców "piłki nożnej", brak słów i ręce opadają, co za Janusze biznsu.

Jako kibic Legii z wielką przykrością przyznam, że Legia już nie będzie wielka bez diametralnej zmiany sposobu zarządzania w klubie.

Jak można liczyć, że coś się zmieni i osiągniemy sukces skoro póki co nawet najmniejszy krok nie został wykonany, celem wzmocnienia drużyny.

Mentalność.. jakby tu zrobić coś z niczego.

Żal !!!

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 10.08.2022 / 23:10, *.play-internet.pl

Jestem w jakims kontakcie............ przestałem mocno myślec - czlowieku na jakim poziomie ty operujesz... Dramat myślalem, ze po Kucharskim gorszego badziewiaka nie będzie a tu Zieliński . Jestem ciekawy na jakim poziomie Pan Jacek zna Język Angielski, jesli zna... Masakra..

odpowiedz
patataj - 10.08.2022 / 23:04, *.198.16

Emreli wróć! Już ci więcej michy nie wyklepiemy!

odpowiedz
AAA - 10.08.2022 / 22:57, *.chello.pl

do Kula daje fulla:Vuko to Ty?

odpowiedz
Kula daje fulla - 10.08.2022 / 22:42, *.151.106

Ja bym łykał Kulenowicza z powrotem

odpowiedz
Fan Arka Ciach - 10.08.2022 / 22:40, *.211.108

Tylko Arek Ciach! Może da radę jednak wysupłać kilka PLN i wykupić ze Świtu.

odpowiedz
Tadek - 10.08.2022 / 22:35, *.play-internet.pl

Może Eduardo?

odpowiedz
Kamuflaż - 10.08.2022 / 22:33, *.tpnet.pl

Nie zrozumieliście, musimy sprzedać kolejnego, żeby zakontraktować napastnika, bo: nie mamy pieniędzy! Tak się składa, że jakoś szybko wraca do treningu Maik, dlatego uważam, że on pierwszy nas opuści. Po nim pewnie Josue, a może i nawet Muci, jak tylko strzeli kilka bramek. Legia to już nie klub piłkarski, ale korporacja. Im szybciej to zrozumiecie, tym lepiej dla was.

odpowiedz
Do Jacek Zielinski - 10.08.2022 / 21:59, *.t-mobile.pl

Jurek Podbrozny podobno jest wolny a kiedys cos tam strzelal i chyba duzego kontraktu nie bedzie chcial

odpowiedz
(L)uki - 11.08.2022 / 07:59, *.25.60

@Do Jacek Zielinski: podobno teraz jest już bardzo wolny....

odpowiedz
Ko(L)o - 10.08.2022 / 21:58, *.orange.pl

Może by tak przed górnikiem zacząć zbierać na napastnika i się dorzucić Jackowi na transfer?
Szkoda słów.

odpowiedz
Qarx - 10.08.2022 / 21:03, *.t-mobile.pl

A może by tak zapytać o wykupienie młodego Włodarczyka?

odpowiedz
dzl - 10.08.2022 / 21:15, *.mm.pl

@Qarx: dobre

odpowiedz
MonsteR (L) - 10.08.2022 / 21:02, *.tpnet.pl

Zawodnicy bez umowy moje propozycje NAPASTNICY !
1. Keita Baldé
2. Jürgen Locadia
3. Nemanja Nikolics
4. Oskar Zawada
5. Yanis Lahiouel
Hejty pisać protokół

