fot. Woytek / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Widzew 1-2 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Widzew Łódź - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA WIDZEW - LEGIA
FORTUNA


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
(L) - 12.08.2022 / 22:52, *.chello.pl

Bardzo Dziękuję !!!

odpowiedz
Polo - 12.08.2022 / 22:45, *.virginm.net

Martwi mnie postawa Rose ,co mecz to babol raz większy raz mniejszy.Ale za każdym razem cuchnie straconą bramka.Kwestia czasu jak czerwoną wylapie przy próbie naprawy swojego błędu.

odpowiedz
Atmosferić - 12.08.2022 / 22:36, *.orange.pl

Beznadziejna 2 połowa lamusów.

odpowiedz
(L)ychu - 12.08.2022 / 22:42, *.aster.pl

@Atmosferić: druga połowa w naszym wykonaniu słaba tu się zgodzę chociaż z drugiej strony patrząc 2-0 do przerwy niby profesjonaliści powinni dobić przeciwnika a widzew dążył do kontaktu bramkowego . Najwazniejsze są 3 punkty . Szczerze mówiąc spodziewałem sie większych nerwów o końcowy wynik w tym meczu . Pozdrawiam !!!

odpowiedz
Micha(L) - 12.08.2022 / 22:44, *.chello.pl

@Atmosferić: widzew zawsze gra beznadziejnie w tym sezonie - witamy w EKSTRAKLASIE;)

odpowiedz
Atmosferić - 12.08.2022 / 22:51, *.orange.pl

@Micha(L): Ja nie za widzewem - liczyłem że Legia pójdzie za ciosem i wrzuci ze 3 jeszcze a oni nie wyszli na 2 połowę. Pewnie im nagadał głupot ten trener i prawie to widzew zremisował. Ten gol nie uznany to był błąd marciniaka prawdopodobnie.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 12.08.2022 / 23:15, *.play-internet.pl

@Atmosferić: Był spalony, nieduży ale był. 1 połowa super, widzew nie istniał, była różnica klasy. Natomiast w 2 pol. nonszalancja i tak przez 30 minut przestaliśmy grać. Niepewny też Kacper dziś. Ale najważniejsze zwyciestwo na wrogim terenie, trzeba się cieszyć.

odpowiedz
Micha(L) - 12.08.2022 / 22:33, *.chello.pl

Slisza oddać za darmo!!!!!!! NOW!!!!!!

odpowiedz
Mr. - 12.08.2022 / 22:43, *.virginm.net

@Micha(L): Pojawił się na boisku i odrazu bramka.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 13.08.2022 / 10:44, *.play-internet.pl

@Micha(L): Trzeba go sprzedać, odzyskać 1,5 bańki. A Łukasz Łakomy musi wrócić po sezonie (ma kontrakt do czerwca 2023) za darmo!

odpowiedz
Jur - 12.08.2022 / 22:09, *.play-internet.pl

Piłsudski na oprawie,a na płocie szmata "czerwona armia"+bratanie się z ruskimi- to taki chichot i arcyparadoks niczym niegdyś stadion im.Adolfa przy ul.Roosvelta.Dziekuje,dobranoc :)

odpowiedz
Syn trenera - 12.08.2022 / 22:08, *.plus.pl

Co oni zapomnieli jak się gra w piłkę w 2 połowie...masakra...

odpowiedz
Atmosferić - 12.08.2022 / 22:08, *.orange.pl

Odpuścili gre i 1-2 - zaraz będzie 2-2.

odpowiedz
(L)ychu - 12.08.2022 / 22:25, *.aster.pl

@Atmosferić: ja widzę że jest 0-2 to gdzie masz 1-2 ?

odpowiedz
Atmosferić - 12.08.2022 / 22:38, *.orange.pl

@(L)ychu: Dobrze że mioduski zapłacił za wycofanie gola. ufff

odpowiedz
(L)ychu - 12.08.2022 / 22:56, *.aster.pl

@Atmosferić: to taka anegdota chyba była odnośnie var hehe . Mi sie też wydawało że Stępiński nie był na spalonym a jednak wyrysowali linie itd i centymetry zadecydowały . Pozdrawiam!!

odpowiedz
Atmosferić - 12.08.2022 / 22:00, *.orange.pl

Ale słaba 2 połowa. Gdzie są kolejne bramki?

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 12.08.2022 / 21:58, *.play-internet.pl

Wpuścić Rosołka

odpowiedz
Chyba dobry kot jest z Niego,co ?? - 12.08.2022 / 21:58, *.play-internet.pl

Nie ma pieczarek.....

odpowiedz
Kobo(L)t - 12.08.2022 / 21:45, *.centertel.pl

Te Żydki swoje 10 minut miały przy 2:3. A teraz zawsze w dupsko. Jeden mecz/ Jeden mistrz, a dalej.... Nawet młode pokolenie z Koluszek już na L śmiga szybka koleją hehe.

