Jan Kozakiewicz
REKLAMA

Pływanie

Wynik Kozakiewicza na ME na 100m st. klasycznym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj w Rzymie rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w pływaniu. Pierwszy start zaliczył zawodnik Legii, Jan Kozakiewicz. Legionista w porannej sesji w konkurencji 100 metrów stylem klasycznym uzyskał czas 1:01.63 min. - o 0.20s za słaby, by zakwalifikować się do półfinału. Nasz zawodnik został sklasyfikowany na miejscu 25. Ostatnim wynikiem dającym awans do półfinału był 1:01.34 min.

Kozakiewicz startować będzie jeszcze na 50 metrów stylem klasycznym. Eliminacje i półfinały odbędą się w najbliższy poniedziałek, finał po godzinie 18 we wtorek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.