odpowiedz
Maverick - 10.08.2022 / 20:53, *.vectranet.pl

Ha ha ha Prijovic nie dla legii Carlitos nie dla legii ha ha ha ha.To ściągnęli napastnika widmo w postaci Kramera którego...w ogóle nie ma.Nawetw rezerwach.Pytanie czy w ogóle facet istnieje,bądź czy ktoś go jakimś przypadkiem zauważył...
Nie dziwię się po raz kolejny ze jakieś helweckie dno go oddało.Typ gdyby był przynajmniej przeciętny na tamta ligę to pewnie by go zatrzymali.
Uważam że te transfery nie są na miarę walki o mistrza Polski, nawet nie są na miarę walki o puchary.Jest to skład który gwarantuje nam utrzymanie się w lidze.Wcześniej z mistrzostwa wyleczyła się Wisła bo nie mogli w żaden sposób się dostać do ligi mistrzów a teraz z jakichkolwiek pucharów chce wyleczyć się legia.Za chwile odpuści sobie Lech, a w przyszłości raków.Od taka moja teza dotyczącą naszej galaktycznej ligi. Bo po co grać i promować się w pucharach jak można sobie spokojnie pokopac w Polsce za b,dobre pieniądze. I tylko patrzyć jak mistrza zdobędzie Wisła Płock albo kolejna potęga Cracovia ha ha ha ha.

odpowiedz
Pao - 10.08.2022 / 23:07, *.t-mobile.pl

@Maverick: Piszesz nazwiska wkładów do koszulek z dużej litery PAJACU, a nazwę Klubu z małej, gdzie tu logika, i to kilkukrotnie. Zamknij dupę i do nauki języka polskiego, a później wartości, LACHO-CIĄGU

odpowiedz
Paopao - 10.08.2022 / 23:18, *.t-mobile.pl

@Maverick: LEGII z małej, a skisły i zdecha z dużej, ty pedeksie-analfabeto

odpowiedz
Alex Bielany - 10.08.2022 / 20:35, *.autocom.pl

Jak to bedziemy grac caly sezon Rosolkiem?

odpowiedz
robal - 10.08.2022 / 20:28, *.vectranet.pl

Panie Jacku prosta sprawa i Hanię trzeba wysłać tam gdzie poziomem dorówna czyli 5 liga cypryjska w piłce nożnej albo kobieca liga badmintona w Kazachstanie i należy sprowadzić porządnego obrońcę. Poza tym potrzebny jest napastnik i to na już

odpowiedz
O mamo - 10.08.2022 / 21:57, *.centertel.pl

@robal: kobieca liga badmintona w Kazachstanie wcale nie jest taka zła:]

odpowiedz
stary - 10.08.2022 / 20:21, *.tpnet.pl

a co z Arruabarreną?

odpowiedz
Sig - 10.08.2022 / 21:49, *.aster.pl

@stary: niestety zakończył karierę.ale telefonik i już będzie do odebrania w Modlin Airport. Uberek go podwiezie na Legię.do ogarnięcia.

odpowiedz
Kibic - 10.08.2022 / 20:12, *.t-mobile.pl

K.rwa co za DNO:/

odpowiedz
Hepiś - 10.08.2022 / 19:51, *.centertel.pl

Mioduski z Jackiem szukają napastnika który będzie płaci za możliwość gry w środku polskiej ekstraklasy

odpowiedz
Pawciu - 10.08.2022 / 19:48, *.mm.pl

CR 7 szuka klubu... Josue go zna...brac!! :)

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 10.08.2022 / 23:18, *.play-internet.pl

@Pawciu: Szuka klubu, który będzie grał w LM, ale czekaj może przyjechać do Warszawy zagrać na Ł3 przecież Szachtar będzie grał w LM. Nie wiem tylko jak stoją z napastnikami, czy mają miejsce dla Ronaldo.

odpowiedz
Luta - 10.08.2022 / 19:32, *.ewe-ip-backbone.de

W tym samym wywiadzie ktoś podsunął byłego gracza Cracovii Pele van Amersfort czy jakoś tam.
To Pan Jacek powiedział że to że strzelał dużo goli nie zrobi z niego napastnika A niedawno twierdził że potrzebna mobilna 8 do rywalizacji z Kapim i Josue.
Więc dlaczego nie postawić na to.

odpowiedz
ZenekL3 - 10.08.2022 / 19:32, *.chello.pl

Dobrze nie jest żyć złudzeniami, nie ma pieniędzy więc gra Rosołek (chociaż nie bardzo umie) i też musimy o niego dbać, żeby nie uciekł jak inni jego koledzy. Nie jesteśmy już tym samym klubem co 5 lat temu, jesteśmy zadłużeni i przeciętni dlatego jest u nas Jacek Zieliński a nie ktoś kto zna angielski.