odpowiedz
Żyrardów - 12.08.2022 / 21:39, *.play-internet.pl

Jest dobrze
Punktujemy ich prawym prostym jak rasowy bokser
Pykna z 5 goli

odpowiedz
x - 12.08.2022 / 21:37, *.chello.pl

Rozkład jazdy jest znany, jazda z kur*mi

odpowiedz
Ursus - 12.08.2022 / 21:35, *.vectranet.pl

Brawo Legia, brawo Baku

odpowiedz
(L)ychu - 12.08.2022 / 21:29, *.aster.pl

Łódź się spięła hehe . 18 tysi zobaczy oklep na to wszystko wskazuje. Pełna kontrola meczu !!!. Brawo Legia!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.08.2022 / 21:14, *.orange.pl

Brawo, Legiony Marszałka do boju.

odpowiedz
WdW - 12.08.2022 / 21:02, *.com.pl

aaaaaaaaaa

odpowiedz
mojo jojo - 12.08.2022 / 20:53, *.t-mobile.pl

j&^%$ rts !!!cała łodz j j j

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.08.2022 / 20:51, *.orange.pl

Wiem, że nas w Łodzi "nie kochają", ale umieścić taki napis, mieszając do tego Marszałka, to jest chamstwo do potęgi. Smutno się robi, ale z drugiej strony, czeka was łódzkie chamy przyjazd do Wielkiej Warszawy...

odpowiedz
Pele - 12.08.2022 / 20:57, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek
Ojjjjj. Obiektywnie pomysłowa i zabawna. Lepsza niż poznaniaków wiele. Trochę dystansu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.08.2022 / 21:06, *.orange.pl

@Pele: Zabawna? Pomysłowa? Jakiego dystansu? Piłsudski miał rację "Naród wspaniały, tylko niektórzy ludzie k...wy i złodzieje". To dotyczy zarówno tych, którzy ten transparent wykonali, jak i tych, którzy nie widzą w tym nic złego. Baw się dalej swoim małym kolibrem, bo mózgu nie masz wcale...

odpowiedz
Omg - 12.08.2022 / 21:13, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: facepalm

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.08.2022 / 21:34, *.orange.pl

@Omg: Z pewnych wartości, nie robi się szmaty i nie wyciera nią podłogi. Gdy nie zna się historii własnego kraju, jest się błaznem...

odpowiedz
grzeziek - 12.08.2022 / 21:35, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: to prawda nic szczegolnego ta oprawa. Mieszanie historii polski do swoich interesow i konfliktow. Slabe

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 12.08.2022 / 23:25, *.play-internet.pl

@Pele: Jaka? pomysłowa?, chamstwo do potegi a przede wszystkim niesamowite buractwo. Ciekawe jaką karę otrzymają.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 13.08.2022 / 00:45, *.netfala.pl

@Pele: chyba cię Chrystus opuścił

odpowiedz
Żyrardów - 12.08.2022 / 20:27, *.play-internet.pl

Chciałbym taki scenariusx
Strzałek wchodzi na ostatni kwadrans i strzela zwycięskie gola
Najlepiej po indywidualnej akcji lub przewrotka:))

odpowiedz
WdW - 12.08.2022 / 20:07, *.com.pl

szkoda ze Augustyniak nie gra od początku za Rose albo Charatina bo wtedy by był optymalny skład ,no ale i tak dobrze jest, lepszego składu z tych kopaczy nie da się zrobić

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.08.2022 / 19:51, *.orange.pl

Jeżeli wygramy z Widzewem, ogolę się na łyso. A nie, chwila....nie mam już włosów...To radośnie rzucę grzywą o parapet...

odpowiedz
(L)... - 12.08.2022 / 19:37, *.orange.pl

Kto podpowie stronkę z linkiem do transmisji ?

odpowiedz
tylko L - 12.08.2022 / 20:05, *.chello.pl

@Yoo: Pomijając głupoty ktore o mnie piszesz to jakos nikt linku do meczzu tego komus nie podał prawda? dlaczego? bo ludzie są zgodni ze mna w 100%

odpowiedz
WdW - 12.08.2022 / 20:12, *.com.pl

@(L)...: https://strims.top/MiedzLegnicaZaglebieLubin.php

odpowiedz
Wycior - 12.08.2022 / 20:19, *.vectranet.pl

@tylko L: zachowałeś się jak zwykła gnida…

odpowiedz
Michał - 12.08.2022 / 19:27, *.plus.pl

No to wraca klasyk po latach....no to jazda panowie z Widzewem po zwycięstwo i 3 punkty. Jazda na pełnej k..... Do boju Legio Warszawa ukochana ma. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
Wilk - 12.08.2022 / 19:16, *.orange.pl

Gdzie mogę obejrzeć na necie legie

odpowiedz
WdW - 12.08.2022 / 20:32, *.com.pl

@Wilk: https://strims.top/MiedzLegnicaZaglebieLubin.php

odpowiedz
MonsteR (L) Miłkowice - 12.08.2022 / 19:13, *.tpnet.pl

Mój skład na ten mecz.
......Tobiasz......
Jędrzejczyk ... Rose .... Augustyniak ... Ribeiro
..... Sokołowski ..... Josue .....
Wszołek .... Kapustka ... Baku
.... Muci ....

odpowiedz
xxc - 12.08.2022 / 19:34, *.35.88

@MonsteR (L) Miłkowice: po co wypisywać takie bzdury skoro wiadomo ze będziemy grali ustawieniem 1-4-1-4-1 (a nie 1-4-2-3-1). chcesz się bawić w dobór składu to rób to zgodnie z obraną taktyka...

odpowiedz