odpowiedz
Kradziej Pudel vel gołodupiec - 10.08.2022 / 19:20, *.net.pl

jestem Gołodupcem i oszustem !!!

odpowiedz
dzl - 10.08.2022 / 19:13, *.mm.pl

Roland Ugrai

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 10.08.2022 / 18:37, *.play-internet.pl

Zaczyna się....ixinski nie dla Legii.Na pewno w tym tempie znajdziecie super napastnika,poczekajcie do końca okienka,wtedy zostaną same kocury

odpowiedz
ja - 10.08.2022 / 18:31, *.play-internet.pl

Budżet na transfery 1.5 mln euro sprzedaż wieteski 1.2 mln euro , budżet płacowy zmniejszony a oni szukają dalej za darmo i 50 tys zł kontraktu... Słabo

odpowiedz
Greg61 - 10.08.2022 / 18:28, *.tpnet.pl

Sprzedali Juranovica za garść gruszek teraz chcą jego do Premier Laegue za 15 mln funtów. To o czym tu pisać Einsteini ekonomii. jak można było zniszczyć tak klub. Czy tam jeszcze ktoś myśli

odpowiedz
iiii - 10.08.2022 / 18:42, *.interkam.pl

@Greg61: sprzedalismy Jure z pułapu jakim p[ostrzegany jest nasz klub czyli 3mln euro to hit!teraz koles w Celticu sie pokazla wszem i wobec to wolaja za niego wiecej logiczne

odpowiedz
bronek49 - 10.08.2022 / 18:11, *.chello.pl

najpierw się Carlitosa pozbyli a teraz chcą go znowu nigdy się nie spodziewałem że Legia upadnie tak nisko że nikt dobry nie chce przyjść bo kasa świeci pustkami

odpowiedz
onomatopeja22 - 10.08.2022 / 17:57, *.interkam.pl

jak slysze "nie ma takiego tematu" temat sie wysypal albo tematu sie nie dlalo dopiac kurrr noz mi sie w kieszeni otwiera....panie Jacku daj pan spokoj w dup.ie byliscie i....tak dalej.

odpowiedz
Trampek - 10.08.2022 / 17:54, *.net.pl

" Pełno nas - jakoby nikogo nie było " .Przytoczonym fragmentem fraszki Jana Kochanowskiego określiłem jak w/g mnie przebiega skauting w LEGII . Obrazowo wygląda tak, jakby Ziemia była bezludną planetą - na której istniałby jeden klub piłkarski i po wzmocnienia trzeba było by lecieć np . na Marsa lub inną planetę, a być może poza układ słoneczny, licząc na to, że tam istnieje ... życie piłkarskie i być może znajdzie się tam piłkarz lub grupa piłkarzy, którzy chcą zmienić ... planetę. To taki sarkazm z mojej strony , ale widzę aktualnie taką rzeczywistość.

odpowiedz
Rafał - 10.08.2022 / 21:43, *.vectranet.pl

@Trampek: W komentarz wkradła się pomyłka. Przytoczony fragment nie pochodzi z fraszki, tylko z trenu.
Pozdrawiam

odpowiedz
Siłka - 10.08.2022 / 17:51, *.com.pl

Czyli gówno mamy bo Miodek to amator gołodupiec

odpowiedz
Alan - 10.08.2022 / 18:05, *.t-mobile.pl

@Siłka:
Patrz co pod rządami tego 'amatora' zdobył klub gdzie i z kim grał w Europie a później się wypowiadaj.
Ps. Puste trybuny z Realem w Lidze Mistrzów na 100 lecie klubu to była dopiero amatorka.....

odpowiedz
Franco - 10.08.2022 / 18:11, *.4web.pl

@Alan: Alan piszesz takie zadarmo?

odpowiedz
geds - 10.08.2022 / 18:30, *.190.194

@Alan:
Nic nie wiesz. Z Realem to był jeszcze zmierzch drużyny Leśnodorskiego. To Leśny zatrudniał Vadisa. Potem był już ciągły zjazd w dół, ciągły!!!! Aż grupa LE stała się dla nas odległym marzeniem na lata!!! Wo końcu... całkiem jesteśmy poza pucharami, bo nawet 4 miejsce w lidze nas przerosło. Kolega niezorientowany? Na chwilę wpadł tutaj z Pudełka?

odpowiedz
Alan - 10.08.2022 / 18:34, *.t-mobile.pl

@Franco:
Tak z własnej niewymuszonej woli bo wiem że w biznesie a tym bardziej sporcie nie zawsze wszystko wychodzi a odwracanie się od klubu jak to miało miejsce w poprzednim sezonie za niepowodzenia jest conajmniej słabe...Zresztą popatrzmy na własne podwórko oprawy top 1 to prawda choć inni kibice są coraz bliżej ale frekwencję mamy marną 2 mln miasto i po ponad tygodniowej mobilizacji ok 20 tys ostatnie 2 fety to max 3 tys ludzi na ulicach miasta takie są fakty.
Ps. Napisze to po raz enty, zachęcam do sprawdzenia w necie ile Pucharów zdobyła Legia odkąd w klubie wpierw w zarządzie później jako właściciel i Prezes zdobyła Legia . A później pisać o amartoszczyznie .

odpowiedz
Alan - 10.08.2022 / 18:40, *.t-mobile.pl

@geds:

Tak uważam że Lesny był bardzo dobrym Prezesem ale pogadaj z kumplami od wywieszania transparentów na trybunach bo z tego co ' widzialem na pudelku' coś tam było mu poświęcone.....

odpowiedz
fan1956 - 10.08.2022 / 17:51, *.tpnet.pl

Jak was ku.wa nie stać na napastnika , to szukajcie po więzieniach i nie ośmieszajcie się, teraz za darmo to nawet w mordę nie chcą bić. To jest klub ,,LEGIA,, a nie jakieś brony z pipiduwy i ośmieszaj się razem z tym prezesiną.

odpowiedz
WdW - 10.08.2022 / 17:45, *.com.pl

No i dobrze,potrzebujemy młodszego napastnika a nie 34 latka który nie wiadomo czy odpali teraz czy nie odpali, wziąć jakiegoś dobrego napadziora z 25 letniego z 1 ligi i wystarczy teraz na Legię a w międzyczasie można się rozglądać za jakimś konkretnym napastnikiem.Ale cały czas jestem zdania ze najbardziej potrzebujemy środkowego obrońcę, żeby Augustyniak mógł w razie czego grać na pozycji Slisza

odpowiedz
Echh - 10.08.2022 / 17:44, *.centertel.pl

CARLITOSA NAM POTRZEBA !!! I on chce odejść z Panathinaikosu. I na pewno by chciał do Legii. Tylko pytanie czy te nasze klubowe decydenty chcą ??? Echh

odpowiedz
Lukas - 10.08.2022 / 17:39, *.tpnet.pl

Nikolic jest bez klubu!!!

odpowiedz
Tolkien - 10.08.2022 / 17:48, *.plus.pl

@Lukas: przykro mi, ale Nemajnia chciał do Legii ale JayZ go odrzucił ????

odpowiedz
Grinch - 10.08.2022 / 19:39, *.133.167

@Tolkien: Tolkien spadaj na swoja laweczke w Lickey Hills posiedziec a tu nam nie przynudzaj

odpowiedz
Wycior - 10.08.2022 / 22:35, *.vectranet.pl

@Grinch: ale on napisał prawdę co przyznał również Zieliński… Dla Legii Nemanja byłby teraz na wagę złota, ale Jacek uparł się, że nie…

odpowiedz
Pan Jerzy - 10.08.2022 / 17:31, *.chello.pl

Po co szukać po świecie jak na Targówku jest do wzięcia za darmo. Tylko nie wiadomo do końca jak się nazywa. Czytałem o nim dziś w internecie. Marcin W. zaatakował na ul. Szwedzkiej 3 osoby. NAPASTNIK jest znany mieszkańcom i stróżom prawa. Panie Dyrektorze trzeba na komendę podjechać albo ludzi popytać

odpowiedz
Jasio - 10.08.2022 / 17:41, *.2.125

@Pan Jerzy: Jestem za. Wrszawiak, młody Polak - a nie jakiś ełkaesiak czy inny lechista.

odpowiedz